Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 40-44 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 617 Elise Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 3:40:14,0 +0:00
2 1900 Kari Lier Ring IL / Brøttum IL 3:42:33 +2:20
3 528 Karin Weltert xc-ski.de A/N Skimarathon Team 3:47:36,9 +7:23
4 1863 Grete Steene-Johannessen Lommedalen IL 3:49:00 +8:47
5 557 Marte Lise Furuberg Byåsen IL 3:51:44,5 +11:30
6 615 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp 3:53:31,1 +13:17
7 1860 Ragna Sigmo Skipstad Team Skipstad 3:57:22 +17:08
8 1820 Heidi Rognli Heimdal   3:58:00 +17:47
9 5412 Anne-Marie Nyeng Byaasen Skiklubb 4:00:55 +20:42
10 4855 Marthe Tøsse Løvseth Lillehammer ck 4:02:42 +22:28
11 5451 Elisa Røtterud   4:03:04 +22:50
12 5594 Hege Øwre-Johnsen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:06:08 +25:55
13 4725 Christina Eide Brøttum IL 4:06:25 +26:12
14 1864 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 4:08:28 +28:15
15 4686 Hilde Bolstad Vang Skiløperforening 4:09:48 +29:35
16 4859 Siri Titland Martinsen Fana IL 4:12:39 +32:25
17 5012 Marit Klokset Oppdal IL 4:13:27 +33:13
18 5396 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 4:15:01 +34:47
19 4697 Tina Aass Bull Gården Bootcamp 4:15:52 +35:38
20 5573 Liv Berit Hæg Gården Bootcamp 4:17:35 +37:21
21 4961 Ingvill Teigen   4:19:59 +39:46
22 6111 Ragnhild Skundberg Biri IL 4:20:40 +40:26
23 5576 Henriette Melsom Forsvaret/Åslia skilag 4:21:30 +41:17
24 6100 Siri M. Robstad Milslukern Sport/Moelven IL 4:21:43 +41:30
25 5574 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 4:21:44 +41:30
26 4712 Rikke Ulslev Degn Københavns skiklub 4:23:31 +43:17
27 5839 Kathrine Haugseth Malm IL 4:23:51 +43:37
28 5615 Lene Håskjold Opil/Nittedal il/Hufserypene 4:24:50 +44:37
29 6185 Sara Nielsen   4:25:02 +44:48
30 6147 Heidi Tronbøl Fet skiklubb 4:26:32 +46:18
31 6599 Lisa Aarhus Skådalen FC 4:29:36 +49:22
32 6427 Bente Konst Stokke 4:31:17 +51:03
33 6094 Ina Neese Trondhjems skiklub 4:31:23 +51:09
34 7228 Ingunn Svegården Equinor BIL 4:32:23 +52:10
35 5946 Gunhild Nytrøen Lyn Ski 4:33:12 +52:58
36 6133 Berit Herstad Try 4:34:00 +53:46
37 6306 Johanna Brandsegg CK Elverum 4:34:52 +54:38
38 4821 Karine Anette Orset Klæboe Vindafjord il. 4:35:56 +55:43
39 6352 Signe Kristine Stokstad Gillebo Sørum IL 4:38:42 +58:29
40 6505 Berit Rimstad Nes Ski 4:38:57 +58:43
41 6119 Kari Kittelsen SEL IL SKI 4:38:59 +58:46
42 6653 Kirsten C. Olesen Handelsbanken BIL 4:39:07 +58:53
43 6366 Christine Hassel   4:39:33 +59:19
44 6501 Renate Dullum Reitan Stjørdalsblink Ski 4:41:01 +1:00:47
45 10924 Lise Hval-Thomsen   4:45:05 +1:04:51
46 11348 Sissel Drege Andebarkji TSK 4:45:07 +1:04:54
47 8094 Ingrid Juel Langmoen Lyn Ski 4:45:09 +1:04:55
48 7393 Birte Træthaug Søre Ål IL 4:45:22 +1:05:08
49 7629 Silja Hjelmstadstuen BRAV 4:45:54 +1:05:41
50 6561 Vibeke Svanevik Team Svanevik 4:46:38 +1:06:25
51 7229 Kristine Svendsen Steinkjer Cykleklubb 4:47:22 +1:07:09
52 9757 Amber Mounday Ogden Nordic 4:51:04 +1:10:50
53 7185 Mari Bjørke  Rønning Gjøvik skiklubb 4:52:04 +1:11:50
54 6859 Maria Bostrøm Selvik Bruk 4:52:05 +1:11:52
55 7476 Marianne Bay Røa IL 4:55:26 +1:15:13
56 5948 Cynthia Osterling Loppet Nordic Racing 4:57:15 +1:17:02
57 8396 Ellen Dorthea Kvitvær Narvik Skiklubb 4:57:17 +1:17:03
58 5734 Ingrid Amundsplass Hedalen IL 4:57:29 +1:17:16
59 8461 Ellen Njarga Follebu Skiklubb 5:00:19 +1:20:05
60 7457 Ida Døssland   5:02:20 +1:22:07
61 11461 Odlaug Johanne Eide Kyrksæterøra IL 5:03:00 +1:22:47
62 7672 Margrethe Sæther Johannessen Aktiv mot kreft 5:03:43 +1:23:30
63 7887 Guro Kristine Wisur Solberg   5:03:51 +1:23:37
64 6357 Kajsa Merete Haldsrud   5:03:56 +1:23:42
65 11847 Ragnhild Torp TSO Ski 5:04:32 +1:24:18
66 10577 Waltraud UNTERMOSER HSV-Saalfelden 5:11:15 +1:31:02
67 7500 Linda Brennbakk Hattfjelldal IL 5:11:40 +1:31:27
68 7975 Guro Øsebak Festesonen 5:15:12 +1:34:58
69 7404 Karin Tamm Sporttravel 5:15:13 +1:35:00
70 11749 Hanna Sofie Romstad Fet 5:16:23 +1:36:10
71 11864 Tonje Kummeneje Vangen   5:17:00 +1:36:47
72 7523 Nina Elisabeth Dirix Helly Hansen 5:18:45 +1:38:31
73 9906 Thilde Dalsmo Stray Joh-Birken team 5:19:18 +1:39:05
74 11305 Lene Haugehåtveit Team Haugehåtveit 5:19:30 +1:39:16
75 10737 Camilla Bakken-Løvaas   5:21:01 +1:40:47
76 8931 Trine Strand   5:21:46 +1:41:33
77 8087 Lene Berge Holm   5:22:12 +1:41:58
78 6987 Ane Ingeborg Heskestad   5:22:55 +1:42:42
79 7845 Silje Ryeng   5:23:10 +1:42:57
80 7844 Julia Rusaanes Lismarka Skilag 5:26:16 +1:46:02
81 11424 Brianna Burley   5:26:56 +1:46:43
82 7646 Eszter Horvati Bouvet Sandvika 5:27:11 +1:46:58
83 8701 Elke Kainz Langlauf Mürztal 5:29:11 +1:48:58
84 11173 Maria Sølvberg Visma Consulting AS 5:29:17 +1:49:04
85 7231 Stine-Lill Svenningsen Åslia 5:29:19 +1:49:06
86 8590 Line Hermansen Sulejewski Visma 5:30:09 +1:49:56
87 8665 Karine Nigar Aarskog   5:30:43 +1:50:29
88 10693 Jeanette Myhre Ernst   5:31:59 +1:51:45
89 11865 Merike Vanjuk   5:36:34 +1:56:21
90 7955 Ingrid Wergeland   5:37:31 +1:57:18
91 8022 Lill Camilla  Korsen Raufoss 5:39:48 +1:59:34
92 11598 Tonje Ottosen Johnsen   5:40:33 +2:00:20
93 11347 Marthe Garsjø Hvam IL 5:45:26 +2:05:13
94 9835 Anne Marthe Ringerud   5:47:31 +2:07:18
95 8106 Hilde Elisabeth Holstad Hof Il 5:48:08 +2:07:54
96 8131 Irina Babanina   5:49:30 +2:09:16
97 9122 Torill Stenbro-Larsen   5:54:33 +2:14:19
98 11051 Anna Olsson Sekten 5:58:10 +2:17:57
99 8215 Karoline Halvorsen Endsjø   6:01:50 +2:21:36
100 10466 Trude Røe   6:03:54 +2:23:40
101 8043 Anne Stobbe Aalborg skiklub 6:06:52 +2:26:38
102 8591 Camilla  Sulsbrück Hareskov skiklub 6:11:21 +2:31:07
103 8707 Bente Mobråthen   6:12:14 +2:32:00
104 9677 Evi Kreutzmann   6:15:30 +2:35:16
105 10293 BERNARD Isabelle Isa et Alex 6:23:52 +2:43:38
106 10760 Nina Bertilsdotter Sekten 6:24:33 +2:44:20
107 10668 Dina Bråthen Skanska Aktiv 6:31:33 +2:51:20
108 11784 Line Susanne Skavhellen Botne Skiklubb 6:38:27 +2:58:13
109 11617 Ingrid Elisabeth Kjøller   6:40:48 +3:00:34
110 9934 Hanne Marte Thoresen   6:43:50 +3:03:36
111 8480 Reidun Olsen   6:47:37 +3:07:23
112 10043 Solfrid Harbu   6:53:39 +3:13:26
113 10058 Heidi Borgen   6:54:05 +3:13:51
114 8685 Tonje Berger Ausland Gjerstad IL 6:54:33 +3:14:19
115 8950 Claudia Woehry   7:00:00 +3:19:46
116 10104 Susanne Bernsteiner HSV Saalfelden 7:01:22 +3:21:08
117 8232 Denise Fischer   7:03:38 +3:23:24
118 11324 Liv Simonsen Gjøkeredet 7:12:32 +3:32:19
119 10592 Synne Von Zernichow Veien Tilbake 7:18:37 +3:38:24
120 11069 Katja-Maria Prexl ISPIM 7:18:43 +3:38:29
121 8956 Helene Østby Larsen   7:26:55 +3:46:41
122 8841 Signe Kildehave   7:31:38 +3:51:24
123 8843 Dorte Kjeldgaard Nielsen Holte Ski 7:39:58 +3:59:44
124 8703 Camilla Liaker   7:40:04 +3:59:50
125 10680 Barbora Obdrzalkova VODAK sport X-team 7:44:39 +4:04:25
126 10837 Laura Faber   7:46:01 +4:05:47
127 9572 Line Grønlie Veien Tilbake 7:47:30 +4:07:16
128 10917 Grace Hood   7:52:32 +4:12:19
129 8674 Lise-Lotte Thorsen   7:54:12 +4:13:59
130 8720 Anne Juell   7:55:49 +4:15:35