Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 35-39 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 9 Simen Østensen Team BN Bank 2:25:53,5 +0:00
2 36 John Kristian Dahl Team Koteng 2:28:35,3 +2:42
3 13 Øystein Pettersen Team BN Bank / Lillehammer Skiklub 2:28:48,0 +2:54
4 19 Chris Andre Jespersen Team Koteng 2:29:19,9 +3:26
5 1 Tord Asle Gjerdalen Team Ragde Eiendom 2:30:09,8 +4:16
6 37 Jiri Pliska Silvini Madshus Team 2:41:30,1 +15:37
7 229 Martin Sutter Skimarathon Team Austria 2:42:57,1 +17:04
8 294 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:46:05,4 +20:12
9 108 Michael Boberg Älvdalens IF SK 2:48:12,4 +22:19
10 287 Nils-Ingar Aadne Team BN Bank/Andebu IL 2:49:38,7 +23:45
11 261 Tore Stengrundet Team Sentrum Sport Trysil 2:52:49,0 +26:56
12 149 Sindre Hoff Førde il 2:52:49,7 +26:56
13 233 Magnus Svingheim Team Splitkon 2:52:52,9 +26:59
14 230 Stefan Sutter Skimarathon Team Austria 2:53:15,9 +27:22
15 164 Johan Kanto Göteborgs SK 2:55:48,1 +29:55
16 142 Knut Anders Hatlen Stranda IL 2:56:36,3 +30:43
17 155 Erik Haavardsholm Glipptak IL 2:57:41,9 +31:48
18 211 Øystein Rodem Team Milslukern - Driv Trening 2:58:21,0 +32:27
19 128 Christian Gjertveit Team Milslukern - Driv Trening / Fet SK 2:58:24,6 +32:31
20 218 Martin Skaugen Lier Skiløberforening 2:58:51,3 +32:58
21 865 Andreas Nilsson   3:00:14 +34:21
22 105 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 3:01:45,4 +35:52
23 9141 Karl Walczak Flaming Watermelons 3:01:47 +35:54
24 162 Per Einar Kalnæs Team Milslukern - Driv Trening 3:02:48,3 +36:55
25 854 Nicolas A. Wærenskjold Lyn Ski - Braasport - Proterm AS - Team Ragde Eiendom 3:03:24 +37:31
26 1692 Alexey Shcheglov GoldFinch 3:03:55 +38:02
27 209 Håvar Rimfeldt-Kvale Glipptak IL 3:04:26,0 +38:33
28 159 Eirik Johannessen Olympia Sport 3:04:32,5 +38:39
29 759 Dan Børge Saure Bjørke IL 3:04:38 +38:45
30 1473 Bruno Joller   3:04:54 +39:01
31 768 Torbjørn Småland Osterøy IL 3:05:08 +39:15
32 726 Hans Petter Lykkja Torpa Ski 3:05:22 +39:29
33 820 Atle Bjerkli   3:05:23 +39:30
34 662 Eivind Carstens Strindheim IL 3:06:24 +40:31
35 884 Arnstein Solbrekke Team Mosetertoppen Skiline 3:06:34 +40:41
36 172 Milan Kohout Silvini Madshus Team 3:06:57,5 +41:04
37 737 Rune Nordgård Hurdal I.L TEAM MILSLUKERN -DRIV TRENING 3:06:58 +41:05
38 883 Andreas Almlid Kjelsås IL 3:07:28 +41:35
39 271 Vegard Lans Pedersen Team Sentrum Sport Trysil 3:07:32,3 +41:39
40 1725 Paul Laures Ski club margeride Lozère 3:07:59 +42:06
41 8081 Johann Eder   3:08:24 +42:31
42 1489 Daniel Kvåle Team Intersport Sogndal 3:09:12 +43:19
43 1709 Mikael Haakenstad   3:09:13 +43:20
44 1364 Thomas Bjørnrud Torpa Ski 3:09:18 +43:25
45 1415 Jan Erik Graneng Tynset 3:09:38 +43:45
46 182 Børge Leiren Byåsen IL 3:11:10,2 +45:17
47 1454 Ola Holmestad Gjøvik Skiklubb/Eika BIL 3:12:26 +46:33
48 1464 Wilhelm Iversen IL dalguten 3:13:20 +47:26
49 742 Fredrik Nylund Älvdalens IF SK 3:13:34 +47:41
50 243 Geir Ove Lohne Tronsmoen   3:14:03,2 +48:10
51 799 Sindre Weydahl Team Anthon. Båstad IL Ski 3:15:02 +49:09
52 1680 Andreas Myklebust Tjølsen Nøtterøy Ski 3:15:45 +49:52
53 1417 Stian Granli Øyer-Tretten IF 3:16:27 +50:34
54 1644 Marius Borger Spydeberg IL 3:17:07 +51:14
55 1665 Johan Svedberg HEMING IL 3:18:01 +52:08
56 1726 Andreas Berthagen   3:18:13 +52:20
57 1502 Daniel Lunde Harestua IL 3:19:26 +53:33
58 1670 Ole Amund Øvstehage VESTRINGEN IL 3:19:36 +53:43
59 1460 Herman Hørsand Ilseng il 3:19:41 +53:47
60 681 Bjørn Petter Grini ØKOKRIM 3:19:42 +53:49
61 273 Henrik Holstad OSI langrenn 3:19:51,3 +53:58
62 1438 Tor-Arne Haraldsen Nes Ski 3:20:21 +54:28
63 1465 Lars Jacobsen Aker BioMarine 3:20:30 +54:37
64 1447 Fredrik Alstad Helmen Lier Skiløberforening 3:20:42 +54:48
65 2220 Ola Skeid Bækkelagets Sportsklub 3:20:47 +54:54
66 1666 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 3:21:27 +55:34
67 2087 Petr Karlik TriSki club Marovky - Blansko 3:21:32 +55:39
67 657 Halvor Brochmann Lier IL 3:21:32 +55:39
69 2850 Kristian Kolstad Søre ÅL OB 3:21:36 +55:43
70 2358 Jan Macaj Silvini Madshus Team 3:22:13 +56:20
71 1724 Daniel Erici Linköpings SK 3:22:22 +56:28
72 1982 Roy Borander Bækkelagets SK 3:22:28 +56:35
73 1591 Magne Svare Team Sport 1 / Veidekke BIL 3:22:35 +56:42
74 2203 Glenn Røisgaard AFSK ski 3:22:38 +56:45
75 2537 Øivind Bystrøm Team Milslukern - Driv Trening / Kolbotn SK 3:23:01 +57:08
76 2386 Ola Ballangrud Avinor Oslo Lufthavn 3:23:05 +57:11
77 1981 Vegard Book Horten Skiklubb 3:23:50 +57:57
78 1966 Jan Benak Team Serlich 8.30 3:23:57 +58:04
79 847 Eirik Watterdal Slevik IL 3:24:00 +58:07
79 1487 Asgeir Risheim Kvam Søre Ål IL 3:24:00 +58:07
81 2217 Federico Silvestri Livigno 3:24:16 +58:23
82 2349 Simen Sanderlien Strandbygda il 3:24:19 +58:26
83 2118 Rolf Lindbäck Hydro BIL 3:24:26 +58:33
84 2094 Jan Petter  Knutsen Milslukern Sport/Driv trening 3:24:52 +58:59
85 1486 Joshua Korn Ogden Nordic Ski Club 3:25:30 +59:37
86 1742 Raymond Lishaugen Nord-Odal IL 3:25:34 +59:41
87 2852 Josef Nordlund OK Linné 3:25:35 +59:42
88 1746 Jan Magnus Olaisen Konnerud IL 3:26:02 +1:00:09
89 9130 Christian Rønning Team Sport1 Lillehammer 3:26:06 +1:00:13
90 1525 Henrik Natvig Nittedal IL 3:26:13 +1:00:20
91 2302 Erik Åhlin Vassunda IF 3:26:15 +1:00:22
92 2046 Ole Kristian Haraldsrud Svelvik skigruppe 3:26:16 +1:00:23
93 2628 Pål Jostad Ringen rehabiliteringssenter 3:27:19 +1:01:26
94 2928 Inge Flaat Snåsa IL / Team NAVA 3:27:43 +1:01:49
95 1603 Lars Theodorsen Team Milslukern - Driv Trening 3:27:49 +1:01:56
96 1675 Nils Martin Langestrand Sande Sportsklubb 3:27:53 +1:02:00
97 2210 Kay-Arne Bergåker Sandvik Otterøy IL 3:27:55 +1:02:02
98 2618 Ole Mathis V Hætta   3:28:32 +1:02:39
99 3843 Tomas Stenström AKSG 3:29:12 +1:03:19
100 2677 Anders Lund Eiendomsverdi AS 3:29:54 +1:04:01
101 2603 Jon Henriksen Nittedal IL 3:30:04 +1:04:11
102 2716 Anton Nykvist Umara Sportsclub 3:30:38 +1:04:45
103 2316 Kristoffer Bakke  Lund Bjørn Myhre Sport 3:31:25 +1:05:31
104 2697 Paul Myrhaug Aktiv mot kreft 3:31:44 +1:05:51
105 2503 Eivind Aukrust Norges Bank idrettslag 3:31:52 +1:05:59
106 2303 Thorgeir Anundsen Team Ryfylke 3:32:12 +1:06:19
107 2337 Martin Jun Øiestad Snarøya/Gimleveien 22AS/Zlatanonice 3:32:30 +1:06:37
108 2146 Christian Rørholt Moe Gjensidige 3:32:36 +1:06:43
109 2810 Asgeir Vagnildhaug Statnett BIL 3:32:52 +1:06:59
110 2520 Aleksander Bjørnsund Sortland og Omegn Skiklubb 3:33:12 +1:07:19
111 2066 Štepán Holý   3:33:22 +1:07:29
112 1493 Andrey Legostaev   3:33:45 +1:07:52
113 2872 Gudbrand Hatfield Nittedal Banquet Racers 3:34:19 +1:08:26
114 1342 Lars Erik Andersen Aker Aktiv 3:34:33 +1:08:40
115 1532 Andreas Nordby Torpa Ski 3:34:35 +1:08:42
116 1381 Arne Olav By Orkdal IL / Team Knyken 3:34:43 +1:08:50
117 2354 Christian Bøhmer   3:34:46 +1:08:53
118 1959 Hans Arnslett Rambøll 3:35:13 +1:09:20
119 3192 Jon Ola Kjølhaug Alvdal 3:36:03 +1:10:10
119 2899 Håvard Klefstad KRIK KONDIS 3:36:03 +1:10:10
121 2901 Kjetil Myrvold Tangenkiosken Elite 3:36:06 +1:10:13
122 2227 Hans Kristian Snare Granli IL 3:36:09 +1:10:16
123 10785 Aaron Bryant Canmore Nordic 3:36:34 +1:10:41
124 3235 Tor Arne Moen   3:36:44 +1:10:51
125 2329 Endre Vangskåsen Søre Ål 3:37:01 +1:11:08
126 2705 Anders Nermoen   3:37:12 +1:11:19
127 3639 Rolf Aleksander Gjerde DnB 3:37:31 +1:11:38
128 2743 Jørn Petter Kolås Ryen Forsvaret 3:38:12 +1:12:19
129 2572 Andreas Gjone Plan International Norge 3:38:40 +1:12:47
130 2336 Trond Solbjørg Beinet Test Team 3:38:56 +1:13:03
131 4013 Robert Krystek   3:38:57 +1:13:04
132 2939 Jonas Schützeberg   3:38:58 +1:13:05
133 2116 Even Lillemo-Thorud Eidsiva bredbånd 3:39:09 +1:13:16
134 3579 Einar Gauslaa Bergem Atna IL 3:39:19 +1:13:26
135 2293 Andrea Viel VASABROKE 3:39:25 +1:13:32
136 4764 Anders Gustavsen Apotek 1 Gruppen 3:39:44 +1:13:51
137 2740 Oskar Rosen Joh-Birken-Team 3:39:46 +1:13:53
138 2197 Beat Roth Nydalens SK 3:40:17 +1:14:24
139 2906 Øyvind Svare Lorentzen AF Eiendom / Kjelsås 3:40:18 +1:14:25
140 3434 Jon Heiberg Skiforeningen 3:40:21 +1:14:28
141 3340 Roger Tangen Søre Ål IL 3:40:27 +1:14:34
142 2368 Skage Grønneberg Heming 3:40:47 +1:14:54
143 2599 Anders Hellevik Stranda IL 3:41:08 +1:15:15
144 3313 Ådne Skurdal Nordic Choice Hotels 3:41:16 +1:15:23
145 2299 Jarle Mogensen Berger IL 3:41:20 +1:15:27
146 4299 Lars Jakob Nitter Vik Fengsel IF 3:41:27 +1:15:34
147 2181 Mikael Olsen Namdal Løpeklubb 3:41:35 +1:15:42
148 3189 Trond Kenneth Kindervåg Team Ryfylke 3:41:39 +1:15:46
149 2592 Eirik Haugen Team Raske Gutter/ Aker Solutions 3:42:02 +1:16:09
150 3319 Vegar Solnørdal Koll IL 3:42:15 +1:16:22
151 4336 Håvard Schanke   3:42:26 +1:16:33
152 2140 Kristian Mella Appfarm AS 3:42:39 +1:16:46
153 3104 Haakon Flaaten Rex Playa 3:42:42 +1:16:49
154 3940 Morten Nilsen SKF Norge 3:42:43 +1:16:50
155 3937 André Kroglund Ilseng il 3:42:46 +1:16:53
156 3094 Morten Engen Fet Skiklubb 3:43:47 +1:17:54
157 3393 Ole Martin Westgaard   3:43:53 +1:18:00
158 2721 Erlend Olsen Søre Osen IL 3:44:45 +1:18:52
159 3692 Niklas Israelsson Lerums SOK 3:44:57 +1:19:04
159 2936 Kjetil Jordet   3:44:57 +1:19:04
161 3712 Ville Keränen Finska Kompaniet 3:45:42 +1:19:49
162 3480 Ole Jacob Eriksen Blank BIL 3:45:56 +1:20:03
163 2671 Eivind Lilleås Løkken IF 3:45:59 +1:20:06
164 3306 Kenneth Skansberg Norconsult AS 3:46:11 +1:20:18
165 4991 Jan Zampr   3:46:19 +1:20:26
166 3660 Anders Hatlen Joh-Birken team 3:46:22 +1:20:29
167 3172 John Alfred Høyesen Holt IF 3:46:25 +1:20:32
168 3686 Milan Huska LØRENSKOG SKIKLUBB 3:46:42 +1:20:49
169 2897 Anders Mølster  Galaasen The Glimmers 3:46:49 +1:20:56
170 11889 Pål Wølner Making Waves 3:46:50 +1:20:57
171 3033 Petter Andersen   3:47:32 +1:21:39
171 3281 Karl Jacob Roll   3:47:32 +1:21:39
173 3732 Henning Kårstad Nes Ski 3:48:28 +1:22:35
174 3947 Anders Puntervold Hammer   3:48:34 +1:22:41
175 3905 Torgrim Soleng   3:48:40 +1:22:47
176 3893 Jacob Bjørner Dybwad VBIL 3:48:42 +1:22:49
177 3198 Stefan Koiser Mariazellerland Classics 3:48:45 +1:22:52
178 4244 Børge Kristiansen PWC Bil 3:49:09 +1:23:16
179 2627 Knut-Eric Joslin Lyn 3:49:14 +1:23:21
180 3626 Anders Engelstad Team Seigpining/NRC 3:49:58 +1:24:05
181 9795 Simen Bekkelund Oskal   3:50:25 +1:24:32
182 3254 Tor-Christian Nygren Bærums Verk og Hauger IF 3:51:38 +1:25:45
183 3416 Tord Skyrud Asker Skiklubb 3:51:42 +1:25:49
184 5915 Simen Løken   3:52:38 +1:26:45
185 3624 Magnus Engehaugen Forsvaret 3:52:41 +1:26:48
186 4191 Bjørn-Tore Gulbrandsen   3:53:18 +1:27:25
187 3667 Yngve Hellesjø Søndre Høland UIL 3:53:51 +1:27:58
188 4936 Jan Olav Solli Team Milslukern - Driv Trening 3:54:36 +1:28:43
189 4520 Ole Anders Kampelien Team Milslukern - Driv Trening 3:54:40 +1:28:47
190 3852 Stig Jarle Svardal Varegg / Sweco BIL 3:54:49 +1:28:56
191 3096 Christian Eriksson Hestra IF 3:55:04 +1:29:10
192 4357 Nils Fredrik Stenseth Ottestad IL 3:55:34 +1:29:41
193 2971 Erik Hansen SEBIL 3:55:59 +1:30:05
194 2378 Torgeir Hermansen   3:56:13 +1:30:20
195 3389 Daniel Pelyhe   3:56:26 +1:30:33
196 4677 Thomas Bach Bernås   3:56:29 +1:30:36
197 4506 Martin Thorstensen   3:56:47 +1:30:53
198 1640 Asgeir Årdal Jølster IL 3:57:25 +1:31:32
199 3913 Magnus Fritsvold   3:57:43 +1:31:50
200 3741 Øyvind Lind-Johansen   3:57:44 +1:31:51
201 5061 Øyvind Dufseth   3:58:28 +1:32:35
202 3322 Anders Staffansson Älvdalens IF Skidor 3:58:32 +1:32:38
203 3862 Christian Smestad Torp Østbygda IL 3:58:41 +1:32:48
204 7140 Pål Norderhaug Laje AS 3:58:42 +1:32:49
205 3840 Fredrik Sponheim Accenture BIL 3:59:01 +1:33:08
206 4344 Lars Øyvind Skjefte Stokke il 3:59:04 +1:33:11
207 4443 Lars Wessel Hansen Team Sykleriet / OPIL 3:59:14 +1:33:21
208 5306 Pål Heggernes PWC Bil 3:59:51 +1:33:58
209 2837 Lars Åstrøm Bergkameratene Ski 4:00:11 +1:34:18
210 4219 Vegard Holmberget   4:00:33 +1:34:40
211 4201 Hans-Thyge Solheim Hansen Deloitte BIL 4:00:36 +1:34:43
212 4722 Sigurd Solbrække Dybing   4:00:41 +1:34:48
213 4115 Vegar Angelo   4:02:03 +1:36:10
214 3951 Daniel Cech Ricany 4:03:05 +1:37:12
215 11717 Jeffrey Paulson   4:03:20 +1:37:27
216 4767 Haakon Halla   4:03:24 +1:37:31
217 3368 Kamil Zatonski SN Klasyk 4:04:33 +1:38:39
218 3147 Trygve Haugnæss Vasastakerne 4:04:36 +1:38:43
218 4868 Bjørnar Mickelson Team BoligPartner 4:04:36 +1:38:43
220 4146 Tor Christian Brun Betna IL 4:04:54 +1:39:01
221 4163 Jon Eirik Einarsveen Røa IL 4:05:31 +1:39:38
222 10227 John Henry Strupstad Ren-Eng 4:05:35 +1:39:42
223 3450 Knut Lyngar Team Oslo Sportslager - Rustad IL 4:06:04 +1:40:11
224 4870 Mauritz Mjøen   4:06:16 +1:40:23
225 5623 Frank Løke Team ActionFRank 4:06:23 +1:40:29
226 6406 Dan Christian Jensen   4:07:13 +1:41:20
227 4286 Marius Chr. Müller Kolbukameratene IL 4:07:39 +1:41:45
228 4507 Lars Olav Nordstoga Gran IL 4:07:42 +1:41:48
229 4267 Marius Lindvik Joh-Birken-Team 4:08:19 +1:42:26
230 3697 Sverre Urnes Johnson Asker Triathlon Klubb 4:08:27 +1:42:34
231 4281 Andreas Mikkelborg Narvik Skiklubb 4:09:36 +1:43:43
232 5824 Andres Gulliksrud Team Bjerkrheim - SHIUL 4:09:43 +1:43:50
233 4746 Moses Fuentes Asker Skiklubb 4:09:45 +1:43:52
234 3391 Øyvind Jon Solheim Eikefjord IL 4:10:23 +1:44:30
235 5550 Rune Hatlestad Karlsen Søre Ål IL 4:10:44 +1:44:51
235 5943 Even Nordmo No future 4:10:44 +1:44:51
237 5860 Björn Hübinette Bälinge IF 4:10:56 +1:45:03
238 5755 Tor-Joachim Bjørnstad Rigor Mortis IL 4:11:38 +1:45:45
239 9128 Frantisek Kocourek   4:11:58 +1:46:05
240 6350 Stephane Garin   4:12:03 +1:46:09
241 4886 Espen Næss   4:12:05 +1:46:12
242 10962 Jaroslav Kupr Mercedes-Benz Salomon team. 4:12:38 +1:46:45
243 4656 Kenneth Amundsen   4:13:09 +1:47:16
244 3889 Stian Aaseth Rvt 4:13:22 +1:47:29
245 7693 Jon Kjellum   4:13:29 +1:47:36
246 4916 Martin Schagerlind Trollhättans sok 4:13:34 +1:47:41
247 4527 Martin Riegel A-Møbler 4:13:49 +1:47:56
248 2165 Sindre Aaberg Nilsen Tromsø Skiklubb Langrenn 4:15:11 +1:49:18
249 7534 Bjarte Jakob Eikevik Eikefjord IL 4:15:22 +1:49:29
250 7073 Tomas Langgård Ingenskamåsnu 4:16:05 +1:50:12
251 4114 Ørjan Andby Haslum Løpeklubb 4:16:18 +1:50:25
252 5284 Daniel Göransson Hestra IF 4:16:25 +1:50:32
253 3268 Magnus Petersen   4:16:33 +1:50:40
254 5034 Thomas Ore DNO 4:16:50 +1:50:57
255 4447 Andreas Pay Urbanium 4:16:58 +1:51:05
256 6076 Mads Miguel Nordahl Haslum IL 4:17:39 +1:51:46
257 4724 Justin Eberhardt   4:17:47 +1:51:54
258 5294 Andreas Handeland   4:17:51 +1:51:58
259 11948 Torbjørn Lilleheier   4:18:03 +1:52:10
260 4901 Leif Arne Romsås Ringebu/Fåvang skiklubb 4:18:32 +1:52:39
261 5897 Kristian Magnus Kyrvestad   4:19:45 +1:53:52
261 5368 Andreas Smogeli Leite   4:19:45 +1:53:52
263 9876 Sondre Sklett   4:21:08 +1:55:15
264 10862 Øyvind  Glendrange Statnett BIL 4:21:20 +1:55:27
265 5324 Juha Hänninen   4:21:45 +1:55:52
266 7410 Markus Johansson   4:21:47 +1:55:54
267 7208 Håvard Solhaug   4:22:13 +1:56:20
268 3711 Jim-Henning Kaspersen Ishavsbyen Sykkel 4:22:52 +1:56:59
269 6818 Tor Kåre Andersen Team Kåre 4:23:15 +1:57:22
270 6274 Tom Erik Alm Aktiv mot kreft 4:23:26 +1:57:33
270 5376 Vegard Lind-Johansen Vinderen skole 4:23:26 +1:57:33
272 5356 Rune Krok Søre Ål IL 4:23:31 +1:57:38
272 8114 Alexander Almeland TEAM Jolla 4:23:31 +1:57:38
274 10280 Thomas Holthe Flå IL 4:23:42 +1:57:49
275 8853 Åge Lauritzen Sogn turoppleving 4:23:56 +1:58:03
276 6678 Aleksander Ekeberg   4:24:31 +1:58:38
277 6676 Øystein Ryen Torshov Toppidrett 4:24:37 +1:58:44
278 7143 Erik Amit Nordlie Visma Consulting AS 4:26:42 +2:00:48
279 7439 Jan Solberg   4:26:54 +2:01:01
280 6300 Paul Godtfred Bjørnerud   4:27:41 +2:01:48
281 4144 Henrik Brovold Onsøy Golfklubb 4:28:25 +2:02:32
282 5552 Roman Deflorin Madshus Team Liechtenstein 4:28:33 +2:02:40
283 6344 Andreas Kildal Forseth SOBIL - Stor-Oslo Eiendom 4:30:34 +2:04:41
284 8412 Mark Littlewood   4:31:45 +2:05:52
285 6616 Petter Kvernstad Hansen Joh-Birken-Team 4:32:14 +2:06:21
286 7341 Håkon Busterud Bjørnstad Canon Innlandet 4:33:46 +2:07:53
287 4954 Jan Mohr Sunde I.L. Heming 4:34:39 +2:08:46
288 8826 Bjørn Olav Herje Ellingsen Eiendomsmegler1 4:35:02 +2:09:09
289 6342 Ivar Folkedal   4:35:47 +2:09:54
290 6891 Daniele De Angelis Amusing Viaggi 4:37:22 +2:11:29
291 6617 Tor-Andre Hansen Åsbygda Idrettslag /Nortura 4:37:29 +2:11:36
292 10158 Oleksii Denysenko Ukraine 4:39:02 +2:13:09
293 7585 Stian Garthus Leirsund 4:39:45 +2:13:52
294 6695 Bjørn Martin Øvrebø Svendsen Deloitte 4:39:49 +2:13:56
295 10665 Erik Nikolai Thorsrud Strand 4:40:18 +2:14:25
296 6422 Ranol Kaseväli Southwestern 4:40:23 +2:14:30
297 5795 Roger Vestli Engen Nordbygda/Løten Ski 4:41:04 +2:15:11
298 10142 Stian Bøsterud   4:41:43 +2:15:50
299 10916 JAN-ERIK HONNINGDAL   4:41:46 +2:15:53
300 6181 Yang Hu OSI langrenn 4:42:19 +2:16:26
301 5526 Vegard Brude Wærås   4:42:29 +2:16:36
302 7447 Petter Nielsen   4:42:31 +2:16:38
303 10204 Eirik Frøysa Sporveiens Bedriftsidrettslag 4:42:56 +2:17:03
304 5745 Carl-Axel Bang-Ellingsen   4:43:20 +2:17:27
305 8986 Sondre Strand Nilssen Nordre Eidsvoll IL 4:44:03 +2:18:10
306 11038 Tor Magnus Nygaard   4:44:12 +2:18:19
307 9890 Arnstein Solberg Verdal 4:44:14 +2:18:21
308 6991 Jon Eivind Hjortland Ingen 4:45:00 +2:19:07
309 6466 Magnus Myrheim   4:45:51 +2:19:58
310 6654 Gjermund Stensvold Team Symantec 4:46:18 +2:20:25
311 6593 Knut Ødegaard   4:46:23 +2:20:30
312 8198 Sigurd Dehli Isdalen AS 4:47:55 +2:22:02
313 7110 Gard Midtsund Team Kåre 4:47:57 +2:22:04
314 6030 Henri Valkonen Keravan Urheilijat 4:48:32 +2:22:39
314 7278 Erik Moen Valø   4:48:32 +2:22:39
316 4825 Robert Kristensen Inderøy IL 4:48:51 +2:22:58
317 11646 Trond Are Lisbakken Snertingdal If Ski 4:51:48 +2:25:55
318 6511 Hans-Petter Ruud Stor-Elvdal SKI 4:52:05 +2:26:12
319 7504 Per Brolin Skattkärrs SOK 4:53:16 +2:27:23
319 7004 Rune Sandberg Holter RE Bygg Innlandet AS 4:53:16 +2:27:23
321 10433 Ola Skuland Pedersen Visma Consulting 4:54:19 +2:28:26
322 6545 Åsmund Høyen  Solvang   4:54:41 +2:28:48
323 8149 Gunnar Gauslaa Bergem   4:54:43 +2:28:50
324 11321 Jerome Kirkwood   4:57:08 +2:31:15
325 10626 Olav Kaarbø   4:57:57 +2:32:04
326 7767 Bjarne Muri Visma Consulting AS 4:58:07 +2:32:14
327 6956 Raymond Gustu Forsvaret 4:58:50 +2:32:57
328 9881 Torstein Skaali Flosta Båtsportklubb 5:01:13 +2:35:20
329 7620 Even  Haukåssveen Næroset IL 5:02:46 +2:36:53
330 5391 Ivar Melby Feiring IL 5:02:48 +2:36:55
331 7016 Nils Olav Hvidsten Holmestrand 5:03:49 +2:37:56
332 6630 Bernt-Eirik Næsse   5:05:12 +2:39:19
333 7150 Andreas Nymoen Søgne Skiklubb 5:05:13 +2:39:20
334 11841 Aki Tikkakoski Vetelin Urheilijat 5:07:42 +2:41:49
335 6702 Joacim Johansen   5:07:58 +2:42:05
336 6819 David Kristoffer Andersen-Eikeri Jesus Church 5:08:25 +2:42:32
337 7862 Dag Sangnes   5:08:49 +2:42:56
338 8509 Jørgen Rasmussen Sortland & Omegn Skiklubb 5:10:33 +2:44:40
339 7280 Tore Vamraak Skiforeningen 5:11:09 +2:45:15
340 8820 Stian Haug Brav Norway AS 5:11:22 +2:45:28
341 8034 Pawel Organisciak Veidekke 5:11:25 +2:45:32
342 6298 Frode Bjørland Kvernhuset Fredrikstad 5:12:05 +2:46:12
343 7328 Petr Brzobohaty Sokol Sokolnice 5:12:21 +2:46:28
344 7153 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 5:12:29 +2:46:36
345 7138 Anders Reitan Nordbø Veidekke BIL 5:12:33 +2:46:40
346 7662 Piotr Izdebski SN Klasyk 5:12:55 +2:47:02
347 7899 Esben Stenwig Visma Consulting AS 5:14:49 +2:48:56
348 8151 Kristian Bertelsen Moe 5:14:50 +2:48:57
349 8848 Jan Kudrna   5:16:28 +2:50:35
350 8689 Mikkel Eielsen   5:16:53 +2:51:00
351 7380 Sergey Zubkov I Love Supersport Skiing 5:16:59 +2:51:06
352 7445 Stein Gunnar Bergslien Fåberg 5:17:21 +2:51:28
353 9902 Per Christian Stjernen   5:18:04 +2:52:11
354 11596 Kenneth Johansen Drøbak sykkelklubb 5:18:07 +2:52:14
355 9445 Christoffer Bjerkelund   5:18:24 +2:52:31
356 9918 Truls Syversen   5:18:37 +2:52:44
357 6921 Håkon Finstad OPIL 5:18:55 +2:53:02
358 7572 Per Thomas Fredriksen   5:21:22 +2:55:29
359 11789 Vygintas Skucas   5:21:46 +2:55:53
360 7603 Ronny Gurrich   5:22:06 +2:56:12
361 11618 Tom Erik Kleven   5:24:28 +2:58:35
362 11065 Lukasz Pietrzak   5:24:53 +2:59:00
363 10220 Jonas Valvatne Granli EY Bil 5:25:20 +2:59:27
364 9237 Mikko Aatos Kittelä   5:25:39 +2:59:46
365 7540 Adair Elder   5:25:40 +2:59:47
366 11869 Alexander Velde   5:26:20 +3:00:27
367 10105 Torstein Birkeland TPIL 5:26:56 +3:01:03
368 7671 Jørgen Johannessen   5:27:06 +3:01:13
369 11049 Vitalii Oliinyk   5:27:34 +3:01:41
370 10394 Christopher Messinger Spokane Nordic Ski Association 5:28:02 +3:02:09
371 6826 Anders Christian Bakken   5:28:57 +3:03:04
372 11898 Morten Øyhus   5:32:11 +3:06:18
373 8730 Petter Heggum Wener AS 5:32:16 +3:06:23
374 9447 Arnfinn Bjørnsen Team Reer 5:32:53 +3:07:00
375 11199 Sören Ulonska   5:33:00 +3:07:07
376 5551 Ville Korpi   5:33:17 +3:07:24
377 11150 rune magnus storli Lynet 5:35:51 +3:09:58
378 7600 Morten Høst Grønvold Team Midtlivskrise i lycra 5:37:09 +3:11:16
379 9804 Emil Aasland Pedersen Team Reer 5:38:40 +3:12:47
380 9497 Tom Kristian Dahl   5:41:10 +3:15:17
381 8264 Lars Filip Groth   5:41:11 +3:15:18
382 9953 Simo Viitanen   5:42:05 +3:16:12
383 8481 Johannes Barth Hansa Borg B.I.L. 5:43:03 +3:17:10
384 11406 Eirik Berntsen Stongafjellsbakken 5:44:03 +3:18:10
385 8477 Kyrre Olavsrud   5:45:07 +3:19:14
386 8468 Anders Nordsveen Furnes Skiløperforening 5:45:17 +3:19:24
387 9879 Ondrej Skupien Franzensbader UFO 5:45:39 +3:19:46
388 8787 Frano Cetinic EDInsights 5:45:58 +3:20:05
389 8194 Niels Dahl-Nielsen   5:46:59 +3:21:06
390 8710 Runar Pettersen Team Pettersen 5:47:08 +3:21:15
391 7885 Eirik Sletten   5:47:10 +3:21:17
392 8596 Kjetil Greiner Sæter Angvik IL 5:47:30 +3:21:37
393 7406 Per-Erik Bråthen Milslukern Sport 5:47:32 +3:21:39
394 7817 Frode Glint Pettersen Team Rynkeby 5:48:55 +3:23:02
395 11395 Espen Behrns Rvt 5:49:50 +3:23:57
396 8449 Odd-Øyvind Måkestad   5:52:24 +3:26:30
397 10516 Eirik Strand Forsvaret 5:53:16 +3:27:23
398 9896 Bjørn Stenersen Team Reer 5:54:09 +3:28:16
399 10996 Vu Mai Visma Consulting AS 5:54:18 +3:28:25
400 9633 Sindre Illøkken Eriksen   5:55:47 +3:29:54
401 10205 Morten Frøysa Sporveiens Bedriftsidrettslag 5:56:27 +3:30:34
402 10310 Rune Johansen   5:56:40 +3:30:47
403 7841 Paul Rogers   5:56:46 +3:30:53
404 11076 Tobias Ranger GIL 5:57:44 +3:31:50
405 10706 Morten Ihlen   5:58:14 +3:32:21
406 8761 Jahn-Sigve Andersen   5:59:30 +3:33:37
407 10099 Lasse Bergersen Fet skiklubb 5:59:43 +3:33:50
408 8522 Renè Rose schulz sportreisen 6:01:10 +3:35:16
409 9946 Eivind Undheim Team Reer 6:03:25 +3:37:32
410 5901 Antti Lavonen   6:03:46 +3:37:53
411 7715 Øyvind Kvæstad   6:04:33 +3:38:40
412 8289 Egil Haraldstad   6:05:18 +3:39:25
413 11776 Nils Martin Seim Bulken IL / Eksingedalen IL 6:06:20 +3:40:27
414 9875 Espen Skaufel Oslofjord Triatlon 6:07:26 +3:41:33
415 9581 Åsmund Hagen   6:07:42 +3:41:49
416 9913 Fredrik Svendsrud   6:08:21 +3:42:28
417 8134 Steve Bakken   6:08:32 +3:42:39
418 9000 Lasse Leksund Rogne Åsen IL 6:10:58 +3:45:05
419 7784 Kristian Ness   6:12:45 +3:46:52
420 10565 Ingvar Trollerud Kirkens bymisjon Drammen 6:14:45 +3:48:52
421 9839 Ronny Rostad   6:15:33 +3:49:40
422 10529 Tomas Svoboda BC Pstrosi 6:18:37 +3:52:44
423 11383 Trent Armstrong   6:19:02 +3:53:09
424 9697 Fredrik Lia Team Reer 6:19:12 +3:53:19
425 9676 Søren Krabbe   6:19:29 +3:53:36
426 8205 Aleksi Eerola Herrasmiesyhdistys 6:19:40 +3:53:47
427 11335 Matias Balbo Nordic Choice Hotels 6:22:06 +3:56:13
428 11422 Dennis Broström   6:22:46 +3:56:53
429 10957 Vairis Kronbergs   6:28:16 +4:02:23
430 11381 Vidar Andreassen Team Andreassen 6:30:40 +4:04:47
431 9732 Carlos Martin Moreno   6:30:55 +4:05:02
432 7636 Benjamin Hofmann schulz sportreisen 6:35:11 +4:09:18
433 10581 Pavel Vanek BC Pstrosi 6:38:12 +4:12:19
434 9564 Øystein Grindahl   6:40:40 +4:14:47
435 11175 Martin Søreng   6:42:28 +4:16:35
436 10010 Eldar Engblom   6:44:19 +4:18:26
437 10108 Per Kristian Bjørklund Team Mot & Vilje 6:44:43 +4:18:50
438 10208 Karl Andreas  Førre Weyde   6:44:45 +4:18:52
439 11378 Kenneth Andreassen Team Andreassen 6:48:27 +4:22:34
440 8317 Finn-Erling Hermansen   6:49:29 +4:23:36
441 9615 Andreas Hesjedal Team Reer 6:50:03 +4:24:10
442 10500 Christian Slåtten Åkrene 6:51:40 +4:25:47
443 10716 Richard Meland   6:51:59 +4:26:06
444 9663 Wisam Kasim   6:54:13 +4:28:20
445 9956 Arvind  Vora Koll 6:55:06 +4:29:13
446 8394 Fredrik Krokaas   6:56:26 +4:30:33
447 11201 Stian Urstadmyr   6:57:22 +4:31:29
448 8364 Christian Jørgensen Aktiv mot kreft 6:57:28 +4:31:35
449 11180 Charles Thackray Thackray 7:03:10 +4:37:17
450 9891 Tore Solberg Team Morgenfugl 7:04:19 +4:38:26
451 8158 Martin Bjørntvedt SOBIL - Stor-Oslo Eiendom 7:05:32 +4:39:39
452 11008 Jesper Moberg   7:09:11 +4:43:18
453 10821 Tom-marino  Edvardsen   7:10:19 +4:44:26
454 8944 Eirik Vartdal   7:10:30 +4:44:37
455 11061 Andis Petersons   7:14:14 +4:48:20
456 11057 Reinhold Pabst ISPIM 7:18:44 +4:52:50
457 8573 Bjørgolfur Stefansson Forsvaret 7:21:07 +4:55:14
458 9425 Jonas Arntsen Pils og klister 7:21:16 +4:55:23
459 8875 John Olav Måkestad   7:21:24 +4:55:31
460 9853 Stig Gøran  Sandbakk   7:22:21 +4:56:28
461 11284 Jerlane Njamba Mukonda Captain-Slow-Namibia 7:25:25 +4:59:32
462 8686 Mahad Awaleh   7:33:01 +5:07:08
463 11836 Colin Thomsen   7:44:45 +5:18:52
464 9968 Erik Ødegård Ambulanse Oslo 7:59:54 +5:34:01
465 9733 Rolf Anders Martinsen   8:10:49 +5:44:56