Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Kvinner Elite



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 506 Justyna Kowalczyk Team Trentino Robinson Trainer 2:51:31,6 +0:00
2 501 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 2:54:12,9 +2:41
3 504 Astrid Øyre Slind Team Koteng 2:55:54,9 +4:23
4 510 Masako Ishida Team Koteng 2:56:03,2 +4:32
5 502 Katerina Smutna eD system Bauer Team 2:58:23,9 +6:52
6 503 Lina Korsgren Team Ramudden 3:02:09,5 +10:38
7 583 Thea Krokan Murud Team Kaffebryggeriet /Søre Ål 3:02:25,1 +10:54
8 505 Kari Vikhagen Gjeitnes Team Ragde Eiendom 3:03:18,8 +11:47
9 619 Ida Dahl Lager 157 Ski Team 3:03:43,1 +12:11
10 514 Sofie Elebro Team Ragde Eiendom 3:04:25,3 +12:54
11 538 Nichole Bathe Lillehammer skiklubb 3:05:41,1 +14:10
12 527 Anastasia Vlasova Russian Marathon Team 3:08:44,7 +17:13
13 563 Heli Heiskanen VLTAVA FUND SKI TEAM 3:08:48,2 +17:17
14 551 Marit Engeseth Team Milslukern - Driv Trening 3:08:50,3 +17:19
15 512 Roxane Lacroix eD system Bauer Team 3:09:11,4 +17:40
16 511 Maria Gräfnings Team Parkettpartner 3:09:34,3 +18:03
17 622 Marit Vala Rustad IL 3:11:48,8 +20:17
18 521 Karolina Grohova Silvini Madshus Team 3:12:35,2 +21:04
19 605 Berthe Annette Svenkerud Lillehammer skiklubb 3:13:06,5 +21:35
20 564 Marion Huber Il Heming 3:13:21,5 +21:50
21 588 Sigrid Nordgården Lillehammer Skiklub 3:14:55,7 +23:24
22 573 Hilde Losgård Landheim Tynset IF 3:16:59,7 +25:28
23 509 Laila Kveli Team Tynell 3:17:49,0 +26:17
24 520 Anikken Gjerde Alnæs Team Oslo Sportslager / Rustad IL 3:18:03,3 +26:32
25 625 Tuva Toftdahl Staver Accenture BIL 3:18:22,8 +26:51
26 519 Marie Kromer E-Liberty Ski Team 3:18:50,1 +27:19
27 590 Johanne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 3:19:08,2 +27:37
28 516 Elin Mohlin Lager 157 Ski Team 3:19:15,0 +27:43
29 517 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening Long Distance XC 3:19:16,4 +27:45
30 586 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklub 3:19:32,7 +28:01
31 607 Maren Thomasgaard Team Milslukern-Driv Trening 3:20:08,9 +28:37
32 523 Hilde Gjermundshaug Pedersen Team ParkettPartner/Nybygda Ski 3:20:25,7 +28:54
33 620 Julia Angelsiöö Team Serneke 3:20:50,8 +29:19
34 518 Marie Renée Sørum Gangsø Team Synnfjell 3:21:36,8 +30:05
35 539 Anne Maren Utne Belsby Team Milslukern- Driv Trening/ Kjelsås IL 3:22:09,9 +30:38
36 556 Helene Marie Fossesholm Eiker Skiklubb 3:22:32,8 +31:01
37 526 Anna Jensen Team NTNUI Sweco 3:23:25,0 +31:53
38 629 Frida Øygard NTNUI 3:23:26,1 +31:55
39 572 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 3:23:31,9 +32:00
40 578 Ingeborg Kristine Lind Team Milslukern - Driv Trening/Knipen Kneikelag 3:23:37,3 +32:06
41 598 Franziska Skogsholm Åslia skilag 3:23:45,0 +32:13
42 597 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:24:00,8 +32:29
43 570 Noora Kivikko VLTAVA FUND SKI TEAM 3:24:13,6 +32:42
44 537 Ragnhild Amlie IL TRY 3:24:24,8 +32:53
45 545 Ingvild Bratlie NTNUI 3:24:43,7 +33:12
46 567 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 3:25:44,4 +34:13
47 554 Pauline Forren Lillehammer Skiklub 3:25:51,9 +34:20
48 568 Stine Johansen Åslia skilag/Snow team Trysil 3:26:00,8 +34:29
49 624 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven IL 3:26:01,9 +34:30
50 569 Sofia Johansson Team Raske gutter/SKIPAC 3:26:02,2 +34:31
51 604 Martine Eldre Svendsby Tistedal FL 3:27:50,3 +36:19
52 608 Elise Tveita   3:27:59,7 +36:28
53 550 Fanny Endresen Drammens Ballklubb 3:28:31,0 +36:59
54 581 Laura Mccabe Methow Valley USA 3:29:14,2 +37:43
55 543 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 3:29:49,2 +38:18
56 565 Anne Hørsand Ilseng il 3:30:05,5 +38:34
57 614 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 3:30:19,8 +38:48
58 618 Maiken Lie Kjelsås 3:31:55,6 +40:24
59 611 Berit Vestermo Hovin il 3:32:14,0 +40:42
60 525 Ann-Cathrin Uhl Team Forever Nordic 3:32:33,2 +41:02
61 623 Ida Benjaminsen MjøsSki 3:33:22,7 +41:51
62 548 Randi Damgaard IL Ivrig 3:33:42,7 +42:11
63 542 Annette Berntsen Vind IL 3:34:03,8 +42:32
64 524 Chiara Caminada Team Trentino Robinsom Trainer 3:34:06,4 +42:35
65 610 Venche Vestbakken Raufoss 3:34:37,7 +43:06
66 559 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 3:34:39,2 +43:08
67 616 Kari Øvsthus OPIL 3:34:39,8 +43:08
68 582 Unni Persson Moseby Kjelsås 3:34:39,9 +43:08
69 544 Inger Bonden Sande Sportsklubb 3:35:29,1 +43:58
70 603 Erika Svanborg Östersunds Sk 3:35:35,0 +44:03
71 535 Karoline Bye Øren Team Parkettpartner/ Lillehammer skiklubb 3:35:52,8 +44:21
72 602 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 3:36:21,0 +44:49
73 626 Merete Dyblie Horten Skiklubb/Espira Barnehager AS 3:36:37,1 +45:05
74 585 Oda Nerdrum Ringkollen Skiklubb 3:37:29,7 +45:58
75 606 Lin Iren Sætre Nybergsund IL 3:37:37,7 +46:06
76 601 Kristine Strandlie Gjøvik skiklubb 3:39:10,4 +47:39
77 587 Hanne Nilsen Hamar Skiklubb 3:39:43,4 +48:12
78 617 Elise Hay Opsahl Stavanger Skiklubb 3:40:14,0 +48:42
79 575 Elise Langkaas NTNUI 3:40:24,6 +48:53
80 540 Elisabeth Berger Rustad IL 3:40:26,9 +48:55
81 566 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 3:40:36,6 +49:05
82 621 Tine Andersen Bjørn Myhre Sport 3:42:22,4 +50:51
83 530 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 3:42:22,8 +50:51
84 576 Ina Gerhardsen Larsen   3:42:42,5 +51:11
85 555 Thea Helene L. Foss Gjøvik skiklubb 3:43:06,1 +51:35
86 552 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub T&M 3:43:48,3 +52:17
87 579 Mari Lundby Nordre Land IL 3:44:32,2 +53:01
88 599 Erika Stolpe Filipstads SF 3:46:29,1 +54:57
89 528 Karin Weltert xc-ski.de A/N Skimarathon Team 3:47:36,9 +56:05
90 600 Mona Strande Bærum Vest Racing Team 3:48:26,9 +56:55
91 574 Kristin Eitrem Landmark Team Milslukern - Driv Trening / Fossum RD 3:49:13,0 +57:41
92 532 Camilla Lie Team NTNUI Sweco 3:50:33,0 +59:01
93 592 Meta Steinbach Olsson Ronneby OK 3:50:37,2 +59:06
94 557 Marte Lise Furuberg Byåsen IL 3:51:44,5 +1:00:13
95 609 Mari Anette Undlien Lyn Ski/PwC 3:52:04,3 +1:00:33
96 615 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp 3:53:31,1 +1:02:00
97 560 Ragnhild  Haueng Røa IL 3:53:45,5 +1:02:14
98 547 Marianne Byfuglien MjøsSki 3:55:46,5 +1:04:15
99 594 Jenny Ramstedt XC STHLM/POW 3:56:07,2 +1:04:36
100 541 Maria Berglund Milslukern Sport 3:56:21,4 +1:04:50
101 561 Tale Dybvad Haugdal Byåsen IL 3:58:57,1 +1:07:26
102 549 Siri Dürendahl   4:04:16,3 +1:12:45
103 580 Klara Lyngnes Festesonen 4:07:20,4 +1:15:49