Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 60-64 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 857 Alvin Granild Grovfjord IL/team 6847 3:10:59 +0:00
2 875 Magnor Rypdal Isfjorden IL 3:13:08 +2:09
3 660 Aadne Bækken Handelsbanken 3:14:31 +3:32
4 9192 Svein Roger Løken   3:15:13 +4:14
5 2102 John Kvale Lensbygda Sportsklubb 3:16:17 +5:18
6 798 Øyvind Wennersberg Mysen IF 3:17:18 +6:19
7 1431 Steinar Hannestad   3:17:20 +6:20
8 1494 Otto Leikvangen Okteam 3:18:22 +7:23
9 2511 Odd-Aage Bersvendsen Grand Nordic 3:19:10 +8:10
10 861 Eirik Næss-Ulseth Team Milslukern - Driv Trening 3:20:42 +9:43
11 1963 Pål Bakke Bergkameratene Ski 3:23:47 +12:47
12 2130 Leo Ingemar Lyngstad Sørli IL 3:25:35 +14:36
13 2253 Torfinn Teigen Sparebank1 Østlandet 3:25:39 +14:40
14 3150 Trond Heir Aktiv mot kreft/Koll IL 3:28:45 +17:45
15 2776 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 3:29:23 +18:24
16 1518 Arne Moholdt Ålen IL 3:29:56 +18:57
17 2064 Torstein Hole Emblem IL 3:30:43 +19:43
18 2770 Olav Reidar Solberg Budal i.l 3:32:09 +21:10
19 2360 Jan Ola Skarpnord MjøsSki 3:32:33 +21:34
20 1421 Stein Grimstad Asker Skiklubb 3:32:47 +21:48
21 3369 Adriano Zeni U.S. la Rocca Daiano 3:32:59 +22:00
22 2769 Per Solbakken Lillehammer Skiklub 3:33:22 +22:23
23 2184 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 3:33:53 +22:54
24 2234 Harald Starheim   3:34:08 +23:09
25 2517 Arild Bjørdal Ørsta 3:34:14 +23:15
26 2777 Brigt Strømmen il Fri 3:34:53 +23:54
27 1615 Josef Vejnar   3:35:15 +24:16
28 1450 Bernt Olav Hilmo Byåsen skiklub 3:35:22 +24:23
29 2507 Jens Beckman Christiania Skiklubb 3:35:40 +24:40
30 10085 Milan Baic Race Dingo 3:36:54 +25:55
31 2569 André Gauvin   3:37:30 +26:30
32 10290 Jussi  Hytönen   3:37:52 +26:53
33 3255 Gunnar Christian Nyhus   3:38:52 +27:53
34 2735 Eirik Prestmo Ringkollen/JM Norge 3:38:53 +27:54
34 2723 Lars Olsson Särna SK 3:38:53 +27:54
36 2613 Stein Roar Hopen Equinor BIL Oslo/IL ROS 3:39:11 +28:12
37 2077 Magne Isaksen Froland IL 3:39:33 +28:34
38 3044 Nils Egil Bekkemellem Gjøvik skiklubb 3:39:34 +28:35
39 2201 Ketil Rypdal Milslukern Sport / Ringkollen Skiklubb 3:40:00 +29:00
39 2593 Jon Haukeland Skiforeningen 3:40:00 +29:01
41 3295 Ståle Samuelsen Stovnerkameratene 3:40:43 +29:44
42 2008 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 3:41:16 +30:17
43 2768 Åge Snerting   3:41:48 +30:49
44 3188 Arne Jørgen Kildahl   3:41:54 +30:55
45 2334 Morten Leander Johansen Team Splitkon 3:41:55 +30:55
46 1975 Vidar Birkelund Gjerdrum 3:42:25 +31:25
47 3155 Svenn Petter Hermansen Fauske IL 3:42:28 +31:28
47 3421 Gerhard Unterholzner   3:42:28 +31:29
49 2889 Thor Inge Kristensen Team Blåvegen 3:42:53 +31:53
50 2725 Guttorm Oppedal Fana IL 3:43:46 +32:47
51 3327 Ulf Stuge Heming 3:43:58 +32:59
52 3687 Lars Chr. Hvidsten Trondhjems skiklub 3:44:04 +33:05
53 2002 Josef  Eggersberger   3:44:14 +33:14
54 3067 Ola T Brennhovd   3:44:50 +33:50
55 4449 Odd Erik Haugen IL Bjørn 3:44:58 +33:59
56 2605 Per Hjorth Newsec Sport 3:45:02 +34:02
57 2842 Tore Eugen Kvalheim Milslukern Sport 3:45:04 +34:05
58 2774 Jonny Storbråten Rustad IL 3:45:05 +34:06
59 3216 Hans Lillesveen Furnes IL 3:45:20 +34:21
60 3146 Arild Haugene Drøbak-Frogn Ski 3:45:29 +34:30
61 3957 Yngve Langsrud   3:45:31 +34:31
62 3296 Geir Asbjørn Sandal Emblem 3:45:57 +34:58
63 2556 Jan Fagerheim OBOS 3:45:58 +34:59
64 3404 Anund Landsverk Otra Il 3:46:02 +35:03
65 3962 Ragnar Holthe Hexagon Raufoss 3:46:36 +35:37
66 9169 Kim Poole   3:46:45 +35:46
67 3716 Ole Kjøs Vang Skiløperforening 3:46:50 +35:51
68 3864 Espen Trøen Lillehammer skiklubb 3:47:01 +36:01
69 2833 Bjørn Aanensen   3:47:06 +36:07
70 2229 Inge Solberg OPIL 3:47:37 +36:37
71 10960 Iosif Kunitskiy   3:47:43 +36:43
72 3066 Ole Jens Brekke Bergkameratene Ski 3:48:19 +37:20
73 2063 Kjell Yngvar Hole DnB 3:48:47 +37:47
73 2516 Bård Bjerknes   3:48:47 +37:48
75 3265 Geir Owren Statoil 3:48:52 +37:53
76 4001 Urban Hallberg Strängnäs Malmby OL 3:49:48 +38:49
77 3867 Vigleik Tysseland Samnanger il 3:49:50 +38:51
78 3201 Rauno Kousa Siirlahdensyke 3:50:00 +39:01
79 3714 Rune Kjelstad Skreia Skøyteklubb Toten 3:50:13 +39:13
80 3448 Ernst Løksa Øystre Slidre il 3:50:33 +39:33
81 4190 Sverre Grøthe Veritas BIL 3:50:35 +39:36
82 3346 Einar Wang Thorstensen Lyn Ski 3:50:52 +39:52
83 2943 Thor Wiig   3:51:06 +40:06
84 2059 Jan Hoel Rustad IL 3:51:15 +40:15
85 3833 Arne Skretteberg Vikersund IF 3:51:16 +40:17
86 4440 Alv Arne Vilhelmsen Mosjøen IL Ski 3:51:31 +40:31
87 3811 Bernt Rognes Freidig / PwC 3:52:09 +41:09
88 3841 Jaromir Sramek   3:52:57 +41:57
88 9155 Randal  Bladel American Cross Country Skiers / Grand Rapids Nordic Ski Team 3:52:57 +41:58
90 2513 Egil Birkrem Flatdal IL 3:52:58 +41:59
91 4197 Tom Guttormsen Equinor BIL 3:53:55 +42:56
92 4270 Bernt Lund Milslukern Sport / Overtoppen IL 3:53:57 +42:58
93 3161 Per Atle Hjelmeland Eid IL 3:54:00 +43:00
94 4342 Børre Simonsen Ankenes Skiklubb 3:54:38 +43:39
95 4306 Kjell Gunnar Nyhaug Rye SK 3:54:51 +43:52
96 4164 Leif Ekornhol Spennteknikk 3:54:57 +43:58
97 3777 Erik Müller Fåset IL 3:55:07 +44:08
98 4517 Jacky Ribeyre Ski Club Margeride 3:55:37 +44:37
99 3117 Bjørn Gjerde Bul 3:55:39 +44:39
100 5213 Trygve Bjerkreim Kværner 3:55:41 +44:42
101 3669 Ivar Henjum Syril 3:56:20 +45:20
102 3785 Jon Helge Normann Steinkjer Skiklubb 3:56:33 +45:34
103 3665 Trond Heimdal Skiforeningen 3:56:35 +45:36
104 3776 Arvid Mydland Egersund O-klubb 3:56:37 +45:37
105 4953 Dag Sulheim Spiterstulen Bre- og Fjellføring 3:57:00 +46:01
106 3159 Oddvar Hindseth IL snøhetta 3:57:12 +46:13
107 4259 Kjetil Lehn Trondhjems skiklub 3:57:15 +46:15
107 5047 Heinrich Schwingshackl Haunoldorientiering-Team Innichen 3:57:15 +46:15
109 3737 Johannes Leirdal IL Kolbukam. 3:57:27 +46:28
110 3722 Arne Kolstad Jarekspressen 3:58:02 +47:03
111 3154 Jan Inge Helmersen Hattfjelldal IL 3:58:31 +47:32
112 3374 Inge Øvstehage VESTRINGEN IL 3:59:01 +48:02
113 4303 Arild Nordsveen Furnes Skiløperforening 3:59:37 +48:37
114 4139 Mads K. B Borge Bygdøy IL 3:59:40 +48:41
115 4655 Jostein Alvestad Equinor BIL 3:59:45 +48:46
116 4216 Einar Hoel Valldal IL 3:59:58 +48:59
117 4422 Gerold Sulzenbacher Kronspur-Bergfuchs Team 4:00:27 +49:27
118 3700 Harald Jordet Tolga IL 4:00:33 +49:33
119 4158 Daniel Devaud   4:01:19 +50:20
120 5629 Ole Ivar Hoelsveen   4:01:28 +50:29
121 9134 Paul Einar Borgen Sportsmaster/Fossum/Aktiv mot kreft 4:01:30 +50:31
122 4873 Eivind Mæhlum Søre Ål 4:01:50 +50:51
123 3576 Erik Askautrud Rustad IL 4:03:22 +52:22
124 3753 Øystein Løseth Overtoppen 4:03:30 +52:31
125 2231 Jan-Erik Solheim Berg IL 4:03:50 +52:51
126 4522 Ola Ebbesen Overtoppen 4:03:56 +52:56
127 3847 Ivar Stuve   4:03:57 +52:57
128 5307 Magne Heien Ternen 4:04:05 +53:06
129 3164 Per Sigvald Hoggen Volda Turn og IL 4:04:07 +53:08
130 4992 Zbynek Zeller   4:04:15 +53:15
131 4393 Jan Wolther Høybråten og Stovner 4:04:16 +53:16
132 5413 Arild Nygaard Kjellmyra IL 4:04:17 +53:18
133 3897 Leif Eriksson Modum o-lag 4:04:20 +53:20
134 4012 Ewald Eder SU Eidenberg 4:04:22 +53:23
135 3809 Rudolf Risi   4:04:51 +53:52
136 2731 Jan Blom Pettersen Nanset skilag 4:04:54 +53:55
137 3828 Pål Sjulstad Larvik ski 4:04:57 +53:57
138 4317 Nils-Henrik Pettersson Glittertind BIL 4:05:19 +54:20
139 4279 Egil Meisingset Skiforeningen 4:05:24 +54:25
140 4452 Stein Amundsen MOELV IL 4:05:26 +54:27
141 4238 Knut Marius Karlsen   4:05:27 +54:27
142 4684 Kjetil Bjørset Sparebanken Sogn og Fjordane/Førde 4:05:38 +54:39
143 3685 Sverre Hurum Bouvet IL 4:05:43 +54:44
144 3694 Kai Robert Jakobsen   4:05:44 +54:45
145 4816 Geir Kjelstad Gjøvik skiklubb 4:05:46 +54:47
146 4818 Bjørn Klokset Eidsøra IL 4:05:57 +54:57
147 4231 Finn Erhard Johannessen OSI 4:06:11 +55:12
148 3184 Jan-Erik Johnsrud   4:06:33 +55:34
149 4781 Knut Helland Fana IL 4:06:49 +55:50
150 4210 Leif Magne Hekne Åsbygda IL 4:07:06 +56:07
151 4823 Libor Koubek   4:07:08 +56:09
152 4887 Inge Nørstebø Skanska Aktiv 4:07:37 +56:38
153 9167 Scott Forrest Caledonia Nordic Ski Club 4:07:40 +56:41
154 3977 Arve Lian Nidelv Krampe 4:07:45 +56:46
155 4293 Ivar Nerhoel Orkdal 4:08:05 +57:05
156 4952 Tor Strand Fenstad Skiklubb/Infratek 4:08:18 +57:18
157 4308 Ivar Nikolai Olsen Skiforeningen 4:08:36 +57:37
158 4433 Steinar Køller Ineos 4:08:52 +57:53
159 4654 Lars Allgot STATNETT 4:08:59 +58:00
160 5466 Anders Skjerve Markabygda IL 4:09:03 +58:04
161 3583 Pål Anders Selin Bjerke Bjerke IL Ski 4:09:15 +58:16
162 3929 Magnar Tørres Fossum IF 4:09:43 +58:44
163 5344 Tom Kittelsen Sturla IF 4:10:01 +59:02
164 3640 Sverre Gjestrum Oseberg Skilag 4:10:15 +59:16
165 5023 Hans Hestengen Rustad IL 4:10:28 +59:29
166 4430 Johnny Ihlen   4:10:38 +59:39
167 3856 Reidar Søbstad SK Rye 4:10:47 +59:48
168 4361 Alf Even Strand   4:11:04 +1:00:05
169 9168 Steve Buzikievich Nikel Plate Cross Country Ski Club 4:11:16 +1:00:17
170 5357 Sverre Kvaløsæter Egen 4:11:32 +1:00:33
171 4149 Terje Børresen   4:11:39 +1:00:40
172 4273 Frode Løset Holeværingen 4:11:41 +1:00:42
173 3587 Johs Bjørndal COWI BIL 4:11:51 +1:00:52
174 4129 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 4:11:52 +1:00:52
175 4861 Reidar Matre RM Team 4:11:57 +1:00:58
176 1285 Stein Paulsen Rustad IL 4:12:45 +1:01:45
177 5563 Odd Danielsen Team Mosetertoppen Skiline 4:12:55 +1:01:56
178 3690 Håvard Håkonsen Gubbetrim 4:13:12 +1:02:13
179 5630 Magne Ottestad Ottestad il/Interoptik 4:13:13 +1:02:13
180 4726 Olav Eik-Nes Ottestad IL 4:13:26 +1:02:27
181 5571 Nils Haugen Bjørn Myhre Sport/Lier skiløberforening 4:13:43 +1:02:44
182 5759 Odd Jarl Borch Nord Universitet 4:14:01 +1:03:02
183 4509 Gilles Couston SC Margeride Lozère 4:14:44 +1:03:44
184 4456 Glenn Schultes   4:14:52 +1:03:52
185 5068 Josef Weixlbaumer SU Eidenberg 4:15:04 +1:04:05
186 4255 Ulf Larssen Stokmarknes IL 4:15:21 +1:04:22
187 5220 Lars Ingar Brekke IL Ivrig 4:15:35 +1:04:36
188 5893 Kjetil Kristiansen Sportsmaster 4:15:47 +1:04:47
189 4141 Nils Bratberg Lillehammer Skiklub 4:16:02 +1:05:03
190 4720 Cato Dybdahl   4:16:17 +1:05:18
191 5345 Thorry Kiær Skiforeningen 4:16:29 +1:05:29
192 5429 Jean-Michel Pourchet CSRP 4:16:32 +1:05:33
193 4792 Rune Holmgren Eid IL 4:16:36 +1:05:36
194 6301 Per Bjørnsen   4:17:46 +1:06:47
195 5338 Magne Johnsen   4:18:00 +1:07:00
196 5481 Morten Erik Stulen Sport 1 Oppdal 4:18:07 +1:07:08
197 5313 Svein Hem IL Runar 4:18:11 +1:07:11
198 5794 Bjørn Engen Rye SK / Rambøll 4:18:15 +1:07:16
199 4162 Thomas Egger   4:18:30 +1:07:31
200 4881 Bjørn Nordengen Oppegård IL 4:18:41 +1:07:42
201 4875 Halfdan T. Mælum Hof Il 4:18:49 +1:07:50
202 11117 Leons Seskens   4:18:51 +1:07:51
203 3449 Stein Erik Aagaard Byåsen IL 4:19:18 +1:08:18
204 10427 Sven-Erik  Pajala Team Far & Son Pajala 4:19:25 +1:08:25
205 10329 David  Knoop   4:19:42 +1:08:42
206 4847 Rune T Lund Vang Skiløperforening/Veidekke BIL 4:19:45 +1:08:46
207 4676 Thore Berntsen Vågå IL 4:19:51 +1:08:51
208 5507 Haavard Trøen MjøsSki 4:19:54 +1:08:55
209 6018 Geir Tokle Trondhjems skiklub 4:20:14 +1:09:14
210 5873 Jens Petter Jensen-Eian   4:20:25 +1:09:25
210 5343 William Karlsen Fet skiklubb 4:20:25 +1:09:26
212 3642 Øivind Gladsø ØHIL 4:20:49 +1:09:50
213 4305 Per Ole Nygaard Vestringen 4:20:52 +1:09:52
214 9171 Jay Hole Ohio Nordics / Caldwell Sport 4:20:57 +1:09:58
215 4757 John Grue Rustad IL 4:21:10 +1:10:11
216 5863 Aksel Håkonsen Overhalla idrettslag 4:21:30 +1:10:31
217 5892 Bernd Krause Skiclub Saxonia Dresden 4:21:33 +1:10:34
218 5535 Leif Øverland Rustad IL 4:21:43 +1:10:44
219 4949 Arild Stokke Ørsta il 4:21:44 +1:10:45
220 4947 Inge Stenvoll   4:21:46 +1:10:46
221 3954 Ken Hawthorn Canada Master Ski Assosiation 4:21:51 +1:10:51
222 5414 Jan-Åge Nymoen KPMG Puls / Slåstad IL 4:21:57 +1:10:58
223 5272 Jean-Francois Gehin   4:22:18 +1:11:19
224 5506 Kåre Træen Team Intersport Sogndal 4:22:24 +1:11:25
225 9555 Tomas Gnad   4:22:27 +1:11:27
226 5040 Ronny Solli Hydro Sunndal BIL 4:22:54 +1:11:55
227 5405 Terje Nerhus Valldal IL 4:23:03 +1:12:04
228 6401 Christoph Ibold   4:23:09 +1:12:09
228 5558 Odd Egil Larsen   4:23:09 +1:12:09
230 5204 Harald Barfod Oppegård 4:23:24 +1:12:25
231 6294 Robert Bering SK Rye 4:23:32 +1:12:32
232 5921 Bjørn Kr. Mathisen   4:23:34 +1:12:34
233 8324 Magne  Hjelle Eid IL 4:23:39 +1:12:40
234 5732 Glenn Ager-Wick Kirkens bymisjon 4:24:14 +1:13:15
235 5907 Severin Lindseth Aker Solutions 4:24:16 +1:13:17
236 3748 Sven Lystad Fet skiklubb 4:24:19 +1:13:20
237 5398 Gjert Monsen Team Blåvegen 4:24:31 +1:13:31
238 5333 Manfred Joeckel SC Lanzenhain 4:25:23 +1:14:24
239 5754 Geir Håkon Bjørnstad Feiring IL 4:25:33 +1:14:33
240 5050 Rune Tysse Team Intersport Sogndal 4:25:40 +1:14:41
241 5351 Vladimir Kochetov Kochetov-Team 4:26:22 +1:15:23
242 6127 Geir Røvde Johansen   4:26:34 +1:15:35
243 10229 Reinhard GROSSEGGER HSV-Saalfelden 4:27:13 +1:16:14
244 6022 Jon Rune Trondsen   4:27:19 +1:16:20
245 6649 Tore Petter Enger Vind Idrettslag 4:27:31 +1:16:31
246 5504 Bojan Trojar SD Strahovica 4:27:49 +1:16:49
247 5871 Ingar Jensen filipstad 4:27:56 +1:16:57
248 6498 Masoud Ramezani Dombås il 4:28:41 +1:17:42
249 6407 Henrik Steen Jensen   4:28:49 +1:17:50
250 6309 Werner Brogli   4:28:52 +1:17:53
251 5876 Svein Johansen Kil Ski 4:28:57 +1:17:58
252 4815 Nils Herman Kiær Ringkollen 4:29:17 +1:18:18
253 4364 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 4:29:38 +1:18:38
254 7041 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 4:29:59 +1:19:00
255 6326 Sindre Dølgaard Vang Skiløperforening 4:30:34 +1:19:35
256 5441 Ole Rognstad SSB 4:30:51 +1:19:51
257 6565 Geir Svingheim Grindvoll IL 4:30:59 +1:20:00
258 5825 Ingar Gullteig   4:31:17 +1:20:18
259 5372 Geir Lien Team Lien Bil as 4:31:21 +1:20:22
260 5959 Frode Ranhoff   4:31:33 +1:20:34
261 5443 Hans Ole Rolfsen Jonsvatnet IL 4:31:47 +1:20:48
262 4327 Oddmund Rustad Driv IL 4:32:12 +1:21:13
263 9162 Terje Sørensen JernbanensB.i.l 4:32:19 +1:21:20
264 5765 Olav Brunstad Velledalen IL 4:32:50 +1:21:51
265 7405 Gunnar Ystad Leksdal IL 4:33:08 +1:22:08
266 7225 Dag Sundvall Skiforeningen 4:33:47 +1:22:48
267 4392 Bryce Wing Ford Sayre 4:33:52 +1:22:53
268 6455 Leif Markseth Idun IL 4:33:55 +1:22:56
269 6912 Jan Eriksson Brandkårens IK Stockholm 4:34:05 +1:23:06
270 7424 Erland  Bakken Lensbygda Sportsklubb 4:34:35 +1:23:35
271 7363 Bjørn Nordengen   4:35:23 +1:24:24
272 5903 Rune Lia   4:35:25 +1:24:26
273 6580 Alain Verguet Haut Jura Ski 4:35:30 +1:24:31
274 7286 Asbjørn  Viseth Stordal IL langrenn 4:35:42 +1:24:43
275 6509 Steinar Rundsveen Telebil - Follebu SK 4:35:54 +1:24:54
276 6515 Jørn Ryssdal Lyn Ski 4:36:12 +1:25:13
277 6525 Tom Scharning Rustad IL 4:36:23 +1:25:23
278 6940 Trygve Fuglerud Eidsvold Værks Skiklub 4:36:31 +1:25:32
279 6623 Petter Lorentz Larsen   4:37:11 +1:26:12
280 5837 Åge Haugerø Statsbygg 4:37:42 +1:26:42
281 5756 Halvor Bjaaland Gjøvik skiklubb 4:38:10 +1:27:11
282 6106 Arnfinn Sørlie Sarpsborg sykleklubb 4:38:30 +1:27:31
283 8699 Erik Helli Gjelleråsen IF 4:38:33 +1:27:34
284 7154 Willy Olsen Nittedal 4:38:37 +1:27:38
285 10763 Mark Bitz   4:39:22 +1:28:23
286 5976 Jan Raastad Foss Sport 4:39:26 +1:28:26
287 5963 Andrè Reitlo NTE BIL 4:39:28 +1:28:29
288 5489 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:39:35 +1:28:35
289 5867 Greg (Dale) Irwin   4:40:14 +1:29:14
290 6490 Arne Nåbo Trollhättans sok 4:40:26 +1:29:26
291 10249 Henrik Hartmann Fast Green 4:40:49 +1:29:50
292 5949 Knut Owing Vegårshei Il 4:41:59 +1:30:59
293 6028 Rune Tørfoss   4:42:08 +1:31:09
294 6965 Åge Norman Hansen LEGETEAM AS 4:42:20 +1:31:20
295 5937 Knut Myren RISØR IL 4:43:25 +1:32:26
296 6680 Hans Andreas Schwencke Kamp/Vestheim IF 4:43:30 +1:32:31
297 6607 Bengt Göran Strid IK Stern 4:43:50 +1:32:51
298 6998 Peter Holenweg   4:44:17 +1:33:17
299 7202 Rune Skogsletten Utepeisen 4:45:00 +1:34:01
300 9239 Karsten Solheim   4:45:01 +1:34:02
301 6033 Jan-Kristian Vedeler Tønsberg Triathlonklubb 4:45:06 +1:34:07
302 7275 Tom Unnli Drammen Strong 4:45:13 +1:34:14
303 5957 Erik Rambøl Stall Bystua 4:45:20 +1:34:21
304 6414 Stan  Kaczmarek Highland Nordic 4:46:59 +1:36:00
305 5859 Knut Oddvar Hustad   4:47:36 +1:36:37
306 6609 Reinfried Waldner   4:47:39 +1:36:40
307 6640 Kjell Aarstad Dalane Sykkelklubb 4:48:32 +1:37:32
307 8753 Terje Bjørnbeth Evry BIL 4:48:32 +1:37:33
309 7131 Jon Nersund   4:49:56 +1:38:57
310 6563 Erling Svela Kondis 4:50:07 +1:39:07
311 6813 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 4:50:22 +1:39:23
312 7758 Luciano Micheletti Amusing Viaggi 4:51:11 +1:40:11
313 5565 Ola Engelbrekts Hudiksvalls IF 4:52:18 +1:41:19
314 7006 Roy Holth Granli IL 4:52:52 +1:41:53
315 7519 Stein Terje Dahl STD A/S 4:52:55 +1:41:56
316 10776 Jim Bouchard   4:53:13 +1:42:13
317 5913 Morten R. Lycke Holmen IF / I L Jardar 4:53:33 +1:42:34
318 7838 Jostein Rindal   4:53:42 +1:42:42
319 9480 Paul Bush   4:53:52 +1:42:53
320 7710 Anders Kuikka IK Stern 4:53:55 +1:42:56
321 5858 Tomas Hurtig OK Skogshjortarna 4:55:01 +1:44:02
322 6577 Vidar Underseth   4:56:06 +1:45:07
323 7019 Tor-Geir Høivik   4:56:16 +1:45:17
324 7978 Rune Østgård Bergen CK 4:56:56 +1:45:56
325 8088 Egil Skavang Arkitektbedriftene i Norge 4:56:58 +1:45:59
326 6438 Tor Arne Langdal Egge IL 4:57:52 +1:46:52
327 7159 Halvor Oseid Stabæk IF 4:58:01 +1:47:02
328 6530 Torleif Selseng Storsteinnes IL 4:58:13 +1:47:14
329 7259 Kristen Erik Thorp NRK bil 4:58:26 +1:47:27
330 6282 Olav Frode Aure Nanset Ski 4:58:40 +1:47:41
331 4148 Leif Bruaas Strand Kajakklubb 4:58:50 +1:47:50
332 6284 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 4:58:53 +1:47:54
333 6923 Per Fiskerud Skiforeningen 4:59:05 +1:48:06
333 7106 Thomas Meinich   4:59:05 +1:48:06
335 6332 Nils-Konrad Enge Team Blåvegen Langløp 4:59:09 +1:48:10
336 6597 Nils Øveraas Holmen IF 4:59:20 +1:48:21
337 6861 Eirik Brekke Nøtterøy Ski 4:59:58 +1:48:59
338 6990 Frode Hjorth Phyton Pedal 5:00:04 +1:49:04
339 11005 John Meyer   5:00:14 +1:49:14
340 7858 Bjørn Frederick Salvesen   5:00:52 +1:49:53
341 7151 Bjørn Holberg Næsvold Norske Skog Skogn BIL 5:01:04 +1:50:05
342 7846 Hans-Jacob Rødø Asker Triathlon Klubb 5:01:25 +1:50:25
343 8117 Urs Amsler   5:01:38 +1:50:39
344 7676 Bengt Jonsson Ik omega 5:01:57 +1:50:57
345 9887 Richard Smith Crested Butte Nordic 5:02:39 +1:51:39
346 6585 Mogens Weel Københavns skiklub 5:02:54 +1:51:55
347 7816 John Meidahl Petersen Københavns skiklub 5:03:53 +1:52:54
348 7096 Odd Steinar Lysen   5:03:58 +1:52:59
349 6484 Roar Nyberget   5:04:00 +1:53:01
350 6633 Roland Riebsamen Skiclub Saxonia Dresden-Germany 5:04:15 +1:53:15
351 9759 Marek Mroz   5:05:13 +1:54:13
352 7407 Vratislav Cech   5:06:01 +1:55:02
353 6376 Gunnar Hedlund Sundbybergs IK 5:06:14 +1:55:15
354 10937 Alm Jouko   5:06:30 +1:55:30
355 9868 David Sherrard None 5:06:50 +1:55:51
356 11666 Svein Melheim   5:07:53 +1:56:53
357 7167 Nils Ihlen Ramm Skiforeningen 5:08:14 +1:57:15
358 6497 Ivar Ragnhildstveit Veien Tilbake 5:08:38 +1:57:38
359 7166 Christopher Power Edmonton Nordic Ski Club 5:09:17 +1:58:17
360 6898 Jo Døhl Fossum IF 5:09:24 +1:58:25
361 6492 Pål Gerhard Olsen   5:10:07 +1:59:07
362 11155 David Stuart   5:10:11 +1:59:12
363 6575 Kjetil Tykesson   5:10:16 +1:59:17
364 9549 Pierre  Garin   5:10:50 +1:59:51
365 7266 Thorbjørn Tofteberg Råde Tamreinslag 5:11:22 +2:00:22
366 10847 Anders Formo Oslo Roklub 5:11:23 +2:00:23
367 4508 Jacques Laures Ski-club MARGERIDE-LOZERE 5:11:24 +2:00:25
368 5774 Steinar Christensen Familiepresset 5:11:48 +2:00:48
369 6948 Laird Goodman AXCS 5:12:20 +2:01:21
370 6914 Erling Evensen Sørum IL 5:12:27 +2:01:28
371 7309 Bjørn Ødegaard Skiforeningen 5:12:50 +2:01:51
372 7944 Bjørn Vadholm Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 5:13:05 +2:02:06
373 5857 Miroslav Hubacek VLTAVA FUND SKI TEAM 5:13:28 +2:02:28
374 7256 Arne Tennøy Tomrefjord il ski 5:14:06 +2:03:07
375 7528 Karl E Dønnum Vang skiløperforrening 5:14:36 +2:03:37
376 6905 Vebjørn Engeli Dombås il 5:14:58 +2:03:59
377 7499 Oddmund Brekke   5:16:13 +2:05:13
377 10285 kjartan j hove Syril il 5:16:13 +2:05:14
379 7436 Jomar Selvaag Søre Ål 5:16:33 +2:05:33
380 8775 Tom Harald Birkeland   5:16:46 +2:05:47
380 9153 David  Bowman AXCS 5:16:46 +2:05:47
382 7080 Noralf Leitring Ytre Grytøy Bygdelag 5:17:16 +2:06:16
383 11732 Christian Ramm Pareto BIL 5:17:52 +2:06:52
384 8267 Per-Eric Grön Täby IS 5:18:59 +2:07:59
385 7744 Odd Arne Madsstuen Gkøvik skiklubb 5:19:13 +2:08:13
386 7569 Bjørn Forsberg   5:19:37 +2:08:38
387 6603 Roland Altmann Skiclub Saxonia Dresden-Germany 5:20:16 +2:09:17
388 10476 Halvard Fjelle   5:20:50 +2:09:51
389 7484 Ole Binder Skiklubben Gorm Jelling 5:20:56 +2:09:57
390 7306 Knut Wærås Isfjorden IL 5:21:01 +2:10:02
391 6974 Ivar Normann Heggen Valldal IL 5:21:21 +2:10:22
392 7825 Jostein Pålsrud Benteler BIL 5:21:54 +2:10:54
393 9595 Totto Hartmann Bærum Rideklubb 5:22:08 +2:11:09
394 11542 Erling Haraldset   5:22:49 +2:11:50
395 6589 Josef Zapletal Naturfreunde Wien Orienteering 5:24:16 +2:13:17
396 8227 Knut Orvall Evensen Gjøvik skiklubb 5:24:31 +2:13:32
397 7444 Truls Hagen KLP BIL 5:24:39 +2:13:40
398 7583 Knut Inge Blix Furuseth IL Skauga 5:24:49 +2:13:50
399 8155 Jarle Bjerkestrand Aktiv mot kreft 5:25:11 +2:14:12
400 7641 Edvin Holsæter   5:25:55 +2:14:56
401 8141 Johan Bayer Københavns skiklub 5:26:00 +2:15:01
402 8379 Per Kloster   5:26:35 +2:15:35
403 7765 Buz Morison   5:26:36 +2:15:37
404 7546 Espen Eriksen Hamar Skiklubb 5:27:47 +2:16:48
405 7771 Arne Müller   5:28:54 +2:17:55
406 5935 Rob Murphy JHSC 5:29:28 +2:18:29
407 7666 Ulf Janzon Viggan Runners 5:29:42 +2:18:43
408 7621 Knut Erik Heggem   5:30:25 +2:19:26
409 7796 Eirik Nordbrøden Halden Skiklubb 5:31:38 +2:20:38
410 8323 Harald Hjellbrekke Førde 5:31:59 +2:21:00
411 9135 Hallgeir Stokke Innset il. 5:32:30 +2:21:30
412 7648 Jon Hovden Toten treningssenter 5:32:31 +2:21:31
413 7471 Kim Bakke   5:33:04 +2:22:04
414 7847 Nils Arne Røed   5:33:56 +2:22:57
415 7308 Randy Young   5:34:48 +2:23:49
416 7815 Jan Petersen Holte Ski 5:34:49 +2:23:49
417 7315 Jan-Erik Østlie   5:35:17 +2:24:18
418 8992 Sigurd Krane   5:35:18 +2:24:19
419 8361 Asle Johnsen   5:35:54 +2:24:55
420 6873 William Bøhler Rustad IL 5:35:59 +2:24:59
420 10912 Kasper Holmen Storfjord IL 5:35:59 +2:25:00
422 10133 John Burke   5:36:52 +2:25:53
423 7040 Kjell-Otto Jørgensen Skiforeningen 5:37:47 +2:26:48
424 7928 Svend Kristian Thorstensen   5:38:37 +2:27:38
425 9160 Art Copoulos Copoulos AXC 5:39:35 +2:28:36
426 5638 Björn Asgrimsson Ullur 5:39:43 +2:28:44
427 10985 Bjørn O. Lundby   5:39:50 +2:28:51
428 8642 Harald  Walder   5:39:58 +2:28:59
429 10197 Inge Magnar Flatgård   5:40:05 +2:29:06
430 10687 Jan-Otto Størdal Førde 5:40:39 +2:29:40
431 8990 Gregory Kil grnst 5:41:56 +2:30:57
432 7491 Jonn Gunnar Bjørkedal Volda VTI 5:42:09 +2:31:09
433 6604 Lars Andersson Oxvretens SK 5:42:41 +2:31:42
434 11161 Geir Svae   5:42:46 +2:31:47
435 7052 Hans Olaf Kirkeng Østbygda IL 5:43:00 +2:32:00
436 10408 Truls  Nergaard Storebrand 5:43:10 +2:32:11
437 8763 Jan Andreassen   5:43:37 +2:32:38
438 9807 Per Persson Team Bagsvard 5:44:59 +2:34:00
439 8251 Tore Frogner Veidekke Bedrift 5:46:29 +2:35:29
440 10783 Øivind Larsen Søre Osen IL 5:47:07 +2:36:07
441 7473 Ali Barnoshian   5:47:37 +2:36:38
442 8570 Arild Standal FloraCK 5:48:04 +2:37:05
443 8233 Arne Fjeldstad Vest CK 5:48:22 +2:37:23
444 7486 Bjørn Biribakken   5:49:00 +2:38:01
445 8332 Bruno Hospenthal   5:49:10 +2:38:11
446 6371 Willy Haug   5:49:35 +2:38:36
447 8589 Ketil Stølen   5:50:32 +2:39:32
448 8217 Frank Roger Eriksen Grue 5:51:43 +2:40:44
449 8166 Claus Brandt   5:52:45 +2:41:46
450 7953 Trond Vågan Eidsvoll videregående skole 5:52:54 +2:41:55
451 8566 Karl Gustav Solberg   5:54:26 +2:43:27
452 8482 Lars Bo Ottesen   5:55:00 +2:44:00
453 7805 Henning Olsen Nordbygda/Løten 5:55:35 +2:44:36
454 8091 Tor Arne Thorsen IF Frøy 5:56:52 +2:45:52
455 6608 Svein Olav  Stölen CCC 1000 5:56:54 +2:45:55
456 9454 William Marshall Blood   5:58:22 +2:47:23
457 8644 Michael Wallin   5:59:22 +2:48:23
458 10059 Ove Johnny  Nybakk   5:59:33 +2:48:33
459 10562 Walter Traubel Skiclub Saxonia Dresden 6:00:08 +2:49:09
460 7764 Bjørn Moland Bil 6:01:35 +2:50:36
461 8496 Robert Platte   6:01:46 +2:50:46
462 8086 Bjørn Villanger   6:01:54 +2:50:55
463 8189 Jon Dahl Kirkens bymisjon 6:02:05 +2:51:06
464 8292 Tim Hasbargen   6:02:51 +2:51:51
465 8544 Hans Ole Siljehaug Siljehaug Racing team 6:03:24 +2:52:25
466 9119 Jay  Wiener   6:03:46 +2:52:46
467 8630 Claes Vangen   6:04:13 +2:53:14
468 8738 Jaroslav Blazek   6:05:05 +2:54:06
469 9689 Kim Skov Frese   6:06:45 +2:55:46
470 11339 Klaus Willy Hansen Båstad IL 6:06:52 +2:55:52
471 8120 Jan Kjetil Andersen   6:08:13 +2:57:14
472 8888 Ottar Opgård Tverrelvdalen Il 6:08:39 +2:57:40
473 9415 Kim Andersen   6:08:47 +2:57:47
474 8784 Jan R. Buskenes   6:10:17 +2:59:18
475 7516 Enrico Cucchi Amusing Viaggi 6:12:00 +3:01:01
476 8668 Erik Bjørge TTI 6:12:12 +3:01:12
477 9681 Einar Kristiansen   6:12:24 +3:01:25
478 7883 Jan Gunnar Skogås St.Olavs hospital 6:14:34 +3:03:34
479 10274 Thomas Hoglund South End Rowing Club 6:15:19 +3:04:20
480 8502 Søren Qvist Aarhus Skiklub 6:16:34 +3:05:35
481 8488 Magnar Pedersen Larvik politiidrettslag 6:16:58 +3:05:59
482 8696 Henning Hafenbrädl Trøsken 6:16:59 +3:06:00
483 8652 Svein-Erik Wolden Romedal IL 6:17:19 +3:06:20
484 7990 Bjørn Haugen Morstad   6:17:23 +3:06:24
485 7544 Bjørn Engseth ConocoPhillips BIL 6:21:00 +3:10:01
486 8186 Harald B. Ciarlo Decoy Cross Country 6:21:21 +3:10:21
487 11393 Friedl Bartsch Australian WM 2019 6:23:59 +3:13:00
488 10117 Per Olav Borgås Trøsken 6:26:20 +3:15:21
489 8330 Arne Hop Isfjorden IL 6:26:35 +3:15:36
490 10947 Kjell Morten Knutsen   6:28:31 +3:17:32
491 11511 Coert Grosse Hamberg   6:28:46 +3:17:47
492 8682 Thorstein Selvik   6:28:49 +3:17:50
493 8293 Øystein Haslum   6:29:00 +3:18:00
494 8780 Ole Poulsen Brok   6:29:49 +3:18:50
495 10087 Bob Baker Alaska, USA 6:30:10 +3:19:10
496 8606 Odd Rune Tenfjord   6:31:51 +3:20:52
497 10464 Henrik Rosenberg Rosenberg&Hartvig 6:32:19 +3:21:20
498 8328 Espen Holm   6:33:17 +3:22:18
499 11862 Jan Huib Van De Stadt   6:33:35 +3:22:35
500 8112 Egill Abrahamsen   6:34:00 +3:23:00
501 8890 Claus Steensgaard Pedersen   6:34:24 +3:23:25
502 11963 Sulev Salong Sporttravel 6:35:21 +3:24:22
503 9730 John Maroney   6:38:02 +3:27:03
504 8561 Rolf Arve Sletvold Fengselets BIL 6:41:59 +3:31:00
505 11369 Harald Amundal   6:43:42 +3:32:42
506 10477 Hallvar Saus   6:44:22 +3:33:23
507 8368 Geir Kalstad Tambarskjelvar 6:44:58 +3:33:59
508 8628 Bjørn Vadset   6:45:23 +3:34:24
509 8764 Stig Arntzen   6:48:53 +3:37:54
510 9901 Mats Stertman Sigtuna OK 6:50:30 +3:39:31
511 8241 Reidar Flæte Førde 6:51:52 +3:40:52
512 8366 Reidar Jørgensen   6:52:02 +3:41:02
513 8729 Erik Glende Shiul 6:56:34 +3:45:35
514 8923 Bjørn Erik Solvi Skagerrak Sportsklubb 7:01:16 +3:50:17
515 11692 Ulf Nilsson Filipstads SF 7:02:46 +3:51:47
516 8136 Fred Inge Barbøl   7:04:37 +3:53:38
517 10688 Kjell Ove Alvestad Oskars skiklubb 7:11:38 +4:00:38
518 10094 Leslie Begby Begby-gutta 7:12:21 +4:01:21
519 8182 Christoph Böckermann Sausewind 7:15:32 +4:04:33
520 8279 Rolf Hagstedt IK Stern 7:16:06 +4:05:06
521 8891 Erling Petersen   7:18:43 +4:07:44
522 10118 David Bowen Bridger Ski Foundation 7:24:30 +4:13:31
523 8901 Øyvind Rustad   7:26:14 +4:15:15
524 10994 Randal Machado   7:26:54 +4:15:55
525 11639 Morgan Lervaag   7:27:28 +4:16:29
526 8276 Jens Gunvaldsen   7:29:28 +4:18:29
527 8204 Bern Ebel   7:29:51 +4:18:51
528 10723 Per Ankaer Københavns skiklub 7:30:11 +4:19:12
529 10434 Steffen  Pedersen Team Far 7:31:53 +4:20:54
530 8613 Martin Thur   7:32:25 +4:21:25
531 11019 Jan Ove Myklebust   7:33:43 +4:22:44
532 8928 Kjetil Stoltz   7:35:48 +4:24:49
533 9777 Thor Nordstrand   7:41:40 +4:30:41
534 9116 Robert Berger   7:45:17 +4:34:18
535 8311 Tom Helgesen   7:47:13 +4:36:13
536 8897 Mogens Rasmussen   7:47:25 +4:36:26
537 11416 Poul-Erik Borby   7:49:47 +4:38:48
538 8512 David J Rhude Snow Leopard Nordic 7:52:00 +4:41:01
539 8288 Øystein Vidar Hansen   7:59:06 +4:48:07
540 999 Hans Inge Hauan Fjell-og sykkelservice 8:02:02 +4:51:02
541 9657 Henrik Kragh Jørgensen   8:06:11 +4:55:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +