Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 30-34 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 11 Petter Eliassen Team BN Bank 2:23:47,7 +0:00
2 8 Tore Bjørset Berdal Team Koteng 2:25:53,6 +2:06
3 3 Morten Eide Pedersen Team BN Bank /Lillehammer Skiklub 2:25:54,3 +2:07
4 7 Øyvind Moen Fjeld Team Ragde Eiendom 2:28:35,5 +4:48
5 48 Magnus Bleken Team Parkettpartner 2:34:00,4 +10:13
6 27 Klas Nilsson Team igne 2:35:13,2 +11:25
7 31 Jens Eriksson Team Tynell 2:35:14,4 +11:27
8 43 Anders Gløersen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:38:15,8 +14:28
9 16 Vetle Thyli Team Kaffebryggeriet 2:38:52,1 +15:04
10 39 Rikard Tynell Team Tynell 2:42:41,7 +18:54
11 79 Petter Kaarby LYN SKI Moseteråsen 2:43:11,8 +19:24
12 49 Ståle Fenstad Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:45:28,6 +21:41
13 53 Kristoffer Nielsen Team XPND 2:45:31,3 +21:44
14 201 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:45:38,1 +21:50
15 171 Vegard Kjølhamar Milslukern Sport - Driv Trening 2:46:24,6 +22:37
16 62 Atle Smenes Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:46:41,2 +22:53
17 161 Taavi Kaiv Sporttravel 2:48:05,4 +24:18
18 191 Christian Melsom Myhre Team Milslukern - Driv Trening 2:50:38,9 +26:51
19 87 Lars Engseth Team Mosetertoppen SKILINE / Lillehammer skiklubb 2:50:58,4 +27:11
20 139 John Christian Deighan Hanssen Advokatfirmaet Haavind BIL 2:51:10,2 +27:22
21 134 Anders Gullhav Team Oslo Sportslager 2:51:14,4 +27:27
22 194 Jonas Nermoen Etnedal Skilag 2:52:31,5 +28:44
23 200 Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:52:51,3 +29:04
24 178 Johan Landrø Vestbyen IL 2:53:22,4 +29:35
25 126 Michal Francke Žižkovský tygri 2:54:37,2 +30:50
26 290 Stian Stærkeby Jelstad Rustad IL 2:55:22,3 +31:35
27 275 Torbjørn Vala Rustad IL 2:55:40,5 +31:53
28 701 Mats Johan Hårstad IL snøhetta 2:55:46 +31:59
29 258 Reinar Aaland Hornindal IL 2:56:21,7 +32:34
30 239 Eirik Thorsrud Team Milslukern - Driv Trening 2:57:38,9 +33:51
31 285 Eivind Bjørhei Oppegård IL/Norconsult BIL 2:58:26,9 +34:39
32 281 Eivind Haakenstad Godli Svea Skilag/Team Milslukern-Driv Trening 2:59:05,9 +35:18
33 2233 Hans Kristian Stadheim Lyn Ski 2:59:09 +35:22
34 293 Thomas Fenne Voss IL 2:59:32,4 +35:45
35 174 Ola Myklatun Krosness   2:59:50,1 +36:02
36 112 Martin Stuge Bånerud Team Baker Hansen/ Varden Entreprenør 3:01:13,8 +37:26
37 107 Andreas Blohm Filipstads SF 3:01:47,2 +37:59
38 270 Geir Olav Larsen Ringkollen Skiklubb / Spenncon Rail 3:03:06,3 +39:19
39 2052 Espen Helgesen Aktiv mot kreft 3:03:12 +39:25
40 789 Espen Tobiasson Bækkelaget SK 3:04:20 +40:32
41 715 Lars Myrseth Kurås BraaSport & Kamp/Vestheim 3:04:31 +40:43
42 1728 Sondre Fylling Moss skiklubb 3:05:22 +41:34
43 792 Martin Traaseth Strand Kajakk-Klubb 3:06:03 +42:15
44 859 Even Skare Medby NTNUI 3:06:08 +42:21
45 284 Kristian Braathen Høybråten og Stovner IL 3:06:26,7 +42:39
46 145 Tor-Håkon Hellebostad Globus.ai / Nesodden IF 3:08:09,1 +44:21
47 869 Terje Sveum Torpa Ski 3:08:10 +44:23
48 304 Kristian Skogsrud Team Ragde Eiendom 3:08:40,8 +44:53
49 1371 Eivind Lismoen Borg Team Merida Tri 3:08:57 +45:10
50 1343 Even Antonsen Kjellmyra IL 3:09:30 +45:43
51 156 Ivar Indby Rustad IL / Grindereng Gard 3:10:59,0 +47:11
52 856 Gjermund Båsen Multiconsult BIL 3:11:04 +47:17
53 868 Hågen Urseth Tolga IL / Rambøll 3:11:55 +48:07
54 2103 Martin Peder Kvalshaug Kårvåg IL 3:12:25 +48:37
55 680 Steffen Tronrud Gjevre Skrautvål Il 3:12:32 +48:45
56 240 Lars Amund Toftegaard Røa IL/Skiforeningen 3:12:56,4 +49:09
57 9114 Phillip Violett UltraViolett.me 3:13:03 +49:16
58 828 Martin Jullum Halden Skiklubb 3:13:36 +49:49
59 2041 Christoffer Hagen   3:14:01 +50:13
60 1508 Tor Holan Marstein NTNUI 3:14:16 +50:29
61 889 Lars Eivind Kvarstein   3:14:25 +50:38
62 1534 Karl Kristian Nordheim Oslofjord Triatlon/OPIL 3:14:55 +51:08
63 729 Ondrej Matousek Zizkovsky Tygri 3:15:34 +51:46
64 1560 Mats Risberg If Ski team Skåne 3:15:45 +51:58
65 2860 Tor Erik Aurstad Skjåk IL / Milslukern Sport 3:15:50 +52:02
66 1992 Manuel Confortola Livigno 3:16:06 +52:19
67 843 Eirik Flesjå Olsen   3:16:32 +52:45
68 1482 Kristian B. Kjelstad PWC Bil / Team Milslukern - Dr 3:17:07 +53:19
69 1674 Tore Krogsveen Ringebu-Fåvang skiklubb 3:17:15 +53:27
70 1475 Petter Justad Lier Skiløberforrening 3:17:17 +53:29
71 1696 Roger Grøndahl Rygge IL 3:17:19 +53:32
72 821 Espen Bjerknes Team Milslukern - Driv Trening 3:17:30 +53:43
73 711 Tomas Kalal Zizkovsky Tygri 3:17:44 +53:57
74 2591 Baard Erik Haugen   3:18:20 +54:32
75 1588 Christian Heimdal Sunde   3:18:28 +54:41
76 2061 Sverre Hoggen Volda Turn og IL 3:18:32 +54:45
77 1686 David André Aasen Opil / Melhus IL / Cubastolen 3:18:38 +54:51
77 1576 Mads Skipanes Team Ryfylke 3:18:38 +54:51
79 1593 Simen Sværen Den Gode Rygg 3:18:42 +54:55
80 1367 Ole Andreas Bjørnstad Hamar Skiklubb 3:18:59 +55:12
81 667 Thomas Ekrem Byaasen Skiklub 3:19:03 +55:15
82 1645 Bård Brekke Hauanåsens venner 3:19:41 +55:54
83 774 Daniel Straum Vegårshei Il 3:19:43 +55:56
84 1453 Kjetil Løvmon Holden Team Milslukern - Driv Trening 3:20:11 +56:24
85 1363 Magnus Bjørndal   3:20:17 +56:29
86 2027 Marius Førsund LIK 3:20:50 +57:03
87 10959 Alexey Krutikhin   3:20:56 +57:09
88 887 Per Lundell NABAS AS 3:20:58 +57:11
89 1519 Joachim Moholdt Ålen IL 3:21:04 +57:17
90 736 Mads Novik Nilsen Hamar Skiklubb 3:21:15 +57:28
91 1744 Vegard Solhaug Søndre Ål Sportsklubb 3:21:26 +57:39
92 1729 Mads Christian Kigen Aktiv mot kreft / Team Baker Hansen 3:21:32 +57:44
93 1401 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 3:21:44 +57:56
94 2190 Pål Thomas Ramstad Scalatori Veloci 3:21:51 +58:04
95 1993 Anders Dahl Flimmer og trimmer/ E-CO BIL 3:21:56 +58:09
96 1631 Glenn Elvestad Gjerdrum IL 3:22:31 +58:44
97 1723 Daniel Aarum Racefox/Oslo sportslager 3:22:36 +58:49
98 1413 Vegard Godø Handelsbanken BIL / Emblem IL 3:22:46 +58:59
99 2301 Per Inge Rustad Røyrvik if 3:23:04 +59:17
100 2332 Lars Petter Hauge EY Bil 3:23:18 +59:30
101 1657 Andreas Lysdahl Equip Capital 3:23:30 +59:43
102 1691 Jørgen Schia BK-Ski 3:23:41 +59:54
103 2160 Magnus Mostue Naume Team Milslukern - Driv Trening 3:23:48 +1:00:01
104 2913 Kjell Magnar Berli Velledalen IL 3:23:49 +1:00:02
105 2845 Simen Sveum Braasport 3:23:53 +1:00:06
106 2194 Nils Risberg   3:24:18 +1:00:31
107 1735 Eirik Aaseth Ullern IF 3:24:37 +1:00:50
108 2524 Richard Blålid   3:24:40 +1:00:53
109 2122 Lars André Lokøen   3:25:05 +1:01:17
110 9132 Trym Gurigard   3:25:12 +1:01:24
111 1608 Vegard Vamråk NTNUI 3:25:26 +1:01:39
112 2612 Morten Hope   3:26:24 +1:02:36
113 3763 Magnus Melsom Advokatfirmaet Haavind 3:26:25 +1:02:37
114 1634 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 3:26:31 +1:02:44
115 2779 Einar Sulheim Spiterstulen Bre- og Fjellføring 3:26:34 +1:02:47
116 1972 Eivind Berstad   3:26:36 +1:02:48
117 2314 Andreas Landa IF Frøy 3:26:48 +1:03:01
118 3431 Stig Carlson Strandhagen Asker Skiklubb 3:26:50 +1:03:03
119 2235 Jonathan  Staubo Fearnsport 3:26:56 +1:03:08
120 3063 Clément Bournez Origin'haut 3:27:00 +1:03:13
121 2676 Fredrik Tvedt Lorentzen Team Braasport Ekspressen/Evry 3:27:18 +1:03:31
122 2304 Peder August Aune Bjørn Myhre Sport 3:27:49 +1:04:02
123 2030 Markus Glad Emblem IL 3:27:53 +1:04:05
123 2712 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 3:27:53 +1:04:06
125 2782 Anders Svartsund Rælingen skiklubb 3:27:56 +1:04:09
126 795 Olav Vikmoen Øyer Tretten IF 3:28:07 +1:04:20
127 1702 Ola Gunnar Weihe Rinna il 3:28:24 +1:04:37
128 762 Kristoffer Selmer Team Milslukern - Driv Trening 3:28:41 +1:04:54
129 2693 Martin Myhre   3:28:42 +1:04:54
130 1577 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 3:28:57 +1:05:10
131 2910 Audun Lassen Aas Milslukern Sport 3:29:05 +1:05:17
132 1563 Jon Winsnes Rødland Lyn Ski 3:29:17 +1:05:30
133 1683 Endre Elgshøen Backe Oppland BIL 3:30:19 +1:06:32
133 1653 Hans-Gunnar Grepperud Ormsund roklub 3:30:19 +1:06:32
135 2501 Henrik Asbjørnsen   3:30:28 +1:06:40
136 2079 Anders Jerkø Statnett BIL 3:30:33 +1:06:45
137 1398 Odd Eirik Farestveit Accenture 3:30:44 +1:06:57
138 717 Espen Langnes Lyngstad og Omegn Idrettslag 3:30:47 +1:07:00
139 2296 Mattia Berlese Sci Club Montebelluna 3:30:54 +1:07:06
140 2718 Øystein Nørstebø Dombås il 3:31:05 +1:07:18
141 4196 christer Guttormsen   3:31:09 +1:07:22
142 2321 Andreas Pettersson Attunda Orientering 3:31:29 +1:07:42
143 3126 Sören Gussner Rustad IL 3:31:43 +1:07:56
144 3320 Magnus Fagerli Spanthus   3:32:01 +1:08:13
145 2149 Thorstein Molle Spydeberg IL 3:32:31 +1:08:44
146 2584 Jonas Skoog Hansen Søre Ål IL 3:32:33 +1:08:46
147 2614 Tore Hordvik Veritas BIL 3:32:40 +1:08:53
148 2236 Kristian Wollen Steen   3:32:41 +1:08:54
149 2533 Matthew Brown   3:32:55 +1:09:08
149 2510 Henrik Bering SK Rye 3:32:55 +1:09:08
151 3230 Tom Erlend Martinsen   3:33:02 +1:09:14
152 1511 Mathias Meidell   3:33:10 +1:09:23
153 2762 Sindre Skoglund Team Braasport Ekspressen 3:33:31 +1:09:44
154 3461 Alexander Herheim Il Heming 3:34:00 +1:10:13
155 2573 Petter Haakenstad Godli Raballder 3:34:02 +1:10:14
155 2012 Bjørnar Engevik IL Runar 3:34:02 +1:10:15
157 3602 Ole Anders Brøndbo Team Stredet / Skogli 3:34:23 +1:10:36
158 2812 Kristoffer Vassjø Grindvoll/Asker Entreprenør 3:34:36 +1:10:49
159 1556 Martin Ranhoff Fearnsport / Team Raske Gutter / Skiforeningen 3:34:43 +1:10:56
160 1440 Nikolai Hassel Fossum IF 3:34:55 +1:11:08
161 3689 Kristoffer Håkensen   3:34:57 +1:11:10
162 3091 Stian Ekern Biri IL Ski 3:35:05 +1:11:18
163 3248 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 3:35:23 +1:11:35
164 3082 Jonas Danielsen Oksskolten IL 3:35:43 +1:11:55
165 3453 Anders Kvikstad Team SRF 3:35:55 +1:12:08
166 2541 Flurin Dermon Madshus Team Liechtenstein 3:36:05 +1:12:17
167 2522 Luc Blondeau Team Exski 3:36:35 +1:12:47
168 2051 Andres Heger-Bratterud Hasle 3:36:48 +1:13:00
169 4858 Mathias Marley Boc 3:37:00 +1:13:12
170 2324 Kristian Haagensen Sveen Grue IL 3:37:10 +1:13:23
171 5578 Anton Näslund Hägglunds ski team 3:37:36 +1:13:49
172 2681 Eirik Marthinsen NTNUI 3:37:38 +1:13:51
173 1463 Andreas Iversen Team Milslukern Driv Trening 3:37:41 +1:13:54
174 2175 Simen Nysveen Moelven IL 3:37:44 +1:13:57
175 2540 Erik Dahl EuroMed AS 3:38:23 +1:14:36
176 4193 Henrik Gulliksen Team Byggfokus 3:38:36 +1:14:49
177 2176 Andreas Næss DnB 3:39:12 +1:15:25
178 3398 Christoffer Hansson Team Hansson 3:39:19 +1:15:32
179 2680 Sjur Vullum  Løtveit Avinor BIL 3:39:28 +1:15:40
180 4142 Vegard Brattset Varteig IL 3:39:37 +1:15:50
181 2887 Marcus Hjelleset Sultanhønan 3:40:34 +1:16:46
182 2177 John Martin Næss   3:40:48 +1:17:00
183 2923 Vegard Rem Ploggelandslaget 3:41:02 +1:17:14
184 3934 Mats Breien Haugen Multiconsult BIL 3:41:06 +1:17:18
185 2108 Stian Larsen Team Høygir 3:41:10 +1:17:23
186 2734 Jonathan Pourchet CSRP 3:41:12 +1:17:25
187 2944 Preben Hafnor   3:41:23 +1:17:36
188 3396 Joakim Bjørkhaug Sport 1 Gruppen 3:41:25 +1:17:37
189 3756 Anders Holmvik Malmo Strindheim 3:41:43 +1:17:56
190 2819 Anders Wigdahl Velledalen IL / Team Milsluker’n - Driv Trening 3:42:08 +1:18:20
191 3813 Ole Martin  Rosten Grong IL 3:42:13 +1:18:25
192 5329 Adrian Imhof   3:42:16 +1:18:28
193 3800 Per-Christian Pedersen Team 6847 3:43:03 +1:19:16
194 2781 Eirik Wig Sundvall Foreningen til Ski-Idrettens Fremme 3:43:20 +1:19:33
195 2742 Vegard Ruud   3:43:39 +1:19:52
195 3773 Per Erik Mork Milslukern Sport 3:43:39 +1:19:52
197 3446 Magnus Wendelbo Wener AS 3:43:44 +1:19:57
198 5008 Einar Vegsundvåg   3:44:06 +1:20:19
199 3656 Kristoffer Sandstad Hansen SOBIL - Stor-Oslo Eiendom 3:44:10 +1:20:23
200 2244 Snorre Sulheim Spiterstulen Bre- og Fjellføring 3:44:12 +1:20:25
201 5608 Henrik Hagen KPMG Puls 3:44:33 +1:20:46
202 3469 Sindre Morstad   3:44:43 +1:20:56
203 3768 Jarl Petter Moe   3:44:47 +1:21:00
204 4390 Christopher Wannebo Byåsen IL 3:44:53 +1:21:05
205 3282 Magnus Solberg Roos OPD 3:44:59 +1:21:12
206 3614 Christopher Dalen   3:45:01 +1:21:14
207 3618 Eirik Dingsør   3:45:33 +1:21:46
208 3101 Vegard Flatval Flatval Grendalag 3:45:44 +1:21:56
209 3090 Matti Eira Statnett SF 3:45:46 +1:21:59
210 2372 Kim Andre Hansen Pluggen Elektro AS 3:45:48 +1:22:00
211 3249 Fredrik Nordlien Furnes Skiløperforening 3:46:10 +1:22:23
212 4454 Asgeir Lysdahl OSI langrenn 3:46:19 +1:22:32
213 3476 Marcus Elmerskog   3:46:32 +1:22:45
214 3577 Morten Austdal Team Høygir 3:46:41 +1:22:54
215 4127 Arne Berg Meldal IL 3:46:52 +1:23:05
216 4228 Erik Jarledal   3:46:53 +1:23:06
217 3735 Sindre Prestmo Larsen Asker Entreprenør 3:47:10 +1:23:23
218 3806 Tormod Lausund Relling Team Ryfylke 3:47:31 +1:23:43
219 3301 Peder Alvik Sanengen   3:47:54 +1:24:07
220 4111 Adam Lauritz Airoldi NMBU BIL 3:47:59 +1:24:12
221 3062 Thomas Bruno Bottolfsen Team Skiglider.no, Nordbygda/Løten Ski 3:48:04 +1:24:17
222 3481 Roald Norås Rambøll BIL 3:48:20 +1:24:32
223 2602 Kay Stefan Hemstad   3:48:37 +1:24:49
224 3792 Marius Olving Wilhelmsens IL 3:48:49 +1:25:02
225 4429 Henrik Helset Gatejuristen 3:49:16 +1:25:28
226 2702 Michael Neerland Sensacon 3:49:23 +1:25:36
227 3284 Erlend  Rostad Sagene IF Sykkel 3:49:30 +1:25:43
228 4296 Mathias Nipen Bækkelaget 3:49:32 +1:25:44
229 2515 Sølve Bjerkenås 330 Skvadron 3:50:07 +1:26:19
230 3298 Øystein Drolsum Sandnes Team Røyr 3:50:26 +1:26:39
231 2719 Rolf Inge Odden Os IL 3:50:35 +1:26:48
232 5469 Bjørn Olav Smørgrav Bjørn Myhre Sport 3:50:38 +1:26:51
233 1990 Ondrej Cerny Zizkovsky Tygri 3:50:40 +1:26:53
234 3138 Kristian Hasle Sophie Swamp XC 3:50:56 +1:27:09
235 6532 Håkon Sigernes Årvoll IL 3:50:59 +1:27:12
236 3435 Daniel Knutsen Kjeller BIL 3:51:15 +1:27:28
237 3417 Anders Stillerud Gåping & Bouvet 3:51:58 +1:28:11
238 11500 Adam  Gazda   3:52:00 +1:28:13
239 4348 Erlend Smørdal   3:52:06 +1:28:18
240 3460 Thomas Rygh Team Milslukern - Driv Trening 3:52:22 +1:28:35
241 3177 Tomas Jachan Blansko 3:53:45 +1:29:57
242 5265 Vegard Fossestøl Netcompany 3:53:51 +1:30:04
243 5349 Frederik Klaveness Team BraaSport Skimisten 3:53:59 +1:30:12
244 4900 Marius Roel Widerøe 3:54:39 +1:30:52
245 3680 Ole Wagle Hostvedt Statens vegvesen 3:54:43 +1:30:56
246 4778 Jone Heggheim Midtbygdens Idrettslag 3:54:59 +1:31:12
247 4698 Anders Bunes   3:55:04 +1:31:17
248 4331 Mats Emil Sand Galterud IF 3:55:06 +1:31:19
249 3832 Sigurd Skomedal Klæbu IL 3:55:14 +1:31:27
250 5498 Aksel Hjall Thue Arctic BIL 3:56:07 +1:32:19
251 10217 Evgenii Golubev AirFit 3:56:19 +1:32:31
252 4890 Ole Kenneth Olsen Granli IL 3:56:29 +1:32:42
253 3079 Benjamin Christensen Ingen 3:56:38 +1:32:50
254 4774 David Hatfield   3:56:43 +1:32:56
255 4234 Andreas Jordet Scooterviken IL 3:56:52 +1:33:04
256 2851 Jiri Mladek USK 3:57:38 +1:33:51
257 3612 Michael Cook   3:57:48 +1:34:01
258 4194 Henrik Gundersen Team Maxim 3:58:25 +1:34:38
259 2594 Vegar Heen Team Pure Science 3:58:26 +1:34:38
260 4998 Steffen Aabel   3:59:12 +1:35:25
261 3347 Alessandro Torti G.S. Verdefondo 3:59:35 +1:35:48
262 5590 Inge Trannum   4:00:23 +1:36:36
263 5453 Anders Emil Salvesen Visma Consulting AS 4:00:27 +1:36:40
264 5513 Øyvind Bye Vassli   4:00:28 +1:36:40
265 3459 Eirik Haug Sundene Sagene 4:00:39 +1:36:52
266 5547 Eirik Aartun Powel AS 4:00:44 +1:36:57
267 4735 Marius Fjell Granli IL 4:01:17 +1:37:29
268 4793 Kristoffer Bugge Holtung   4:01:19 +1:37:31
269 3297 Mikkel Brudvik Sanderud   4:01:23 +1:37:36
270 4505 Stein Tore  Gryttingslien Sør-Fron Idrettslag 4:02:54 +1:39:07
271 6066 Joakim Tiller   4:03:04 +1:39:16
272 10049 Marcus Megrund Valder IL 4:03:05 +1:39:18
273 5831 Jørgen Halle Team Gluten 4:04:09 +1:40:21
274 4895 Sebastian Owe Team Anthon 4:04:10 +1:40:22
275 6059 Yngve Angelo Team Angelo 4:04:12 +1:40:25
276 4356 Eirik Foss Stene   4:04:23 +1:40:35
277 4751 Andreas Gormsen   4:04:25 +1:40:38
278 11196 Noe Tüfer   4:04:45 +1:40:58
279 4681 Arne Dahl Bjune Sopra Steria 4:04:48 +1:41:01
280 4347 Kristofer Smebye   4:04:56 +1:41:08
281 4289 Lars Christian Mørch Jardar IL 4:05:25 +1:41:38
282 4437 Patrick Solvang Utskarpen IL 4:05:27 +1:41:40
283 5501 Simen Tollersrud Team Baker Hansen 4:05:59 +1:42:11
284 7429 André Goncalves Konnerud IL/Team VAXA 4:06:11 +1:42:24
285 3783 Kenneth Nordheim Team Nordheim 4:06:31 +1:42:43
286 5328 Jens Petter Igland   4:07:01 +1:43:13
287 5198 Tomas Andresen Team Reno Bil Oslo 4:07:12 +1:43:25
288 3825 Eirik Selsaas SK Vats 4:07:40 +1:43:53
289 6666 Lars Persson Lia Riders 4:07:54 +1:44:07
290 11315 Sindre Sognefest Baktroppen 4:08:07 +1:44:20
291 5309 Lars Mejdell Hektoen IF Blindern Studenterhjem / Gammeldalen IL 4:08:59 +1:45:11
292 9458 Conor Bolger Bolger 4:09:22 +1:45:35
293 5039 Kim Skogen Canon Innlandet 4:09:26 +1:45:39
294 4817 Geir Arne Kjølhaug Alvdal 4:09:27 +1:45:39
295 11532 Jonas Hammerstad Benteler BIL 4:09:31 +1:45:44
296 4675 Fredrik Bergseng SK Rye 4:09:47 +1:46:00
297 5444 Simen Russ Heggedal IL 4:10:25 +1:46:37
298 4740 Øyvind Fladsrud Ottestad IL 4:10:27 +1:46:40
299 5249 Georg Ellila Stokke il 4:10:35 +1:46:48
300 5546 Øyvind Aarnes Accenture 4:11:00 +1:47:12
300 5886 Simen Hagerup Kjeldsen If Sturla 4:11:00 +1:47:13
302 4741 Thomas Fleten Lyngstad og Omegn IL 4:11:12 +1:47:24
303 5530 Anders Øie Team Strøm.no 4:11:14 +1:47:26
304 5010 Knut Erik Haugen Ploggelandslaget 4:11:38 +1:47:51
305 5587 Alexander Schiander Ski Team Novo Nordisk (Sockertoppen IF) 4:11:58 +1:48:11
306 11322 Mattias Kullberg Multiconsult BIL Oslo 4:12:20 +1:48:33
307 4747 Stig Førsvoll Ventistål 4:12:59 +1:49:12
308 3968 Roger Lindqvist XC Sthlm Ski Club 4:13:15 +1:49:28
309 4711 Bjørn Kristian Danbolt   4:13:19 +1:49:32
310 4431 Gunnar Kaus Ringebu-Fåvang skiklubb 4:13:39 +1:49:52
311 3707 Lars Christian T. Karlsen   4:14:08 +1:50:21
312 4168 Jonas Eriksson Östersunds Sk 4:14:35 +1:50:47
313 3272 Erlend Ramm Team Raske Gutter 4:14:36 +1:50:49
314 4840 Tommy Linnerud MjøsSki 4:14:47 +1:51:00
315 5969 Aleksei Romanov SF Vershina 4:15:11 +1:51:24
316 5598 Bjørnar Vårdal Landsverk Nordea 4:15:39 +1:51:52
317 5914 Lasse Hyenes Lysne Skanska Aktiv 4:15:47 +1:52:00
318 5243 Jørn Inge Egge Jølster IL 4:15:55 +1:52:08
319 6423 Christoffer Klemetsen   4:16:04 +1:52:17
320 5359 Christian Landsverk   4:16:47 +1:53:00
321 6110 Morten Haugen BEVAS BIL 4:16:51 +1:53:04
322 5305 Martin Heggedal Korgen IL 4:17:27 +1:53:39
323 11145 Jaran Stenstad MOE Langrend 4:17:35 +1:53:47
324 3116 Petter Gautneb   4:17:39 +1:53:51
325 4857 Johan Malgerud Tunafors SK 4:17:54 +1:54:07
326 10961 Jan Kupr Mercedes-Benz Salomon team 4:19:42 +1:55:54
327 4717 Bjørn-Erik Dragsten Bodø BAUTA 4:19:48 +1:56:01
328 5616 Zsolt Lenkei   4:20:05 +1:56:18
329 6349 Morten Sebastian Føreland   4:20:11 +1:56:24
330 4763 Jon-Terje Gunnulfsen   4:20:44 +1:56:56
331 5833 Steffen Øye Hansen Scalatori Veloci 4:21:04 +1:57:17
332 4160 Michal Durica MKL KREMNICA 4:21:16 +1:57:29
333 6116 Matias Corona Ljan 4:21:22 +1:57:34
333 7419 Simen Jordet Tiim Jordet 4:21:22 +1:57:34
335 8745 Vegard Otterlei Syremjølk / FTIL 4:21:25 +1:57:38
336 10038 Erlend Karlseng   4:21:28 +1:57:40
337 5019 Trygve Wetlesen Haug Mileveien FK 4:21:37 +1:57:50
338 4672 Sindre Berg   4:21:56 +1:58:09
339 7173 Knut Haakon Rike DnB 4:22:06 +1:58:19
340 11561 Sveinung Hjelle Sirma il 4:22:09 +1:58:22
340 5052 Ståle Johan Berg Strandbygda il 4:22:09 +1:58:22
342 6642 Erik Krogstad   4:22:22 +1:58:35
343 4395 Per Kristian Wulvik   4:22:32 +1:58:45
344 4254 Jens Petter Larsen Søre Osen IL 4:22:55 +1:59:08
345 5233 Emil Christensen Kongsvinger politiidrettslag 4:23:10 +1:59:23
346 5515 Olav  Veiteberg Rye Sp. kl. 4:23:36 +1:59:49
347 3963 Sebastian Aldén Team Pumpen SK 4:23:40 +1:59:52
348 5199 Vegar Antonsen   4:23:51 +2:00:04
349 3784 Thor Erik Nordli Moss CK 4:24:19 +2:00:32
350 11999 Morten Fenne Stavanger O-klubb / IVAR IKS 4:24:24 +2:00:37
351 11858 Morten Ullnæss Team Ulnes 4:24:34 +2:00:47
352 5263 Henrik Fonstad-Smith Rigor Mortis Idrettslag! 4:24:36 +2:00:49
353 3262 Eirik Kvalheim Olsen Mormor og Morfar Sponsteam 4:25:57 +2:02:10
354 6641 Bent Cato Kirkeng PrivatMegleren Rakkestad / Aktiv mot kreft 4:26:22 +2:02:35
355 10000 Erik Nikolai Staubo   4:26:23 +2:02:36
356 4680 Henrik Bjerkreim Handelsbanken 4:27:14 +2:03:26
356 7638 Axel Holene   4:27:14 +2:03:27
358 5738 Magnus Anundsson   4:27:19 +2:03:31
359 5022 Anders Helseth Liberty Seguros - Heggedal IL 4:27:50 +2:04:02
359 5967 Steffen Robertsen Team Gluten 4:27:50 +2:04:03
361 6359 Vegard Hornes Halvorsen   4:28:31 +2:04:44
362 6335 Mads Evju Team TUNCO 4:28:33 +2:04:46
363 11534 Harviken Hans Marius Aspli   4:28:49 +2:05:02
364 9743 Anders Mikkelsen Ad hoc 4:29:03 +2:05:16
365 7741 Geir Løitegård Tottenham 4:30:06 +2:06:19
366 7121 Kim Andre Morton   4:30:49 +2:07:02
367 5944 Espen Nybakk Nord-Odal IL 4:31:00 +2:07:12
368 6863 Øyvind Brenni   4:31:14 +2:07:26
369 4926 Lars Skogheim   4:31:20 +2:07:33
370 11609 Kevin Steiner SC Grüsch-Danusa 4:31:26 +2:07:39
371 6289 Thomas Berg OPIL 4:31:29 +2:07:42
372 5500 Marius Haara Tjemsland   4:32:13 +2:08:26
373 5866 Sturla Iman   4:32:45 +2:08:58
374 6032 Marius Mangen Vambeseth Fet Skiklubb 4:32:51 +2:09:03
375 4782 Martin Hellesjø Søndre Høland IUL 4:34:01 +2:10:14
376 7375 Ståle Thoreid   4:34:04 +2:10:17
377 11997 Marcus Eriksson Team Katastrof 4:34:19 +2:10:32
378 10377 Magnus Solum  Lykke Vintervoll 4:34:35 +2:10:48
379 10008 Simen Solberg Idrettsgleden 4:34:53 +2:11:05
379 5437 Petter Peik Repsjø   4:34:53 +2:11:05
381 6286 Thor Bang-Ellingsen Nesodden 4:35:12 +2:11:25
382 6172 Hans Üürike Sporttravel 4:36:54 +2:13:07
383 6476 Andreas Nilsen SK Rye 4:37:19 +2:13:32
384 6542 Georg Alexander  Solberg   4:37:29 +2:13:42
385 11755 Simen Rykkje   4:37:59 +2:14:11
386 11652 Erik Løfblad Bruket IL 4:38:29 +2:14:41
387 7206 Vegard Snerten   4:39:06 +2:15:19
388 6632 Aleksandr Ramazanov   4:39:31 +2:15:44
389 5369 Eirik Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 4:39:37 +2:15:50
390 4153 Sergio Chavez Tynset Idrettsforening 4:39:55 +2:16:07
390 8006 Pavel Vagner PPL 4:39:55 +2:16:08
392 6007 Lars Halvor Stokstad Sørum IL 4:40:58 +2:17:11
393 6275 Simen Amundsen Kvernhuset BIL 4:41:15 +2:17:28
394 6592 Per-Anders Ødegård   4:42:19 +2:18:32
395 8833 Sebastian Gran Jakobsen Team Vældre 4:42:26 +2:18:39
396 6015 Petter Søreng Oksskolten IL 4:42:37 +2:18:49
397 6684 Aleksander Hestevold   4:43:17 +2:19:30
398 10907 Jonas Hoemsnes Visma Consulting AS 4:44:00 +2:20:12
399 7549 Tonis Erissaar Southwestern 4:44:12 +2:20:25
400 7398 Kenneth Gran   4:45:32 +2:21:45
401 7400 Erlend Foss Knutsen Veidekke BIL 4:45:49 +2:22:01
402 6917 Jørgen Figenschou   4:46:28 +2:22:41
403 9760 Espen Munthe-Kaas   4:46:55 +2:23:08
404 7067 Mats Kronberget Hansen Eidsiva bredbånd 4:46:57 +2:23:09
405 10326 Sindre Kjetså Visma bWise 4:46:58 +2:23:11
406 11926 Mats Bettvik Sweco 4:47:44 +2:23:56
407 10239 Johann Görzen SN Klasyk 4:47:52 +2:24:04
408 7099 Casper Madsen Nes Ski 4:47:59 +2:24:11
409 6638 Aslak Stokkeland HCA Revisjon & Rådgivning AS 4:48:01 +2:24:13
410 5562 Jørgen Burdal   4:48:18 +2:24:31
411 6572 Jonas Tretli Team Lillebo 4:48:30 +2:24:42
412 7199 Simen Sjøvold Skavang Moe 4:48:41 +2:24:54
413 6355 Audun Grun   4:48:56 +2:25:09
414 7920 Peter Teigen   4:49:06 +2:25:18
415 11000 Ivar Marthinusen   4:49:14 +2:25:26
416 6303 Richard Bond RAF Nordic 4:49:32 +2:25:44
417 8102 Erik Høyem Team Ladebu 4:49:59 +2:26:12
418 7141 Daniel Nordgård Forsvaret 4:50:05 +2:26:18
419 8130 Juan Carlos Aviles Solis   4:50:23 +2:26:36
420 11601 Erik Jonsson Olsfors 4:50:27 +2:26:39
421 6876 Petter Bøhren Team Anthon 4:50:35 +2:26:47
422 7703 Aleksander Kopperud   4:52:42 +2:28:55
423 11494 Max Friberg   4:52:43 +2:28:55
424 6340 Arne Fjeldseth Otterøy IL 4:52:44 +2:28:56
425 9206 Anders Brabrand   4:53:54 +2:30:07
426 7891 Petter Songe-Møller   4:54:44 +2:30:56
427 9755 Anders Helle Mork Løkka 4:55:06 +2:31:18
428 8554 Rasmus Skov Husted   4:55:41 +2:31:54
429 11952 Karl Fredrik Moe Sweco BIL 4:56:54 +2:33:07
430 9683 Terje Kristiansen   4:59:15 +2:35:27
431 7884 Daniel Skulstadberg Benteler BIL 4:59:19 +2:35:31
432 9948 Dan Trygve Vangen   4:59:25 +2:35:38
433 10400 Marko Moisio TyPy 4:59:27 +2:35:39
434 10756 Kenneth Berg-Hansen AccessRehab 4:59:40 +2:35:53
435 7740 Eirik Lyngvær Lyngvær Velforening 5:00:32 +2:36:44
436 4119 Dmitry Artamonov   5:00:43 +2:36:56
437 11144 Thomas  Stensholt   5:00:46 +2:36:59
438 7960 Nils Eivind Wiersdalen   5:01:13 +2:37:26
439 6692 Knut Håkon Bakken Lensbygda Sportsklubb 5:01:17 +2:37:29
440 11502 Amir Ghoreshi   5:01:18 +2:37:31
441 7665 Nikolas Jansen Visma Consulting AS 5:01:24 +2:37:36
442 10244 Tormod Hammerseng Team mot og vilje 5:01:29 +2:37:41
443 11834 Arne Tenden   5:01:52 +2:38:05
444 11183 Kristoffer Thorkelsen   5:03:40 +2:39:52
445 10344 Kjetil Kvigstad Nittedal 5:03:46 +2:39:59
446 7768 Tom Andre Mygland   5:04:57 +2:41:09
447 10056 Jason Dyck   5:05:12 +2:41:24
448 7664 Emil James-Olsen   5:05:53 +2:42:06
449 6621 Arne Magnus Kind Biri IL 5:06:08 +2:42:20
450 11046 Tor Ole Odden   5:06:25 +2:42:38
451 8240 Tom Erik Flatås Hydro Sunndal 5:06:35 +2:42:48
452 10860 Esten  Gjølmesli   5:06:55 +2:43:08
453 11265 Vegar  Haave Forsvaret 5:06:59 +2:43:12
454 11359 Daniel Fidje Forsvaret 5:07:01 +2:43:13
455 6915 Sindre Evensen MOPIL 5:07:25 +2:43:38
456 7492 Martin Bjørkholen   5:09:01 +2:45:14
457 9413 Christian Ambye   5:09:04 +2:45:17
458 7235 Anders Sviund   5:09:07 +2:45:19
459 7730 Tom Lewis Dæp Rivår Bøis 5:09:14 +2:45:26
460 7454 Kristoffer Thomassen   5:10:12 +2:46:24
461 6852 Johan Bjørn SK Bore 5:11:48 +2:48:01
462 9996 Alexander Salvesen Adams Varsity Headwear 5:12:07 +2:48:20
463 9974 Simen Øwre Krubbfelt   5:12:30 +2:48:42
464 10449 Kristoffer Rabben Joh-Birken-Team 5:12:41 +2:48:54
465 10744 Torfinn Belbo   5:12:54 +2:49:06
466 11020 Tommy Mørch   5:13:08 +2:49:21
467 7826 Kristoffer Rabstad Vang Skiløperforening 5:13:17 +2:49:30
468 10861 Leif Erik Gladstad   5:15:43 +2:51:56
469 10769 Martin Bjørner Københavns skiklub 5:15:50 +2:52:02
470 9452 Christian Blomberg   5:16:38 +2:52:51
471 7142 Christian Steen Nordhagen   5:17:23 +2:53:36
471 7292 Sigurd Moland Wahl Bouvet 5:17:23 +2:53:36
473 10739 Andre Wold Larsen   5:17:48 +2:54:01
474 10733 Kent Bakke   5:17:51 +2:54:04
475 11785 Bjørnar Skogheim Vikerfjell / Aktiv mot kreft 5:18:53 +2:55:06
476 11562 Erik Hjelmstad Rimming IL 5:18:55 +2:55:08
477 7971 Ola Øfstedal NAV Trøndelag 5:19:59 +2:56:12
478 8803 Filipe M. Flesland   5:20:55 +2:57:08
479 11212 Haakon Veidung   5:21:52 +2:58:05
480 9977 Robert Åkerlund   5:22:51 +2:59:04
481 11619 Kristian Knarbakk   5:23:29 +2:59:42
481 6937 Lennart Frislid   5:23:29 +2:59:42
483 10989 Erik Lydersen Visma Consulting AS 5:23:43 +2:59:56
484 6358 Bjørn Christian Halvorsen   5:24:21 +3:00:34
485 9588 Kjetil Høie Hansen Knowit 5:24:35 +3:00:48
486 11882 Christopher A. Wand   5:24:46 +3:00:59
487 7756 Simon Fjeld Mengaaen Lunderseter IL 5:24:49 +3:01:02
488 8985 Knut Marius Djupvik Sport 1 Tomra 5:24:51 +3:01:04
489 11398 Ole Jørgen Bergene Bagn IL 5:25:21 +3:01:33
490 9502 Christoffer Dam Trailløbeklubben anno 2017 5:26:06 +3:02:19
491 9952 Petter Vig JCDecaux 5:26:11 +3:02:24
492 11460 Arne Olav Eide All by myself! 5:27:01 +3:03:13
493 10835 Emil Evjen Drolsum Runners 5:28:13 +3:04:26
494 11298 Per Erik Muland Muland IL 5:31:19 +3:07:32
495 6586 Frederik  Westerberg   5:33:11 +3:09:24
496 7435 Mirjo Koit Sporttravel 5:33:14 +3:09:27
497 10698 Kjell-Nicholas Slåttekjær   5:33:36 +3:09:49
498 7236 Andre Nordal Sylte   5:33:51 +3:10:03
499 7440 Eirik Strætkvern Ilseng 5:34:52 +3:11:05
500 9771 Christopher Sivert Nielsen   5:35:29 +3:11:42
501 9885 Kristian Slaatsveen Gjedda i sivet 5:35:49 +3:12:01
502 11104 Ole Sagvold   5:36:39 +3:12:52
503 11930 Ole Kristian Fløystad Veidekke BIL 5:37:26 +3:13:38
504 10905 Fredrik Hjortdal   5:37:46 +3:13:59
505 11590 Thomas Jebsen   5:38:28 +3:14:41
506 7930 Andreas Thue Forsvaret 5:39:17 +3:15:30
507 8870 Magnus Monsen Forsvaret 5:39:23 +3:15:36
508 11719 Kristoffer Pedersen   5:39:43 +3:15:56
509 8896 Ole Morten  Ramstad Østlandske Rør AS 5:40:20 +3:16:33
510 11156 Magnus Sture Aspelund   5:40:32 +3:16:45
511 9719 Håvard  Løwe Mattisgård   5:40:39 +3:16:52
512 9597 Ole-Kristian Haslie   5:42:05 +3:18:17
513 7915 Aleksander Sættem Sættem Racing Team 5:43:12 +3:19:24
514 7999 Emil Johannessen Scooterviken IL 5:43:23 +3:19:35
515 10968 Kristian Laskemoen Visma Consulting AS 5:43:59 +3:20:12
516 8177 Ola Martin Brændjord   5:44:08 +3:20:21
517 10547 Ronny Ekenes Tiller Trønder Lyn 5:44:59 +3:21:12
518 11169 Thomas Lie Syvertsen   5:45:49 +3:22:02
519 7472 Henrik Barkved   5:47:09 +3:23:22
520 10345 Olav Goffeng Aagaard   5:47:39 +3:23:51
521 10863 Simon Grahl HEMING IL 5:48:27 +3:24:40
522 11782 Magnus  Skattberg   5:48:54 +3:25:07
523 11874 Fabian Von Hafenbrädl   5:48:55 +3:25:08
524 9829 Gustaf Remfors AFTERSKI TEAM SWEDEN 5:48:59 +3:25:12
525 10748 Lars Berg Nets Active 5:49:06 +3:25:19
526 11576 Thomas Holmen   5:49:13 +3:25:25
527 8721 Mats-Andre Kjendahl   5:50:20 +3:26:32
528 7094 Mathias Lunde Kristoffersen Fredrikstad Skiklubb 5:50:56 +3:27:09
529 11477 Jørgen Erlandsen   5:51:06 +3:27:19
530 11958 Axel Nobel   5:51:23 +3:27:36
531 11919 Bjørn Nikolai Slettebø   5:52:07 +3:28:20
532 11753 Terje Runde PIL 5:52:32 +3:28:45
533 11760 Magnus Sagmo   5:52:36 +3:28:48
534 9517 Anders Ellefsen   5:52:50 +3:29:02
535 10788 Stian Bøe Gladguten 5:53:34 +3:29:47
536 8551 Martin Sjøvold Skavang VESTRE VIKEN HF 5:53:38 +3:29:51
537 8672 Kristian Næsgaard Forsvaret 5:54:05 +3:30:18
538 10696 Kim Andre Farbu-Løvholm   5:54:38 +3:30:51
539 8322 Tomas Hjartnes NTNU 5:55:59 +3:32:11
540 9820 William Prøis   5:56:18 +3:32:31
541 8981 Hans Thore Djupvik Sport1 Tomra 5:57:17 +3:33:29
542 11537 Kasper Hansen FYK 6:00:20 +3:36:32
543 9723 Theodore Mahan   6:01:21 +3:37:34
544 7674 Thomas E Johansen Veien Tilbake 6:01:24 +3:37:37
545 8445 Joni Mäkinen Herrasmiesyhdistys 6:01:45 +3:37:58
546 11917 Kristoffer Pettersen Team Pettersen 6:02:50 +3:39:02
547 6613 Fredrik Gausland Langvik Maskin 6:02:55 +3:39:07
548 11763 Tomáš Samec   6:03:27 +3:39:40
549 10574 Henrik Martinsen Tømte Nittedal 6:03:37 +3:39:50
549 10323 Tim Kjeldsberg Nittedal 6:03:37 +3:39:50
551 11176 Hans Bohn Sørensen   6:04:01 +3:40:13
551 10226 Sondre Grimstad Veien Tilbake 6:04:01 +3:40:14
553 9725 Christian Mandrup-Poulsen Trailløbeklubben anno 2017 6:07:04 +3:43:17
554 9972 Anders Drivsholm  Østergaard Trailløbeklubben anno 2017 6:07:05 +3:43:18
555 9761 Jeppe Panduro Müggler Trailløbeklubben anno 2017 6:07:06 +3:43:19
556 9580 Sigurd Hagen   6:07:41 +3:43:54
557 7943 Yuriy Upryamov SF Vershina 6:10:49 +3:47:02
558 8996 Paterick Sjøberg Team Ertus 6:12:27 +3:48:40
559 9811 Erik  Pfannmöller   6:15:21 +3:51:33
560 11539 Lasse Hansen   6:17:15 +3:53:28
561 8462 fredrik Nordby Kunsang kose klubben 6:17:18 +3:53:31
562 10894 Marius Hegdal Statoil 6:17:53 +3:54:05
563 8188 Bjørnar Dahl Dyreparken BIL 6:18:34 +3:54:47
564 9634 André Ingvaldsson   6:18:43 +3:54:55
565 9654 Emil Kragh Junge   6:18:58 +3:55:10
566 11056 Oliver Pabst ISPIM 6:19:05 +3:55:18
567 8878 Kim-Daniel Nilsen   6:19:31 +3:55:43
568 9699 Christian Lien   6:20:04 +3:56:16
569 8844 Anders Oskar Kjøller-Hansen   6:20:40 +3:56:53
570 7981 Kjartan  Øxseth Lunderseter IL 6:21:24 +3:57:37
571 8446 Sami Mäkinen Herrasmiesyhdistys 6:22:23 +3:58:35
572 10731 Christian Bakk Hoff Nitteberg runners 6:24:17 +4:00:29
573 7498 Simon Borrit Glid 6:25:11 +4:01:24
574 10766 Haakon Bjørge   6:26:03 +4:02:16
575 10740 Cato Bang-Melchior   6:26:06 +4:02:19
576 9984 Gilberto Enkerlin   6:26:16 +4:02:29
577 7811 Kay Ingvald Thingstad Pedersen Huringen IF 6:27:26 +4:03:38
578 11873 Håvard Vinda   6:27:30 +4:03:42
579 10549 Andreas Tinggaard Club Tropicana Pro Cycling 6:30:11 +4:06:24
580 10392 Fredrik Brustad Mellbye Club Tropicana Pro Cycling 6:30:16 +4:06:28
581 11224 Rolf Weber Füdlimangäugigs 6:30:54 +4:07:06
582 11585 Joakim  Jacobsen Granli IL 6:32:42 +4:08:55
583 11528 Buster Hagg   6:36:04 +4:12:17
584 10747 Jørn André Berg   6:37:13 +4:13:26
585 10123 Martin Breen Gjeving IL 6:40:34 +4:16:46
586 11370 Vidar Amundal   6:42:52 +4:19:05
587 10765 Torstein Bjerke   6:46:28 +4:22:40
588 11029 Nicolaj Rud Nielsen   6:47:52 +4:24:05
589 9898 Tor Henrik Stenhagen Kjernen IL 6:48:25 +4:24:38
590 9696 Andreas Lia Kjernen IL 6:48:26 +4:24:38
591 9551 Kevin Gaze Kjernen IL 6:48:27 +4:24:40
592 10918 Terje Hoås Visma Consulting AS 6:49:17 +4:25:30
593 11285 Arild Nygaard   6:53:27 +4:29:40
594 11633 Erik Langedal Sortland & Omegn Skiklubb 6:54:10 +4:30:23
595 8831 Kent Rune Idland Team Odderbø Idland 6:56:18 +4:32:31
596 10754 Conor Foster   6:56:22 +4:32:34
597 10031 Simonas Pociunas   6:56:41 +4:32:54
598 10628 Audun Nilsen   6:59:21 +4:35:33
599 11288 Joris Peper   7:01:01 +4:37:14
600 10966 Bjørn Lagset   7:02:39 +4:38:52
601 8351 Christian Jensen-Gaard   7:03:42 +4:39:54
602 10022 Niklas  Bergersen   7:11:05 +4:47:17
603 9960 Rasmus Widlund   7:13:40 +4:49:53
604 8599 Joakim Søndergaard Larsen Norhalla 7:13:48 +4:50:00
604 11299 Janis Parms   7:13:48 +4:50:01
606 11251 Janis  Zeltins   7:17:31 +4:53:43
607 11077 Mathias Rasmussen Visma Consulting AS 7:19:55 +4:56:08
608 10517 Thomas Strand Odda Plast 7:23:34 +4:59:47
609 11953 Henrik Finnema Moen   7:24:46 +5:00:59
610 9747 Jonathon Milne   7:27:13 +5:03:26
611 9735 Hamish Mclean-Perry   7:29:00 +5:05:13
612 9843 Thomas Alexander Ruthven Hall Fordelsklubben 7:29:41 +5:05:54
613 11721 Sune Pedersen   7:29:57 +5:06:10
614 8212 Håkon Ahlsen Grimstad   7:33:22 +5:09:35
615 10410 Nis Valentin Nielsen   7:34:59 +5:11:11
616 9560 Lasse Granheim Blaker IL 7:35:22 +5:11:35
617 9961 Kenneth Wiik Østbytunet 7:35:23 +5:11:36
618 8651 Anders Wold Frambu BIL 7:46:53 +5:23:06
619 9506 Markus Fanebust Dregi   7:50:45 +5:26:58
620 10122 Kay Bredesen Veien Tilbake 8:01:38 +5:37:50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +