Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner 65-69 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner 65-69 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1138 Pat Pearce Souverign Lake Nordic Club 3:45:38 +0:00
2 1206 Birgit Øverby Tennøe Haslum IL 3:50:42 +5:03
3 1216 Ingebjørg Trandum BK - ski 4:25:26 +39:48
4 1135 Mary Heller Osgood Putney Ski Club 4:29:06 +43:28
5 1210 Liv Thommesen St Olavs hospital BIL 4:29:27 +43:48
6 1140 Anny Bakke Perlestenbakken Hedalen i.l. 4:29:32 +43:53
7 1048 Berit Johannessen Fossum 4:31:18 +45:40
8 1143 Ginny Price   4:38:33 +52:55
9 1153 Kristin Ringdalen   4:42:02 +56:23
10 1213 Carolyn Tiernan   4:45:51 +1:00:13
11 984 Wendy Grater Georgian Nordic 4:48:38 +1:02:59
12 1098 Joan Margaretha Løvaas Asker Skiklubb 4:49:49 +1:04:11
13 908 Liv Bentzen Sport Torghatten 4:50:18 +1:04:40
14 943 Maureen Clement Sovereign Lake Nordic 4:53:34 +1:07:56
15 1102 Messner Maria   5:07:07 +1:21:29
16 1070 Kristina Landsverk Heming 5:08:14 +1:22:36
17 1251 Live Ytrehus Ringkollen Skiklubb 5:09:45 +1:24:07
18 1042 Conway Janet   5:16:11 +1:30:33
19 1195 Solveig E Svardal Eikefjord I.L. 5:19:47 +1:34:09
20 1250 Ingunn Ytrehus Tromsø Skiklubb Langrenn 5:19:58 +1:34:20
21 1273 Liv Stenbrenden Bjørn Myhre Sport 5:21:01 +1:35:23
22 1246 Karin Wæhrens Aalborg skiklub 5:22:34 +1:36:56
23 1308 Else Resaland Wiik Driv IL 5:23:14 +1:37:36
24 1052 Lois Johnston Whitehorse Cross Country Ski Club 5:24:04 +1:38:26
25 1243 Teresa Wolber   5:24:26 +1:38:47
26 1228 Karin M Vik   5:31:08 +1:45:29
27 1236 Ingunn Wiig   5:37:23 +1:51:44
28 978 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 5:45:15 +1:59:37
29 1047 Danielle Jerry   5:49:08 +2:03:29
30 1275 Gun Kjølhaug Alvdal 5:59:35 +2:13:56
31 1057 Margunn Losnegard Karlsen Sjetne IL 6:14:22 +2:28:44
32 1083 Oddfrid Liaskar   6:20:34 +2:34:55
33 1146 Marketta Ranta   6:21:13 +2:35:34
34 1232 Anne Wergeland TIF Viking 6:27:08 +2:41:30
35 1059 Mette Anita Kjelgård   6:33:23 +2:47:45
36 921 Jenny Blom Brandsbols sk 6:34:32 +2:48:53
37 988 Margunn Elise Grønnestad   6:42:53 +2:57:15
38 952 Laila Kirsten Doseth Lesjaskog IL 6:55:25 +3:09:47
39 1264 Ragnhild Fundingsrud Ørje IL 6:57:16 +3:11:37
40 1046 Lisbet Holm Jensen   7:50:26 +4:04:48
41 1181 Mette Stampe Copenhagen Ski Club 7:53:06 +4:07:28
42 1006 Elisabet Henefalk   8:59:57 +5:14:19


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +