Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner 25-29 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 640 Emily Benham Hadeland CK / Cannondale Girls UK 3:24:33,4
2 583 Stine Hasund Eid Kloppa Off Road Klubb/Milslukern Sport 3:25:27,8
3 605 Martine Fon CK Victoria 3:27:45,8
4 588 Agnes Marie Eek Ullensaker CK 3:28:26,3
5 3576 Mirijam Kjøraas Gauldal SK 3:37:56
6 3605 Cille Røise Toten Kranken 3:37:57
7 607 Andrea Patricia Coucheron Boc 3:40:00,9
8 3548 Mari Børretzen Birk sport 3:40:26
9 13241 Anne Maren Utne Belsby   3:42:24
10 3678 Maren Thomasgaard Team Skigo 3:42:37
11 3644 Solveig Nordengen Toten-Kranken CK 3:45:33
12 13214 Marita Klevmoen Lillehammer Idrettsbarnehage 3:46:14
13 13222 Oda Røgholt Trysil SK 3:46:51
14 12794 Karoline Wisløff Rud   3:47:37
15 3533 Cathrine Andersen Odal SK 3:48:55
16 13443 Athina Alisøy Karipi   3:52:54
17 3544 Solveig Tveter Bratlie Norcem/Leca/Bygg.no 3:55:32
18 13217 Kaja Melstrøm Odal SK 3:56:36
19 6357 Guro Sogn Forsvaret 3:57:08
20 7138 Martine Nyhus   3:58:19
21 7588 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub 3:59:46
22 7733 Astrid Kirkebø Elde   4:00:32
23 6687 Ingrid Kornberg Simensen Simensen Super Team 4:02:13
24 6331 Ingeborg Olsen Ådal il 4:03:41
25 6219 Silje Marie Bolstad Åslia Skilag / sport1 Rena 4:06:09
26 707 Marianne Bergli CK Valdresekspressen 4:08:44,3
27 13212 Marte Haukås Flage Andebarkji TSK 4:08:48
28 7569 Ragnhild Bjerkeset Gjemnes Sykkelklubb 4:13:27
29 6979 Ingrid Larsen   4:14:52
30 7919 Hanna Aarnes Nisja Dr.techn.Olav Olsen 4:15:46
31 7433 Maja Solli Hydro BIL 4:17:17
32 7510 Mari Bårdseng Team Superselma 4:18:52
33 5641 Mari Brenna Odal SK 4:22:22
34 7653 Janicke Magnus Norcem/Leca/Bygg.no 4:24:22
35 9003 Oda Hanem Myhrvold Handelsbanken/Aron SK 4:26:57
36 8822 Ingunn Gotland Øvergaard Statnett SF 4:28:49
37 7769 Frøydis Saltnes Scandinavian Business Seating 4:28:59
38 7852 Marte Møller Garthus PWC Bil 4:29:41
39 9756 Maria Grorud Fagerhøi   4:31:12
40 7900 Anne Cecilie Lian Andebu IL 4:33:06
41 9023 Katrine Park Caverion 4:35:28
42 9090 Julie Uggen Milsluker'n Sport 4:37:06
43 11981 Inger Marie Meen Svene Il 4:40:21
44 12349 Ulrikke Nytun Wilhelmsen   4:43:19
45 8369 Kristin Bethuelsen   4:43:40
46 9315 Andrea Stranna Njård 4:46:20
47 9913 Dorte Camilla Kongsrud   4:47:44
48 8547 Ingrid Skulstad  Aarstad   4:48:25
48 8283 Margit Røed Taxerås Vegårshei Il 4:48:25
50 9097 Trine-Lise Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:50:39
51 11174 Silje Maria Pedersen   4:53:09
52 11423 Karina Starup Team Superselma 4:53:46
53 9647 Kristin Weyer-Larsen Bærum 4:54:20
54 8792 Inger Helene Trollebø Njård 4:58:01
55 11213 Birgitte Sørum   5:08:03
56 8840 Gry Haukåssveen   5:11:32
57 12366 Cendrine Holme Njård 5:15:04
58 12591 Eva Solfrid Bakken-Byenstuen Brummunddal Sk 5:16:51
59 12632 Christina Gjesdal   5:20:52
60 10139 Lisbeth Sæther   5:21:05
61 10171 Lill Tonje Kongsrud   5:27:27
62 12970 Kamilla Simensen   5:28:50
63 12908 Heidi Gulli Sagene IF /Norcem/Leca/Bygg.no 5:29:11
64 12381 Helene Nyvold Kolbotn SK 5:29:59
65 10084 Rikke Løvmo   5:32:42
66 12808 Katrine Falkenberg Spenst Lillehammer 5:33:35
67 13098 Malene Hestegrei   5:33:48
68 11069 Marita Årsheim Bakkebø   5:33:58
69 13444 Rannei Fjelnseth Carl Berner Sykkelklubb 5:34:58
70 12777 Pia Sætaberget   5:35:24
71 11989 Eleni Myrheim Forsvaret 5:39:03
72 12233 Agnes  Klodvik Østerholt   5:40:18
73 10114 Sandra Ovesen Eidsvoll SK 5:41:06
74 12238 Mari Langaas Stiftstaden SK 5:44:38
75 12927 Ingrid Berg Jørgensen Stiftstaden SK 5:46:23
76 9746 Cathrine Dullum   5:47:43
77 11108 Ingvild Haugom Yiiiha SK 5:53:20
78 9372 Henriette Johnsrud Aktiv mot kreft 5:53:36
79 10325 Caroline Ødegaard   5:56:55
80 12178 Monica Darvik   5:57:56
81 10328 Anette Aakerlund   6:06:13
82 10337 Guro Sellin   6:16:38
83 9818 Anne Marte Lægreid Sarpsborg 6:24:12
84 12352 Ingrid Pedersen Ringsaker OK 6:36:17
85 12221 Stine Aalmen Jonassen   6:39:04
86 11847 Marie Scheer-Strømme Norcem/Leca/Bygg.no 6:44:50
87 11967 Nadia Kristiansen   6:49:29
88 11431 Doris Telhaug Team Superselma 6:56:23
89 11602 Karoline Agerup Norcem/Leca/Bygg.no 6:59:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +