Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 45-49 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 586 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklub 3:19:32,7 +0:00
2 597 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:24:00,8 +4:28
3 537 Ragnhild Amlie IL TRY 3:24:24,8 +4:52
4 567 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 3:25:44,4 +6:12
5 610 Venche Vestbakken Raufoss 3:34:37,7 +15:05
6 1875 Sandra Wagenführ   3:35:20 +15:48
7 626 Merete Dyblie Horten Skiklubb/Espira Barnehager AS 3:36:37,1 +17:04
8 606 Lin Iren Sætre Nybergsund IL 3:37:37,7 +18:05
9 1857 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 3:46:18 +26:46
10 1834 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 3:46:31 +26:58
11 1828 Cecilie  Klepstad Team Milslukern Driv Trening / Raske Damer 3:47:55 +28:22
12 1885 Kari Brekke Mester Grønn 3:48:07 +28:35
13 1898 Kristine Sollien Flaskerud   3:49:11 +29:39
14 5549 Cecilie Wærp Hauge Kjelsås IL 3:49:16 +29:43
15 1905 Nikki Kassel   3:50:28 +30:56
16 1858 Karianne W. Saue Lyn Ski 3:53:30 +33:58
17 1826 Karin Kjensli Kjærstad Il 3:54:38 +35:06
18 594 Jenny Ramstedt XC STHLM/POW 3:56:07,2 +36:34
19 1837 Kirsten Lien Røldal IL 3:56:39 +37:07
19 1838 Marianne Bruun Lien   3:56:39 +37:07
21 4799 Ilona Jambor Team Milsukern Driv trening 4:00:40 +41:08
22 1855 Ulrika Ramberg Team Ormsalva AC 4:00:57 +41:25
23 1902 Belinda Aasberg Bødalen IF 4:01:17 +41:45
24 1859 Trine Margrethe Seeberg Team Sportsmanden / Sintef 4:01:21 +41:49
25 1793 Coralie Beauchamp SKIMCO 4:01:49 +42:17
26 4981 Torild T. Viken   4:05:19 +45:47
27 4682 Kersti Ekeland Bjurstrøm Koll IL 4:05:20 +45:48
28 4743 Ann Elin Flågen HEMING IL 4:05:48 +46:16
29 580 Klara Lyngnes Festesonen 4:07:20,4 +47:48
30 1870 Kari-Anne Hille Valla IL Skrim 4:08:49 +49:16
31 5025 Hilde Johnsli VindIL 4:09:01 +49:28
32 4896 Kristin Porsholt Joh-Birken-Team 4:10:05 +50:33
33 4882 Sidsel Nordhagen Lørenskog CK / Skiforeningen 4:10:38 +51:06
34 4678 Liv Kristin Omholt Berrefjord Svarstad Il Ski 4:11:21 +51:49
35 5256 Marit Five Skedsmo Skiklubb 4:12:37 +53:04
36 5032 Ane Norheim Bjørn Myhre Sport 4:12:55 +53:22
37 5770 Berte Bøe Njård 4:17:04 +57:32
38 5539 Eldrid Midtbø Øyulvstad   4:17:11 +57:39
39 5244 Jannike Eggen Lyn Ski 4:17:15 +57:43
40 5979 Marianne Sandaker Moss skiklubb 4:17:56 +58:24
41 1833 Barbara Laner Kitzbüheler Skiclub 4:18:16 +58:43
42 4995 Kari Østeraas Gausdal skilag 4:18:19 +58:47
43 5383 Malin Löfgren Atlas Copco IF 4:18:31 +58:59
44 5033 Barbo Olsen IL Ivrig 4:19:26 +59:53
45 5380 Nina M Lyngstad   4:19:39 +1:00:07
46 5790 Kari Vik Eines Tollernes IL 4:20:11 +1:00:39
47 5766 Kristin Bruserud IL Ivrig 4:21:16 +1:01:44
48 5042 Sidsel Svarstad   4:21:40 +1:02:08
49 6392 Gøril Holmvassdal Ranheim skiklubb/Equinor BIL 4:22:15 +1:02:43
50 5791 Ingrid Eitzen   4:23:12 +1:03:40
51 5449 Tove Iren Gløtheim Ryttervoll Brekken il 4:23:20 +1:03:47
52 5191 Trude Abelsen Gården Bootcamp 4:23:37 +1:04:04
53 6144 Kristin Kopland Lyn Ski 4:23:53 +1:04:21
54 5838 Randi Haugland Vegårshei Il 4:25:44 +1:06:11
55 10006 Monica Lind   4:26:15 +1:06:42
56 5252 Anne Gro Enger   4:27:57 +1:08:25
57 6053 Monika Østlie Driv IL 4:28:07 +1:08:34
58 5276 Kristin Holt Gjøvaag Rustad IL/Gyldendal BIL 4:30:27 +1:10:55
59 7064 Tina Kristoffersen Skaret Skiforening 4:31:04 +1:11:31
60 6420 Annakaisa  Karlsson   4:33:43 +1:14:11
61 6057 Anne Weider Aasen Grüner 4:34:15 +1:14:42
62 5852 Christina Holtan Skiforeningen 4:34:18 +1:14:46
63 7355 Monica Håskjold   4:34:32 +1:15:00
64 6283 Erika Avagian Dombås il 4:35:53 +1:16:21
65 7108 Marit Solås Melbø Vingrom IL 4:35:57 +1:16:25
66 6328 Toril Eggen   4:36:04 +1:16:32
67 6554 Bente Storvik   4:37:04 +1:17:32
68 5808 Runa Willumsen Flugstad Bærum kommune BIL/Team Flugstad 4:37:41 +1:18:08
69 6174 Marte Braathen Rambøll 4:38:39 +1:19:07
70 6091 Anne Gro Johansen Lyn Ski 4:39:35 +1:20:03
71 6271 Ida Adren Stokke 4:40:01 +1:20:29
72 6117 Maria Hasselgård NRK bil 4:40:04 +1:20:32
73 6072 Gørill Gyllan Malvik IL / PIL 4:41:13 +1:21:41
74 8128 Lisbeth Austad   4:41:22 +1:21:49
75 6054 Linn Merete Øverland Gausdal skilag 4:42:30 +1:22:57
76 6482 Stine Nordsveen Nordbygda/Løten Ski 4:43:59 +1:24:27
77 7058 Lene Klemetsen Team Bjerke 4:44:00 +1:24:27
78 7083 Nina Lier Team Swensson/Strøm 4:44:04 +1:24:32
79 7381 Kjersti Aaseth   4:44:20 +1:24:48
80 6131 Janne Skumlien Myrland   4:45:39 +1:26:06
81 6088 Turid M. E. Heimdahl Søndre Land 4:46:44 +1:27:11
82 6573 Kjersti Trømborg Soon Skiklubb 4:46:47 +1:27:15
83 7044 Hege Tvete Karlsen   4:46:53 +1:27:21
84 7319 Laila Øvermo Team Blåvegen Langløp 4:48:16 +1:28:44
85 6486 Marianne Tomter Nylund Vang skiløperforening 4:49:19 +1:29:46
86 6694 Hanne Blomfeldt   4:49:30 +1:29:58
87 11432 Elise Caspersen   4:50:34 +1:31:01
88 10762 Paluka Birgit SC Altstädten 4:51:50 +1:32:18
89 7126 Lene Måseidvåg Fjell og sykkelservice 4:53:23 +1:33:51
90 6510 Ellen Rustadbakken   4:53:58 +1:34:26
91 6548 Mette Asmyhr Stefferud Team Stefferud 4:54:18 +1:34:46
92 7265 Heather Tkalec XC Chelsea Masters 4:55:16 +1:35:44
93 7312 Ingvild Ørpen   4:55:55 +1:36:23
94 8046 Torill Wenche Sirevåg Vik   4:56:10 +1:36:38
95 7232 Lena Svensson Björnstorps IF 4:57:48 +1:38:16
96 9710 Lise Lundberg Camp Giertsen 4:58:11 +1:38:39
97 8988 Anne-Hege Sølverud Magnor UL 4:58:20 +1:38:47
98 6126 Tone Lise Johannessen Moelven IL 4:58:59 +1:39:27
99 7867 Isabella Schaad   4:59:28 +1:39:56
100 6571 Anna Lina Toverud Sportsklubben Rye 5:01:12 +1:41:40
101 7343 Kristi Bævre   5:01:53 +1:42:21
102 7344 Rakel Gran Baarstad   5:01:55 +1:42:23
103 7390 Gry Rømo Team Skauen 5:03:31 +1:43:59
104 11066 Tatiana Posnikova   5:05:02 +1:45:29
105 7281 Cecilie Varsi   5:05:34 +1:46:02
106 8616 Jannecke Tobiassen   5:06:06 +1:46:33
107 7282 Janne Line Vastaberg   5:07:09 +1:47:37
108 8026 Gry Hauge Merkesdal Merkes 5:07:24 +1:47:52
109 7373 Kari Austrheim Stordal Equinor BIL 5:07:59 +1:48:27
110 6887 Anita Halle Dalskau Skåla IL 5:11:05 +1:51:32
111 7359 Elisabeth Mariann Knutsen   5:12:40 +1:53:08
112 7711 Cathrine Kullberg Rustad IL 5:13:29 +1:53:57
113 6980 Kathrine Helgesen Asker Turnforening 5:14:21 +1:54:49
114 7186 Hege Schytz Sandanger Team Coop 5:15:02 +1:55:30
115 7283 Merethe Vedal Toten-Kranken CK 5:15:15 +1:55:43
116 7905 Elisabeth Strandvoll   5:15:24 +1:55:51
117 10514 Mette Stokkenes Syril il 5:16:30 +1:56:58
118 8038 Elisabeth Sagstuen Lillehammer sykehus BIL 5:16:48 +1:57:15
119 10521 Lisa Sunderman Spokane Nordic Masters 5:17:49 +1:58:17
120 7201 Trine Skogmo Fjellet Racingteam 5:17:56 +1:58:24
121 10809 Sonja Dransfeld Statnett BIL 5:18:34 +1:59:01
122 7675 Kirsti Røshol Johnson MOI 5:20:07 +2:00:35
123 9157 Michelle Bjerke   5:20:25 +2:00:53
124 7543 Anne Gull Sofie Engholm Tverlandet IL 5:21:42 +2:02:09
125 7366 Hilde Opberget Magnor UL 5:22:03 +2:02:31
126 7702 Outi Kokkonen   5:23:28 +2:03:55
127 11734 Minna Rannila   5:25:25 +2:05:53
128 7451 Mari-Elisabeth Ellevold   5:25:36 +2:06:04
129 7385 Anna Granström Nacka Värmdö SK 5:27:22 +2:07:50
130 7792 Stine Nilsskog Anita Moen skiskole 5:28:22 +2:08:49
131 7565 Claudia Fleischhacker   5:28:34 +2:09:02
132 8009 Valborg Alhaug Nes sportsklubb 5:28:49 +2:09:17
133 11653 Merete Løkse JOH BIRKEN TEAM 5:28:56 +2:09:24
134 7242 Katrine Sølvberg SK Rye 5:31:03 +2:11:31
135 7539 Helena Eklöv   5:33:30 +2:13:57
136 8274 Hanne Mette Gunnarsrud Hanne Mette Band 5:34:23 +2:14:51
137 7839 Mona Ringvej Heming 5:37:04 +2:17:32
138 10797 Gesine Cornelissen   5:37:40 +2:18:08
139 8444 Heidi Myhre   5:38:39 +2:19:06
140 7611 Elisabeth Hammerseth Aktiv mot kreft 5:39:36 +2:20:04
141 10474 Tone Sandaker Nitelva CK/Team Foss 5:39:46 +2:20:14
142 8030 Katrin Lægreid Nes Hafslo IL 5:41:00 +2:21:28
143 7790 Janne Lise Nilsen   5:41:07 +2:21:35
144 7998 Anne Britt Hundershagen   5:41:08 +2:21:36
145 8262 Sabrina Grossi Livigno 5:42:02 +2:22:30
146 11354 Linda Ramseid Olsen Oppegård 5:43:56 +2:24:23
147 7919 Eli Kristine Saastad Team Fossekall 5:44:48 +2:25:15
148 8463 Stina Nordeng Oslo Universitets Sykehus 5:49:30 +2:29:57
149 10005 Evy Anne Leikvoll   5:51:01 +2:31:29
150 9664 Schacht Katja   5:51:38 +2:32:06
151 11240 Bodil Worm   5:52:42 +2:33:10
152 11493 Gry Mette Fossland Spenst Stjørdal 5:53:39 +2:34:07
153 10493 Ingrid Singsaas Joh-Birken-Team 5:53:41 +2:34:09
154 7663 Siv Jacobsen Anita Moen skiskole 5:54:46 +2:35:14
155 10092 Janna Bednorz XC OR 5:55:22 +2:35:50
156 8531 Aina Salberg fsc Ørje 5:55:25 +2:35:52
157 8179 Anita Bråthen   5:55:47 +2:36:15
158 9123 Trude E. Alvestad   5:57:52 +2:38:20
159 8825 Hege Berg Henriksen LØRENSKOG SKIKLUBB 6:00:28 +2:40:56
160 10715 Hege Hodnesdal TRY IL 6:00:45 +2:41:13
161 8966 Laila Grønnerud Magnor UL 6:01:21 +2:41:48
162 8049 Nina Woldene Øvrevoll Hosle IL 6:02:22 +2:42:50
163 8629 Bodil Catherine Valvik   6:06:10 +2:46:38
164 8625 Marianne Tullander   6:06:58 +2:47:26
165 8741 Therese Istad Milslukern Sport 6:07:57 +2:48:24
166 8600 Irèn Bylterud Sørensen   6:08:05 +2:48:33
167 8669 Wibeke Langaard Team Foss 6:08:55 +2:49:23
168 11006 Helle Michelsen   6:09:09 +2:49:37
169 7968 Ekaterina Zolotykh   6:09:12 +2:49:40
170 8259 Inger Kristin Gravdahl Raufoss IL 6:10:36 +2:51:03
171 10361 Dominique  Lazanski London Region Nordic Ski Club 6:11:25 +2:51:53
172 9618 Inga Hjaltadottir   6:12:18 +2:52:46
173 8667 Mona Åsgård Saturday Queens 6:12:44 +2:53:12
174 11087 Anne Marie Rogers Mono Nordic 6:13:14 +2:53:42
175 8295 Lene Spilde  Hasaas   6:13:16 +2:53:44
176 9830 Olga Ulvan Resell Politiet i Trøndelag 6:13:33 +2:54:01
177 10725 Pernilla Ardeby Skattkärrs IF 6:14:39 +2:55:07
178 11135 Lena Sollie   6:15:51 +2:56:19
179 10371 Sara Lott IFK Gnesta 6:17:58 +2:58:26
180 9006 Janicke  Fürst   6:18:40 +2:59:08
181 8307 Ellen Heine   6:20:51 +3:01:19
182 10877 Antje Göllner TSV Trittau 6:21:33 +3:02:01
183 8079 Veronika Holubova VODAK sport X-team 6:23:36 +3:04:04
184 8519 Anne Grethe S. Roarsen Byåsen skiklubb 6:24:39 +3:05:07
185 11103 Charlotte Røvig-Morbech Soon Ski 6:25:44 +3:06:12
186 8392 Trude Elisabeth Krogh   6:26:17 +3:06:45
187 8601 Lisbet Tang Sørensen   6:27:32 +3:08:00
188 11132 Karin Bjørløw Solberg   6:28:22 +3:08:50
189 8713 Bente Syvertsen   6:29:48 +3:10:16
190 9177 Annette Arentz Lillehammer Skiklub 6:30:28 +3:10:56
191 8157 Åsta Sagmo Bjørnseth   6:31:06 +3:11:34
192 11052 Anna-Lena  Olsson Västerås 6:32:49 +3:13:16
193 8647 Sara Wells   6:36:27 +3:16:54
194 10510 Mette Steenholdt NSP 6:37:33 +3:18:01
195 8797 Monica Jernberg Engstrøm   6:39:33 +3:20:01
196 10881 Janne Britt Hansen Københavns skiklub 6:41:05 +3:21:33
197 8592 Anette Sundby Romeriksåsen SK 6:41:54 +3:22:21
198 8751 May Lene Glomsrud Oppegård 6:42:00 +3:22:28
199 11801 Rannveig Stangeland   6:42:02 +3:22:30
199 8584 Jannicke Trumpy Granquist Oppegård 6:42:02 +3:22:30
201 8903 Mette Ryle Trollstua 6:49:13 +3:29:41
202 8372 Kristin Karlstad Nitelva CK 6:50:03 +3:30:31
203 8369 Inga Dagmar Karlsdottir Ullur 6:54:24 +3:34:51
204 8209 Kristin Einarsdottir   6:58:21 +3:38:49
205 9792 Bodil Oppen Privat 7:00:48 +3:41:16
206 11420 Cecilie Brenli   7:01:53 +3:42:21
207 10202 Vera Fredebeul Sausewind 7:03:10 +3:43:38
208 9443 Kristina Bernsten Spikbodarnas IK 7:03:26 +3:43:54
209 8569 Ranveig Stadven   7:04:55 +3:45:23
210 10143 Giovanna Caccia Madshus Team Liechtenstein 7:08:33 +3:49:01
211 9653 Kadri-Ann Jundas Tamsali AO SUKL 7:08:58 +3:49:25
212 11629 Vibeke Kvande   7:12:56 +3:53:23
213 8336 Trine Husby Ytterås Jonsvatnet IL 7:18:34 +3:59:02
214 9915 Frøydis Kosmo Synnevåg   7:24:32 +4:05:00
215 10101 Hilde Bergh 1859 IL 7:25:23 +4:05:51
216 10109 Mona Sperre Bjørløw   7:27:27 +4:07:55
217 11857 Oxana Uinterton Airfitru 7:32:12 +4:12:40
218 9919 Gyri Sæbø Team Røa Sport 7:34:28 +4:14:56
219 8210 Monica Clausen Nitelva CK 7:36:43 +4:17:11
220 10206 Anette Fuglesang 1859 IL 7:42:46 +4:23:14
220 10160 Jorunn Disen   7:42:46 +4:23:14
222 9836 Ingunn Marie Roel   7:46:34 +4:27:02
223 9703 Marianne Scheele   7:52:01 +4:32:28
224 1100 Adrienne Macqueen   7:54:33 +4:35:01
225 8576 Gry Stensaker   7:55:47 +4:36:15