Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 60-64 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 4819 Hjørdis Klonteig Fossum IF 3:55:49 +0:00
2 4888 Sidsel Owren Nørstebø Fossum RD 4:06:29 +10:40
3 9136 Magdalena Bowen Bridger Ski Foundation 4:08:27 +12:38
4 1816 Torhild Garen Milslukern Sport 4:08:35 +12:46
5 4969 Kari Trondsen Milslukern Driv Trening/Røa Fysioterapi og Rehab Senter 4:09:13 +13:24
6 5804 Siri Flatekval Rustad IL 4:11:20 +15:31
7 1915 Elisabeth Brudvik Vang Skiløperforening 4:12:26 +16:38
8 5741 Heidi Sverdrup Augdal Ringkollen 4:19:17 +23:29
9 5912 Anne Lutterloh St.Olavs hospital 4:19:47 +23:58
10 5532 Kari Østeberg Sørkedalens Idrettsforening 4:20:28 +24:39
11 9182 Muffy Ritz USA- Vamps 4:21:32 +25:44
12 5827 Turid Johnsrud Guttormsen Ringkollen Skiklubb 4:24:23 +28:34
13 5637 Åse Gullsmedmoen Otra Il 4:27:15 +31:26
14 4696 Karin Ørbeck Braathen Høybråten og Stovner IL 4:27:27 +31:38
15 9164 Mary Young Banff Ski Runner 4:27:42 +31:53
16 5742 Marit Austgulen Koll 4:27:51 +32:02
17 11214 Irina Veselova   4:31:28 +35:40
18 5782 Tove Damgaard Ivrig Il 4:32:32 +36:43
18 6026 Vigdis Trøen Ås 4:32:32 +36:43
20 1913 Sandra Ecclestone Sovereign Lake Nordic Club 4:33:14 +37:25
21 5048 Undis Irene Strøm Hamar Skiklubb 4:34:15 +38:26
22 5435 Lena Rask IFK Mora 4:35:11 +39:22
23 5856 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 4:35:43 +39:55
24 5809 Randi Austgulen Fosnæs Fossum 4:40:51 +45:02
25 6558 Hanne Stuve   4:42:03 +46:14
26 8722 Eli Løken Stor-Elvdal Skiklubb 4:46:34 +50:45
27 6856 Wenche Bjørnstad Ringsaker oklubb 4:48:56 +53:07
28 7134 Ragnhild Noer SleipnerIF 4:51:43 +55:54
29 7125 Sissel Mørreaunet St.Olav BIL 4:53:54 +58:05
30 6388 Eli Bente Hoggen Volda Turn og IL 4:54:47 +58:58
31 9147 Elisabeth Hofstetter Windin   4:54:54 +59:05
32 7425 Marianne Moe   4:55:42 +59:53
33 1282 Karin Opheim Det Norske Rypelandslaget 4:56:15 +1:00:26
34 7453 Ann Klinefelter   4:56:26 +1:00:38
35 7426 Irene Alnes Løkkeborg   4:58:09 +1:02:21
36 6697 Wenche Sand-Hanssen Bjørn Myhre Sport 4:59:32 +1:03:43
37 5883 Turid Haugen Karset Vang skiløperforening 4:59:46 +1:03:57
38 9947 Hannele Uusitalo   5:00:01 +1:04:13
39 6836 Vigdis Hjulstad Belbo Snåsa IL 5:00:09 +1:04:20
40 7921 Ellen Marie Theodorsen Kirkens bymisjon Drammen 5:00:27 +1:04:38
41 7642 Inger Holth Granli IL 5:00:29 +1:04:40
42 7640 Ragnhild Holm OPIL 5:02:39 +1:06:50
43 9166 Mary-Anne Church Porcupine Ski Runners 5:04:03 +1:08:14
44 8582 Kirsti Strand   5:04:13 +1:08:24
45 6890 Catharina Davies   5:04:20 +1:08:31
46 7360 Bjørg Nordby Krogstad Haugaveien Vel 5:04:38 +1:08:49
47 7056 Irene Jonsrud Kjøs   5:04:39 +1:08:50
48 6415 Susan Kaczmarek Highlands Nordic 5:05:01 +1:09:12
49 10745 Mary ellen Benier   5:09:32 +1:13:43
50 10611 Oksana Zalisko Ukraine 5:10:24 +1:14:35
51 8044 May Ullnæss Idrettslaget Jutul/ Bærum kommune 5:10:56 +1:15:07
52 7238 Turid Frydenlund Sælid Rustad IL 5:11:12 +1:15:23
53 5067 Laura Howat   5:14:09 +1:18:21
54 8414 Marileni Longa Livigno 5:14:20 +1:18:31
55 9204 Kathleen  Davies Canmore Ski Club 5:14:48 +1:18:59
56 7692 Toril Brox Kjeldby   5:15:05 +1:19:16
57 8178 Grete Brørs Stiftstaden Sykkelklubb 5:15:51 +1:20:02
58 7766 Marianne Mowe   5:16:48 +1:21:00
59 9170 Susan Severide Nickelplate Nordic 5:18:26 +1:22:37
60 6495 Louise Poole   5:18:50 +1:23:01
61 7088 Ina Loennechen Rustad IL 5:19:11 +1:23:22
62 8648 Turid Werge-Olsen BK Ski 5:19:34 +1:23:45
63 8742 Vicki Longhini   5:22:41 +1:26:53
64 8084 Anne Søbstad Rye GE Healthcare 5:23:15 +1:27:26
65 8991 Berte Søbstad   5:25:31 +1:29:42
66 8284 Bente Hamnes Lillehammer Skiklub 5:25:43 +1:29:54
67 7836 Sissel Margrethe Riibe Stall Bystua 5:25:50 +1:30:01
68 9151 Cynthia Decker   5:26:17 +1:30:28
69 8564 Brenda Smith   5:27:14 +1:31:25
70 1286 Anne Karin Vala Rustad IL 5:28:14 +1:32:25
71 6999 Lisa Hollensteiner   5:28:24 +1:32:36
72 6311 Anita Burg   5:28:56 +1:33:07
73 7527 Turid Dyrstad Team mosjon 5:29:17 +1:33:28
74 7840 Tone Roalkvam   5:30:01 +1:34:12
75 7617 Anne Julsrud Haugen Halden Skiklubb 5:31:37 +1:35:48
76 7656 Else Høivik   5:31:46 +1:35:57
77 7759 Wenche Michelsen Kvæfjord il 5:32:50 +1:37:01
78 8059 Tone Rud Fekjær Fet skiklubb 5:33:25 +1:37:36
79 9161 Carolyn  Buzikievich Nikel Plate Cross Country Ski Club 5:36:24 +1:40:35
80 9794 Fiona Ortiz   5:37:31 +1:41:42
81 7023 Annbjørg Håøy Rustad IL 5:37:43 +1:41:55
82 8213 Torill Anita Elnes   5:45:53 +1:50:05
83 8993 Bente Kvenshagen   5:47:47 +1:51:59
84 10439 Seija Pieskä Oulun Kilpaveljet 5:47:49 +1:52:01
85 8054 Siri  Pettersen Team Ryfylke 5:51:17 +1:55:28
86 8794 Elin Elvestad   5:58:06 +2:02:17
87 8498 Irena Prochazkova   6:04:40 +2:08:51
88 11824 Ellen Svae   6:08:08 +2:12:20
89 8433 Nina Broch Mathisen   6:11:30 +2:15:41
90 8383 Galina Kolgushkina   6:18:25 +2:22:36
91 8358 Kristin  Johansen   6:20:10 +2:24:21
92 7608 Wenche Murtnes Hagestande Fredrikstad 6:20:56 +2:25:07
93 8206 Marian Eggen Alvdal IL/Muilwijk 6:21:55 +2:26:06
94 9742 Valentina Mikhaylova   6:22:24 +2:26:35
95 10088 Sharon Baker Alaska, USA 6:30:10 +2:34:21
96 8137 Patricia Bardill-König   6:31:04 +2:35:15
97 11563 Eva Hjertonsson Ok Stern 6:36:54 +2:41:05
98 8373 Merete Kase   6:37:33 +2:41:44
99 8851 Kari Lien Larsen Kirurgens apostler 6:37:38 +2:41:50
100 7468 Sherri Audet   6:38:29 +2:42:41
101 8902 Åse Ryager Øti 6:38:48 +2:42:59
102 9596 Bente Haslie   6:41:28 +2:45:39
103 8426 Agneta Marcusson AXA 6:48:09 +2:52:20
104 9914 Britt-Marie Svensson Katastrof Åhus 6:50:15 +2:54:26
105 11108 Inge Schlachter schulz sportreisen 6:53:21 +2:57:32
106 11816 Helle Strehle   7:00:17 +3:04:29
107 10941 Barbara  Kane Caledonia Nordic Ski Club 7:01:45 +3:05:56
108 10826 Else Enemark   7:02:41 +3:06:52
109 10897 Rosmarie Heitauer Sc Vachendorf 7:03:24 +3:07:35
110 10616 Anneli Östman IK Stern 7:04:27 +3:08:38
111 8987 Pia Silfverstolpe If Ski team Skåne 7:11:06 +3:15:17
112 8447 Jette Møller Skiklubben Hareskov 7:16:18 +3:20:29
113 8998 Evy Otterbeck   7:21:29 +3:25:40
114 8815 Anne-Grethe Gustavsen   7:23:06 +3:27:17
115 11894 Lisbeth  Ørtenblad   7:47:33 +3:51:44
116 7604 Kerstin Gustafsson Linköpings skidklubb 8:20:36 +4:24:47