Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 50-54 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 572 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:23:31,9 +0:00
2 581 Laura Mccabe Methow Valley USA 3:29:14,2 +5:42
3 616 Kari Øvsthus OPIL 3:34:39,8 +11:08
4 602 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 3:36:21,0 +12:49
5 540 Elisabeth Berger Rustad IL 3:40:26,9 +16:55
6 579 Mari Lundby Nordre Land IL 3:44:32,2 +21:00
7 1823 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 3:48:58 +25:27
8 1847 Sidsel S Mohn   3:49:59 +26:28
9 1877 Torunn Ølstad Gjøvik skiklubb 3:50:09 +26:37
10 1802 Marit Brennhovd Veritas BIL / LYN 3:50:29 +26:58
11 592 Meta Steinbach Olsson Ronneby OK 3:50:37,2 +27:05
12 1810 Katrin Enders SWV Goldlauter 3:53:27 +29:55
13 1912 Kerstin Drexler   3:54:37 +31:05
14 1815 Anna-Lena Fritzson Dala Xc skiteam 3:55:04 +31:32
15 1851 Randi Nerdrum Team Tronrud 3:56:41 +33:10
16 1920 Birte Marie Skofteland ABB BIL 4:00:57 +37:25
17 1882 Kari Mette Vika MjøsSki 4:03:04 +39:32
18 549 Siri Dürendahl   4:04:16,3 +40:44
19 5459 Reidun Dahl Silkoset   4:08:12 +44:41
20 4702 Brynhild Børtnes Sturla IF 4:09:38 +46:07
21 4894 Gro Merete Overrein Røa IL 4:11:00 +47:29
22 5457 Randi Schøyen Fet skiklubb 4:12:40 +49:09
23 1846 Kirsti Midttømme NORCE/ Fana 4:13:00 +49:28
24 1872 Brite Vegsund Team Gåping-il Jardar 4:13:01 +49:29
25 4938 Kari J. Spjeldnæs Lyn Ski 4:13:17 +49:45
26 4880 Elin Nerem Emblem IL 4:13:31 +49:59
27 4869 Tone Midtbø Vinje IL 4:14:11 +50:39
28 4892 Hilde Olstad Fossum Raske Damer 4:15:32 +52:00
29 1832 Ann-Kristin Land Konnerud IL 4:16:22 +52:51
30 5057 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:17:20 +53:49
31 4679 Eva Graff Bjerke Lyn Ski 4:17:28 +53:57
32 6671 Anette Skeide Rustad IL 4:17:31 +53:59
33 5800 Siv Karin Felde Team Felde 4:18:03 +54:32
34 6504 Nina Eskild Riege Rustad IL 4:18:17 +54:45
35 6578 Larisa Usacheva   4:19:06 +55:35
36 6831 Anne-Kari Bakkland Bækkelaget SK - SKI 4:19:13 +55:42
37 1801 Rikke Johanne Lunde Blårud Høybråten og Stovner IL 4:19:49 +56:18
38 6634 Birgit Kristin Rust Gol Il 4:20:19 +56:48
39 5393 Gunilla Melaaen IL ROS 4:20:22 +56:50
40 4836 Selma K. Lie Fossum Raske Damer 4:20:33 +57:01
41 6046 Marianne Wulkop   4:21:12 +57:40
42 5812 Tora Fæste Lillehammer Skiklub 4:21:22 +57:50
43 10554 Sirra Toivonen Kangasala sk 4:22:52 +59:21
44 7717 Gabriela Irene Lagler-Schmid   4:24:05 +1:00:33
45 5572 Beate Aase Heidenreich Skiforeningen 4:24:09 +1:00:37
46 5828 Bjørg Hagen Lillehammer ski 4:25:07 +1:01:36
47 6441 Astri Gulli Lehne BDO Aktiva 4:25:11 +1:01:39
48 6397 Line Telje Høydal Lyn Ski 4:26:11 +1:02:39
49 6660 Ellie Lein Lillehammer Skiklub/ Friskis&Svettis 4:26:35 +1:03:04
50 9706 Cathrine Loennecken   4:26:39 +1:03:08
51 5475 Jorunn Nordbø Solvi Skagerrak Sportsklubb 4:27:01 +1:03:29
52 6449 Cornelia Lusti   4:27:03 +1:03:32
53 5993 Beate Smetbak   4:27:28 +1:03:57
54 7017 Berit Nesheim Hægeland Rustad IL 4:27:42 +1:04:11
55 1917 Kimberly Kitching Toby Creek Nordic 4:28:51 +1:05:20
56 4918 Anita Regina Schnüriger-Arnold   4:30:24 +1:06:53
57 6611 Ragnhild Bye   4:31:57 +1:08:26
58 5609 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 4:31:58 +1:08:27
59 7072 Astrid Landewall CAVITAS 4:32:02 +1:08:30
60 6626 Kristin Moen LØRENSKOG SKIKLUBB 4:33:06 +1:09:34
61 5321 Signe Gurid Hovem Multiconsult 4:33:16 +1:09:45
62 6485 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 4:35:29 +1:11:57
63 5514 Siren Vatshelle Fana IL / Equinor BIL 4:36:35 +1:13:04
64 6000 Eli Stavheim Lesja IL 4:37:24 +1:13:52
65 5826 Mari Hegg Gundersen Fossum Raske Damer 4:37:43 +1:14:11
66 6596 Mona Øversveen   4:38:15 +1:14:43
67 6374 Nina Haukland Aktiv mot kreft 4:38:28 +1:14:56
68 5733 Ingeborg Alsgaard Vang skiløperforening /Sparebank 1 Østlandet 4:38:41 +1:15:09
69 6121 Cecilie Nyvold   4:41:08 +1:17:37
70 6039 Trude Helen Westerberg   4:42:24 +1:18:52
71 6539 Clara Skålhegg   4:43:22 +1:19:50
72 8965 Maj Irene Kvernes   4:44:48 +1:21:17
73 8622 Anita Torp   4:47:24 +1:23:52
74 7322 Turid Brattland Aamlid Njård 4:47:29 +1:23:58
75 6667 Lillann Norseng   4:47:51 +1:24:20
76 8430 Simona Martinelli Livigno 4:48:08 +1:24:37
77 6453 Berit Anne Laastad Team Essensi 4:49:18 +1:25:46
78 5817 Eli Mørkved Glorud MjøsSki 4:49:27 +1:25:56
79 10531 Tricia Swartling   4:50:22 +1:26:51
80 8033 Eva Hagen Olsson Bjørndal IF 4:51:18 +1:27:46
81 6989 Ingvild Hjertaas Njård 4:52:31 +1:28:59
82 7684 Kari Kapstad Skimt 4:53:07 +1:29:35
83 6928 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub 4:53:24 +1:29:52
84 7503 Aud Ellen Brevik If Sturla 4:54:05 +1:30:33
85 6847 Marita Birkeland   4:54:35 +1:31:04
86 6971 Gry Magritt Haugset Jølster IL 4:56:08 +1:32:36
87 7130 Pia Neegaard Team Danebu 4:57:02 +1:33:31
88 7169 Annemarie Ranvik Konnerud IL 4:57:31 +1:34:00
89 8476 Anett Flatmo Olasveen Lillehammer Skiklub 4:58:08 +1:34:37
90 7078 Tove Irene Larsen   4:59:26 +1:35:55
91 6559 Kari Anne Sund Hof I.L. 4:59:53 +1:36:21
92 6027 Merete Meier Turøy   5:00:16 +1:36:45
93 11123 Escher Silke SC Norweger 1896 Annaberg 5:00:50 +1:37:19
94 8024 Grethe Berg Lippert Trøsken IL 5:01:49 +1:38:18
95 8280 Eva Halvorsen Njård 5:01:57 +1:38:25
96 7165 Marit Pedersen   5:02:17 +1:38:46
97 7635 Kristin Angard Hoff   5:02:51 +1:39:19
98 7015 Sissel Husebråten Ørje il 5:03:16 +1:39:45
99 7901 Gøril Viskjer Stoltenberg Soon Skiklubb 5:04:04 +1:40:33
100 7183 Sonja Røed Arkitektene Vis-á-Vis AS 5:05:15 +1:41:43
101 5980 Ute  Schmeiss SC Motor Zella-Mehlis 5:07:01 +1:43:30
102 7686 Anne-Grethe Thomle Karlsen   5:07:18 +1:43:46
103 5303 Martina Hauschild   5:09:14 +1:45:42
104 7295 Julie Weel Rosbo Københavns skiklub 5:12:04 +1:48:32
105 11039 Christina Nyström Västerås 5:12:32 +1:49:00
106 11223 Christina Weber   5:13:12 +1:49:40
107 8895 Torunn Solbraa Ramos   5:13:33 +1:50:02
108 7311 Karine Øiseth   5:14:53 +1:51:22
109 7562 Gro Flagstad SILBIL 5:15:05 +1:51:33
110 8822 Mette Haugen   5:15:13 +1:51:42
111 6896 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 5:18:09 +1:54:38
112 7851 Bente Rønnestad   5:18:26 +1:54:54
113 8000 Inger Jørstad Lillehammer skiklubb 5:18:33 +1:55:01
114 8303 Harriet Havdal   5:18:36 +1:55:04
115 6518 Laura Sala Amusing Viaggi 5:20:42 +1:57:10
116 10830 Nina Engen   5:21:40 +1:58:08
117 7799 Kristin Nyberg Neptune Energy 5:21:51 +1:58:20
118 7367 Wenche Pedersen   5:22:42 +1:59:11
119 7320 Inga-Lill Åberg   5:23:07 +1:59:36
120 7907 Hilde Sundvold   5:23:19 +1:59:48
121 7984 Torhild Aarbergsbotten Ørland Ballklubb 5:24:40 +2:01:09
122 10045 Lise Cathrine Solbakken   5:24:42 +2:01:11
123 7655 Trine Nygårdsmoen Høiseth   5:24:55 +2:01:24
124 11206 Marjut Varpula   5:25:02 +2:01:31
125 8052 Merje Luik Sporttravel 5:27:21 +2:03:49
126 6820 Catarina Andersson Kjula IF 5:27:48 +2:04:16
127 7704 Anne Korhonen   5:27:53 +2:04:22
128 7162 Christine Pasterczyk   5:31:25 +2:07:53
129 8119 Elin W Andersen   5:33:48 +2:10:16
130 10387 Halldóra Matthíasdóttir Ísbirnir 5:37:35 +2:14:03
131 7615 Trine Haug   5:39:29 +2:15:58
132 7904 Anne Marit Stork   5:39:30 +2:15:58
133 10362 Jana Anita Lehmann Skiclub Saxonia Dresden 5:43:03 +2:19:31
134 8568 Anne Cahtrine Soot   5:43:50 +2:20:19
135 7896 Hege Stenersen   5:44:22 +2:20:50
136 1284 Inger Lium Leirvik Rustad IL 5:44:23 +2:20:52
137 7927 Mette Thorslund Vang Skiløperforening 5:45:20 +2:21:48
138 7713 Sanna Kuusisto   5:46:27 +2:22:55
139 10705 Jorunn Blindheim Lillomarka skiklubb 5:46:47 +2:23:16
140 8912 Lene Schonhowd Team Maxim 5:50:19 +2:26:47
141 11291 Grethe  Undheim Engelstad   5:50:26 +2:26:54
142 7657 Claudia Haack schulz sportreisen 5:50:38 +2:27:06
143 11860 Monica Vallestad Bjørndal.IF 5:50:57 +2:27:26
144 8242 Trine Lise Folvik Nitelva CK / Team Foss 5:51:17 +2:27:45
145 8238 Annichen Fladager Joh-Birken-Team 5:51:24 +2:27:52
146 6922 Tone-Lise Fische Bodø BOO 5:51:28 +2:27:57
147 8581 Isabelle Stiefel   5:51:49 +2:28:18
148 8694 Elin Gisladottir   5:53:00 +2:29:29
149 9158 Paula Engel   5:53:01 +2:29:30
150 11977 Kathinka Bruun   5:53:11 +2:29:40
151 10152 Bernadette Cruickshank Park City Nordic 5:56:19 +2:32:48
152 8014 Evy Ann Ekornes Sykkylven 5:56:46 +2:33:15
153 8428 Ingrid Martin SKIMCO 5:56:51 +2:33:19
154 7859 Wenche Synnøve Samlanes Kartverket BIL 5:57:12 +2:33:41
155 8697 Anette Hansen Drammen Strong 5:57:30 +2:33:59
156 10352 Lill Iren Langmo   5:58:58 +2:35:26
157 8067 Karin Synnøve Gåsbakk Charlottenlund vgs 5:59:31 +2:35:59
158 11602 Bente Merete  Joten Skog   6:01:43 +2:38:12
159 8735 Mona Pedersen Team Foss 6:02:29 +2:38:58
160 11899 Bente Øyre Sogndal IL 6:02:59 +2:39:27
161 7576 Susan Fritzell   6:03:00 +2:39:29
162 8221 Karin Eskeland Gjerstad i.l 6:03:01 +2:39:30
163 8692 Signe Ellen Fjæra IL Korlevoll Odda 6:03:08 +2:39:36
164 7178 Silke Rosenfelder Skiclub Villingen 6:05:45 +2:42:14
165 7976 Heidi Østby   6:07:00 +2:43:28
166 9936 Thora Thorisdottir Ísbirnir 6:07:39 +2:44:08
167 8339 Anita Hylland Gudvangen IL 6:10:09 +2:46:38
168 8470 Aud Oddveig Nygård Syvde IL 6:11:19 +2:47:47
169 8641 Sarah Jane Rippin Wagner   6:11:39 +2:48:08
170 8327 Karina Hofstad Equinor BIL 6:13:36 +2:50:05
171 8754 Berit Nybakk   6:14:27 +2:50:56
172 10163 Lucie Dollo SKIMCO 6:15:50 +2:52:19
173 8995 Hanne Wibe   6:15:58 +2:52:26
174 8808 Mari Freitag   6:19:54 +2:56:22
175 9817 Waltraud Posch   6:22:49 +2:59:18
176 8429 Giovanna Martinelli Livigno 6:24:40 +3:01:08
177 9566 Trude Grindberg Statskog 6:28:29 +3:04:58
178 9565 Monica Grindberg Statskog 6:28:31 +3:04:59
179 10711 Gunhild Okkenhaug Aksnes Leksdal IL 6:31:08 +3:07:36
180 10981 Maria Linsmo   6:31:26 +3:07:54
181 8675 Sissel Ekrum   6:32:11 +3:08:40
182 8393 Heidi Jørgensen  Krokdal Kyrksæterøra IL 6:38:11 +3:14:39
183 8539 Tone Schwartz   6:41:52 +3:18:21
184 8915 Heidi Sjurseth   6:42:38 +3:19:07
185 7813 Carina Pekkari Sundbybergs IK 6:42:57 +3:19:26
186 11035 Sissel Noreng   6:44:57 +3:21:26
187 11904 Arnhild Aarhus Sauda IL 6:47:51 +3:24:19
188 11111 Irene Schroll Sc Vachendorf 6:48:33 +3:25:02
189 11624 Hege Kristiansen Minegen 6:50:02 +3:26:31
190 9648 Ann-Katrin Johansson Glava 6:50:08 +3:26:36
191 8231 Birgit  Fink   6:53:16 +3:29:44
192 10264 Magdaline Heilmann NSP 6:53:38 +3:30:07
193 10060 Hege Helen Vangen Rana Tannklinikk 6:58:02 +3:34:30
194 10841 Colleen Finnoff   6:58:14 +3:34:42
195 10248 Hrönn Harðardóttir Ísbirnir 6:58:39 +3:35:07
196 8389 Ivana Kralova IFK Umeaa, Sweden 7:03:04 +3:39:33
197 10309 Gudrun Dogg  Johannsdottir Team Isbirnir 7:03:12 +3:39:41
198 9540 Solveig Anita Rovi Furumo Aktiv mot kreft 7:05:01 +3:41:29
198 8885 Linda Ulvan Olsen   7:05:01 +3:41:30
200 8297 Hilde Haugbotn   7:06:46 +3:43:14
201 10792 Caroline Chereau SAMM 7:12:51 +3:49:20
202 1283 Janne Kristin Aase Hansen   7:13:42 +3:50:10
203 8604 Merethe Taule   7:19:56 +3:56:24
204 11042 Jeanette Faurholdt Nørregaard   7:25:18 +4:01:46
205 9856 Anne-Grethe Sandin   7:31:10 +4:07:39
206 8919 Rakel Skoland   7:33:07 +4:09:36
207 9027 Theresa Kumar Lyn Ski 7:34:27 +4:10:56
208 8621 Cathrine Myrseth Fosmo   7:36:43 +4:13:12
209 10048 Ingjerd Enstad Hovland Radio Metro 7:39:39 +4:16:07
210 9159 Tami Stagman VASA SKI CLUB USA 7:42:41 +4:19:09
211 11290 Tone Beate Thorstensen Midtlivskrise i Lycra 7:48:31 +4:24:59
212 8378 Susanne Kloss schulz sportreisen.de 7:49:37 +4:26:06
213 8970 Trine Beate Larsen Magnor UL 8:01:27 +4:37:56
214 9827 Amy Reich   8:05:49 +4:42:17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +