Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner 40-44 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 628 Gunn-Rita Dahle Flesjå Sola CK/Multivan Merida Biking team 3:11:18,0
2 554 Jennie Stenerhag Falu SK 3:13:26,6
3 586 Anne Kristine Nevin Stiftstaden Sykkelklubb 3:20:51,0
4 589 Turid Hagelia Korshavn Grimstad SK 3:22:16,0
5 593 Maj Mork-Johansen Vestby sykkelklubb 3:23:50,3
6 699 Cathrine Bjørkelund Sportsklubben Rye 3:26:46,6
7 597 Thrude  Natholmen Sandefjord sk 3:29:51,8
8 680 Marianne Kalbakken CK Elverum 3:31:01,6
9 643 Line Holst Bærum OCK / Team Gåping 3:31:31,1
10 708 Hanne Westerheim Danielsen Ottestad Il Sykkel 3:33:26,6
11 641 Elisabeth Lockert Gruvelia SK 3:33:28,9
12 701 Erna Opseth Glåmdal SK 3:34:08,5
13 681 Sidsel Nordhagen Lørenskog CK/Unit4 BIL 3:37:33,9
14 3592 Hege Moen 3T/Heimdal Bolig 3:37:44
15 3664 Nanna Barkholt-Rykken Elavit Helse og Trening 3:38:03
16 3618 Tove Svendsen SK Rye Sykkel 3:39:30
17 667 Marianne Sandaker Moss CK 3:39:40,5
18 3611 Pernille Bjørnstad Solheim Team Superselma 3:41:18
19 3596 Cathrine Årstad Olsen Norcem/Leca/Bygg.no/Bingsfoss SK 3:42:43
20 3588 Wenche Løvsletten Forsvaret/Ottestad SK 3:44:03
21 3573 Hilde Johnsli Vind IL 3:44:05
21 3542 Hilde Bolstad Ingeberg 3:44:05
23 13231 Marie Waagan Mossck 3:44:17
24 3578 Kristin Klundsæter Solør CK 3:44:39
25 3663 Barbro Engebretsen KCK 3:44:50
26 3615 Siw Storsveen CK Elverum 3:46:54
27 3639 Karin Kjensli Kjærstad Il 3:47:14
28 3556 Merethe Vedal Toten-Kranken CK 3:47:58
29 3537 Anne Signe Been Mossck 3:48:22
30 3549 Guro Christiansen Team Gåping 3:48:36
31 3585 Klara Lyngnes Sagene IF Sykkel 3:48:39
32 6035 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 3:48:52
33 13247 Astrid Auestad Tollefsen Gruvelia SK 3:49:10
34 3594 Monica Nyheim Team Foss 3:49:49
35 3558 Anne-Berit Granli Eidsvoll SK 3:50:57
36 11792 Ilona Jambor Wenaas 3:51:27
37 3565 Silje Gry Hanssen Harstad Cykleklubb 3:52:33
38 6814 Linda Irene Huseby SK Rye 3:52:48
39 3557 Monica Godtfredsen Driv IL Sykkel 3:54:48
40 6152 Torill Kalfoss Stovnerkameratene/Fürst BIL 3:56:29
41 3591 Gry Hauge Merkesdal Sand IL Terrengsykkel 3:58:02
42 13243 Merethe Ekroll Gruvelia SK 3:58:27
43 6164 Kjersti Leiksett Lørenskog CK 3:58:30
44 6184 Heidi Tronbøl SK Rye 3:58:36
45 3667 Laila Grønnerud   3:58:38
46 7352 Anne Christine Bull Haaversen Fossum 3:58:45
47 11881 Berit Benjaminsen Milslukern Sport 3:59:48
48 3546 Guro Bryggen Skjeberg CK 4:00:52
49 6922 Eva Mangset Brumunddal SK 4:01:06
49 3634 Kari-Anne Dyrkorn Rena IL / Forsvaret 4:01:06
51 12068 Mette Haga Atlas Copco Sykkelteam 4:01:58
52 7086 Torill Stålesen Høyland Bryne CK 4:02:02
53 7171 Kristin Svendgård-Roe Lam på bordet 4:02:08
54 6532 Vibeke Stückrath Hay Lille kanin 4:03:31
55 3635 Heidi Kulsrud Elton Gruvelia SK 4:04:13
56 6540 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 4:04:22
57 6503 Tone Larsen Engkrog Sula sk 4:05:58
58 3627 Birgitte Ødegård Re Sykkelklubb 4:06:02
59 7893 Marianne Krogstad   4:08:54
60 7755 Lene Nybakke CK Valdresekspressen/Team Råskinn 4:09:04
61 12924 Marianne Losnegaard Jensen Telenor BIL 4:10:28
62 3535 Lisbeth Austad Ullensaker CK/Avinor BIL 4:12:22
63 12370 Gro Hege Viberg CK Victoria 4:12:42
64 6763 Jane Helen Burås Nitelva CK 4:12:50
65 13259 Anniken Dygd Kvisgaard CK ValdresEkspressen / Team Råskinn 4:13:00
66 13230 Aud Val   4:13:46
67 6613 Marianne Garang Sodeland Eika Bil 4:15:23
68 7775 Dordi Smiseth   4:15:57
69 9194 Camilla Brevik Terråk il 4:16:36
70 7690 Tone Sandaker Nitelva CK 4:17:03
71 3640 Eli Kjønsberg Forsvaret 4:17:58
72 8274 Vibeke Strand Infotjenester 4:18:10
73 6570 Rita Milli Eidsvold Værks Skiklub 4:19:44
74 8790 Jannecke Tobiassen Team Superselma 4:20:27
75 6910 Mariann Tuko Kongsberg IF 4:21:09
76 7497 Martina Svensson   4:21:10
76 7963 Inger Anne Sporild Skogn IL 4:21:10
78 8036 Gro Killi BRØTTUM SYKKEL 4:21:19
79 7363 Astrid Justad Hennum Glitre offroad 4:21:23
80 7932 Tone Annie Olsen Team Det Lille Kjøkken 4:22:28
81 8033 Elin Merete Pedersen Ck Toten Tråkk 4:24:36
82 8842 Tone Nakken Stiftstaden Sykkelklubb 4:24:48
83 11939 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 4:26:36
84 8026 Camilla Pettersen   4:27:31
85 7316 Mari Elisabeth Ellevold O.B. Wiik AS 4:27:46
86 8187 May Sissel Lien Rognstad   4:31:10
87 9110 Isabel Johansen   4:31:19
88 8035 Marianne Støkken Pilgaard   4:31:40
89 8150 Monica Halvorsen Åsmarka IL 4:32:37
90 9258 Birgitte Larsen   4:32:44
91 8747 Bente Motrøen   4:33:49
92 12990 Bente Syvertsen   4:34:04
93 7984 Lise Velund   4:35:28
94 7640 Elisabeth Kvendseth Molde CK 4:41:50
95 8654 Bente Brembo IF Frøy 4:43:56
96 8802 Ann Katherine Olsen Vige Austrått SK 4:45:09
97 9341 Svanhild Wolden   4:46:15
98 13432 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 4:48:03
99 8682 Cathrin Fremmerlid Aktiv mot kreft 4:48:40
100 8313 Gyda Hallberg TAL 4:50:12
101 7181 Ragnhild Vinsnesbakk Stiftstaden SK 4:50:39
102 11959 sunny Helen Karlsen Farsund Sykleklubb 4:54:21
103 11238 Marianne Årdalen Eidanger sykkel 4:54:29
104 12807 Heidi Kristin Ekeberg   4:54:48
105 9351 Lene Udnæseth Holsve Fjerdingby jentene 4:55:09
106 13406 Marina Petersson Gnosjö FK 4:55:38
107 12255 Marianne Moslet   4:55:49
108 8693 Elin Halleraker Bømlo sykkelklubb 4:56:46
109 9517 Guro Strugstad Jenssen   4:57:29
110 11389 Kathrine Jenssen Team Superselma 4:57:38
111 9195 Kristin Brænden   4:57:49
112 7946 Ingrid Moen Rotvik Asker Ck 4:58:04
113 9375 Ingvild Segelvik Aasen Bjørn Myhre Sport/Telenor BIL 4:59:28
114 11188 Gro-Hege Sandaker Tatt av vinen 4:59:32
115 11336 Heidi Holmen Ask Team Superselma 5:00:04
116 11254 Terese Guldberg Norheim Oppdal IL 5:00:56
117 9898 Lene Barlie Follo SK 5:03:20
118 11002 Eva Grindheim   5:03:48
119 9744 Anita Halle Dalskau Skåla IL 5:04:14
120 9625 Wenche Elisabeth Syvertsen Team Superselma 5:04:36
120 12887 Anne Sofie Dæhlen Knapstad Bikers 5:04:36
122 11468 Kristin Sletvold Vik Team Superselma 5:05:14
123 9856 Tove Seime   5:08:15
124 9449 Monica Berntsen   5:08:26
125 13006 Marianne Ødegaard   5:09:46
126 9323 Elin Sønderland Team Bjerke 5:11:13
127 9824 Bente Mobråthen Romeriksåsen SK 5:15:53
128 9554 Trine-Lise Nakken TEAM NORGESGRUPPEN 5:17:45
129 9590 Mette Stab-Nielsen bikefever racing team 5:21:44
130 9685 Marianne Trønnes Savalen SK 5:21:58
131 9657 Elisabeth Norgård Gabrielsen   5:22:13
132 10822 Juliann Sætre  Emblem   5:22:21
133 12024 Linda Svendsrud Gausdal sykkellag 5:22:34
134 9920 Camilla Hansen Drøbak Frogn IL Sykkel 5:31:00
135 10079 Johanne Lier   5:32:29
136 10016 May-Britt Eriksen   5:33:46
137 10072 Jane Kristoffersen Hamar politi IL 5:35:00
138 9909 Wenche Kristiansen   5:36:35
139 11140 Elisabeth Larsen   5:39:02
140 11739 Line Skatvold Eide Norcem/Leca/Bygg.no 5:39:07
141 8127 Harriet Engesvik Namdal SK 5:40:59
142 10124 Christine Salvesen Eidsvoll SK 5:41:23
143 9742 Mona Dahle BKBIL 5:48:47
144 9863 Kristin Abrahamsen Småge Herkules sykkel 5:51:37
145 9866 Mariane Stensby   5:52:17
146 13094 Lillian  Sandsengen Team Jalapenos 5:55:02
147 11066 Anette Austad Tatt av vinen 5:57:30
148 10095 Marlen Nilsen Ullensaker CK 5:58:31
149 11243 Kari Anne Paulsen   6:02:27
150 11024 Ingunn Bakken Hodalen IL 6:08:08
151 11978 Nina  Loeng Aas Løpeglede Ørland hovedflystasjon 6:09:25
152 11055 May Åsheim   6:13:35
153 11278 Veronica Lystad   6:16:09
154 10287 Wenche Ingvaldsen   6:31:06
155 11194 Jane Simensen Oslo kommune BIL 6:31:29
156 10272 Ann Kristin Gjerald   6:39:16
157 12787 Linn Anne Brunborg Team Maxim 6:52:06
158 11269 Elisabeth Skaug   7:05:03
159 11198 Louise Skov-Tysse   7:19:12
160 4348 Berit Otterlei TeamNorgesgruppen/SulaSK 8:32:50