Resultater Birken - Birkebeinerrennet 2019 - Menn 75-79 år



Resultater Birken - Birkebeinerrennet - 54 km, klassisk
Rena til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Resultatliste Klasse Menn 75-79 år- Uoffisielle resultater
NB! Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen.

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1198 Oddbjørn Syversen Telemark fylke 4:12:09 +0:00
2 1088 Christian Børs Lind Røa IL 4:14:31 +2:22
3 1139 Erling Pedersen I.l.siso 4:16:53 +4:44
4 1239 Berth David Wilhelmsen Sykkylven IL 4:17:30 +5:21
5 1170 Arnt Johan Skjetne   4:23:46 +11:37
6 1044 Einar Jebens Fossum IF 4:26:36 +14:27
7 1028 Gudmund Hval Søndre Ål Sportsklubb 4:29:17 +17:07
8 1329 Matz Jenssen Ready 4:29:27 +17:18
9 891 Per Aftreth POA 4:30:55 +18:46
10 1134 Jan Bård Os Fauske IL ski 4:31:47 +19:38
11 979 Magne Gjersvoll IL ULVUNGEN 4:33:15 +21:06
12 1260 Knut Aas-Jakobsen Skiforeningen 4:34:05 +21:56
13 1092 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklub 4:35:11 +23:02
14 1180 Otakar Srovnal LOKO Zabreh 4:39:22 +27:12
15 1084 Svein Lie Fossum IF 4:40:50 +28:41
16 982 Herbert Goller   4:44:28 +32:19
17 1212 Eigil Thorberg Ready 4:48:05 +35:56
18 1024 Dag Håvard Holum   4:48:52 +36:43
19 1055 Viggo Kampli Milslukern Sport 4:49:00 +36:51
20 922 Jon O. Bolme Rindal IL 4:49:36 +37:27
21 1027 Arvid Hovland Førde 4:50:17 +38:08
22 1262 Bjørn Pleym Myhr   4:56:44 +44:34
23 1217 Arve Tretterud Ullensaker skiklubb 4:57:50 +45:41
24 1087 Frank Lillehagen Horten SK 4:58:08 +45:59
25 1172 Knut Skogan Steinkjer Skiklubb 5:00:40 +48:31
26 1076 Einar R Lauritsen Holeværingen 5:01:19 +49:10
27 1045 Tor Jebens Ready 5:04:29 +52:20
28 1109 Bernt Fr. Moe Vang skiløperforening 5:06:14 +54:05
29 1279 Harald Johansen Åsbygda IL 5:06:48 +54:39
30 1189 Svein Magne Storli Andreplassen Ski Team 5:07:03 +54:54
31 896 Hans Arleth Københavns skiklub 5:07:34 +55:25
32 927 Tor Breen   5:11:58 +59:49
33 1155 Jan Steinar Roset Fjellhug/vereide 5:13:28 +1:01:19
34 1030 Svein Hvidsten   5:15:07 +1:02:58
35 1023 Eirik Holten Miclis 5:15:57 +1:03:48
36 967 Steinar Fjeldheim Bækkelagets Sportsklub 5:17:13 +1:05:04
37 1032 Westye Høegh   5:18:37 +1:06:28
38 1025 Kjell Terje Hopen   5:20:42 +1:08:33
39 1270 Eilert Flågan Bærums skiklub 5:22:07 +1:09:58
40 977 Hermann Geier Skiclub Saxonia Dresden-Germany 5:35:31 +1:23:22
41 960 Jon Falkenberg   5:57:34 +1:45:25
42 925 Kjell Bratbergsengen NTNUBIL 5:59:33 +1:47:24
43 1229 Oldrich Vlach   5:59:51 +1:47:42
44 1211 Søren Thomas Thomsen Københavns skiklub 6:11:33 +1:59:24
45 1267 Finn Sjue   6:16:03 +2:03:54
46 1041 Ivan Jaksch   6:25:51 +2:13:42
47 1193 Norulf Støve   6:26:50 +2:14:41
48 1144 Jiri Ptacek   6:27:40 +2:15:30
49 903 Steinar Banken Åsa Il 6:30:16 +2:18:07
50 904 Øivind Barlaug   6:31:43 +2:19:34
51 9191 Ivar Eidsmo   7:18:51 +3:06:42
52 1223 Jan Vadlejch   7:49:13 +3:37:04
53 914 Terry Berry   9:48:54 +5:36:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +