Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 18-19 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 167 Andreas Kirkeng Il Ros / Team Drammen 2:35:35,7 +0:00
2 208 Amund Riege Rustad IL 2:43:31,6 +7:56
3 91 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 2:48:41,6 +13:06
4 231 Tor Olav Svaland Birkenes Il 2:52:03,4 +16:28
5 664 Ivar Harald Clem Fossum IF 2:52:50 +17:15
6 696 Eskil Hov Kaupanger IL 2:53:38 +18:03
7 878 Magnus Harr Lian Klæbu IL 2:54:47 +19:12
8 714 Ole Jørgen Knoph Kjelsås IL 2:55:46 +20:10
9 225 Eirik Stene Jutul IL / Team Vestmarka 2:55:51,9 +20:16
10 109 Ole Andreas Brækken Byåsen IL 2:56:05,9 +20:30
11 794 Mathias Ulverud Gjerdrum il ski 2:56:51 +21:16
12 785 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 2:58:30 +22:54
13 835 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 2:58:55 +23:20
14 733 Elias Mostraum Osterøy IL 2:59:37 +24:02
15 665 Sivert Eggen Rustad IL 3:00:03 +24:28
16 713 Herman H. Kleivi Holmen Langrenn/Team Vestmarka 3:00:23 +24:48
17 761 Sondre Selberg Gjelleråsen IF Ski 3:01:03 +25:27
18 2925 Andreas Bjørgen Hamar Skiklubb 3:01:28 +25:53
19 176 Håvard Kvam NTG-L/Kolbukam, IL 3:02:04,4 +26:29
20 668 Christoffer Enderud Hansen Galterud IF 3:02:42 +27:06
21 130 Simen Granvold Gjøvik skiklubb 3:02:55,2 +27:19
22 811 Eivind Luka Gjerdrum il ski 3:04:38 +29:03
23 707 Eirik Stiklestad  Johansen Gjerdrum IL 3:05:24 +29:49
24 683 Matias Hansen Åsen IL 3:05:47 +30:12
25 202 Jacob Grønseth Olsson Rustad IL 3:05:57,9 +30:22
26 876 Helge Sæther Byåsen IL 3:08:43 +33:08
27 754 Sigurd Rustad Vang Skiløperforening Long Distance XC 3:08:56 +33:21
28 1483 Håkon Bakke Kjerstad Emblem IL 3:09:06 +33:31
29 187 Simen Løbak Asker Skiklubb 3:10:20,7 +34:45
30 3205 Nils Henrik Kvale Østre Toten Skilag 3:10:33 +34:58
31 1553 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 3:10:35 +34:59
32 1515 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 3:11:34 +35:59
33 867 Martin Nordvold Lunde Åslia skilag 3:11:35 +36:00
34 2214 Eirik Sendstad Åsen IL 3:11:47 +36:12
35 2323 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 3:12:52 +37:16
36 2215 Øystein Sendstad Åsen IL 3:13:15 +37:40
37 2855 Vetle Grønnevik Stangstuen Ringkollen Skiklubb 3:14:51 +39:16
38 2243 Håkon Sturød Kjelsås IL 3:15:41 +40:06
39 3414 Torjus Refsnes Osterøy IL 3:16:20 +40:44
40 1639 Knut Ørjavik Team Ørjavik 3:16:53 +41:18
41 2640 Simen Kildal   3:17:38 +42:03
42 1964 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 3:17:55 +42:19
43 2882 Andreas Vågen Voss IL 3:18:06 +42:31
44 735 Trym Nesje-Haugli Lillehammer Skiklub/NTG Lillehammer 3:18:28 +42:53
45 690 Even Hognestad Nordre Eidsvoll IL 3:18:36 +43:01
46 1999 Ivar Dragerengen Raufoss IL Langrenn/Team GTL 3:18:39 +43:04
47 2847 Eskil Engdahl Torvikbukt IL 3:18:43 +43:08
48 1427 Trym Hagen Lyn Ski 3:19:15 +43:40
49 94 Mathias Øivind Andresen Kjelsås IL 3:19:44,7 +44:09
50 3911 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 3:20:01 +44:26
51 2616 Heine Husdal Drøbak-Frogn IL 3:20:18 +44:42
52 9146 Håvard Myhra Gulset IF 3:20:22 +44:46
53 3045 Ola Frivold Berg Røa IL, Langrenn 3:20:36 +45:01
54 814 Sivert Høiseth Malvik IL 3:20:50 +45:14
55 2262 Erik Tveraaen Torvbråten Vollen/Team Eid 3:21:34 +45:59
56 2823 Kristian Marius Wuttudal Nordre Eidsvoll 3:21:41 +46:06
57 1549 Torstein Ous Søre Ål il / Team Sport 1 Lillehammer 3:21:49 +46:14
58 1694 Harald Östensen IFK Skövde SK 3:21:54 +46:18
59 1424 Carl Grøstad Nesodden IF 3:22:36 +47:00
60 1624 Lars Øvrebø Gaular langrenn 3:24:43 +49:07
61 2695 Magnus Myran Eidsvoll Værks Skiklubb 3:25:33 +49:58
62 3921 Magnus Nyberg Kjelsås IL 3:27:07 +51:32
63 1388 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 3:27:10 +51:35
64 1513 Marcus Midtenget VESTRINGEN IL 3:27:32 +51:56
65 2081 Raymond Johannesen Svea skilag / team Hadeland 3:27:48 +52:12
66 2271 Anders  Vestøl Vegårshei Il 3:28:27 +52:52
67 3441 Herman Brurberg Milslukern Sport 3:29:00 +53:24
68 2035 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 3:29:08 +53:33
69 2196 Jacob Weel Rosbo Københavns skiklub 3:29:30 +53:55
70 3109 Mads Fraurud Hamar Skiklubb 3:29:38 +54:02
71 700 Håvard Høymork   3:29:57 +54:22
72 1676 Leo Fossholt Olsen Hokksund IL 3:30:29 +54:54
73 3165 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 3:30:44 +55:09
74 3906 Peder Nytrøen Steimoen trøsken il 3:31:30 +55:55
75 3927 Henrik Sortåsløkken IL Runar 3:31:42 +56:07
76 3432 Martin Vang Dahl VangDahl's 3:33:13 +57:38
77 2237 Johan Storebakken Hamar Skiklubb 3:33:25 +57:50
78 3482 Anders Jensen Bærums Verk IF 3:33:57 +58:22
79 3275 Oscar Reiersen trøsken il 3:34:26 +58:50
80 666 Matthew Egger   3:37:13 +1:01:38
81 1393 Christian Opsahl Eriksen Vind IL 3:38:00 +1:02:24
82 3218 Jonas Lindbæck Lyn Ski 3:38:20 +1:02:45
83 3468 Petter Astrup Arnesen Heming 3:38:56 +1:03:20
84 2545 Christoffer Nes Dynna Frogner 3:39:12 +1:03:37
85 3952 Truls Bratvold Fossen Vikersund Langrenn 3:39:29 +1:03:54
86 1383 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 3:40:41 +1:05:05
87 2918 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 3:41:06 +1:05:31
88 3684 Lars Hesby Hurum SK Rye 3:41:20 +1:05:44
89 2747 Magnus Rømuld Sandham Askim IF 3:43:43 +1:08:08
90 3156 Marius Solberg Hernes Nes Ski 3:47:13 +1:11:37
91 2752 Ole-Martin Sandness Sørum IL 3:48:20 +1:12:45
92 1605 Kristoffer Thorud Lyn Ski 3:49:54 +1:14:18
93 11735 Sander Rasmussen Strandbygda il 3:50:01 +1:14:25
94 3925 Erlend Rondeel Drøbak Frogn IL 3:51:06 +1:15:30
95 4521 Fredrik Riste Kristiansen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:55:50 +1:20:14
96 4939 Iver Stadsvoll Søre Ål IL 3:56:09 +1:20:34
97 4967 Olav Torgersen Lyn Ski 3:57:45 +1:22:09
98 4927 Magnus Skogli   3:58:24 +1:22:49
99 4358 Martin Stensrud Strandbygda il 3:58:25 +1:22:50
100 2711 Nikolai Nordhaug   4:01:35 +1:26:00
101 4444 Marius Tønder Hansteen Vollen Ski 4:06:38 +1:31:03
102 7028 Emil Johansen Spydeberg IL 4:07:57 +1:32:21
103 3464 Hans Christian Thagaard HEMING IL 4:08:13 +1:32:37
104 4904 Jørgen Rundtom Nedre Sigdal 4:13:30 +1:37:54
105 5850 Håkon Andreas Mork Holm Langhus IL 4:15:44 +1:40:09
106 9589 Alexander Th. Strøno Fossum 4:16:26 +1:40:51
107 11543 Nicolai Haraldseth Horten Roklubb 4:21:23 +1:45:48
108 5295 Johan Hanestad VESTRINGEN IL 4:21:27 +1:45:52
109 11829 Audun  Sørheim   4:25:46 +1:50:11
110 11475 Jens Branem Eriksen   4:26:10 +1:50:35
111 11474 Henrik Branem Eriksen   4:26:21 +1:50:45
112 6513 Einar Johannes Rye Røa Langrenn 4:29:06 +1:53:31
113 9473 Audun Brevik Stokke il 4:32:37 +1:57:02
114 11968 Petter Tajet   4:33:42 +1:58:07
115 11905 Tarjei Bjor Aasbø   4:35:32 +1:59:57
116 5215 Eirik Blågestad Askim IF 4:37:20 +2:01:44
117 11875 Karl Martin Voovere   4:39:03 +2:03:28
118 10886 Rio Hashimoto   4:39:18 +2:03:43
119 7046 Ian Kavlie HEMING IL 4:40:39 +2:05:04
120 9604 Johannes Havn LVS Skitropp 4:44:56 +2:09:21
121 9472 Johannes Brennsæter LVS Skitropp 4:46:46 +2:11:11
122 6581 Jonas Hyggen Viken Hyggen Eplemost 4:49:14 +2:13:39
123 11233 Asher Whittemore   4:49:52 +2:14:17
124 10018 Anderas Vase Grotten IL 4:50:59 +2:15:23
125 6675 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 4:55:34 +2:19:58
126 7230 Tobias Svendsen Høybråten og Stovner Langeenn 4:56:25 +2:20:49
127 7518 Jørgen Dahl Kirkens bymisjon 5:00:02 +2:24:27
128 10938 Anders Christian Juell   5:04:56 +2:29:21
129 6920 Edvard Finstad Åsen IL 5:05:24 +2:29:49
130 11067 Myles Powers   5:09:42 +2:34:07
131 7333 Andreas Hartvig Jensen Rosenberg&Hartvig 5:09:46 +2:34:11
132 7512 Jonathan Blom Christensen Familiepresset 5:10:24 +2:34:49
133 9781 Lars Kristian Nybo   5:14:48 +2:39:12
134 9958 Sebastian Wang Kavlie HEMING IL 5:15:51 +2:40:16
135 7120 Ole Gustav Morstad Morstad 5:18:21 +2:42:46
136 8140 Jonathan Barnhart   5:22:02 +2:46:27
137 7721 Christoffer Larsen   5:27:38 +2:52:03
138 11017 Alex Muromcew   5:34:50 +2:59:15
139 10746 Matthew Bent   5:34:54 +2:59:19
140 8371 Marius Spidsberg Karlsen Kirkens bymisjon 5:37:45 +3:02:10
141 10995 Jonathan Mahler   5:39:16 +3:03:41
142 10977 Adrian Ullerud Lind   5:42:06 +3:06:30
143 9647 Nick Johansen   5:49:24 +3:13:49
144 9421 Oscar Hærdig Andresen   5:49:47 +3:14:11
145 9729 Magnus  Storsveen Pust og Pæs IL 5:50:21 +3:14:46
146 10195 Mathias Fjeld Spydeberg 5:50:28 +3:14:52
147 11751 Dominic Ruiz Høyer   5:54:03 +3:18:28
148 10485 Nicholas Selvik Fana IL 5:58:52 +3:23:17
149 11711 Mathias Otnes   6:01:30 +3:25:54
150 11053 Haakon Kristoffer Olsson   6:01:58 +3:26:23
151 11611 Eirik Kiland   6:08:23 +3:32:48
152 9854 Patrick Sande   6:09:50 +3:34:14
153 10259 Ivar Dybvik Hegland Hærland il 6:14:52 +3:39:17
154 8268 Kristian Riis Grønli   6:22:01 +3:46:25
155 10463 Erik Rosenberg Rosenberg&Hartvig 6:32:05 +3:56:30
156 11427 Jacob Bøckman Tønsberg Svømmeklubb 6:59:42 +4:24:06
157 11688 Simen Nicolaysen   7:11:07 +4:35:31
158 11581 Bawan Hussaini Kurdistan IL 7:11:24 +4:35:49
159 9479 Eirik Brødremoen   7:54:45 +5:19:09