Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner 45-49 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 578 Camilla Hott Råholt CK 3:24:46,2
2 634 Hege S. Galguften Namdal SK 3:26:19,8
3 606 Liv-Janne Øvrebust If føy 3:26:34,2
4 668 Hanne Alstad Kongsberg IF 3:29:43,4
5 3547 Helene Bue Glåmdal SK 3:34:08
6 648 Sissel Kulseth Østvold Rena IL 3:34:13,8
7 3614 Synne Stolpe Glåmdal SK 3:34:21
8 3531 Lisbeth Albrektsen Malvik IL Sykkel 3:34:25
9 596 Nina Ultveit Haugen Sarpsborg SK 3:34:51,2
10 3561 Elin Grønvik Stiftstaden SK 3:39:25
11 3559 Helene Christine Groth Sportsklubben Kraft 3:40:16
12 3582 Tove Irene Larsen CK Nittedal 3:41:16
13 3624 Kristin Bryntesen Watndal SK Rye 3:41:53
14 3598 Anita Jansen Follo SK 3:41:57
15 13235 Astri Gulli Lehne BDO AS 3:44:03
16 13223 Tone Schwartz Nitelva CK/Team Foss 3:44:36
17 13244 Anita Ekle Kildahl   3:45:25
18 3541 Berthe Blakstvedt Kolbotn IL 3:47:38
19 13238 Trine Gustavsen Volkswagen Kirkenes 3:48:02
20 709 Gunhild Kåsa Dehli Notodden Sykleklubb 3:48:12,5
21 3609 Gunvor Syversen Skjerven Nes Sportsklubb Sykkel 3:50:14
22 3621 Hanne Tuft Norefjell CK 3:52:34
23 3589 Siw Løvstad   3:55:04
24 3577 Lene Klemetsen Team Bjerke 3:55:13
25 3655 Heidi Svensen Ck Øst 3:55:37
26 6040 Monica Mørch Akershus Universitetssykehus BIL 3:56:36
27 6877 Reidun Dahl Silkoset   3:57:19
28 6020 Rita Lillebråten Ottadalen SK 3:57:30
29 5965 Wenche Evertsen   3:59:14
30 3641 Selma K. Lie Fossum IF 4:00:01
31 3584 Inger Gro Lien Samnanger il 4:00:28
31 3581 Mette Kylgård Søndrerypene 4:00:28
33 6949 Kristin Vigerust Gausdal sykkellag 4:00:44
34 7541 Kristin Biller Østmarka IL/Team Foss 4:00:51
35 6139 Hege Jakobsen Åskollen Sykkelklubb 4:01:15
36 3651 Grethe Smith Skagerrak Sportsklubb 4:02:17
37 5975 Frøydis Gullbrå Voss sk 4:02:32
38 3603 Nina Rongved Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:43
39 3676 Randi Schøyen Fet skiklubb 4:03:01
40 13233 Laila Grønbekk   4:03:32
41 3680 Ragne Karoline Åstorp CK Elverum 4:03:35
42 6267 Margrethe Havre Sande SpKl Sykkel 4:03:52
43 6645 Trude Helland Aalerud IF Frøy/Tollernes IL 4:04:25
44 8820 Ellen Hanche-Olsen Oppdal SK 4:04:28
45 7235 Hege Løkke Sil-bil 4:04:41
46 6119 Ann-Christin Eriksen Halden CK 4:04:51
47 13216 Berit Hagemoen Linberg Lillehammer Skiklub 4:05:11
48 7493 Nina Melhus Drøbak sykkelklubb 4:05:48
49 8299 Hege Skarjuv CK Nittedal 4:05:55
50 3633 Kirsti Dybdal   4:06:40
51 6273 Jorun Horgen Hadeland CK 4:07:11
52 7475 Ellen Christine Karlsen Aibel BIL/Øvrevoll Hosle IL 4:08:13
53 6161 Marit Nordhagen Koll 4:08:47
54 3653 Eli Stavheim   4:08:51
55 6578 Gunn Marit Nybrenna Trysil SK 4:09:12
56 6564 Britt Lohne Andebu Sykkelklubb / WK Entreprenør 4:09:19
57 7232 Evy Marita Pettersen Aukra Sykkelklubb 4:09:33
58 6261 Marianne Gade Gørbitz Color Line 4:10:32
59 7961 Beate Smetbak   4:11:17
60 6395 Hege Anita Johnsrud Rakkestad Sykkelklubb 4:13:05
61 3586 Britt Unni Lønstad-Halvorsen CK Elverum 4:13:07
62 7071 Nina Sølie Halvorsen   4:13:09
63 3540 Elin Bjerke Team Bjerke 4:13:41
64 6516 Siv Anita Gimse Stor-Elvdal sk 4:14:42
65 7450 Marion Isabel Norum Tillman Ck Øst 4:16:18
66 7675 Jorunn Lyngstad Pettersen Lyngstad og Omegn IL 4:16:19
67 7124 Anne Carine Lønstad Tomra 4:16:21
68 7768 Elisabeth Sagstuen Lillehammer sykehus BIL 4:16:24
69 7838 Ingeborg Brækken   4:17:07
70 11025 Elisabeth Berger Dagens Næringsliv 4:17:08
71 3574 Kirsti Røshol Johnson Molde CK / Molde og Omegn IF 4:17:25
72 8015 Cecilie Varsi   4:18:29
73 7458 Karine Øiseth   4:18:53
74 6901 Katrine Sølvberg SKRye 4:19:59
75 13240 Elin Midthus CK Toten-Tråkk 4:20:02
75 7474 Anne Kallum Driv Idrettslag Sykkel 4:20:02
77 7422 Lene Røstad KCK 4:20:21
78 7913 Margit Sveaass Moen   4:20:23
79 7747 Anette Sundby Romeriksåsen SK 4:21:30
80 8277 Christina Frydenlund Norcem/Leca Ringerike sykkelklubb 4:21:39
81 6133 Eli Børde Kiwi Tretten 4:21:56
82 7478 Anne Kari Pettersen NORTURA 4:22:03
83 6496 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 4:22:04
84 8029 Kristin Larsen Lillehammer skiklubb 4:22:59
85 8023 Ingrid Helene Magnussen NVE-BIL 4:23:18
86 11144 Katrin Lichan   4:23:23
87 8712 Kristin Jacobsen Bouvet BIL 4:24:24
87 7485 Randi Elin Lutnæs Trysil Sykkelklubb 4:24:24
89 8645 Bjørg Bergland Mjøndalen idrettsforening 4:25:09
90 7461 Sigrun Aasen   4:25:59
91 7046 Ruth Dokken   4:26:15
92 8165 Merete Høgaas   4:26:16
93 7687 Randi Røsbak SSK 4:26:30
94 8367 Inger Britt Bakstad Kristiansand Cykleklubb/ KCK 4:27:17
95 8007 Ellen Andersen Sulland B.I.L/Espernjenter på hjul 4:27:28
96 7826 Kari Austrheim Stordal Statoil BIL 4:28:03
97 7651 Torunn Lodgaard   4:28:10
98 8170 Elin Johannessen   4:28:43
99 7315 Ingrid Iren Eide Stiftstaden Sykkelklubb 4:29:21
100 9113 Lisbet Aarnes Sel 4:29:38
101 7452 Randi Tomasgård Tønsberg CK 4:29:50
102 7218 Sigrid Beitland   4:30:19
103 8485 Carina Olsson   4:30:49
104 9107 Rønnaug  Odden   4:32:25
105 8667 Frøydis Elnan Stiftstaden Sykkelklubb 4:32:55
106 13245 Katharina Rise   4:33:39
107 3583 Anne Beathe Lie Midnattsol CK 4:33:44
108 13113 Torunn Ølstad Aktiv mot kreft 4:34:10
109 9507 Anne B. Heyerdahl Friksjon 4:35:10
110 6886 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL 4:35:17
111 9904 Kari Grasmyr Paragrafrytterne 4:35:34
112 8243 Vibeke Suhr Vesterålen SK 4:36:16
113 8778 Eli Stensli Nordbygda/Løten Ski-Sykkel 4:36:19
114 8309 Hege Kalvsjøhagen   4:36:36
115 7558 Jorunn Aurstad Nord universitet B.I.L. Trøndelag 4:36:48
116 9035 Heidi Eriksen Rusten National Oilwell Varco 4:36:49
117 7736 Lill Halvorsen AGA klubben 4:38:09
118 11049 Ann Kristin Tofte CK Elverum 4:38:14
119 11901 olga de Vries Nesodden 4:38:22
120 8556 Hilde Myhre Team Maxim / Follo SK 4:43:17
121 8211 Hilde Opberget Glåmdal SK 4:44:23
122 9118 Grethe Stevik Aglen Stiftstaden Sykkelklubb 4:45:22
123 11781 Annette Arentz Sandefjord Orientering 4:45:24
124 8985 Nina E Krogstad Tine brumunddal 4:45:40
125 3638 Evy June Johansen Skiptvet IL 4:47:01
126 7905 Elin Østbø Lunde   4:48:44
127 8835 Mette Sande Trollheimen Sk 4:48:55
128 8665 Bente Edvardsen   4:49:57
129 7693 Kari Skailand Dalane SK 4:49:59
130 8438 Eileen Jacobsen KCK 4:50:50
131 8631 Wenche Abrahamsen   4:52:36
132 8947 Kjersti Gunnerud Øver Sigdal I.L 4:52:40
133 7830 Line Berg   4:53:42
134 8148 Anita Alice Hafsrød Idd Sportsklubb 4:53:45
135 7710 Oddny Stødle Norske Shell 4:53:50
136 10042 Anette Harildstad   4:53:55
137 12649 Marianne Helland   4:54:39
138 9273 Randi Mogstad Vesterålen SK 4:56:51
139 9054 Linda Stavset Team Bjerke 4:57:38
140 8487 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 4:58:03
141 8977 Hege Tvete Karlsen   4:58:32
142 11246 Mette Flotten Oppdal SK 5:00:58
143 9016 Aud Oddveig Nygård Syvde IL 5:02:35
144 9533 Vigdis Kristoffersen Team Gåping 5:02:46
145 11260 Nina Hoff Sørensen   5:02:53
146 9181 Tone Aune Stiftstaden SK 5:03:29
147 9115 Eli Larsen Stiftstaden Sykkelklubb 5:03:48
148 12063 Tone Merethe Andresen Atlas Copco Sykkelteam 5:03:54
149 9655 Mariann Baugerud   5:04:28
150 8471 Solveig Steen Moen Gjøvik skiklubb 5:04:48
151 9684 Kristin Skoug Haugen Mjøsa Triatlhon HIL 5:05:12
152 11251 Lene Lekman Paragrafrytterne 5:06:27
152 11259 Inger Lise Stølsvik Paragrafrytterne 5:06:27
154 9333 Hege Kristine Ulseth   5:07:51
155 12625 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub 5:08:04
156 9074 Ragnhild Wahl   5:09:03
157 9843 Anne Lise Ovesen SI Lillehammer 5:10:20
158 9906 Karola Rönnskär   5:11:21
159 9289 Eli Rekdal TEAM NORGESGRUPPEN 5:11:52
160 11182 Camilla Ryge Københavns skiklub 5:12:05
161 9338 Lise Wennevik Namdal SK 5:13:09
162 9864 Beate Sonesen TOSK 5:14:42
163 11219 Laila Thomassen Tatt av vinen 5:15:26
164 8731 Linda Synnøve Larsen Tubakken sykkelklubb/ Horvå 5:18:13
165 10165 Veronica Wahlstrøm Fresenius B.I.L 5:19:04
166 11674 Mette Husøy   5:20:00
167 10150 Elin Vikavoll Trollheimen Sykkelklubb 5:25:05
168 11230 Åse Versland Kvinesdal Sykkelklubb 5:26:55
169 10093 Grete Nesheim   5:27:10
170 11436 Katarzyna Ewa Winnberg Team Superselma 5:29:46
171 9740 Cecilie Celius   5:31:17
172 11785 Eline Mosling   5:35:44
173 12296 Pernille Strøm Ingen 5:36:18
174 10320 Liv Steffenstorpet Granli IL 5:36:56
175 10018 Hilde Irene Evensen Drøbak sykkelklubb 5:37:02
176 9720 Hilde Suvatne Bakkevold Søgne CK 5:38:42
177 9921 Vigdis Alme Hallstensen Team Woldbakken 5:40:51
178 9726 Grete Bjerke   5:42:24
179 9390 Gunn Irene Ødegårdstuen Ck Toten Tråkk 5:42:29
180 11641 Randi Flisnes Brages Bilforretning 5:44:09
181 9529 Hanne Vadset Knotten   5:45:28
182 9555 Siri Natvig   5:47:34
183 9917 Christine Wiik Volkswagen 010 5:48:39
184 10925 Elisabeth Sageng Friskis&svettis Asker og Bærum 5:55:56
185 11045 Katinka Leiner   5:55:57
186 10273 Gro Govertsen mandal cycleklubb 5:58:21
187 11280 Hege Kristin Nilsen   5:59:08
188 10304 May-Lis Møller Volkswagen 210 6:08:53
189 11964 Marianne Mjelde Knutsen Løpeglede Ørland hovedflystasjon 6:09:25
190 11209 Nina Olin Sæterøy   6:10:25
191 9645 May Britt Håndstad Lyngstad IL 6:12:07
192 13114 Anne Karin Bjørvik   6:32:38
193 11841 Marit Leer Øyaas   6:37:59
194 10169 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 6:41:27
195 11814 Lille Andersen FIRE Kristiansund 6:42:55
196 10336 Monica Dønnum Team Sundt Air 6:51:11
197 10147 Mariann Uldal Eidanger il sykkel 6:56:32
198 10278 Ingrid Hannestad   7:04:59
199 12644 Nina Bakke  Hansen   7:06:22
200 10251 Cecilie Amundsen Veien Tilbake 7:11:35
201 10339 Nina Hønnåshagen   7:24:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +