Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 25-29 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 2 Andreas Nygaard Team Ragde Eiendom 2:25:51,5 +0:00
2 18 Alexis Jeannerod eD system Bauer Team 2:25:54,9 +0:03
3 20 Oscar Persson Team Serneke 2:28:34,5 +2:43
4 6 Stian Hoelgaard Team Koteng 2:28:34,7 +2:43
5 40 Stian Berg Team Kaffebryggeriet 2:28:36,7 +2:45
6 22 Magnus Vesterheim Team Kaffebryggeriet 2:28:40,1 +2:49
7 50 Aleksandr Grebenko Russian Marathon Team 2:30:16,6 +4:25
8 15 Anders Mølmen Høst Team Serneke 2:30:17,7 +4:26
9 54 Runar Skaug Mathisen Team Telemark 2:30:17,8 +4:26
10 5 Oskar Kardin Team Ragde Eiendom 2:30:18,6 +4:27
11 24 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 2:31:39,9 +5:48
12 12 Torleif Syrstad Team Koteng 2:31:40,5 +5:49
13 30 Anton Karlsson Lager 157 Ski Team 2:31:40,6 +5:49
14 46 Pontus Nordström Team Serneke 2:31:47,4 +5:56
15 34 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 2:32:08,1 +6:17
16 23 Ermil Vokuev Russian Marathon Team 2:32:57,9 +7:06
17 29 Simen Engebretsen Nordli Team Parkettpartner 2:33:38,9 +7:47
18 25 Bob Niemi Impola Team Serneke 2:35:13,1 +9:22
19 35 Thomas Gifstad Team Oslo Sportslager / Rustad IL 2:35:16,4 +9:25
20 38 Joar Andreas Thele Team Ragde Eiendom 2:35:55,7 +10:04
21 17 Andreas Holmberg Lager 157 Ski Team 2:38:11,1 +12:20
22 71 Sondre Grønvold LYN SKI Moseteråsen 2:38:11,4 +12:20
23 58 Damien Tarantola E-Liberty Ski Team 2:38:11,5 +12:20
24 95 Eirik Asdøl Asker skiklubb / Team Norconsult / Aktiv mot kreft 2:41:02,8 +15:11
25 44 Runar Hermo Team Oslo Sportslager / Rustad IL 2:41:22,0 +15:30
26 259 Eivind Bakkene Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:41:32,0 +15:41
27 47 Vegard Vinje LYN SKI Moseteråsen 2:42:27,6 +16:36
28 106 Anders Engene Bjåland Team Milslukern - Driv Trening 2:42:50,2 +16:59
29 114 Even Brøndbo Dahl Team Milslukern - Driv Trening 2:43:18,9 +17:27
30 64 Mart Kevin Polluste Team Synnfjell 2:43:39,9 +17:48
31 197 Erlend Moian Nydal Team NTNUI Sweco 2:44:29,0 +18:38
32 75 Halvor Korbøl Thoner Team Synnfjell 2:45:30,8 +19:39
33 117 Petter Engdahl Östersunds Sk 2:45:39,4 +19:48
34 305 Audun Formo Hay Lyn Ski / Braasport 2:45:47,7 +19:56
35 249 Olav Vestøl Team NTNUI Sweco 2:45:52,3 +20:01
36 136 Martin Hallberg Fossum IF/Norconsult BIL 2:46:23,4 +20:32
37 78 Pavel Janecek Silvini Madshus Team 2:46:27,9 +20:36
38 66 Jan Antolec eD system Bauer Team 2:46:49,0 +20:58
39 224 Gjermund Steinsland Team Steinsland / Otra IL 2:47:46,2 +21:55
40 297 Ola Erling Korbøl Kjellmyra IL 2:47:49,2 +21:58
41 170 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 2:48:27,7 +22:36
42 298 Jonas Barlund   2:48:46,7 +22:55
43 76 Ole Sollien Hulbak Team NTNUI Sweco 2:48:47,6 +22:56
44 262 Espen Aleksander Sørlie Team Sentrum Sport Trysil 2:48:51,4 +23:00
45 77 Erling Viljugrein Stølen Team Parkettpartner 2:49:42,2 +23:51
46 242 Sebastian Torgersen NTNUI 2:49:56,4 +24:05
47 232 Stian Svendby Lyn Ski 2:50:03,4 +24:12
48 214 Øyvind Røgenes Suldal il 2:50:10,8 +24:19
49 203 Matias Oppedal Fana IL 2:51:29,8 +25:38
50 52 Didrik Fjeld Elset Team NTNUI Sweco 2:52:02,7 +26:11
51 81 Jakob Meløy Team NTNUI Sweco 2:52:08,7 +26:17
52 278 Stian Karsrud   2:52:11,2 +26:20
53 283 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 2:52:16,0 +26:25
54 299 Callum Smith Vind IL 2:52:20,5 +26:29
55 192 Jørgen Christoffer Myking Team Milslukern - Driv Trening 2:52:55,8 +27:04
56 204 Mathias Oppegaard Milslukern - Driv Trening/Mangenfjellet Turlag 2:53:11,6 +27:20
57 207 Marcos Puigdefabregas Lillehammer Skiklub 2:53:44,9 +27:53
58 70 Jan Cech Silvini Madshus Team 2:54:28,3 +28:37
59 872 Lukas Mark NTNUI 2:54:36 +28:45
60 51 Robin Frost Team Forever Nordic 2:54:43,4 +28:52
61 235 Petter Hjelvik Søberg Team Milslukern - Driv Trening 2:55:27,8 +29:36
62 291 Tor Einar Hulløen Eggedal IL 2:55:28,7 +29:37
63 267 Martin Flismyren Kjellmyra IL 2:55:53,0 +30:02
64 206 Sjur Prestsæter Lyn ski/Team Mosetertoppen Skiline 2:55:58,9 +30:07
65 292 Lars Steinar Hefre Høydalsmo IL 2:56:35,5 +30:44
66 177 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening Long Distance XC 2:56:43,2 +30:52
67 198 Morten Nævestad LYN SKI Moseteråsen 2:56:46,4 +30:55
68 189 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL 2:57:23,9 +31:32
69 269 Knut Halvor Erikstein Vinje IL 2:57:30,6 +31:39
70 67 Erlend Widerøe Hennig Team XPND 2:57:54,3 +32:03
71 93 Joakim Hald Andersen Arctic BIL 2:57:54,4 +32:03
72 147 Rolf Christian Hermanrud Njård 2:59:29,1 +33:38
73 216 Fredrik Schwencke LYN SKI Moseteråsen 2:59:34,2 +33:43
74 302 Rudi Kristiansen OSI langrenn 2:59:47,3 +33:56
75 659 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 2:59:59 +34:08
76 286 Thomas Berge Foyn Jardar IL / Team Høvikklinikken 3:00:08,0 +34:17
77 743 Even Oppegaard Mangenfjellet Turlag 3:01:42 +35:51
78 195 Gustaf Niord Vreta somk 3:01:46,8 +35:55
79 765 Øyvind Skattebo Skrautvål Il 3:01:53 +36:02
80 1641 Halvard Bech Team Milslukern - Driv Trening 3:02:02 +36:11
81 644 Magnus Torp Antonsen Strandbygda il 3:02:52 +37:00
82 702 Stian Tveit Igland Lyn Ski 3:03:23 +37:32
83 853 Sondre Tysseland Samnanger il 3:03:41 +37:50
84 731 Even Moholt Ålen IL 3:03:52 +38:01
85 846 Lars Anders Tenold Nordre Eidsvoll IL 3:03:56 +38:05
86 1638 Stefano Zanotto Rustad IL 3:04:01 +38:10
87 677 Oliver Bræin Furuli Lillehammer Skiklub 3:04:15 +38:24
88 1958 Vegard Antonsen NTNUI 3:04:22 +38:31
89 257 Olav Erling Aaland Sunnylven IL 3:04:26,4 +38:35
90 812 Kristian Joten Andersen Team Milslukern - Driv Trening / Lyn Ski 3:05:04 +39:13
91 1455 Tobias Holter Enmannsklubben trio 3:05:14 +39:23
92 1466 Corentin Jacquot Team Origin'haut 3:05:23 +39:32
93 1391 Pål Eggset Alvdal IL 3:05:34 +39:43
94 2090 Anders Kittelsrud Jevnaker IF ski 3:06:10 +40:19
95 834 Aleksander Skarpeid NTNUI 3:06:22 +40:31
96 840 Sigurd Eggen Alvdal IL 3:07:05 +41:14
97 686 Petter Hattestad Team Mosetertoppen Skiline 3:07:06 +41:15
98 97 Tarjei Bakken Knowit Insight Elite 3:07:17,6 +41:26
99 2340 Sondre Halden IL Tyrving 3:07:25 +41:34
100 851 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner 3:08:52 +43:01
101 236 Klas Söderqvist Älvdalens IF SK 3:08:55,7 +43:04
102 890 Sondre Unnestad Ski team 96|91 3:08:58 +43:07
103 727 Martin Kavli Lysgaard Bærum vest racing team / Veidekke BIL 3:09:47 +43:56
104 301 Ronny Wedin Team Pumpen SK 3:09:47,7 +43:56
104 1740 Tomas Seim Røldal IL 3:09:47 +43:56
106 757 Erik Rønning   3:09:51 +44:00
107 111 Marcus Braathen NTNUI Langrenn 3:10:07,5 +44:16
108 1531 Stian Eid Nilsen Trønder Lyn 3:10:31 +44:40
109 724 Mathias Ligaarden BR40 3:10:36 +44:45
110 775 Henrik Struksnæs Deloitte BIL - Team Milslukern - Driv Trening 3:10:43 +44:52
111 816 John Novak APUNSC 3:10:49 +44:58
112 646 Sindre Arneson OSI langrenn 3:11:06 +45:15
113 1708 Arne Martin Løvland Parat Halvorsen Kjeler 3:11:24 +45:33
114 2869 Eskil Fladsrud   3:11:43 +45:52
115 193 Knut Sindre Mølmen Konnerud IL Ski / Northern Eel 3:11:51,0 +46:00
116 1485 Martin Klungland Team Milslukern - Driv Trening / BO2 3:12:04 +46:13
117 778 Erlend Sverdrup NTNUI Langrenn 3:12:08 +46:17
118 773 Daniel Stenslet Åsen IL 3:12:42 +46:51
119 1673 Trygve Hansen   3:12:59 +47:08
120 882 Martin Svanborg Stockholms rullskidklubb 3:13:03 +47:12
121 730 Eirik Mjelde Osterøy IL 3:13:15 +47:24
122 718 Robin Langrind   3:14:56 +49:05
123 2346 Petter Natås Braasport Ekspressen / Tøde Sport 3:15:12 +49:21
124 2348 Pål Jostein Petersen Onsrud Team Sportsmanden 3:15:45 +49:54
125 272 Måns Larsson Herrljunga Skid o OL 3:15:48,0 +49:56
126 1394 Ole-Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 3:15:50 +49:59
126 709 Kristian Johansen Jevnaker IF ski 3:15:50 +49:59
128 116 Olav Stubhaug Drangsland Gulset IF 3:15:53,7 +50:02
129 1402 Sveinung Brenno Flæthe Gol IL / OSI Langrenn 3:15:58 +50:06
130 2800 Mathieu Tissieres   3:16:14 +50:23
131 280 Gustav Heldal Drangedal IL 3:16:16,8 +50:25
132 1481 Haakon André Kinneberg IL Jardar 3:16:33 +50:42
133 2298 Sindre Grøstad NTNUI 3:16:37 +50:46
134 786 Mats Thorgård   3:17:03 +51:12
135 888 Eirik Richenberg Oslo Sportslager 3:17:19 +51:28
136 2124 Harri Luchsinger IL Bever'n 3:17:25 +51:34
137 1567 Torstein Rønningen Vegårshei Il 3:17:28 +51:37
138 719 Eirik Langøy Årets menn 3:18:05 +52:14
139 819 Jon Emil Bakken Team Jimmy 3:18:13 +52:22
140 1671 Marius Beck Team Kaffebryggeriet/Raufoss IL 3:18:18 +52:27
141 1957 Vegard Joten Andersen Team Milslukern - Driv Trening/ Lyn Ski 3:18:19 +52:28
142 2006 Njål Engen Ekre KPMG Puls 3:18:25 +52:34
143 1470 Kristian Johansen Team Parkettpartner / IF Kilkameratene 3:18:29 +52:38
144 1557 Sebastien Rauber   3:18:44 +52:53
145 2756 Jonas Stenseth Selstad Bjørndal IF 3:19:32 +53:41
146 2328 Erik Uller OSI langrenn 3:19:43 +53:52
147 2313 Marius Killi NTNUI 3:20:20 +54:29
148 1356 Simen Berntsen Visma Consulting AS 3:20:26 +54:35
149 2883 Tobias Danielsen  Øgrim SEB/ Aktiv mot kreft/Tøde Sport 3:20:38 +54:47
149 1434 Magnus Åsland Hansen   3:20:38 +54:47
151 1528 Robin Neveux Team Exski 3:21:06 +55:15
152 1632 Håkon Lodding Bul Ski og Kajakk / If BIL 3:21:13 +55:22
153 2228 Andreas Solberg   3:21:16 +55:25
154 1374 Nicolai Brekke Team Cereal killers 3:21:32 +55:41
155 1987 Morten Buchholdt Stor-Elvdal sk 3:21:41 +55:50
156 1361 Anders Bjørgeengen Kjekkas IF 3:21:49 +55:58
157 2685 Gjermund Midtbø IL Skarphedin 3:21:53 +56:02
158 1358 Kristoffer Birkeland   3:22:14 +56:23
159 1435 Jonathan Hansson Burseryds IF 3:22:31 +56:40
160 2724 Magnus Olsvik IL Santor 3:22:41 +56:50
161 740 Henrik Normannseth Oppegård IL 3:22:48 +56:57
162 1648 Vebjørn Evjen Bjørn Myhre Sport 3:23:02 +57:11
163 1354 Adrian Bergmann   3:23:03 +57:12
164 2069 Peder Huitfeldt Milslukern Sport 3:23:07 +57:16
165 797 Johan Grundnes Team Milslukern - Driv trening //Gjelleråsen IF 3:23:37 +57:46
166 2523 Jostein Blyverket NILU 3:23:54 +58:03
167 1359 Johan Knoph Bjerknes Fossum IF 3:24:01 +58:10
168 2546 Ola Nordengen Dysthe   3:24:13 +58:22
169 2026 Audun Sveen Frogner Vang Skiløperforening/Deloitte BIL 3:24:32 +58:41
170 2656 Wolfgang Köhl Amusing Viaggi 3:24:43 +58:52
171 1643 Simon Bjørheim Team Ryfylke / Suldal IL 3:25:28 +59:37
172 2134 Joakim Lønset IL snøhetta 3:25:39 +59:48
173 2222 Einar Skogby Vegårshei Il 3:25:45 +59:54
174 2387 Maurits Aaløkken Njård 3:25:59 +1:00:08
175 2174 Jostein Nyquist Øystre Slidre il 3:26:03 +1:00:12
176 2870 Eirik Haugsbø Gulli Lillehammer skiklubb / Team Mosetertoppen Skiline 3:26:04 +1:00:13
177 2853 Håvard Nymoen Tolga IL 3:26:18 +1:00:27
178 1443 Sondre Haugen Team Parkettpartner 3:26:33 +1:00:42
179 1384 Kristian Dahl Hof Il 3:26:35 +1:00:44
180 1536 Eirik Nordtorp Nittedal IL / Skiforeningen 3:26:53 +1:01:02
181 2828 Magnus Østberg Grefsenveien Rulleskiklubb 3:27:10 +1:01:19
182 1986 Vegar Brøndbo   3:27:26 +1:01:35
183 2192 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 3:27:38 +1:01:47
184 2034 Halvor Grytting Harpefoss IL 3:27:50 +1:01:59
185 2643 Jon Fredrik Kjellgren Kjellmyra IL 3:28:00 +1:02:09
185 2856 Jan Waldner 1.SVG Hohe Wand 3:28:00 +1:02:09
187 2903 Kristoffer Røed SK Rye 3:28:24 +1:02:33
188 2843 Lars Messel Bjørndal IF 3:28:34 +1:02:43
189 1967 Sindre Benestad   3:28:38 +1:02:47
190 2311 Pål Harviken Skjæret TEAM Riskremklubben Racing Elite 3:28:41 +1:02:50
191 2714 Håkon Nordtorp   3:28:49 +1:02:58
192 2070 Erland Kirkebøen Husom Dombås il 3:28:50 +1:02:59
193 2683 Per Meinich   3:29:09 +1:03:17
194 2277 Lars Olav Westerås Geiranger IL 3:29:13 +1:03:22
195 2673 Andreas Lindén Hestra IF 3:29:19 +1:03:28
196 2219 Sjur Skansberg Nybygda IL 3:30:05 +1:04:14
197 1345 Jørgen Asp TA BIL 3:30:09 +1:04:18
198 3125 Mattis Gulbrandsen   3:30:28 +1:04:37
199 1978 Martin Bjørklund Forsvaret 3:30:48 +1:04:57
200 2084 Tormod Jordbakke SwecoBIL 3:30:54 +1:05:03
201 1994 Stian Darell Fjellørnen IL 3:31:08 +1:05:17
202 4455 Martin Sommer Nygaard Team DRM 3:31:34 +1:05:43
203 2775 Edvard Håkon Dalsegg Strand   3:31:39 +1:05:48
204 3311 Roberto Skory GS Molinera 3:31:42 +1:05:51
205 641 Atle Ager Skeriol IF 3:31:48 +1:05:57
206 2600 Andreas Hemma Team Parkettpartner 3:32:00 +1:06:09
207 2078 Lars Peder Jensås Ålen IL 3:32:01 +1:06:10
208 2565 Vegard Fredriksen Visma bWise / Nittedal 3:32:03 +1:06:12
209 2553 Andreas Erlandsson Haltdalen IL 3:32:15 +1:06:24
210 2202 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 3:32:20 +1:06:29
211 2839 Iver Grytting Harpefoss IL 3:32:31 +1:06:40
211 1606 Marius Thorvaldsen Vegårshei Il 3:32:31 +1:06:40
211 2567 Marius Frydenlund Fink   3:32:31 +1:06:40
214 2255 Eirik Storås Thorbjørnsen NTNUI 3:32:48 +1:06:57
215 7437 Ryan Sederquist Shovel Lake Nordic Ski 3:32:50 +1:06:59
216 829 Halvor Myhrvold Rustad IL 3:32:57 +1:07:06
217 2055 Tommy Herrem Team Ustjåren 3:33:06 +1:07:15
218 2333 Einar Indergaard Konnerud / MDT 3:33:21 +1:07:30
219 3274 Lars Mikkel Reiersen Sevan SSP 3:33:35 +1:07:44
220 2284 Tor Olav Øyen   3:33:39 +1:07:48
221 3040 Martin Aske Andebu IL 3:33:41 +1:07:50
222 2230 Even Solbraa Harpefoss IL 3:33:45 +1:07:54
223 2701 Lars Jonas Narvhus   3:33:53 +1:08:02
224 2665 Håvard Lauvsland Team skt 3:34:25 +1:08:34
225 2675 Glenn Linnerud MjøsSki 3:34:32 +1:08:41
226 2269 Henrik Vassjø   3:34:40 +1:08:49
227 5030 Tomas Andreassen Lønsethagen   3:34:52 +1:09:01
228 3107 Sondre Foslien NTNUI 3:35:10 +1:09:19
229 3573 Jonas Amundsen NRBR 3:35:24 +1:09:33
230 2561 Pål Flattum Forsvaret/ Østre Toten Skilag 3:35:35 +1:09:44
231 2547 Lukas Ehrenberger Ehresport.cz 3:35:41 +1:09:50
232 2905 Petter Herheim BDO BIl Innlandet 3:35:43 +1:09:52
233 11989 Elias Raphael   3:35:47 +1:09:56
234 2581 Morten Krüger Hagen Bertel O. Steen BIL 3:35:54 +1:10:03
235 2544 Hans Drexler   3:35:57 +1:10:06
236 2669 Felix Liebscher   3:36:13 +1:10:22
237 3071 Magnus Brøste Eidsiva BIL 3:36:19 +1:10:28
238 1479 Marius Kaspersen   3:36:29 +1:10:38
239 3366 Even Winquist Team Gringos 3:36:31 +1:10:40
240 3106 Eivind Knutsson Fosheim PwC B.I.L 3:36:34 +1:10:43
241 3757 Bjørn Martinsen BDO 3:36:37 +1:10:46
242 3068 Johan Olav Brevik Team Milslukern - Driv Trening 3:36:54 +1:11:03
243 2771 Erlend Spets Melhus IL 3:37:17 +1:11:26
244 3761 Jens Christian Meinich HEMING IL 3:38:19 +1:12:28
244 4721 Tor Anders Dybdahl Team Ustjåren 3:38:19 +1:12:28
246 3089 Vebjørn Eikill Veflen Master Innovasjon INN 3:38:25 +1:12:33
247 2369 Ole Marius Hoel Rindal UiO 3:38:27 +1:12:36
248 3598 Hans Petter  Bryhni Hamar Skiklubb 3:38:34 +1:12:43
249 2792 Martin Tallberg   3:38:35 +1:12:44
250 1962 Dag Trygve Bakke I.L Dyre Vaa 3:38:49 +1:12:58
251 3200 Rasmus Kongsøre Sultanhønan 3:38:56 +1:13:05
252 2506 Jens Baumann Team Milslukern - Driv Trening 3:39:19 +1:13:28
253 3472 Shan Asghar Deloitte BIL 3:39:29 +1:13:38
254 4442 Henrik Lund Eineteig Grefsenveien Rulleskiklubb 3:39:34 +1:13:43
255 3289 Ismael Röthlisberger   3:39:56 +1:14:05
256 3050 Håvard Bergheim NMBUI 3:40:13 +1:14:22
257 2892 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin 3:40:24 +1:14:33
258 2710 Petter Stensli Nome   3:40:38 +1:14:47
259 2539 Lars Cramer   3:40:52 +1:15:01
260 3352 Martin Unsgård Byneset il 3:41:08 +1:15:17
261 4186 Sebastian Grorud NTNUI 3:41:15 +1:15:24
262 2759 Vetle Sjuve Fearnsport 3:41:20 +1:15:29
263 3348 Simen Liberg Tronsaune NTNU 3:41:40 +1:15:49
264 5438 Anders Rhoden PWC Bil 3:41:42 +1:15:51
265 1522 Ola Myrset Molde og omegn Idrettsforening 3:42:15 +1:16:24
266 3590 Henrik Borge Kitzbühel Skifahren 3:42:17 +1:16:26
267 3412 Tor Hasli Ottesen   3:42:21 +1:16:30
268 4257 Morten Staalø Lauritsen Team Gringos 3:42:41 +1:16:49
269 2894 Sverre Petter Solum Overhalla IL 3:42:58 +1:17:07
270 3370 Magnus Øren BDO AS 3:43:01 +1:17:10
271 3176 Erlend Isachsen NMBUI 3:43:27 +1:17:36
272 2830 Martin Øvstehage VESTRINGEN IL 3:43:37 +1:17:46
273 2732 Marius Pettersen EDA Elektro Romerike 3:43:58 +1:18:07
274 2745 Jon Bergerøy Ryssdal Lyn Ski 3:44:07 +1:18:16
275 3613 Kenneth Dahle Isfjorden IL 3:44:14 +1:18:23
276 4206 Stian Haughem Runar IL 3:44:18 +1:18:27
277 4844 Fredrik Fyksen Lund OSI 3:44:36 +1:18:45
278 3713 Lauritz Kittelsen Sturla IF 3:44:42 +1:18:51
279 4323 Hermann  Rhodén UiO 3:44:55 +1:19:04
280 2746 Stian Husby Røen   3:45:15 +1:19:24
281 2634 Christian Sørnes Karlsen Kjelsås IL 3:46:05 +1:20:14
282 3308 Vidar Skjervold SINTEF Energi B.I.L 3:46:06 +1:20:15
283 6122 Gard Oterholt de fire store 3:46:07 +1:20:16
284 3641 Kristen Gjeterud Grue IL / Rambøll BIL 3:46:26 +1:20:35
285 3345 Ole Petter Thorsrud Sopra Steria 3:46:39 +1:20:48
286 11579 Jiri Hron   3:46:53 +1:21:02
287 2930 Håkon Walter Bjørnsrud Norconsult BIL 3:47:00 +1:21:09
288 4453 Vetle Hurum NTNUI 3:47:25 +1:21:34
289 3115 Marius Furuly Team Gringos 3:48:44 +1:22:53
290 4161 Marius Ebbesen Heming 3:48:54 +1:23:03
291 10177 Andreas Eriksson Axa SC 3:49:07 +1:23:16
292 3060 Eirik Dramdal Borge Svene Il 3:49:12 +1:23:21
293 3881 Svenn Marius Husem Wroldsen   3:49:14 +1:23:23
294 5315 Anders Schive Hoel Oppdal IL 3:49:49 +1:23:58
295 2687 Martin Juell Mjaaland Thommessen / BO2 3:49:50 +1:23:59
296 2780 Thomas Sundseth   3:49:56 +1:24:05
297 11084 Sebastian Rischmann Nittedal IL 3:50:12 +1:24:21
298 2543 Erlend Røer Drabløs Byggmester Drabløs 3:50:21 +1:24:30
299 5982 Audun Sektnan   3:50:26 +1:24:35
300 5311 Fredrik Forbord Helland NTNU BIL 3:50:47 +1:24:56
301 2805 Øystein Garsrud Tvedt Stavanger o-klubb 3:51:14 +1:25:23
302 2563 Sivert Flåten   3:51:23 +1:25:32
303 3845 Sondre Strømdahl   3:51:31 +1:25:40
304 5879 Hans Otto Jordet Forsvaret 3:52:01 +1:26:10
305 6399 Ingebrigt Håker   3:52:29 +1:26:38
306 2633 Thomas Karlberg Kjær Sultanhønan 3:52:37 +1:26:46
307 10349 Håkon Langdalen PWC Bil 3:53:14 +1:27:23
308 3895 Even-Johan Lie Johnsen Nybygda IL 3:53:29 +1:27:38
309 3309 Martin Skogset Haraball FK 3:53:37 +1:27:46
310 6825 Martin Chutko Bakke Team Gringos 3:53:40 +1:27:49
311 3158 Knut Hesthammer Samferdselsdepartementet 3:53:53 +1:28:02
312 4425 Martin Broeng Bærum O2 / Aktiv mot kreft 3:54:11 +1:28:20
313 4126 Svend Bentdal Dombås il 3:54:33 +1:28:42
314 3202 Einar Krogset Skaun IL 3:55:19 +1:29:28
315 3426 Alfred Källsmyr Ik Fryken 3:55:28 +1:29:37
316 3919 Edvard Kjørstad Tormod Skilag 3:55:30 +1:29:39
317 2558 Mathias Fjeldavlie Munkejord Storebrand Sport 3:55:33 +1:29:42
318 3793 Vetle Øye Opheim Norges Banks Idrettslag 3:55:46 +1:29:55
319 5225 Even Braastad Grefsenveien Rulleskiklubb 3:56:15 +1:30:24
320 4417 Herman Bergh Bjørn Myhre Sport 3:56:25 +1:30:34
321 4872 Eirik Elvemo Myhrer   3:56:29 +1:30:38
322 6636 Haakon Sheffield   3:56:35 +1:30:44
323 5006 Christofer Nygård Team Anthon 3:57:23 +1:31:32
324 4252 Anders Kyrkjebø Landheim Team Gringos 3:57:58 +1:32:07
325 2717 Henrik Nævestad LYN SKI Moseteråsen 3:58:08 +1:32:17
326 6522 Vemund Sande Nordbyen Snakes 3:58:11 +1:32:20
327 3928 Are Francisco Sørlie Romerike politiidrettslag 3:58:15 +1:32:24
328 4701 Eirik Børstein Advokatfirmaet Haavind 3:58:22 +1:32:30
329 5011 Aksel Kjetså   3:58:23 +1:32:32
329 3668 Karl Ivar Helsvig Team ITVerket 3:58:23 +1:32:32
331 1586 Jørgen Strender Kjelsås IL 3:58:43 +1:32:52
332 1951 Jacob Ajer   3:58:55 +1:33:04
333 4435 Ola Simenstad Madsstuen Azets Insight AS 3:58:59 +1:33:08
334 6044 Thomas Wolff Visma Consulting AS 3:59:07 +1:33:16
335 4944 Eskil Søreng Stein Luftkrigsskolen 3:59:24 +1:33:33
336 3658 Per Kristian Haraldsen Hemsedal IL 3:59:44 +1:33:53
337 6052 Erik Ørbekk   4:00:25 +1:34:34
338 5928 Magnus Mobeck Jonsvatnet IL 4:00:36 +1:34:45
339 4155 Olav Hagen Dahlen   4:00:44 +1:34:53
340 9139 Henrik Kjetland Br40- Er så stolt av deg 4:00:51 +1:35:00
341 4985 Christoffer Weider   4:01:37 +1:35:46
342 6830 Mads Bakken Iddberg Trainee Innlandet 4:02:08 +1:36:17
343 4810 Jon Einar Tveter Karlsen Skanska Aktiv 4:02:20 +1:36:29
343 4128 Peter Berg   4:02:20 +1:36:29
345 3267 Tobias Martens Pedersen   4:03:20 +1:37:29
346 6674 Ole-Anders Syversen De 4 Store 4:03:49 +1:37:58
347 6436 Jon Andreas Landsnes OSI Sykkel 4:03:51 +1:38:00
348 5597 Njål Hjelde Anderssen Team DNLF 4:03:56 +1:38:05
349 4997 Niklas Aabel   4:04:29 +1:38:38
350 4408 Andreas Aanesrud   4:04:30 +1:38:39
351 5606 Viktor Hamre Anderssen Flekkefjord Olje 4:04:47 +1:38:56
352 4917 Audun Werner Scheide   4:04:48 +1:38:57
353 5347 Morten Kjølhamar Bærum O2 4:04:53 +1:39:02
354 4171 Jonas Evjen Team Ustjåren 4:04:59 +1:39:08
355 5086 Magnus Langberg Konnerud IL 4:05:43 +1:39:52
356 3633 Daniel Djuve Fimreite   4:06:02 +1:40:11
357 8156 Robin Bjorheim Bergen Triathlon Club 4:06:17 +1:40:26
358 4709 Håvard Dalby Sopra Steria 4:06:27 +1:40:36
359 3908 Ludwig Åkestrand Burseryds IF 4:06:49 +1:40:58
360 10001 Sigbjørn Bøtun IL Modig 4:07:01 +1:41:10
361 5821 Gaute Grov Jostedal Skisatsing 4:07:12 +1:41:21
362 6061 Jonas Høva Trainee Innlandet 4:07:42 +1:41:51
363 4883 Håkon Hammer Normann Kjelsås IL 4:07:47 +1:41:56
364 3122 Atle Grov Jostedal Skisatsing 4:07:54 +1:42:03
365 9538 Thue Friis Toustrup Pibeklubben 4:08:41 +1:42:50
366 3727 Åsmund Kristensen Hornindal 4:08:47 +1:42:56
367 4996 Magnar Øygarden OSI langrenn 4:09:10 +1:43:19
368 4731 Michael Eriksson Helly Hansen / Lillehammer Skiklub 4:09:19 +1:43:28
369 3888 Nikolai Ravn Aarskog   4:09:29 +1:43:38
370 5588 Ole Schøyen Grefsenveien Rulleskiklubb 4:09:58 +1:44:07
371 4729 Per Atle Engan Haltdalen IL 4:10:03 +1:44:12
372 7305 Jonas Wold   4:10:17 +1:44:26
373 4999 Oskar Aalde IN Shape 4:10:29 +1:44:38
374 5503 Sebastian Haugaard Trads   4:10:34 +1:44:43
375 5452 Thommy Røvik Team Milslukern - Driv Trening 4:10:39 +1:44:48
376 6037 Anders Walbø Johnsgård Øyer/Tretten 4:11:06 +1:45:15
377 5940 Marius Maastad Aibel Asker BIL 4:12:06 +1:46:15
378 6446 Kristian Litangen Arendals Roklub 4:12:08 +1:46:17
379 6005 Jørgen Stenhammer   4:12:16 +1:46:25
380 6134 Kristian Martinsen   4:12:38 +1:46:47
381 7353 Anders Ivar Holt Hjetland   4:12:43 +1:46:52
382 5430 Knut Fredrik Jahre Ramm Team LM 4:12:45 +1:46:54
383 6056 Øyvind Haneborg Aanrudhaugen   4:13:12 +1:47:21
384 5242 Jens Dovland Abakus 4:13:32 +1:47:41
385 2529 Luca Bosetti GS Molinera 4:13:36 +1:47:44
386 11490 Mats Folkvard   4:13:40 +1:47:49
387 3920 Morten Messel Bjørndal IF 4:13:56 +1:48:05
388 5814 Åsmund Veigel Gaukstad Sogndal kommunelandslag 4:15:05 +1:49:14
389 4700 Anders Bækkedal   4:15:11 +1:49:20
390 6426 Kim Rami Knuts Veidekke 4:15:51 +1:50:00
391 6417 Jon isak Kalnes Trondheim og Omegn Sportsklubb 4:16:25 +1:50:34
392 6475 Nate Niles   4:16:38 +1:50:47
393 5302 Kjetil Hauken Melum IL 4:16:42 +1:50:51
394 9680 Thorbjørn Kristensen   4:17:02 +1:51:11
395 6696 Mathias Loe TBA Events 4:17:16 +1:51:25
396 6651 Knut Lorvik Sopra Steria 4:17:46 +1:51:55
397 5994 Christopher Snekkevik MBK Domkirkeodden 4:18:13 +1:52:22
398 7113 Fred Odin Moe Skarpsno elektro 4:18:26 +1:52:35
399 5557 Jørgen Indrelid Bjørn Myhre Sport 4:18:29 +1:52:38
400 6600 Olav Sondre Aartun   4:18:38 +1:52:47
401 5872 Jakob Tvedt Jensen NTNUI 4:18:43 +1:52:52
402 5621 Simen Einebærholm EIK Gruppen 4:18:49 +1:52:58
402 11356 Edvard Ajer Kamperhaug IL 4:18:49 +1:52:58
404 10426 Fredrik Pajala Team Far & Son Pajala 4:19:24 +1:53:32
405 4016 Halvor Stavdal MELUM 4:19:34 +1:53:43
406 7102 Jonas Martinsen   4:20:09 +1:54:18
407 11559 Tor-Andrè Leine Hildre   4:20:11 +1:54:20
408 9426 Vegard Aulstad Team Gringos 4:20:13 +1:54:22
409 4157 Kevin Dellion   4:20:15 +1:54:24
410 9815 Alexander  Posch TRC-Pernegg 4:20:22 +1:54:31
411 6408 Espen Lund Johannessen SI aktiv Lillehammer 4:20:48 +1:54:57
412 5840 Knut Otto  Haukåen Ringebu-Fåvang skiklubb 4:21:45 +1:55:54
413 5777 Helge Dahl   4:21:52 +1:56:01
414 4973 Erlend Turtum Lalm IL 4:22:24 +1:56:33
415 11341 Kristian Skar Frøysaa Filmbros 4:22:32 +1:56:40
416 6442 Trygve Lehne Team Scooterviken 4:22:34 +1:56:43
417 10585 Hervé Vicari NTNUI Langrenn 4:22:55 +1:57:04
418 6105 Fredrik Larsen Svanholm Bjørn Myhre Sport 4:23:02 +1:57:10
419 10513 Erlend Stenerud   4:23:25 +1:57:34
420 7273 Kristoffer Tuhus   4:23:37 +1:57:46
421 6379 Jonas Hellesjø Søndre Høland IUL 4:24:03 +1:58:12
422 7192 Ståle Sitje   4:24:08 +1:58:17
423 11279 Duncan Koehn WCU 4:24:23 +1:58:32
424 5575 Christer Mathisen Storebrand Sport 4:24:33 +1:58:42
425 6443 Espen Lierhagen Veldre Ski 4:24:35 +1:58:44
426 6132 Oscar Gjævert Blodsmak SK 4:24:47 +1:58:56
427 6872 Steinar Bækkedal Bækkedal snø og lek 4:24:55 +1:59:04
428 11444 Nils Georg Aass  Dahlen   4:25:04 +1:59:13
429 5600 Daniel Larsen   4:25:26 +1:59:35
430 4865 Morten Messenlien Mesnali Skilag 4:25:45 +1:59:54
431 7852 Håkon Rønning Trainee Innlandet 4:26:13 +2:00:22
432 7171 Jørgen Dyb Remøy   4:26:21 +2:00:30
433 7588 Carl Otto Gjelsvik Deloitte BIL 4:26:22 +2:00:30
434 8943 Andreas Valeur Bakketun SK 4:26:55 +2:01:04
435 6085 Fredrik Nordlien Berg   4:27:04 +2:01:13
436 7455 Anders Bråtveit Ryfylke vognlag 4:27:12 +2:01:21
437 5796 Torstein Eriksen   4:27:54 +2:02:03
438 6023 Vidar Tronsaune Haltdalen IL 4:28:00 +2:02:09
439 4948 Markus Gran Stiansen Luftkrigsskolen 4:28:59 +2:03:08
440 11125 Joachim Skarsbø   4:29:11 +2:03:20
441 6481 Fredrik Nordhaug Bassetts skiklubb 4:29:33 +2:03:42
442 10304 Andrew James Western Colorado University 4:29:42 +2:03:51
443 5792 Aksel Engebakken Team Chanzy 4:29:45 +2:03:54
444 6811 Fabian Gomez Abueg   4:29:46 +2:03:55
445 6662 Eirik Remen   4:30:25 +2:04:34
446 7422 Carl Christian Ellingsen Randaberg IL 4:30:34 +2:04:43
447 5605 Martin Gunnerius Unneberg EY BIL / Scooterviken IL 4:30:46 +2:04:55
448 6984 Andreas Meuche Henriksen   4:30:53 +2:05:02
449 11413 Tor Mikkel Bjørnstad Grüner 4:31:46 +2:05:55
450 6469 Eirik Foss Myrvold Team Barcelo Sants 4:31:55 +2:06:04
451 6124 Ole Martin Teien Aker BP 4:32:41 +2:06:50
451 11832 Anders Tangnes Lyngvær Velforening 4:32:41 +2:06:50
453 6021 Thomas  Trads   4:33:37 +2:07:46
454 7037 Magnus Jorstad Visma bWise 4:33:44 +2:07:53
455 5407 Erik Njølstad Deloitte BIL 4:34:20 +2:08:29
456 7172 August Riise PwC 4:35:26 +2:09:35
457 5290 Bjørnar Rogne Halvorsen Rpil 4:35:45 +2:09:54
458 10652 Magnus Larsen Svanholm Bjørn Myhre Sport 4:37:37 +2:11:46
459 11922 Øystein  Aarstad SEB / Aktiv mot kreft 4:38:05 +2:12:14
460 11163 Magnus Sveen Nygaard BDO 4:38:32 +2:12:41
461 6107 Jørgen Vigeland Bjørn Myhre Sport/AGA 4:38:40 +2:12:49
462 6834 Asbjørn Bekkelund Team Coop 4:38:44 +2:12:53
463 11310 Martin Moen Klemetsrud IL 4:39:29 +2:13:38
464 11445 Peder Andreas Olsen Dalby   4:39:42 +2:13:51
465 11941 Eirik Hindrum Hindrum Skilag 4:39:44 +2:13:53
466 6994 Eskil Hognestad   4:40:07 +2:14:16
467 7129 Even Mostue  Naume Mostua IL 4:40:45 +2:14:54
468 7025 Ario Iranpour   4:41:14 +2:15:23
469 11916 Björn Már Ólafsson Mídas 4:41:37 +2:15:46
470 6384 Sondre Hjelt   4:41:53 +2:16:02
471 9770 Håkon Nesteby Alvdal idrettslag 4:41:57 +2:16:06
472 6995 Jan Fredrik Hokholt   4:42:17 +2:16:26
473 6062 Emil Magnus Jacobsen BDO AS 4:42:22 +2:16:31
474 10166 Mateusz Duch SN Klasyk 4:42:44 +2:16:53
475 6664 Lasse Ruste   4:43:01 +2:17:10
476 7346 Bjarki Gislason   4:43:03 +2:17:12
477 5753 Tor Gunnar Bjøre Krødsherad IL 4:43:05 +2:17:14
478 6463 Marius Mortensen EY Bil 4:43:33 +2:17:42
479 6973 Vegard Heggedal Korgen IL 4:43:36 +2:17:45
480 10235 Emil Gukild Birken Boys 4:43:45 +2:17:54
481 6963 Ola Hansen   4:44:05 +2:18:14
482 10347 Sven Kristian Landsverk Forsvaret 4:44:20 +2:18:29
483 11015 Matheus Mortensson Brekken IL 4:45:36 +2:19:45
484 9508 Nicolai Daasbjerg   4:46:38 +2:20:47
485 7270 Magnus Torske   4:46:48 +2:20:57
486 7055 Johannes Kjernlie Visma bWise 4:47:26 +2:21:35
487 5931 Nikolai Mortensen Opsahl partyteam 4:47:33 +2:21:42
488 7667 Frederik Jensen   4:47:43 +2:21:52
489 9658 Atle Kalbækken Tynset IF 4:47:45 +2:21:54
490 9893 Kristoffer Ørskog Sperre   4:48:10 +2:22:19
491 6302 Florian  Blengsli Statkraft 4:48:26 +2:22:35
492 6491 Gudbrand Granaasen Olimb   4:49:39 +2:23:48
493 11823 Simen Sundsbø   4:49:43 +2:23:52
494 7117 Frederik  Moesgaard   4:50:20 +2:24:29
495 9756 Odd André Morken   4:50:37 +2:24:46
496 9736 Emil Meland Lensvik IL 4:50:40 +2:24:49
497 8409 Jonas Lien   4:50:49 +2:24:58
498 6602 John Remi Templet Nordea 4:51:26 +2:25:35
499 7386 Svein Anders Weie Heggset   4:51:45 +2:25:54
500 9466 Jeppe Brandtoft   4:51:52 +2:26:01
501 6345 Anders Fottland   4:52:05 +2:26:14
502 11549 Jørgen Børsum Haugen ÅF Advansia 4:52:15 +2:26:24
503 7874 Markus Kristoffer Simenstad Bærum O2 4:52:32 +2:26:41
504 11911 Nicolai Jacobsen   4:52:34 +2:26:43
505 7446 Isak Svanberg Forsmarks IF 4:52:50 +2:26:59
506 7980 Fredrik Øvrevik   4:53:48 +2:27:57
507 11636 Anton Lassen   4:54:15 +2:28:24
508 6959 Kasper Hagestande   4:54:19 +2:28:28
509 9791 Kenneth Olstad Gjerdrum 4:54:36 +2:28:44
510 9496 Lasse  Dahl   4:54:40 +2:28:49
511 7369 Per Thomas Rygg Sogndal Idrettslag 4:55:02 +2:29:11
512 8304 Magnus Duus Hedengran Holte Ski 4:55:14 +2:29:23
513 11409 Mads Bjørkan Budal IL 4:55:32 +2:29:41
514 9834 Emil Kristian Rikardsen Lensvik IL 4:55:34 +2:29:43
515 9624 Martin Holmgren   4:55:54 +2:30:02
516 9513 Johan André  Eikrem Syvde IL 4:56:04 +2:30:13
517 6627 Kim André Munck   4:56:08 +2:30:17
518 7983 Christoffer Skamo Aamodt   4:56:22 +2:30:31
519 7464 Tom Erik Amundsen Team Mortensrud 4:56:26 +2:30:35
520 8829 Lars Martin Hoaas   4:57:00 +2:31:09
521 10011 Kristoffer H. Henriksen EY BIL / Scooterviken IL 4:57:03 +2:31:12
522 7876 Martin Simonsen   4:57:16 +2:31:25
523 6646 Henrik Svaland Aas Multiconsult BIL 4:57:52 +2:32:01
523 7291 Stefan Vågen Tyristubben IF 4:57:52 +2:32:01
525 11483 Stian André Farbu Steinkjer Skiklubb 4:58:05 +2:32:14
525 7227 Martin Haave Sveen   4:58:05 +2:32:14
527 10831 Per Fredrik Aamodt   4:58:30 +2:32:39
528 8549 Edvard Schreiner  Sjøblom   4:58:36 +2:32:45
529 10892 Mikkel Haugaard Seibæk   4:59:27 +2:33:36
530 10542 Benjamin Thompson Forsvaret 4:59:31 +2:33:40
531 11765 kristian Sandland   4:59:48 +2:33:57
532 10012 Oskar Hole   4:59:55 +2:34:04
533 11781 Espen Sjøberg   5:00:35 +2:34:44
534 11400 Stian Bergheim   5:00:58 +2:35:07
535 8633 Jonathan  Vidmar Accenture 5:02:11 +2:36:20
536 10131 Patrick Braaten Skanska Aktiv 5:02:29 +2:36:38
537 7111 Sigurd Midttun Visma Consulting AS 5:02:38 +2:36:47
538 7075 Martin Langsethagen Team Giovani 5:02:44 +2:36:53
539 7787 Christian Fredrik Nilsen   5:02:58 +2:37:07
540 10686 Kjetil Kildal Norconsult BIL 5:03:04 +2:37:13
541 9547 Lars Garberg Team Lepland 5:03:11 +2:37:20
542 7832 Jens Patrick  Repshus Team A-MacG 5:03:14 +2:37:23
543 10840 Morten Feiring   5:03:25 +2:37:34
544 10904 Christian Danielsen Hjermstad   5:03:29 +2:37:38
544 7743 Vegard Løvberg Exclusive Networks Norway AS 5:03:29 +2:37:38
546 7377 Christian Bolsøy Tveitan Gulset IF 5:03:40 +2:37:49
547 7788 Håkon  Nilsen Hvam IL 5:04:25 +2:38:33
548 8607 Lorns Bjerkan Sportsklubben Rye 5:04:29 +2:38:38
549 10403 Harald Myhrer Visma bWise AS 5:05:34 +2:39:43
550 7877 Victor Simonsen   5:05:50 +2:39:59
551 7722 Knut Larsen   5:06:34 +2:40:43
552 10991 Peder Lysenstøen   5:07:14 +2:41:23
553 11704 Roy Even Omlid   5:08:05 +2:42:14
554 7970 Petter Håvi Ødelien   5:08:23 +2:42:32
555 7774 Eivind Myrvold Oslo Australske Fotballklubb 5:09:16 +2:43:25
556 8312 Magnus Olav Helland Visma Consulting AS 5:09:17 +2:43:26
557 8736 Alexander Pfarl SC Sölden 5:09:46 +2:43:55
558 11649 Håkon Lundby   5:10:04 +2:44:13
559 6952 Jostein Granås Varpe Ballklubb 5:10:19 +2:44:28
560 10255 Jonas Hauger Forsvaret 5:10:42 +2:44:51
561 7791 Ole Magnus Nilsen   5:11:11 +2:45:20
562 10469 Ole Jakob Raa PWC Bil 5:11:31 +2:45:40
563 6343 Anders  Forberg Fossbråten   5:12:04 +2:46:13
564 7116 Erling André Moer   5:12:23 +2:46:32
565 6547 Christian Starberg BDO 5:12:30 +2:46:39
566 9693 Sondre Lauvrak GS Skiklubb 5:12:59 +2:47:07
567 8434 Joar Krohn Mauseth   5:13:11 +2:47:20
568 7224 Lars Stubberud   5:13:27 +2:47:36
569 11815 Torbjørn Strandos   5:13:59 +2:48:08
570 9579 Sindre Andal Habbestad   5:14:06 +2:48:15
571 7554 Bjørn Inge Farstad   5:14:14 +2:48:23
572 11509 Jørgen Granseth   5:14:15 +2:48:24
573 7596 Fredrik Grumstad Interago 5:15:11 +2:49:20
574 11407 Magnus Bigelow XH Ski Team for Gentlemen 5:16:26 +2:50:35
575 11594 Mikael Joakimsen Visma 5:17:32 +2:51:41
576 10179 Håkon Ersland   5:18:57 +2:53:06
577 10209 Lars Henrik  Gasmann Aktiv mot kreft 5:20:55 +2:55:04
578 11569 Jarand Hole   5:21:16 +2:55:25
579 11130 Torbjørn Slinde   5:21:30 +2:55:39
580 9614 Magnus Herud Slåstad IL 5:21:38 +2:55:47
581 10413 Magnus Nilssen Forsvaret 5:21:43 +2:55:52
582 9594 Georg Wilhelm Vist Hartmann Fossum 5:22:07 +2:56:16
583 7423 Magne Lima Sandnes SK 5:22:22 +2:56:31
584 7700 Mads Koefoed-Hansen   5:22:28 +2:56:37
585 11147 Martin Stigen NTNUI 5:22:38 +2:56:47
586 10849 Magne Fossan   5:22:58 +2:57:07
587 10473 Marius Samuelsen Øie Driv Trening 5:23:06 +2:57:15
588 7392 Simen Stubbe   5:23:56 +2:58:05
589 7170 Nils Petter Rasmussen   5:25:10 +2:59:19
590 11550 Vebjørn Haugen   5:25:43 +2:59:52
591 11907 Benjamin Eriksen   5:26:04 +3:00:13
592 6361 Hågen Hanem   5:26:22 +3:00:31
593 10129 Nikolai Dyrlie Bræin Storebrand Sport 5:26:47 +3:00:56
594 10685 Sindre Solberg   5:26:48 +3:00:57
595 8278 Magnus Hagelund SEB B.I.L 5:27:07 +3:01:16
596 11195 Martin Tveter Visma Consulting AS 5:27:17 +3:01:26
597 10909 Per Anders  Hoff   5:27:47 +3:01:56
598 7748 Antti Mansikkaviita   5:27:58 +3:02:07
599 7720 Håvard Langdalen   5:28:08 +3:02:17
600 9495 Erik Jørstad Dahl Tynset og Tolga skiløpere 5:28:27 +3:02:36
601 8550 Isak Schreiner Sjøblom   5:28:32 +3:02:41
601 7493 Anders Jørgen Bjørndalen   5:28:32 +3:02:41
603 9765 Anton Møller Pibeklubben 5:29:27 +3:03:36
604 10219 Nikolai Gramstad   5:29:39 +3:03:48
605 11449 Klaas de Jong   5:31:53 +3:06:02
606 8887 Magnus Olsson   5:32:34 +3:06:43
607 10191 Ole Tobias Fevang Kirkens bymisjon Drammen 5:32:35 +3:06:44
608 10844 Jan Tore Fjørtoft Fjørtoft TIL 5:33:21 +3:07:30
609 11648 Martin Måleng  Lund   5:33:29 +3:07:38
610 8008 Anders Aalborg   5:33:55 +3:08:04
611 11462 Johan Ejstrud   5:33:58 +3:08:07
612 11114 Eirik Seeberg   5:34:24 +3:08:33
613 11048 Thorir Sveinn Olafsson Ísbirnir 5:34:35 +3:08:44
614 11403 Sindre Ringen Bergli   5:36:12 +3:10:21
615 8948 Christopher Vårdal   5:36:50 +3:10:59
616 11032 Sondre Nodland   5:38:23 +3:12:32
617 11833 Kalle Teilmann   5:38:50 +3:12:59
618 10231 Mikkel Grønland  Hoel Forsvaret 5:39:41 +3:13:50
619 9950 Simen Skogli Verhaug   5:42:19 +3:16:28
620 10027 Sveinung Lind Gjensidige Sport 5:43:06 +3:17:15
620 10333 Frederik Korsgaard Heming 5:43:06 +3:17:15
622 11775 Mickel Segalstad-Slaatto   5:45:18 +3:19:27
623 10559 Emil Ihlebæk Totland Birken Boys 5:45:38 +3:19:46
624 7923 Anders Thoresen   5:46:49 +3:20:58
625 11375 Niklas Andersen   5:47:41 +3:21:50
626 9726 Anders Øilo Marcussen   5:48:24 +3:22:33
627 10241 Marius Hagen   5:48:38 +3:22:47
628 11346 Henrik Rongved Bærum O2 5:49:16 +3:23:25
629 10431 Esben  Pedersen Team Far 5:49:34 +3:23:43
630 8294 Fredrik Hasselgård   5:50:18 +3:24:26
631 8211 Christoffer Lysne Elgåen Aurland Idrettslag 5:50:52 +3:25:01
632 10767 Torvald Bjørhovde Odda Plast 5:51:22 +3:25:31
633 10272 Benjamin Hoff Veien Tilbake 5:51:52 +3:26:01
634 9686 Sindre Langeveld GS Skiklubb 5:52:24 +3:26:33
635 7809 Mats Gunnar  Overvik   5:52:26 +3:26:35
636 11767 Ole Korshavn Sandnes Årvoll IL 5:53:25 +3:27:34
637 11376 Tobias Andersen   5:53:32 +3:27:40
638 8385 Morten Korsveien   5:55:18 +3:29:27
639 11166 Stian Svensson 288 5:55:37 +3:29:46
640 10913 Emil Emilson Holmesland   5:56:47 +3:30:56
641 10462 Thomas Roberts Aktiv mot kreft 5:57:16 +3:31:25
642 11996 Anders Engen Lågen BBK 5:58:01 +3:32:10
643 8173 Dag Fredrik Bruflot   5:58:15 +3:32:24
644 8225 Nicholas Evans   5:58:24 +3:32:33
645 8443 Ole Martin Mundal Team - Ut på tur aldri sur 5:58:58 +3:33:07
646 8333 Trygve Hovde   5:59:39 +3:33:48
647 11680 Lars Mork Valkyrien IL 6:00:55 +3:35:04
648 11738 David Renzhog   6:01:48 +3:35:57
649 11027 Håvard Nicolaysen Påturmedfar 6:01:57 +3:36:06
650 9641 Rasmus Jensen Pibeklubben 6:02:36 +3:36:45
651 9631 Gjermund Håkonseth   6:02:44 +3:36:53
652 8458 Øivind Nikolaisen   6:02:59 +3:37:08
652 10121 Søren Damgård   6:02:59 +3:37:08
654 9863 Anders Schjølberg Vågå IL 6:04:52 +3:39:01
655 11737 Ivar Ree   6:06:45 +3:40:54
656 11276 Jørgen  Hammelbo   6:06:58 +3:41:07
657 11516 Karstein Grønnesby   6:07:04 +3:41:13
658 10636 Simen Longva Hedlund   6:07:19 +3:41:28
659 8677 Erik Guld Langguld IS 6:07:50 +3:41:59
660 11830 Andreas Søvik Helgeberg Grue Finnskog Idrettslag 6:08:24 +3:42:33
661 11499 Thomas Gabrielsen   6:10:43 +3:44:52
662 9639 Mads Boje Jensen   6:11:37 +3:45:46
663 10192 Christopher Fillingsnes Forsvaret 6:11:52 +3:46:01
664 11472 Andreas Eriksen Aktiv mot kreft / Sjukt Sprek 6:11:59 +3:46:08
665 8501 Lasse Qvist Aarhus Skiklub 6:12:31 +3:46:40
666 9883 Ole Rolskov  Sloth Pibeklubben 6:12:59 +3:47:08
667 8846 Stig Kolve Team Nordstrand 6:13:09 +3:47:18
668 8538 Mattias Ernst Schroeder   6:13:29 +3:47:38
669 10260 Johan Dybvik Hegland Hærland il 6:15:35 +3:49:44
670 8464 Martin Gabrielsen Innersvingen IL 6:16:01 +3:50:10
671 10660 Morten Løken   6:16:20 +3:50:29
672 10148 Ignas Cekavicius   6:16:42 +3:50:51
673 11856 Odd Daniel Taasaasen Ready Dataservice 6:17:11 +3:51:20
674 8939 Martin Herman Sørensen   6:17:15 +3:51:24
675 8842 Andre Kirkenes   6:17:41 +3:51:50
676 10348 Emil Goffeng Kjellesvik Gisefar Sportsclub 6:17:52 +3:52:01
677 8310 Glenn  Helgesen   6:20:36 +3:54:45
678 8407 Heorhii Liapkalo Opera Software AS 6:22:24 +3:56:33
679 11447 Patrick Danielsen   6:22:55 +3:57:04
680 10956 Syver Alsing Kristoffersen   6:24:26 +3:58:35
681 10742 Alexander W. Barg   6:24:57 +3:59:06
682 11658 Arjun Malhotra   6:26:16 +4:00:25
683 10815 Erlend Ebbestad Skagen   6:28:30 +4:02:39
684 8700 Leonard Horvei Team Babbi 6:32:12 +4:06:21
685 11843 Jørn Tolstrup Andersen Team Trippel Meny Stavern 6:40:32 +4:14:41
686 11654 Lars Løkås   6:40:50 +4:14:59
687 8793 Thomas Eliassen   6:41:49 +4:15:58
688 10749 Magnus Berg   6:41:53 +4:16:02
689 9523 David Evja Ambulanse Oslo 6:43:02 +4:17:11
690 8856 Henrik Lilaas   6:44:12 +4:18:21
690 9951 Henning Vestergaard Pibeklubben 6:44:12 +4:18:21
692 9783 Henrik Næss Veien Tilbake 6:46:37 +4:20:46
693 9583 Joachim Halla Vigdal   6:49:37 +4:23:46
694 10768 Bjørn Bjørhusdal   6:54:55 +4:29:04
695 10604 Julio Jørgen Wasvik Veien Tilbake 6:56:52 +4:31:01
696 11401 Anders Bergli   6:57:41 +4:31:50
697 10639 Knut Larsen Klæpa Bruk 7:00:40 +4:34:49
698 9649 Zachary Casias   7:00:52 +4:35:01
699 9603 Andreas Haukø   7:01:51 +4:36:00
700 8945 Petter  Vestre ILKS Håplausen 7:02:13 +4:36:22
701 10689 Oskar  Alvestad Oskars skiklubb 7:02:18 +4:36:27
702 10755 Fredrik Berget MachoTrimmen 7:03:47 +4:37:56
703 11733 Mats Ulseth Ramo Sportsklubben Trygg/Lade 7:06:03 +4:40:12
704 11146 Ole Bjørn Stiansen   7:10:19 +4:44:28
705 10872 Kenneth Gulbrandsen   7:10:20 +4:44:29
706 10093 Eystein Begby Begby-gutta 7:12:20 +4:46:28
707 11540 Martin Tore Hansen   7:13:56 +4:48:05
708 10162 Robin Djørup Norgesgruppen 7:17:02 +4:51:11
709 11105 Bjørn Olav Salvesen Visma Consulting AS 7:17:27 +4:51:36
710 11002 Paul Aleksander Maugesten   7:17:39 +4:51:48
711 11047 Truls Oftedal Ellingsen   7:18:16 +4:52:25
712 9655 Mads Kragh Junge   7:18:20 +4:52:29
713 10878 Martin Hagelund Usterud   7:19:59 +4:54:08
714 11990 Fredrik Risø   7:23:17 +4:57:26
715 11187 Rune Thur   7:32:27 +5:06:36
716 11482 Andreas Fagervik   7:32:59 +5:07:08
717 9505 Wyatt Doop   7:39:15 +5:13:24
718 8216 Vegar Engen Visma Consulting 7:41:51 +5:16:00
719 9782 Marius Nygård   7:43:06 +5:17:14
720 9651 Stian Hole Johnsen Sætre swingers 7:46:38 +5:20:47
721 8817 Stian Mo Hagen Gausa Saablaug 7:47:02 +5:21:11
722 11245 Petter Ygård   7:47:47 +5:21:55
723 9889 Anders Solberg Sætre swingers 7:47:51 +5:22:00
724 11455 Trym Dyring Team Trippel Meny Stavern 7:49:33 +5:23:42
725 9598 Anthony Lauriello   7:54:03 +5:28:12
726 913 Ryan Berry   9:48:57 +7:23:06