Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner 35-39 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 551 Jeanette Persson CK Nittedal/Team Milslukern 3:20:45,4
2 620 Camilla Horneman CK Victoria 3:29:25,3
3 673 Hanne Beate Melby Molde CK 3:29:34,6
4 700 Tina Alkvist Gruvelia SK 3:31:04,8
5 574 Linda-Kristine Bjerke Glåmdal SK / Hedmark Terrengsykkel 3:31:22,4
6 651 Anke Dannowski ESV Dresden MTBO / kivel:o) 3:33:59,4
7 693 Ingrid Fjellestad Sandane SK 3:34:02,1
8 3571 Agnieszka Janicka Bogafjell Sykleklubb 3:35:25
9 13215 Frøydis Larntvet Kvernes Nittedal CK 3:41:57
10 3637 Ellinor Heggset Stiftstaden SK 3:43:07
11 3617 Kristine Svendsen Steinkjer CK 3:43:38
12 3545 Siv Bratteli Rakkestad Sykkelklubb 3:44:09
13 3587 Marthe Tøsse Løvseth Lillehammer ck 3:44:53
14 3628 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 3:46:11
15 3658 Jannicke Klepp Drøbak Multisport 3:46:43
16 13227 Elise Sommerseth   3:53:24
17 6338 Birgit Ryningen   3:54:55
18 3580 Therese Kristiansen Moss CK 3:55:05
19 3642 Ingrid Løken Sandnes Sykkelklubb 3:57:06
20 6876 Janicke Selnes Vesterålen SK 3:57:33
21 6528 Sølvi Hadland Bryne CK 3:58:01
22 3606 Anne Karin Røken Toten- Kranken CK 3:58:42
23 3660 Camilla Savland   3:59:53
24 7483 Agnete Fredriksen Team Superselma 4:01:41
25 6393 Johanna Brandsegg   4:02:21
26 6661 Inger Austrem Rådtassene 4:02:22
27 6138 Nina Haugen Eidsvoll SK 4:03:14
28 3604 Ingrid Annita Rosvold CK Victoria 4:05:22
29 6654 Hanne Sagsveen Hjorthaug Team Hjorthaug 4:06:13
30 6391 Hanne Bjørnvolden   4:06:17
31 6573 Vibeke Molund Harstad CK 4:06:19
32 3670 Lene Larsen Herkules sykkel 4:06:58
33 8268 Ingrid Rindal Øvsteng Lillehammer skiklubb 4:10:13
34 3645 Sissel Drege Andebarkji TSK 4:10:32
35 6898 Kristin Sælevik   4:13:04
36 7324 Lise Tomren Fjørtoft Nordøy IL 4:13:48
37 6940 Ane Ingeborg Heskestad   4:13:55
38 3674 Anna Nylund Tromsø Cykleklubb 4:13:57
39 7036 Irene Brodshaug Feiring IL 4:14:47
40 7926 Kirsten C. Olesen Handelsbanken BIL 4:15:34
41 7453 Solveig Torkildsen   4:17:46
42 7360 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 4:19:16
43 8253 Tine Thorstensen Oslo 4:19:32
44 10340 Hanne Kristiansen   4:20:11
45 7575 Marit Dyrendahl   4:22:23
46 6639 Irene Bredvold Weiby BDO Advokater 4:22:41
47 7295 Mette Ottesen Bergh Team M & M 4:23:02
48 7718 Hanne Thu-Kure Tubakken sykkelklubb - Horvå 4:23:23
49 11332 Anette Larsen Akselsen Team Superselma 4:24:03
50 7490 Mariann Byrløkken Sykkelridderne SK, Team Aurora Borealis 4:25:03
51 13397 Camilla Bartholdsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:25:54
52 8025 Mari Bjørnhaug Eidsiva bredbånd 4:26:29
53 7735 Kristine Pedersen Vesterålen SK 4:26:37
54 8449 Kirsti Krangsaas Klevset Team EngrosFrukt 4:27:14
55 7648 Kine Lidsheim Hufserypene 4:28:15
56 12913 Merethe Hedstein   4:28:27
57 8016 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Morgedal Il 4:29:33
57 9024 Ann-Kristin Pedersen   4:29:33
59 12789 Toril Aune Fossen   4:30:01
60 11202 Kirsten Sporbeck   4:30:03
61 8285 Linda Årseth Skagerrak Sportsklubb 4:30:49
62 8296 Mona Kristin Gundersen Solør CK 4:35:56
63 9367 Line Todal Vardeåsen sykkel 4:37:20
64 11412 Cathrine Dahl Oppi Team Superselma 4:38:10
65 11150 Ida Sigrid Loeng   4:40:44
66 9883 Kjersti Løvnes Vedum   4:41:45
67 12376 Terese Owesen Team lett og fin 4:42:36
67 9365 Frida Kostøl   4:42:36
69 11923 Christel Hafredal NOV BIL 4:43:06
70 8694 Linda Halvorsen Volkswagen 4:43:10
71 9641 Kathrine Busch Næsvold Terråk IL/Bindal sykleklubb 4:50:28
72 8782 Ann Kristin Strøm Team Superselma 4:55:03
73 12734 HILDE SØNDROL   4:57:58
74 12333 Jannicke Ese   4:58:21
75 8431 Lene Berge Holm   4:59:39
76 12210 Charlotte Madeleine Hansen   5:02:59
77 12928 Heidi Karlsen   5:11:06
78 11817 Nina Bøkseth FIRE Trondheim 5:12:38
79 9778 Anette Hartviksen CK Elverum 5:13:43
80 11368 Christina Mariana Hajdelstam Team Superselma 5:14:49
81 12379 Mette Kvaale   5:14:52
82 9903 Kirsti Nordseth Vikhals Infotjenester 5:15:38
83 9860 Tonje Simonsen   5:18:38
84 9587 Beate Solevåg Slinning Emblem IL 5:20:05
85 13412 Anita Karsrud   5:20:32
86 9536 Bente Rindal Kvendset Trollheimen Sk 5:23:13
87 9915 Jorunn Stensmo Eidsvoll Sykkelklubb 5:24:15
88 11257 Christin Slydahl Skjeberg CK 5:24:35
89 10161 Elisabeth Andersen Team Superselma 5:26:44
90 11345 Marit  Bjørnstad Team Superselma 5:30:08
91 10082 Hege Nikolaisen Lyshaugen Toten-Kranken 5:31:33
92 9043 Liv Simonsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:39:08
93 12896 Cecilie Evje Elixia 5:42:40
94 12034 Henriette L Torvund Nesodden 5:43:53
95 9997 Ingunn Bergkåsa Volkswagen 010 5:44:45
96 11636 Ida Susann Flo Ervik   5:50:30
97 10089 Eileen Melby   5:51:50
98 10081 Martha Lyngnes Marerittet 5:52:18
99 11107 Anja Helen Haugom Yiiiha SK 5:53:20
100 10155 Anne-Lene Wathne Andersen Herkules sykkel 6:00:22
101 11975 Mirva Lehtonen Shaman Adventure 6:00:27
102 10088 Tone Jeanett Meisingset   6:04:21
103 11401 Monica Løland Team Superselma 6:06:33
104 11779 Kristin Rossvang   6:07:47
105 10294 Kristine Tanderø Kristiansen   6:15:52
106 10017 Hilde Kristin Erlandsen Skodje Il 6:25:44
107 11830 Katrine Schanzenbecher FIRE Kristiansund 6:52:45
108 10027 Eli Villumstad Granum   6:53:52
109 11766 Camilla  Velle Brages Bilforretning 6:58:14
110 11856 Christina Frost Sandøya IL 7:07:29
111 12721 Cathrine Sletten   7:08:53
112 11897 ShuChun Chiu Data Respons BIL 7:11:55
113 11152 Siri Merete Lohne-Fosserud   7:25:06
114 10268 Anita Folde Brages Bilforretning 7:30:06