Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 55-59 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 523 Hilde Gjermundshaug Pedersen Team ParkettPartner/Nybygda Ski 3:20:25,7 +0:00
2 543 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 3:29:49,2 +9:23
3 611 Berit Vestermo Hovin il 3:32:14,0 +11:48
4 582 Unni Persson Moseby Kjelsås 3:34:39,9 +14:14
5 574 Kristin Eitrem Landmark Team Milslukern - Driv Trening / Fossum RD 3:49:13,0 +28:47
6 1818 Torunn Grut Syril 3:49:41 +29:16
7 1825 Marit Igland Nets Active 3:56:27 +36:02
8 1868 Iren Tryggestad Rustad IL 3:57:30 +37:05
9 4785 Marianne Jensen Hjermstad Fossum IF 3:59:05 +38:39
10 1829 Janecke Kopaas Team Milslukern - Driv Trening / Koll 3:59:55 +39:29
11 4759 Tone Beate Grøtan Asker 4:02:40 +42:15
12 1830 Toril Kure   4:06:31 +46:05
13 4958 Hanne Sølna HEMING IL 4:07:44 +47:19
14 5293 Nina Hammerlund Holmen IF - Asker 4:12:06 +51:40
15 1876 Michele Wolfe Telemark Ski Club, Kelowna 4:12:20 +51:55
16 5844 Britt Heskestad Stavanger Skiklubb 4:13:00 +52:34
17 4674 Hilde Berggren   4:15:07 +54:42
18 1798 Venche Bjerkreim Fossum RD 4:15:50 +55:25
19 6624 Katrine Bakke Lossius Holmen langrenn 4:16:23 +55:58
20 5285 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 4:18:17 +57:51
21 6109 Berit Gunnes Njård 4:20:07 +59:41
22 4748 Karin Gade-Lundlie Fossum Raske Damer 4:22:24 +1:01:58
23 6432 Beatrice Kuonen-König   4:25:26 +1:05:01
24 5537 Kristin Øverlie   4:25:41 +1:05:15
25 5923 Anne Grete Meinicke Jutul Il 4:25:59 +1:05:33
26 6370 Kari-Anne Haug Rustad IL 4:26:19 +1:05:54
27 6098 Venche Lise Skomedal Ramse Otra Il 4:27:30 +1:07:05
28 7219 Guri Stoknes   4:28:11 +1:07:46
29 5519 Ellen Sofie Wessel Njård 4:28:49 +1:08:23
30 5816 Kari Elise Gisnås SpareBank1 Østlandet BIL 4:29:11 +1:08:46
31 5297 Anita Hansen Statnett BIL 4:31:01 +1:10:36
32 5246 Berit Johanne Eidsmo Politiet i Trøndelag 4:31:47 +1:11:22
33 9127 Christiane Clavel   4:31:49 +1:11:24
34 5885 Jorun S. Kildahl   4:31:50 +1:11:25
35 7293 Tina Wallenstrøm Holte Ski 4:34:23 +1:13:58
36 5884 Kaja Kierulf   4:35:06 +1:14:40
37 5786 Elin Dunker Søndre Land il/Ski 4:35:48 +1:15:22
38 5848 Bjørghild Holien Lærdal IL 4:36:15 +1:15:50
39 7296 Turid Ween Statnett BIL 4:38:01 +1:17:36
40 6519 Anne Samuelsen Asker 4:39:40 +1:19:15
41 5925 Anne Melkild Freidig 4:39:59 +1:19:34
42 6108 Signe Bjørneby Rustad IL 4:40:05 +1:19:40
43 7345 Hilde Cesilie Duelien   4:41:16 +1:20:50
44 7085 Elizabeth Lingjærde Sørkedalens Idrettsforening 4:41:56 +1:21:30
45 6894 Anne Grethe Dischler Aktiv mot kreft 4:42:12 +1:21:47
46 6837 Jean Beliveau Fondeur Laurentides 4:42:19 +1:21:53
47 6954 Ann Elisabeth  Gunnulfsen   4:42:31 +1:22:06
48 7216 Britt-Marie Stenseth Njård 4:46:53 +1:26:27
49 9978 Marie K. S. Aalen   4:49:47 +1:29:22
50 6287 Kari Bjerke Skedsmo Skiklubb 4:50:11 +1:29:46
51 11981 Sissel Gransæther Team Liteboat.com 4:50:16 +1:29:50
52 8381 Hilde Knutsen Røros il 4:50:18 +1:29:53
53 7049 Marianne Killengreen   4:50:46 +1:30:20
54 7223 Åse Strømme   4:51:31 +1:31:06
55 7011 Liv Hovem   4:52:12 +1:31:46
56 6934 Marianne Fredrikstad RGSK triatlon 4:52:14 +1:31:49
57 7252 Siri Kraft Talsnes Hamar skiklubbb 4:53:07 +1:32:42
58 7240 Nina Sætrang Kartverket BIL 4:53:47 +1:33:22
59 6536 Brit Lisa Skjelkvåle Sørkedalens IF 4:53:52 +1:33:27
60 6906 Irene Engler   4:53:53 +1:33:28
61 7340 Gunvor Alderslyst Fossum 4:54:41 +1:34:16
62 7409 Sameline Grimsgaard Tromsø Skiklubb Langrenn 4:55:48 +1:35:22
63 9185 Christine Moors Skiclub Saxonia Dresden-Germany 4:55:53 +1:35:28
64 7387 Hilde Elise Huse   4:56:15 +1:35:50
65 6866 Hilde B Brunvoll Skaret Skiforening 4:58:28 +1:38:03
66 6557 Marianne Jentoft Stuge Heming 4:59:05 +1:38:40
67 7469 Ingeborg Avlund Rustad IL 4:59:54 +1:39:29
68 5635 Heidi Holmerud WSP Norge AS 5:01:30 +1:41:05
69 7133 Ellen Nilsen Helse Sør-Øst RHF 5:02:02 +1:41:37
70 7213 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 5:03:10 +1:42:45
71 8247 Siri Færevaag Fredriksen Sparebanken Sør B.I.L. 5:03:30 +1:43:05
72 6874 Ellen Bøhmer   5:03:46 +1:43:20
73 8062 Tone Raasok OUS, Luftambulanseavd 5:04:03 +1:43:37
74 8386 Toril Korsvik Søndre Land Ski 5:06:39 +1:46:14
75 7889 Marit Solheim Skånevik Idrettslag 5:07:28 +1:47:03
76 4251 Anne Labbé SKIMCO 5:07:33 +1:47:08
77 7255 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 5:08:23 +1:47:58
78 7952 Aud Villanger   5:13:25 +1:53:00
79 7827 Ragnhild Bø Raugland Bækkelaget sportsklubb 5:17:19 +1:56:54
80 7462 Grethe Albrektsen   5:17:23 +1:56:58
81 7382 Marianne Aasheim Vingelen Il 5:18:24 +1:57:58
82 8218 Marie Eriksson IFK Mora 5:20:23 +1:59:57
83 9737 Berit Mellgren-Deer   5:23:58 +2:03:33
84 10178 Anna Ersland FRI IL / HSI 5:24:09 +2:03:44
85 7547 Lisbeth Eriksen Team Foss 5:25:18 +2:04:53
86 7679 Kari Lise Jørstad SK Rye 5:26:31 +2:06:06
87 8089 Monika Kaiser   5:27:30 +2:07:05
88 7051 Liv Kindem Lillehammer Skiklub 5:28:17 +2:07:52
89 7688 Erika Kessler   5:28:18 +2:07:53
90 11794 Anna Slunga-Tallberg   5:30:49 +2:10:24
91 8922 Sissel Fløan Solum Overhalla idrettslag 5:31:01 +2:10:36
92 8739 Merete  Clasen SSP Sisimiut 5:31:02 +2:10:37
93 10097 Bente Lisbeth Berge   5:31:25 +2:11:00
94 7829 Åsa Ravik Santander Consumer Bank 5:32:16 +2:11:51
95 7972 Kristin Øilo   5:33:20 +2:12:55
96 10633 Sissel Skagen Frækaland   5:35:52 +2:15:27
97 8144 Kristen Bell Ogden Nordic 5:36:23 +2:15:58
98 7043 Ragnhild Aarflot Kalland Volda 5:37:05 +2:16:40
99 8047 Solfrid Våset   5:38:03 +2:17:38
100 8068 Irene Håbrekke   5:38:46 +2:18:21
101 9174 Marianne  Thorlakson SlNC Vernon 5:38:54 +2:18:29
102 7690 Tove Halhjem Kjeilen Holmen IF 5:39:40 +2:19:14
103 7895 Ann Berit Steiro Førde il 5:39:51 +2:19:26
104 7973 Trine Øiseth   5:40:23 +2:19:58
105 8060 Janne Herseth   5:41:20 +2:20:54
106 11388 Elisabeth Nordli   5:43:58 +2:23:33
107 8579 Grethe Ellen Sterud VTUL 5:44:36 +2:24:10
108 8249 Anne Karin Aarøen Frislid   5:46:09 +2:25:44
109 11974 Jorun Øyaas   5:46:15 +2:25:50
110 8941 Kirsten Bugge Thorkildsen Byggeindustrien 5:54:07 +2:33:41
111 8048 Turid Williksen Handelsbanken BIL/ Fossum IF 5:54:17 +2:33:52
112 8422 Lenka Macholdova SK Korenov 5:55:54 +2:35:28
113 7909 Tove Elisabeth Svee Team 6847 5:56:22 +2:35:57
114 8073 Tone Munz   6:02:02 +2:41:36
115 7522 Anne Dean   6:02:51 +2:42:26
116 8255 Lucia Galli Livigno 6:04:59 +2:44:34
117 6663 Christina Rickmar Sälens If 6:06:01 +2:45:36
118 7481 Eli Berge Fotofil.no 6:06:14 +2:45:48
119 11489 Marianne Folkvard   6:08:44 +2:48:18
120 8869 Aagoth Johanne Moe Haltdalen IL 6:10:11 +2:49:45
121 7525 Marie Donnelly   6:10:53 +2:50:28
122 10445 Kersti Pullerits IF Skiteam Skåne 6:16:16 +2:55:50
123 10524 Susanne Svardal Syril 6:17:25 +2:56:59
124 8523 Eva Roxå Oxvretens SK 6:18:37 +2:58:11
124 12008 Elisabeth Røraas Handelsbanken 6:18:37 +2:58:12
126 9900 Malin Stertman Sigtuna OK 6:21:29 +3:01:04
127 11620 Britt Knutsen Avinor 6:23:01 +3:02:36
128 8725 Maria Walden Team Electrofit 6:23:48 +3:03:23
129 10806 Donna DiFolco Alaska-USA 6:24:59 +3:04:33
130 9903 Beate Stock Fjell og sykkelservice 6:26:30 +3:06:05
131 8637 Kelly O'neill   6:27:53 +3:07:28
132 10440 Laura Pillifant   6:28:40 +3:08:15
133 10240 Aud Furset Hagen Joh-Birken-Team 6:30:10 +3:09:45
134 9694 Åse Mai Leirdal IL Kolbukameratene 6:30:20 +3:09:55
135 8387 Heike Kraemer schulz sportreisen 6:30:34 +3:10:09
136 8663 Lisbeth Aarmo DnB 6:31:51 +3:11:26
137 9453 Suzanne Marie Blood   6:35:17 +3:14:51
138 8503 Jane Raiser   6:39:40 +3:19:15
139 11960 Ann Karin Pettersen Team Pettersen 6:40:07 +3:19:42
140 8957 Linda Øyen   6:42:25 +3:22:00
141 8863 Marianne Madsen   6:42:29 +3:22:04
142 8658 Tone Sverreson Ørmen Kirkens bymisjon 6:45:31 +3:25:06
143 8709 Mette Myhrebakken Hift 6:46:28 +3:26:03
144 11744 Siv Ripland   6:47:27 +3:27:02
145 9831 Ulla Margrete Riber Holteski 6:49:17 +3:28:52
146 8588 Eva Støkken   6:51:49 +3:31:24
147 9763 Hilde Aaslund Myrvang   6:53:41 +3:33:15
148 8706 Bodil Michelsen Syril 6:56:43 +3:36:18
149 10147 Dana Cechova   6:57:04 +3:36:39
150 5778 Anna Carin Dahlgren Linköpings skidklubb 6:57:07 +3:36:42
151 8439 Lisbeth Mjeldheim UBIL 7:00:04 +3:39:39
152 8474 Sari Oikarinen   7:02:12 +3:41:47
153 8918 Kirsti Skogseth   7:03:47 +3:43:22
154 8930 Elisabeth Storås Equinor 7:07:54 +3:47:28
155 10203 Luise Frick Madshus Team Liechtenstein 7:08:25 +3:48:00
156 10483 Anneli Seger Madshus Team Liechtenstein 7:08:48 +3:48:22
157 10787 Lena Henriksson   7:14:31 +3:54:05
158 8684 Annika Carborn Andersson Sol Tranås 7:15:23 +3:54:58
159 8410 Barbro Lindberg   7:15:43 +3:55:18
160 10602 Christina Wasström Gävle SK 7:19:15 +3:58:50
161 8451 Åsa Maria Blad Måøy Nesodden SK 7:21:51 +4:01:26
162 8305 Nina Heggestad Freia BL 7:24:36 +4:04:10
163 10684 Turid Rønning Siemens 7:25:58 +4:05:32
164 1158 Irene Rødseth Gursken IL 7:27:40 +4:07:15
165 11780 Sigríður Sigurðardóttir Ullur 7:30:30 +4:10:05
166 8220 Lena Ervik   7:39:06 +4:18:41
167 8655 Patrizia Zeilinger-Harbich   7:39:27 +4:19:02
168 8978 Heidi Tiberg   7:58:45 +4:38:20
169 10089 Randi Bang Hakadal IL 8:04:12 +4:43:47
170 8513 Sandra L Rhude Snow Leopard Nordic 8:04:16 +4:43:51