Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 20-24 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 196 Max Novak Offerdals SK / Team Ramudden 2:32:40,9 +0:00
2 32 Emil Persson Lager 157 Ski Team 2:35:04,6 +2:24
3 80 Lars Sørensen Team Oslo Sportslager / Rustad IL 2:37:06,8 +4:26
4 141 Marius Harv Oddersjaa Ssk 2:38:12,7 +5:32
5 227 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 2:38:34,7 +5:54
6 184 Lauri Lepistö VLTAVA FUND SKI TEAM 2:40:54,8 +8:14
7 268 Ludwig Tärning Team Serneke 2:41:01,6 +8:21
8 98 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening Long Distance XC Team 2:42:52,8 +10:12
9 303 Patrick Fossum Kristoffersen Gjerdrum IL/Zen Products/Intersport Kløfta 2:44:24,1 +11:43
10 59 Sigurd Sollien Hulbak Team Synnfjell 2:45:37,6 +12:57
11 73 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Team Synnfjell 2:45:51,5 +13:11
12 113 Vetle Christiansen Storebrand Sport 2:46:06,0 +13:25
13 264 Eirik Andreas Mortensbakke Asker Skiklubb 2:46:06,1 +13:25
14 69 Theo Deswaziere E-Liberty Ski Team 2:46:14,0 +13:33
15 45 Michael Kuisle Team Forever Nordic 2:46:20,9 +13:40
16 63 Antoine Auger E-Liberty Ski Team 2:47:22,5 +14:42
17 82 Jakob Mestvedthagen Team NTNUI Sweco 2:47:44,8 +15:04
18 153 Gabriel Höjlind IFK Mora 2:48:05,5 +15:25
19 55 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 2:48:09,5 +15:29
20 152 Tor Olav Nesheim Hægeland Team Oslo Sportslager / Rustad IL 2:49:41,5 +17:01
21 300 Christian Berge Foyn NTNUI 2:50:09,4 +17:28
22 241 Henrik Vik Tolo Asker Skiklubb 2:50:10,2 +17:29
23 74 Isac Holmstrom Team Mäenpää 2:50:23,2 +17:42
24 154 Martin Haarstad Asker Skiklubb 2:51:17,7 +18:37
25 180 Kristian Larsen MjøsSki 2:51:33,7 +18:53
26 175 Espen Hegstad Krüger Lyn Ski 2:51:41,0 +19:00
27 166 Øyvind Kinneberg IL Jardar 2:52:37,4 +19:57
28 129 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 2:52:45,9 +20:05
29 157 Kristian Jakobsen Gjøvik skiklubb 2:52:52,1 +20:11
30 125 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb 2:52:53,6 +20:13
31 248 Marius Vesterås Varde IL/Gjøvik/Toten Langrenn 2:52:58,8 +20:18
32 92 Jens Andersen Gjerdrum IL Ski/Intersport Kløfta 2:53:18,1 +20:37
33 90 Eirik Abrahamsen Stokke 2:53:49,3 +21:08
34 221 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 2:53:57,5 +21:17
35 9201 Per Ola Flaten Bredvold Hamar Skiklubb 2:53:58 +21:18
36 684 Iver Andreas Hanslien Lillehammer Skiklub 2:54:47 +22:06
37 100 Yan Belorgey Team Grenoble Isére Nordique 2:55:23,5 +22:43
38 256 Eirik Bergene Aabrekk Runar Ski 2:56:18,6 +23:38
39 85 Matias Sølvsberg Noren Team NTNUI Sweco 2:57:01,6 +24:21
40 217 Nicolay Sevang Lyn Ski 2:57:05,6 +24:25
41 780 Edvard Lauritz Sæthern Magnor UL 2:58:04 +25:24
42 212 Anders Johan Rogne Hakadal 2:58:05,8 +25:25
43 1727 Elias Jonsson Kjelsås IL 2:58:07 +25:27
44 833 Andreas Ruud-Tronsmoen Alvdal IL 2:58:19 +25:39
45 9252 Sivert H. Bergan Larvik ski /Team Telemark 2:58:48 +26:08
46 848 Lars Bovold Team Sentrum Sport Trysil 2:58:54 +26:14
47 245 Jørund Vala NTNUI 2:59:00,8 +26:20
48 132 Lars Grønlund Ringkollen Skiklubb 2:59:15,6 +26:35
49 796 Gunnar Wang-Haugseth NTNUI 2:59:17 +26:37
50 185 Ole-Henrik Lervik Molde og omegn IF 2:59:21,6 +26:41
51 2305 Bård Eskil Bjørndalen Magnor UL 2:59:32 +26:51
52 674 Sebastian Sundet Flaen NTNUI 2:59:35 +26:55
53 655 Amund Brendbakken Forsvaret 2:59:41 +27:01
54 279 Sindre Johansen Sport 1 Gruppen 3:00:46,7 +28:06
55 104 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 3:01:22,6 +28:42
56 1685 Øystein Rønning Strand Kjelsås IL 3:01:25 +28:45
57 864 Ola Trommald Straumsheim Lyn Ski 3:01:32 +28:52
58 722 Anders Lervik Asker Skiklubb 3:01:55 +29:15
59 199 Svein Odland Bjerkreim IL 3:02:06,2 +29:25
60 276 Joakim Skaanes Klæbu IL 3:02:58,5 +30:18
61 144 Torger Haukåen Ringebu Fåvang Skiklubb 3:03:16,4 +30:36
62 654 Severin Bonolini BSV Pro Team Nordic 3:03:44 +31:03
63 226 Jørgen Stigen Hamar Skiklubb 3:03:58,0 +31:17
64 658 Kristoffer Bryhn IL ROS 3:04:54 +32:14
65 251 Matti Waldner 1.SVG Hohe Wand 3:05:02,1 +32:21
66 252 Fridtjof  Wedum Follebu Skiklubb 3:05:06,6 +32:26
67 9137 Thomas Ødegaarden Team XPND 3:05:17 +32:37
68 832 Erling Nyborg Owren Gjøvik skiklubb 3:05:21 +32:41
69 855 Vegard Ødegården Rustad IL / Team Oslo Sportslager 3:05:32 +32:52
70 1594 Henrik Haugland Syverinsen NTNUI 3:05:35 +32:55
71 721 Matthias Leibundgut Lillehammer skiklubb 3:05:55 +33:15
72 138 Jakob Hanserud NTNUI 3:06:00,2 +33:19
73 849 Jonas Engebakken Nordbygda/Løten Ski 3:06:22 +33:41
74 238 Hans Kristian Sørum Brumund IF 3:06:23,9 +33:43
75 213 Hans Petter Rolke NTNUI 3:06:26,8 +33:46
76 842 Olav Vikøren Espenes BULL Ski & Kajakk / Lyn Ski 3:06:34 +33:53
77 2186 Henrik Skjervold Pedersen Team Kaffebryggeriet 3:07:28 +34:48
78 2347 Ingmar Leigland Njaa Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 3:07:46 +35:06
79 3958 Martin Lundteigen Bjørn Myhre Sport 3:07:53 +35:12
80 716 Lars-Haakon Kvernvolden Hamar Skiklubb 3:08:05 +35:25
81 1607 Aslak Undheim FIGGJO IL 3:08:14 +35:33
82 1681 Ask Tjøm Norges Roforbund 3:08:45 +36:05
83 101 Tore Berdal Kyrksæterøra IL 3:08:58,3 +36:17
84 2327 Ivar Tverå Halsøy il 3:09:08 +36:27
85 728 Erlend Løvstakken NTNUI Langrenn 3:10:15 +37:34
86 1985 Hermann Skram Botterud Team Vestmarka 3:10:21 +37:41
87 1540 Sondre Nydal Høybråten og Stovner 3:10:26 +37:46
88 1973 Henrik Bertelsen IF Ørn 3:10:37 +37:57
89 782 Esten Sørhus Åslia skilag 3:10:57 +38:16
90 1533 Ludvig Nordby Mangenfjellet Turlag 3:11:27 +38:47
91 1467 Knut Einar Jakobsen Gjøvik skiklubb 3:11:32 +38:51
92 2037 Lars Hegg Gundersen   3:12:01 +39:21
93 824 William Kjelsrud Haug Bjørn Myhre Sport 3:12:25 +39:45
94 2858 Tore  Akerlie Voss IL 3:12:45 +40:04
95 1411 Kornelius Linge Glomnes Valldal IL 3:12:51 +40:11
96 783 Jørgen Tellefsen Kjellmyra IL 3:13:27 +40:47
97 679 Ole Gamme Gran IL 3:13:33 +40:53
98 265 Henrik Tallakstad Svarstad SKI/Team Bjørn Myhre Sport 3:14:24,2 +41:43
99 1622 Ola Wang Ørjavik Team Ørjavik 3:14:25 +41:44
100 2183 Tobias Olsen Team Skynet 3:14:33 +41:52
101 1659 Bård V. Nordrum Nordrum Saueklipp / Ringebu-Fåvang skiklubb 3:14:40 +42:00
102 827 Sindre Bergan Jakobsen OSI langrenn 3:15:12 +42:32
103 2320 Ingvar Owren Vingrom IL 3:15:37 +42:57
104 1621 Peder Tinius Waalen Asker Skiklubb 3:15:55 +43:15
105 1541 Erik Marius Nygaard Kil Ski 3:16:43 +44:03
106 260 Amund Owren Vingrom IL 3:16:53,1 +44:12
107 874 Jørgen Bakken Hodt   3:17:50 +45:09
108 1472 Tom-Erik Johnsen Lillomarka skiklubb 3:17:57 +45:16
108 3220 Marcus Linheim ABB Skien/ Team Grenland ski 3:17:57 +45:17
110 1601 Henrik Teien Sande Sportsklubb 3:17:58 +45:17
111 1595 Erik Andre Syversen Team Stiv & Støl 3:18:00 +45:19
112 2927 Gaute Hagen Hallingstad NTNUI 3:18:02 +45:22
113 1678 Martin Sagen Strandbygda il 3:18:24 +45:44
114 1570 Ola Sandbæk Team Kaffebryggeriet 3:18:45 +46:04
115 866 Sevat Mestvedthagen Hemsedal IL 3:19:10 +46:30
116 2141 Markus Eid Mellegård Sarpsborg SK 3:19:41 +47:00
116 818 Andri Schlittler Madshus Team Liechtenstein 3:19:41 +47:00
118 809 Vegard Børsheim Braasport.no 3:19:48 +47:07
119 1360 Andrè Bjugstad Brøttum flyg og svett 3:20:03 +47:23
120 1574 Marius Sjølie Haslum 3:20:09 +47:29
121 1456 Krister Hovde MjøsSki 3:20:48 +48:07
122 2885 Jon Vegard Grut IL NOR 3:21:03 +48:22
123 688 Rasmus Hemma   3:22:04 +49:24
124 181 Lars Laulo HEMING IL 3:22:27,1 +49:46
125 1596 Kristoffer Frydenlund Sælid OSI langrenn 3:23:17 +50:37
126 1426 Mads Hagen Olympia Sport 3:23:33 +50:52
127 1429 Vegard Haneberg Oppegård IL 3:23:57 +51:17
128 2242 Sverre E. Stubhaug Gjøvik skiklubb 3:24:08 +51:28
129 2310 Audun Grepperud Ormsund roklub 3:24:35 +51:54
130 9126 Arvid Nelson   3:24:58 +52:17
131 1980 Lars Bjørnsgaard Vi som tar det som en tur 3:25:51 +53:11
132 2289 Kristian Fridtjof Funderud Trøsken IL 3:27:29 +54:49
133 2345 Asbjørn Michelsen Københavns skiklub 3:27:51 +55:10
134 1418 Magnus Gravningen Sande Sportsklubb 3:28:34 +55:53
135 3112 Petter Fredriksen Follebu 3:28:46 +56:06
136 885 Andreas Runde Lovstafetten Oslo 3:29:00 +56:19
137 826 Erik Høiås Bjørn Myhre Sport 3:29:06 +56:26
138 11854 Mathias Tyldum Botnan IL 3:29:08 +56:28
139 1355 Daniel Bergquist Rømskog Il 3:29:20 +56:39
140 3617 Aslak Digre Forsvaret 3:29:29 +56:48
141 3196 Hans Marius Klevmoen NTNUI 3:30:09 +57:29
142 11097 Bersven Røkkum   3:31:16 +58:36
143 3277 Anders Reitan Ålen IL 3:31:23 +58:42
144 2588 Benjamin Hassel NTNUI 3:32:01 +59:20
145 2127 Ole Anders Ek Lundby NTNUI 3:32:31 +59:51
146 9209 Connor Thomas Green Madshus 3:32:46 +1:00:05
147 4382 Tobias K Tveter Oddersjaa 3:33:19 +1:00:39
148 2969 Odin Rundberget Singsås Il 3:33:38 +1:00:57
149 3870 Even Unsgård Byneset il 3:35:33 +1:02:52
150 2789 Rasmus Søndenaa   3:35:48 +1:03:08
151 2866 Hans-Kristian Bø   3:35:51 +1:03:11
152 2100 Stian Olsen Kroken NTNUI 3:36:00 +1:03:19
153 1996 Endre Didriksen NTNUI 3:36:01 +1:03:21
154 2180 Henrik Myrvang Olsen IL Runar 3:36:09 +1:03:28
155 2672 Håvard Lilaas   3:36:52 +1:04:11
156 2766 Sivert Sliper Forsvaret 3:37:01 +1:04:21
157 2938 Sindre Øverås Melum IL 3:37:43 +1:05:03
158 3072 Christoph Bucheli   3:38:42 +1:06:02
159 3876 Lauritz Rokne Vågen Koll IL 3:39:01 +1:06:21
160 3127 Arnt Hafsås NTNUI 3:39:38 +1:06:57
161 2604 Ådne Herfindal Vaksdal IL 3:40:12 +1:07:31
162 3918 Anders Kallings NTNUI Langrenn 3:40:14 +1:07:33
163 3816 Jonas Tofte Røhne   3:40:30 +1:07:50
164 3970 Edwin Franzén IFK Mora Sk 3:40:39 +1:07:58
165 4135 Erling Bjørnson   3:41:03 +1:08:23
166 2586 Audun Hardang SsangYong 3:41:27 +1:08:47
167 11584 Eirik Håvik Team Skynet 3:41:28 +1:08:47
168 3059 Simen Bordal FOSSUM IL 3:41:37 +1:08:56
169 2526 Henrik Bordal MjøsSki 3:41:59 +1:09:19
170 3956 Rolf Martin Jensen Bossmo & Ytteren IL 3:42:02 +1:09:21
171 4340 Kristian Seljeskog Forsvaret 3:42:19 +1:09:38
172 11828 Johannes Sæther Verdal IL 3:42:45 +1:10:05
173 2571 Carl Martin Nordhagen  Gjermundsen   3:44:54 +1:12:14
174 4207 Ulrik Hedegart Inderøy IL 3:45:43 +1:13:03
175 3865 Amund Garsrud Tvedt   3:46:03 +1:13:23
176 5237 Marius Dæhlie Clem Fossum IF 3:46:10 +1:13:30
177 2876 Anders Brakvatne Mjelde Osterøy IL 3:47:07 +1:14:27
178 3394 Tim Wijgaart Bjønn thøgz 3:47:08 +1:14:28
179 3817 Anders Røhnebæk NTNUI 3:47:11 +1:14:31
180 3233 Henrik Jebsen Milde NTNUI 3:47:13 +1:14:32
181 2521 Vetle Øiseth Blikaas   3:47:25 +1:14:45
182 2691 Lars  Mosberg Midbøe   3:48:20 +1:15:39
183 3316 Einar Solbakken Moss Roklubb 3:48:50 +1:16:10
184 3108 Haagen Fossen Moelven IL 3:49:28 +1:16:48
185 3887 Adrian Lyder Åkre   3:49:50 +1:17:10
186 4732 Henrik Faye Garderoben IF 3:50:27 +1:17:47
187 6635 Vemund Rønningen Østmarka Orienteringsklubb 3:50:37 +1:17:56
188 11271 Eirik Nordeide Berg Førde 3:50:40 +1:18:00
189 3425 Kennet Dvergedal   3:51:05 +1:18:25
190 3120 Martin Grini   3:51:40 +1:19:00
191 2519 Hans Bjørnsgaard Vi som tar det som en tur 3:52:16 +1:19:35
192 3578 Marius Backe   3:52:29 +1:19:48
192 3252 Kristoffer Nyberg Åslia 3:52:29 +1:19:49
194 9550 Bastien Gay   3:52:31 +1:19:50
195 7633 Ivar Kaaresen Hoel Valkyrien IL 3:52:59 +1:20:18
196 11641 Adrian Lindgren Tønsberg Roklub 3:53:16 +1:20:36
197 3896 Simen Bog Vikane NTNUI 3:53:22 +1:20:41
198 4269 Lars Lomsdalen Team Anton Sport 3:53:52 +1:21:12
199 4022 Kristian Skrokbæk   3:54:03 +1:21:23
200 10270 Derek Hill Western Colorado University 3:56:31 +1:23:50
201 3118 Thomas Gravseth Klæbu IL 3:56:41 +1:24:01
202 2924 Lars Benske Fredrikstad Roklubb 3:57:17 +1:24:37
203 10632 Øivind Bratland VESTRINGEN IL 3:57:54 +1:25:13
204 6084 Eirik Torjussen IL Jardar 3:58:58 +1:26:18
205 3696 Petter Johansen Team Johansen 3:58:59 +1:26:19
206 5196 Knut Stian Fidje  Andersen team mjåvatn 3:59:24 +1:26:43
207 11055 Magnus Laforce Otto   3:59:41 +1:27:01
208 4233 Thomas Johansen   3:59:53 +1:27:13
209 9993 Haakon Schiøtz   3:59:54 +1:27:14
210 11368 Mikkel Amb Ringsaker IF 4:00:02 +1:27:22
211 3907 Gabriel Strøm   4:00:21 +1:27:40
212 9746 Andrew Millan Wayzata Nordic Ski Club 4:00:33 +1:27:53
213 3824 Ole Ingar Sel BI / Ottestad IL 4:01:10 +1:28:30
214 1991 Lars Norheim Christiansen Team Skynet 4:02:04 +1:29:24
215 4411 Vetle Birkeland Aass Langhus 4:02:49 +1:30:09
216 4169 Anton Evensen Søre Ål IL 4:02:59 +1:30:18
217 9758 Markus Mowe Martinsen   4:03:35 +1:30:55
218 4963 Jonas Thorsen   4:03:43 +1:31:02
219 6657 Marius Hovland   4:04:35 +1:31:54
220 3342 Eirik Teien Sande Sportsklubb 4:05:49 +1:33:08
221 6137 Erik Bovaller Trollhättan SK 4:06:25 +1:33:45
222 3953 Hans Henrik Gjeterud Grue IL 4:07:30 +1:34:50
223 7177 Gulbrand Romsaas   4:07:43 +1:35:03
224 5248 Marius Ekeberg Brøttum flyg og svett 4:08:01 +1:35:20
225 9912 Birk Svendsen Forsvaret 4:08:41 +1:36:01
226 3766 Vebjørn Mikkelsen Forsvaret 4:10:36 +1:37:56
227 11691 Conner Nilsen Peak Nordic 4:11:58 +1:39:18
228 4525 Sondre Gjestvang   4:11:59 +1:39:19
229 5017 Ole Andreas Grøtting Hernes IL 4:12:04 +1:39:23
230 4516 Elias Bye Ørje IL 4:12:44 +1:40:04
231 5768 Eivind Buvald   4:12:59 +1:40:18
232 10305 Anders Haflan   4:13:07 +1:40:26
233 9636 Adrian Jacobsen Charlottenlund SK 4:13:37 +1:40:57
234 3914 Amund Grytting Harpefoss IL 4:14:04 +1:41:23
235 5772 Lasse Bøverdalen   4:14:07 +1:41:27
236 3948 Simen Meistad Hermansen Fredrikstad Skiklubb 4:14:08 +1:41:27
237 10211 Kevin Geisen Western Colorado University 4:14:43 +1:42:03
238 11320 Isak Jerpstad Blæstad SLL 4:14:50 +1:42:10
239 5805 Haakon Flinstad   4:15:15 +1:42:35
240 6373 Magne Haugen Ulvungen IL 4:18:35 +1:45:55
241 5445 Anders Ruud   4:21:07 +1:48:26
242 6516 Jesper Rørvig Horten Roklubb 4:21:23 +1:48:43
243 6115 Simon Anderssen Moi IL 4:21:43 +1:49:02
244 4315 Elias Ytterlid Pettersen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 4:21:56 +1:49:15
245 7221 Torgeir Strand Osmo   4:23:24 +1:50:43
246 6911 Remi Rundsveen Eriksen Mjøsbil / Follebu SK 4:23:51 +1:51:11
247 4673 Andreas  Berge Bærum Roklubb 4:24:10 +1:51:29
248 5761 Herman Bostad Team Skiforeningen 4:25:17 +1:52:36
249 5974 Jørgen Gjølstad Røhnebæk   4:25:33 +1:52:53
250 5446 Carl Martin Rynning-Tønnesen NTNUI 4:26:19 +1:53:39
251 5397 Knut Moland Heming 4:26:36 +1:53:56
252 6612 Oscar Evensen Eurosko 4:26:42 +1:54:02
253 9731 Henrik Marstein Forsvaret 4:27:40 +1:55:00
253 9481 Karl Kristian Bye Forsvaret 4:27:40 +1:55:00
255 11129 Erik  Slettum Røros motorklubb 4:27:56 +1:55:15
256 7777 Johan Stener Maagaard Mågård BIL 4:28:22 +1:55:41
257 7950 Aksel Vedeler Tønsberg Triathlonklubb 4:28:52 +1:56:12
258 6531 Sondre Selsaas SK Vats 4:29:02 +1:56:22
259 4837 Einar Lien Team bygg øst 4:29:11 +1:56:31
260 8315 Jørgen Henriksen   4:29:54 +1:57:14
261 6090 Jo Henrik Jarstø TOSK 4:29:56 +1:57:16
262 5375 Jens Lillethun   4:32:18 +1:59:38
263 5882 Martin Kampenhøy Furnes Skiløperforening 4:32:29 +1:59:49
264 7112 Martin Mobakk   4:32:35 +1:59:54
265 7371 Nikolai Stavdal Bjørndal IF 4:34:00 +2:01:20
266 5254 Jo Falck-Ytter Valdres FHS Mosjonistgruppe 4:34:08 +2:01:27
267 7427 Anders Teodor Christensen   4:35:38 +2:02:57
268 8098 Anders Lekvam Ryfylke vognlag 4:36:11 +2:03:30
269 5942 Thomas Norder   4:36:53 +2:04:13
270 6477 August Nissen-Lie Team Skynet 4:37:08 +2:04:28
271 9485 Lars Erik Kleiven NTNUI 4:37:12 +2:04:31
272 5201 Aaron Arthur   4:38:45 +2:06:04
273 11929 Peder Fjellvang Fossum IF 4:40:00 +2:07:20
274 11234 Knut Wigestrand HEMING IL 4:40:16 +2:07:36
275 10557 Lasse Ragnar Torkildsen 12. Etasje 4:41:26 +2:08:45
276 6460 Even  Mjåvatn team mjåvatn 4:42:55 +2:10:15
277 8567 Ola Solberg Meny 4:44:27 +2:11:47
278 11255 Georg Fredrik Østerås Opsahl partyteam 4:44:53 +2:12:13
279 9460 Sander Bakkerud Forsvaret 4:45:11 +2:12:30
280 10548 Jakob Time Forsvaret 4:45:15 +2:12:34
281 11851 Jørgen Tufteskog Spanne   4:45:40 +2:13:00
282 11503 Emil Skåland Gilberg Valdres FHS Mosjonistgruppe 4:46:52 +2:14:11
283 6459 Peder Midttømme   4:48:40 +2:16:00
284 10697 Peder Bakken   4:48:41 +2:16:01
285 11724 Nikolai  Petersen Team Skynet 4:48:48 +2:16:07
286 7061 Espen  Kolberg Grødem Fossum IF 4:50:28 +2:17:48
287 10268 Henry Henson   4:50:29 +2:17:49
288 8042 Lars Martin  Stensbøl Granli IL 4:50:34 +2:17:54
289 10313 Roar Jystad Blæstad SLL 4:50:44 +2:18:04
290 5334 Hans Bulling Johansen Syril 4:51:07 +2:18:27
291 11247 Brage Natvig Ystad Leksdal IL 4:51:32 +2:18:52
292 8032 Johannes Nyland Tandberg   4:52:12 +2:19:31
293 9987 Jonathan Rønning-Moe   4:52:13 +2:19:33
294 7299 Stian Svarve Wibstad   4:52:14 +2:19:33
295 11222 Kristoffer  Wannebo Varslott   4:52:35 +2:19:54
296 9921 Simen Søbakk   4:53:44 +2:21:03
297 11373 Bjørnar Degnes spenst halden 4:56:09 +2:23:28
298 11625 Per Mathias Krogholm   4:56:18 +2:23:37
299 11522 Eli Gundersen   4:56:30 +2:23:50
300 10501 Ruben Solbakk Blæstad SLL 4:56:45 +2:24:04
301 8678 Magnus Guld Københavns skiklub 4:57:40 +2:25:00
302 7605 Andreas Gustavsen Adrian lillebo idrettsforening 4:58:05 +2:25:25
303 11136 Håkon Solli-Sæther   4:58:15 +2:25:35
304 10107 Sondre Bjørdal Equinor BIL 5:01:53 +2:29:12
305 9714 Magnus Lyngedal NTNUI 5:02:35 +2:29:55
306 10273 Jesper Hofgaard Forsvaret 5:04:21 +2:31:41
307 10789 Sindre Bøhnsdalen   5:04:48 +2:32:08
308 5556 Torgeir Grov Jostedal Skisatsing 5:04:53 +2:32:13
309 7630 Cornelius Hjort Fossum IF 5:06:40 +2:33:59
310 10375 Vegard Lund Fosland 12. Etasje 5:07:17 +2:34:37
311 11524 Erik Gunnes Ærlig LH 5:07:34 +2:34:54
312 8603 Erling Ritland Taule Høgtun fhs 5:07:39 +2:34:58
313 9872 Lars Simonsen Drevja IL 5:07:44 +2:35:04
314 10669 Terje Aasmoe Gulowsen Team Jobzone BI 5:08:16 +2:35:36
315 11024 Herman Nesdal   5:08:33 +2:35:52
316 9478 Sondre Bræin Tynset og Tolga skiløpere 5:08:39 +2:35:59
317 10023 Sindre Hoseth Sons of Malvik 5:09:42 +2:37:01
318 6129 Martin Rejman   5:10:17 +2:37:36
319 7716 Johannes Lacasce   5:11:06 +2:38:26
320 11011 Henrik Moen   5:11:26 +2:38:46
321 8028 Kristian Mælum Høgtun fhs 5:11:56 +2:39:15
321 6970 Fredrik Rudfoss Haugland NTNUI 5:11:56 +2:39:16
323 10659 Jens Gulowsen   5:12:12 +2:39:32
324 7326 Ingbjørn Andreas Aasen Engesetdal idrettslag 5:12:40 +2:40:00
325 8417 Jørgen Lundell Larsen   5:12:53 +2:40:12
326 10726 Martin Aslaksrud   5:13:21 +2:40:40
327 11813 Mathias  Stokvold Team Stokvold 5:13:23 +2:40:42
328 7996 Filip Hubacek VLTAVA FUND SKI TEAM 5:14:02 +2:41:21
329 5916 Arne Johannes Løkken NTNUI 5:14:24 +2:41:44
330 8602 Øyvind Sørsdal Team Skynet 5:15:26 +2:42:46
331 7687 Mathias Sørnes Karlsen Kjelsås IL 5:16:18 +2:43:38
332 8979 Kasper Tollefsbøl Magnor UL 5:18:34 +2:45:54
333 10702 Jan Roger Topland Olsen   5:18:40 +2:45:59
334 7260 Ib Alexander Thorvaldsen Forsvaret 5:21:51 +2:49:10
335 10824 Marius Einarsen Johansen   5:22:04 +2:49:23
336 11189 Toomas-Hendrik Tomberg   5:22:44 +2:50:04
337 7860 Erik Sand Mannskoret Over Rævne 5:23:18 +2:50:38
338 5813 Niclas Følbæk   5:23:40 +2:50:59
339 9966 Markus Woll   5:24:44 +2:52:04
340 9644 Petter Johannessen Fevåg IL 5:25:29 +2:52:49
341 10460 Morten Riise TOSK 5:25:36 +2:52:55
342 11306 Harald Hovde   5:30:12 +2:57:31
343 7669 Anders Jensen-Gaard   5:32:21 +2:59:40
344 11332 Andreas Aurlien Team skt 5:33:11 +3:00:31
345 8572 Christian Stavsetra Ørje IL 5:35:12 +3:02:32
346 10887 Elias Hatlen   5:35:32 +3:02:51
347 11487 Øyvind Fjeld   5:36:45 +3:04:04
348 11491 Even Fornes   5:37:15 +3:04:34
349 11656 Conrad Løvskogen Ærlig LH 5:37:17 +3:04:36
350 11012 Ole Einar Moen Mehus   5:40:19 +3:07:38
351 9924 Jonas Sørensen Team Skynet 5:41:58 +3:09:18
352 11266 Audun Jørgensen   5:42:14 +3:09:33
353 9712 Martin Lunna Team Lunna 5:46:06 +3:13:26
354 8555 Daniel Martinsen Skuggerud Granbarkebirkebeiner IL 5:47:21 +3:14:41
355 11613 Håkon Kjellemo Sleveland Gvarv IL 5:47:37 +3:14:57
356 11336 Simen Rognlien   5:48:03 +3:15:22
357 10681 Eivind Carlsen ILKS Håplausen 5:49:16 +3:16:36
358 11259 Emil Andre  Ås   5:49:24 +3:16:44
359 9988 Kjell Erik Vikerhagen Galterud IF 5:51:16 +3:18:35
360 10407 Markus Maaseide Forsvaret 5:51:30 +3:18:49
361 9909 Mikael Støen Forsvaret 5:51:32 +3:18:52
362 8795 Vegar Engdal Torvikbukt IL 5:52:03 +3:19:22
363 9799 Julius Parker   5:52:29 +3:19:48
364 11686 Erlend Nerdal   5:52:45 +3:20:04
365 8656 Dong Zhang   5:56:28 +3:23:48
366 10541 Gard Teksum MATRAND IL 5:57:58 +3:25:17
367 11361 Erik Agersborg   5:58:23 +3:25:43
368 9701 Ove Lilleengen   5:58:26 +3:25:45
369 10814 Bjørnar Dyrdahl   5:59:47 +3:27:07
370 10610 Henry Williams EDInsights 6:00:05 +3:27:25
371 11791 Henning Skymoen Valkyrien Idrettslag 6:00:59 +3:28:18
372 11075 Truls Ramstad   6:02:04 +3:29:23
373 11385 Ruben Ask Gjerde   6:02:16 +3:29:36
374 10140 Thorvald Bø   6:03:31 +3:30:51
375 10315 Michael Bård Jørgensen Veien Tilbake 6:04:16 +3:31:35
376 10584 Arild Veseth Forsvaret 6:06:08 +3:33:27
377 10832 Børge Skar Eriksen   6:06:38 +3:33:58
378 10882 Ulrik  Hansen Team Hansen 6:06:51 +3:34:11
379 11107 Marius Sandnesaunet Ytre Namdal Karsk & Betong 6:06:56 +3:34:16
380 10130 Bjørn Brørvik Forsvaret 6:07:10 +3:34:30
381 11660 Emil Marstrander Team Skynet 6:07:18 +3:34:37
382 9691 William Lassen   6:07:40 +3:35:00
383 11555 Henrik Helling ND 6:11:51 +3:39:10
384 11745 John Christopher Risan Skanska Norge AS 6:12:37 +3:39:56
385 8524 Ole Tarjei Rustand   6:13:42 +3:41:01
386 11172 Ole Kristian Sæther Oppsahl party team 6:14:16 +3:41:35
387 11956 Herman Myhre Erlandsen Byggmakker Hønefoss 6:17:13 +3:44:33
388 9823 Joakim Ramskjell   6:19:57 +3:47:17
389 11770 Mathis Schanche ILKS Håplausen 2019 6:21:16 +3:48:35
390 11210 Mats Vatnøy Team Vatnøy 6:21:25 +3:48:45
391 10833 Odd Arne Nøss Ytre Namdal Karsk & Betong 6:22:21 +3:49:40
392 11848 Fredrik Torsvik   6:23:48 +3:51:08
393 10261 Petter Dybvik  Hegland Hærland il 6:25:16 +3:52:36
393 11025 Ole  Nesset   6:25:16 +3:52:36
395 11096 Christoffer Røed Ytre Namdal Karsk & Betong 6:29:20 +3:56:40
396 11887 Simon Winbrant ND 6:34:41 +4:02:00
397 9752 Brede Moen Forsvaret 6:35:23 +4:02:43
398 9205 Simen Bydal   6:37:26 +4:04:46
399 11466 Robert Elnæs   6:37:54 +4:05:13
400 11884 Mathias Wicklund   6:41:00 +4:08:20
401 8560 Erlend Sletvold   6:41:37 +4:08:57
402 8193 Cornelius Dahling BKH IL 6:43:27 +4:10:47
403 11154 Trond-Yngve Strøm Ytre Namdal Karsk & Betong 6:46:08 +4:13:28
404 10864 Simen Grasbakken   6:50:57 +4:18:17
405 11786 Edvart Skogli Utepeisen 6:54:57 +4:22:17
406 10378 Morten Lystad MATRAND IL 6:54:58 +4:22:17
407 8893 Anders Pettersen Forsvaret 6:58:56 +4:26:16
408 11355 Erik Vangsnes team mjåvatn 7:05:06 +4:32:26
409 11102 Christoffer Røvang Takst.org 7:06:06 +4:33:26
410 12004 Daniel Olsen   7:06:23 +4:33:43
411 9845 Ole Martin Rødsdalen Ingen 7:08:08 +4:35:27
412 9847 Mats Rønningen   7:08:32 +4:35:51
413 10663 Henrik Olafsbye   7:08:41 +4:36:01
414 10569 Fabian Tunaal Heming 7:11:30 +4:38:50
415 10331 Isak Knutsen ILKS Håplausen 7:19:05 +4:46:25
416 9612 Andreas Herjuan Sons of Malvik 7:20:01 +4:47:20
417 11344 Martin Jensen Averstad   7:20:05 +4:47:24
418 9722 Tommy Madsen   7:22:12 +4:49:32
419 10284 Arne Hovdenak   7:26:39 +4:53:59
420 10328 Tim-Leon Klocke Sausewind 7:42:36 +5:09:56
421 10161 Mads Disen Forsvaret 7:42:46 +5:10:06
422 11797 Markus Solberg Martinsen   7:45:16 +5:12:35
423 9650 Sander Hole Johnsen Sætre swingers 7:46:29 +5:13:49
424 11662 Villum Marvik Frambu BIL 7:47:07 +5:14:26
425 11567 Jacob Hofgaard Team Skynet 7:53:33 +5:20:53
426 10527 Isak Svensplass ILKS Håplausen 7:53:50 +5:21:09
427 10519 Linus Kristoffer Størbu ILKS Håplausen 7:58:40 +5:26:00
428 10301 Stian Jacobsen ILKS Håplausen 8:01:21 +5:28:41
429 10525 Erlend Svee ILKS Håplausen 8:01:27 +5:28:46
430 10620 Idar Øyo ILKS Håplausen 8:01:49 +5:29:09
431 10283 Jonas Fuglum Hovden ILKS Håplausen 8:02:13 +5:29:33