Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 16-17 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 738 Audun Nordaas Strandbygda il 3:03:47 +0:00
2 790 Per Ingvar Tollehaug Eiker Skiklubb 3:06:44 +2:57
3 1565 Jesper Røn Rustad IL 3:07:28 +3:41
4 1514 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF/Team Solør Ski 3:09:10 +5:23
5 793 Sigurd Tveter Holmen IF Langrenn 3:09:30 +5:43
6 1390 Vegard Dybvand Rustad IL 3:10:01 +6:14
7 1983 Knut Borkholm Eiker Skiklubb 3:10:22 +6:35
8 2256 Oliver Bosdal Thorsen Førde il 3:11:05 +7:18
9 9198 Knut Steckmest   3:11:50 +8:03
10 2182 Oskar Myrvang Olsen Runar Ski 3:11:52 +8:05
11 2071 Audun Nesheim Hægeland Rustad IL 3:13:36 +9:49
12 1412 Jakob Gløersen Fredrikstad Skiklubb 3:14:02 +10:15
13 1654 Herman Hegge-Samuelsen Kjelsås IL 3:14:03 +10:16
14 2879 Magnus M. Stensby Hamar Skiklubb 3:14:34 +10:47
15 1344 Torjus Asak Vind il / GTL 3:14:47 +11:00
16 3402 Jens Høie Rustad IL 3:15:00 +11:13
17 2335 Hjalmar Michelsen Syril il 3:15:08 +11:21
18 2245 Christian Hermansen Sveen Åsen IL 3:15:25 +11:39
19 2221 Oskar Lockert Skjold Åsen IL 3:15:41 +11:54
20 2172 Eirik Nydal Høybråten og Stovner 3:15:50 +12:03
21 2871 Brage Buseth Hammerstad Haslum IL 3:17:15 +13:28
22 2031 Eskil Linge Glomnes Valldal IL 3:18:15 +14:28
23 2163 Peter Oliver Nergaard Åslia skilag 3:19:42 +15:55
24 692 Trym Holm IL Jardar 3:20:17 +16:30
25 2198 Knut Andreas Rugsland Holmen IF 3:21:17 +17:30
26 2806 Sander Tømmerberg Fossum IF 3:21:57 +18:10
27 2045 Oscar Hansen Åsen IL 3:22:12 +18:25
28 2642 Simen Olsen Kirkevik   3:22:16 +18:29
29 2283 Kristian Østermann HEMING IL 3:22:55 +19:08
30 2654 Elias Kvalevaag-Holm MjøsSki 3:22:59 +19:12
31 2877 Oliver Ruden Høybråten og Stovner IL 3:24:45 +20:58
32 2363 Ludvig Baksjøberget Vang Skiløperforening 3:24:54 +21:07
33 2638 Mikkel Katla Haslum IL - Team Vestmarka 3:24:58 +21:11
34 1520 Simon Moosmayer Holmen IF 3:25:06 +21:19
35 10709 Lars Petter Frydenlund Fremstad Gjøvik skiklubb 3:25:13 +21:26
36 1422 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner/ MVS/Oslo Sportslager 3:26:30 +22:43
37 3898 Andreas Svindland  Hovde Rustad IL 3:26:46 +22:59
38 2931 Sture Thoresen Heimdal Ski 3:28:41 +24:54
39 3946 Eivind Fougner SK Rye 3:31:42 +27:55
40 3355 Mathias August Myhrstad Valhovd Holmen IF 3:32:35 +28:48
41 2875 Eirik Bueno Lindmoen Raufoss Il langrenn 3:32:58 +29:11
42 2709 Ivar Nistad Gaular IL 3:33:00 +29:13
43 3401 Halvard Holen Gjelleråsen Ski 3:33:43 +29:56
44 3186 Sondre Jordheim Lørenskog skiklubb / Team Nedre Romeriket 3:33:46 +29:59
45 3961 Henrik Webjørnsen Rustad IL 3:34:11 +30:24
46 2798 Jørgen Thorud   3:34:50 +31:03
47 3379 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 3:35:00 +31:13
48 2264 Jostein Tullander Rustad IL 3:35:24 +31:37
49 2895 Eigil Thørud LØRENSKOG SKIKLUBB 3:35:30 +31:43
50 4687 Fredrik Borbe Sørkedalens IF 3:36:21 +32:34
51 3100 Alexander Fengsrud Åsen IL 3:36:47 +33:00
52 3420 Håkon Linner Tronsrud Nord-Odal IL 3:36:48 +33:01
53 3891 Anders Aatangen Team Giovani 3:38:18 +34:31
54 4420 Jonas Meyer Jamt Strindheim Ski 3:38:56 +35:09
55 3336 Eirik Sørbråten Skedsmo Skiklubb 3:39:22 +35:35
56 2300 Tarjei Nesheim Bærums skiklub 3:39:34 +35:47
57 3332 Sindre Grøv Svensen Søre Ål IL 3:40:00 +36:13
58 3413 Mikkel Pedersen Høybråten og Stovner 3:40:18 +36:31
59 2266 Eivind Tømmerberg Fossum IF 3:40:32 +36:45
60 9208 Tore Herman Finsrud Kirkebøen Tistedalen Fl 3:40:33 +36:46
61 3419 Ulrik Tollefsen Åsen IL 3:40:42 +36:55
62 3038 Kristian Arvesen Runar Ski 3:41:26 +37:39
63 3451 Jesper Jørgensen Fossum 3:42:15 +38:28
64 3823 Olav Brandstorp Sanden Holmen IF/Team Vestmarka 3:42:30 +38:43
65 4951 Jon Strand Snertingdal If Ski 3:44:47 +41:00
66 4401 Eivind Øvergård Åsen IL 3:44:48 +41:01
67 3384 Fredrik Willumsen Grindheim Team Bodøbanden 3:46:28 +42:41
68 2309 Henrik Glomnes Holmen IF 3:46:49 +43:02
69 3848 Sigurd Sundal Åslia skilag 3:47:32 +43:45
70 5566 Magnus Five Skedsmo Skiklubb 3:48:59 +45:12
71 3959 Markus Løken Vallset Il 3:49:11 +45:24
72 3213 Ole Martin Levernes Næroset IL 3:50:44 +46:57
73 3330 Kristian Sveen Hamar Skiklubb 3:52:42 +48:55
74 6661 Even Mobrenna   3:53:17 +49:30
75 3931 Mats Mangset Vennestrøm MjøsSki 3:53:27 +49:40
76 5762 Viktor Bostad Gjøvik skiklubb 3:56:19 +52:32
77 3649 Johannes Gustavsen Eidsvold Værks Skiklubb 3:56:40 +52:53
78 9545 Simen Gammelmo Svea skilag 3:58:26 +54:39
79 9439 Sivert Laderud Berge Svea skilag 3:58:27 +54:40
80 4940 Ådne Stadsvoll Søre Ål IL 3:59:29 +55:42
81 10417 Markus Johan Andresen Svigermors drøm IL 4:02:07 +58:20
82 11947 Dennis Lie-Hansen Privat 4:04:22 +1:00:35
83 10442 Sander Porsholt Soon CK 4:05:25 +1:01:38
84 5415 Oskar Sagstuen Nysæther Furnes Skiløperforening 4:05:39 +1:01:52
85 11992 Gard Woxholt SK Rye 4:05:44 +1:01:57
86 1495 Jostein Henri  Liland Runar Ski 4:06:56 +1:03:09
87 11918 Kjartan Røstelien Gangås Moelven IL 4:08:53 +1:05:06
88 2854 Herman Storm Segtnan Moss skiklubb 4:10:34 +1:06:47
89 5212 Vegard Bjerkelund Skoppum Ski 4:11:40 +1:07:53
90 5316 Jonas Hoelsveen Raufoss Il langrenn 4:12:22 +1:08:35
91 5301 Sander Haugli Raufoss Il langrenn 4:12:31 +1:08:44
92 3620 Mathias Sagdal Egeberg Skedsmo Skiklubb 4:13:10 +1:09:23
93 10037 Sondre Tusvik Hamar Skiklubb 4:13:54 +1:10:07
94 2554 Bordal Even MjøsSki 4:14:45 +1:10:58
95 10874 Håvard Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 4:15:26 +1:11:39
96 5832 Jon Martin Halsli Ranheim Skiklubb 4:15:44 +1:11:57
97 6569 Jon Tomter Brøttum IL 4:16:25 +1:12:38
98 6338 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 4:18:23 +1:14:36
98 10630 Casper Arnesen Ullern bandy 4:18:23 +1:14:36
100 11118 Finn Sias   4:31:48 +1:28:01
101 11343 Henrik Holen Team Holen 4:40:41 +1:36:54
102 11286 Sigmund Nyvoll Trøsken 4:41:41 +1:37:54
103 10055 Håkon Huse  Østli Bjerke IL/fotball 4:45:53 +1:42:06
104 8127 Frode Aune Flora CK / eikefjord IL 4:49:06 +1:45:19
105 11756 Ole Jakob Rønneberg   4:51:43 +1:47:56
106 11446 Knut Elias Dalhus Norddal IL 4:58:19 +1:54:32
107 10233 Simen Andre  Grøtterud Furnes Skiløperforening 4:59:56 +1:56:09
108 11505 Kristoffer Alfarrustad Gjuvsland Finnkollen IL 5:05:15 +2:01:28
109 7902 Ola Johan Stoltenberg Lørenskog Ski Klubb 5:10:37 +2:06:50
110 11835 Håvard Tho   5:16:13 +2:12:26
111 11900 Sindre Øyrås   5:17:10 +2:13:23
112 11414 Thomas Blomkvist Fredrikstad Skiklubb 5:17:17 +2:13:30
113 11506 Albert Haugen Gran Team Vældre 5:18:59 +2:15:12
114 11419 Åsmund Fodstad Bredesen Østre Toten Skilag 5:20:53 +2:17:06
115 6867 Askild Brønmo   5:25:18 +2:21:31
116 10691 Philip Larsson VUL SKI 5:27:18 +2:23:31
117 9786 Tomas Andri Olafsson Ísbirnir 5:27:26 +2:23:39
118 8313 David Hellesøy   5:28:36 +2:24:49
119 9744 Halvor  Mikkelsen Åslia skilag 5:33:41 +2:29:54
120 11713 Morten Noreng Ovik   5:48:39 +2:44:52
121 11119 Reid Sias   5:56:11 +2:52:24
122 9928 Jakob Ryle Tamstorf Trollstua 6:06:02 +3:02:15
123 11527 Victor Hagen   6:21:21 +3:17:34
124 10004 Olav Melkior Nergaard Åslia skilag 6:21:55 +3:18:08
125 10486 thor normann selvik Fana IL 6:28:10 +3:24:23
126 9679 Simon  Kristensen Vikings 8:13:00 +5:09:13