Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner 30-34 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 650 Hielke Elferink Craft Rocky Mountain Factory Team 3:13:27,3
2 567 Ingrid Lorvik CK Victoria 3:17:53,7
3 682 Anne Helene Reiten Sk Rye/Unilabs 3:29:41,5
4 689 Margrethe Adde Kjeøy Stiftstaden SK/ PWC 3:38:07,7
5 13258 Ida Kristin Bos-Haugen   3:38:39
6 13224 Ingvild Kiil Silli Stiftstaden SK 3:39:14
7 3629 Marte  Dalen   3:42:10
8 3555 Merethe Gabrielsen Sport 1 Grimstad 3:43:47
9 3668 Maria Hageland Nanset IF sykkel 3:45:22
10 705 Janne Smauget Fredrikstad Sykkelklubb 3:45:29,3
11 13226 Petra Skoupilova Moss CK 3:48:16
12 13228 Siv Elin Sæteren SK Rye 3:51:51
13 13219 Wibekke Kristine Ombye EIKER CK 3:53:05
14 13213 Agnethe Fløtlien Lillehammer sykehus BIL 3:53:31
15 6717 Oda Midtlyng Klempe TeamBjørn 3:53:32
16 13260 Cathrine Heyerdahl-Larsen Falck - Holmenkollen CK 3:57:17
17 3597 Christine Olsen-Hagen   3:58:33
18 6683 Anette Gaaserud BILS 3:58:44
19 3665 Anette Galåen EY Bil 4:00:17
20 13246 Johanne Stake EIKER CK 4:00:51
21 6428 Vibeke Bakken   4:01:37
22 6181 Berit Dalen Myrvold CrossFit Lillehammer 4:03:44
23 6476 Kine Aronsen   4:04:01
24 7777 Maren Ranhoff Hov   4:07:03
25 7096 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening / Team Parkettpartner 4:07:05
26 7940 Silvia Rasmusson TEAM NORGESGRUPPEN 4:07:10
27 11331 Ive  Losnegard Team Superselma 4:12:02
28 6867 Lene Snerk Pettersen Eidanger IL 4:12:16
29 11382 Stine Høiby Team Superselma 4:15:16
30 6942 Cecilie Welo Rustad IL 4:15:32
31 4400 Andrea Pedersen   4:18:00
32 11040 Silje A Aaen-Egenes Handelsbanken BIL 4:20:00
33 8493 Kathrine Rekdal   4:20:46
34 9089 Nina Stølen   4:21:31
35 6650 Ingrid Aas CK Elverum 4:23:37
36 3631 Heid Kristin Bjørkeslett   4:23:38
37 6831 Ingrid Aarflot Kalland Aktiv mot kreft 4:31:52
38 11425 Maria Sundfær Team Superselma 4:32:16
39 9379 Inger Lise Odden Fannefjord SK 4:33:34
40 9100 Kari Sekkeseter Brages Bilforretning 4:41:58
41 12984 Ida Martine Strøm   4:42:41
42 9171 Kine Andersen   4:43:17
43 8551 Karianne Rødland   4:43:37
44 11459 Maren Rogstad   4:44:03
45 9272 Line Øverli Mikkelsen Furnesjinten 4:46:28
46 12599 Emma Byre   4:49:57
47 10813 Mette Dalbakk Galterud 4:55:59
48 9352 Janne Stensrud Skaret Rena IL Sykkel 4:58:04
49 8528 Susanne Vennerød   4:59:03
50 10185 Hege Sjong Lillehammer Idrettsbarnehage 4:59:59
51 12662 Gudrun Helga Jonsdottir Skanska 5:03:28
52 9902 Mona Elisabet Schau Infotjenester 5:05:28
53 12327 Anette Bunkholdt CK Jarlsberg 5:15:18
54 9321 Gunn Helene Svela Team Bringsli 5:15:19
55 12968 Ester Schartum-Hansen   5:15:42
56 10299 Anne Charlotte Løkka Gjelsvik   5:18:36
57 5999 Jeanette Johannessen Bogafjell Sykleklubb 5:19:03
58 10802 Anette Astrup Bleie Deloitte B.I:L 5:20:50
59 9397 Anne Marte Haug Lommedalen IL 5:22:04
60 11903 Therese Døviken Team CYL Airnergy 5:25:36
61 12705 Anette Garcia De Presno   5:31:10
62 10029 Ingrid Grytbakk   5:32:42
63 11859 Marte Sæther Team Foss 5:34:43
64 12786 Kristine Andrea Bergh Team Bahco 5:39:47
65 12754 Julie  Waagene   5:46:06
66 13047 Ingrid Børslid Aksvik IL Dyre Vaa 5:46:27
67 11946 Linda Hvidsten   5:46:29
68 9848 Lise Pettersen Løberg Eidanger IL 5:47:26
69 13110 Kaja Melhus Sjølli   5:53:53
70 9743 Irene Martine Dahlseng   6:05:13
71 11675 Lene Kristine Hykkerud   6:11:40
72 10281 Eline Hartsang Nordialog 6:17:02
73 11130 Lene Johansen   6:18:15
74 11796 cathrine Hjartholm Holmestrand Sykkelklubb 6:40:51
75 11638 Florentine Finberg Norcem/Leca/Bygg.no 6:52:37
76 11815 Lone Bentzen FIRE Kristiansund 6:52:53
77 13445 Julie Evensen   6:53:42
78 10265 Eirin S. Dybing   6:58:39
79 11845 Sølvi  Foss Husby   7:09:45


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +