Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner 50-54 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 3543 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 3:30:51
2 3551 Inger Engebretsen Kristiansands CK 3:32:18
3 694 Birte Marie Skofteland Bærum OCK / ABB BIL 3:34:02,0
4 3593 Unni Persson Moseby SK Rye/ Milsluker'n 3:34:10
5 3532 Janne Eian Løberg Stiftstaden SK 3:39:18
6 13256 Heidi Holmerud CK Nittedal 3:39:32
7 3552 Wenche Madsen Eriksson If Frøy 3:40:14
8 3572 Ellen Jendal   3:40:18
9 3560 Janne Grønli Stiftstaden Sykkelklubb Trondheim 3:41:22
10 13211 Kristin Ankile Drammen CK 3:42:00
11 13229 Siv Sletli Trøen Ottestad Il Sykkel 3:43:20
11 3579 Kirsti Krauss NOV BIL / KCK 3:43:20
13 3567 Ragna Hindseth Henriksen Oppdal Sykkelklubb 3:44:01
14 3616 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 3:45:33
15 3599 Anita Pedersen Team Pedersen 3:46:51
16 3671 Mari Lundby LAND CK 3:47:39
17 3679 Kari Øvsthus OPIL 3:47:56
18 3650 Dagmar Slettestøl   3:49:06
19 3610 Tonje Skuland Eiker CK/Asker CK 3:52:01
20 3612 Wenche Steen Ibas BIL/Solør Sykkelklubb 3:52:53
21 3622 Hilde Fystro Vasbø Tønsberg CK 3:53:26
22 6751 Anette Bjerve Norcem/Leca/Bygg.no 3:55:36
23 3575 Jorun S. Kildahl Volkswagen 075 3:57:56
24 6142 Mette Kampenhaug Glitre offroad 3:58:31
25 3550 Sigrun Eidshaug Namdal SK 3:58:42
26 3643 Elin Nerem TEAM NORGESGRUPPEN/EMBLEM IL 3:59:26
27 13232 Brynhild Børtnes Bjørn Myhre Sport 4:00:16
28 6518 Ellinor Grytten MOLDE CYKLEKLUBB 4:02:58
29 3636 Inger Havnes Fræna Sykkelklubb 4:04:23
30 3646 Sissel Naas Eide IL sykkel / NOV 4:05:51
31 12053 Kari Espolin Fladmark Bergen CK 4:07:12
32 7125 Anne Madslien Norcem/Leca/Bygg.no 4:08:31
33 6327 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll 4:08:41
34 6012 Britt Kvilten Hauerseter Sportsklubb Nordkisa 4:09:21
35 7604 Bjørg Hagen   4:10:23
36 7321 Bjørg Evjenth Bodø CK 4:11:23
37 6495 May Didriksen Dalane SK 4:12:09
38 7764 Anne Dahl Bjørn Myhre Sport 4:13:31
39 3607 Mette Sjøberg EIKER CK 4:13:38
40 13236 Turid Mellesdal Lillehammer Skiklub 4:13:46
41 7950 Hege Saltnes Team Saltnes/Sandefjord Sykleklubb 4:14:07
42 7602 Wenche Frøstrup Gulbrandsen PWC Bil 4:14:18
43 13234 Marianne Harviken CK Elverum 4:14:19
44 8532 Kjerstin Wester   4:16:49
45 3672 Anne Grete Meinicke   4:16:51
46 6287 Karin Johansen Follosk 4:17:02
47 3613 Sissel Steensland Sagene IF Sykkel / Computas 4:17:48
48 6663 Rita Anzjøn Forbord Solør CK 4:18:29
49 6292 Elin Kant   4:18:36
50 3652 Tove Karin Solli Brønnøy Sykkelklubb 4:18:56
51 7097 Kaja Kierulf   4:19:01
52 8286 Marianne Fredrikstad Raufoss Il langrenn 4:19:11
53 8256 May Britt Torjuul Orkla ck 4:19:24
54 7109 Ann-Kristin Land Konnerud IL 4:21:32
55 7850 Trine Lise Folvik Team Foss 4:22:24
56 6549 Ingjerd Haug Johnsrud Boc 4:22:27
57 7726 Anne Katrine Zachariassen   4:23:14
58 7935 Mona Pedersen Team Foss / Østmarka IL 4:23:35
59 8231 Liv Flismyren Slokvik Ottestad IL 4:23:53
60 7178 Kari Vestli CK Elverum 4:24:02
61 7130 Kristin Moen Lørenskog Fil 4:24:55
62 6900 Sissel Sæther Stiftstaden SK 4:25:12
63 7333 Randi Lovise Gjærum Gruvelia SK / OBOS BIL 4:25:15
64 7487 Wenche Hildebrandt Viken Halden CK 4:25:40
65 7332 Reidun Marit Gjersvold Gauldal SK 4:26:22
66 8236 Wenche Hermana Stabel   4:26:43
67 6770 Kristin Dille   4:26:52
68 13449 Frid Iren Olsen Gilde   4:27:12
69 7870 Anita Heyerdahl Eika Bil 4:27:17
70 6482 Mona Berntsen Bryne CK / Rygg Maskin 4:27:31
71 7167 Jorunn Storehaug If Frøy 4:27:49
72 7721 Grete Sunde Vik Stord SK/ Team Fitjar 4:28:25
73 12291 Jorunn Nordbø Solvi Skagerrak Sportsklubb 4:29:16
74 7904 Inger Lundby   4:30:24
75 7024 Elin Bjerge Grimstad SK 4:30:42
76 8678 An-Magritt Stjern Flakne Stiftstaden 4:32:30
77 8221 Ingunn Sandø Lillehammer ck 4:34:10
78 11906 Trude Edvardsen   4:35:18
79 8476 Astrid Nessøe   4:36:48
80 8671 Inger Helene Eskerud   4:37:42
81 8201 Anne Lise Bjørseth Moen Ife 4:38:57
82 8372 Gry Mona Bjørsland Rena IL Sykkel 4:39:18
83 9206 Barbro Eikaas   4:39:59
84 9015 Lillann Norseng Holmen IF 4:46:59
85 11823 Gunhild  Holten FIRE Trondheim 4:47:19
86 9091 Unni Petra Vassbø NCC Construction BIL 4:48:05
87 11865 Else Karin H. Bekkelund Lensbygda spk/ Feiring IL 4:48:23
88 11625 Else Karine Pjåka Carlsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:49:21
89 8924 Eirill Bø Holmen langrenn 4:50:26
90 12032 Anne Marie Tempelen Eidanger IL 4:51:33
91 8960 Karin Hofstad Re sk 4:52:04
92 9465 Anne Dean   4:52:19
93 7139 Sidsel Nyland Kløfta IL Sykkel 4:52:31
94 9640 Ragnhild Gudmestad Fuglestad   4:52:49
95 7571 Marianne Brun Vpil 4:53:19
96 7635 Kari Kolstad   4:55:08
97 9098 Anne Helene Osberg   4:55:34
98 8558 Trude Berget Thomasgaard   4:55:36
99 8982 Nina Elisabeth Omland Korsviken Porsgrunn Kommune/Paragrafrytterne 4:55:53
100 9000 Kari Megrund Team Spenst 4:56:31
101 12286 Elisabeth Berge Skjodli Bulken IL 4:57:03
102 9240 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 4:57:04
103 9378 Evelyn Midtbø Sparebanken Møre 4:59:07
104 8819 Anne Torhild Aarstad Dalane SK 4:59:11
105 9386 Bodil Håberget Privat 4:59:26
106 8963 Greta Espedal Holsvik Bogafjell Sykleklubb 5:00:44
107 11399 Elisabeth Lohk Team Superselma 5:01:08
108 8651 Ingebjørg Bjørnevik Westcon Yards AS 5:04:12
109 12078 Monika Larsson Fredrikshof IF 5:04:47
110 12879 Margit Bruderhofer   5:05:00
111 13437 Liv Jaros   5:05:05
112 13438 Cathrine Myrseth Fosmo   5:05:06
113 8031 Grethe Ånerud Glåmdal SK 5:06:28
114 12636 Norunn Gumpen KCK 5:07:35
115 13054 Hanne Bredde Vig Drammen Strong 5:08:10
116 9747 Anne Margrethe Dyb G-Sport 5:08:48
117 9364 Stefi Kierulf-Prytz Team KP 5:09:21
118 11444 Lena Iversen Team Superselma 5:09:47
119 8806 Turid Williksen Handelsbanken/ Fossum IF 5:11:18
120 9229 Merete Gujord Holan Stiftstaden Sykkelklubb 5:11:40
121 8424 Olga Karin Harnes   5:11:58
122 9538 Anne-Berit Jaavall Kværner   5:14:20
123 8432 Hilde Holt Nordre Trysil IL 5:19:23
124 9349 Siri Åmot Data Respons BIL 5:19:44
125 9356 Elisabeth Svane   5:19:48
126 9558 Eva Irene Nordhagen CK Elverum 5:21:34
127 11873 Janne Press Andersen KALOE Bikefever Racing Team 5:21:45
128 9448 Mona Nilsen Bergersen Årnes Sport as 5:28:39
129 10830 Sissel Fylling Statoil BIL 5:33:08
130 9611 Solfrid Våset   5:34:08
131 9176 Gro Arnesen   5:34:31
132 10025 Kristine Granli Beitostølen Bootcamp 5:44:05
133 11740 Bente Skifjeld ABB BIL 5:46:08
134 10873 Inger Lise Kristiansen Nordlysbyen sykkel 5:47:44
135 11619 Siv Braut Aktiv mot kreft 5:48:32
136 9910 Toril Langård Skretting Solør CK 5:50:36
137 10131 Anne Lise Skoglund   5:54:40
138 13035 Kjersti Bye UNIT4 BIL 5:54:45
139 9900 Hanne Beate Nerdrum UNIT4 BIL 5:54:48
140 10135 Anne Solvang Team life 5:56:48
141 12799 Hilde Grefsrud Team Maxim 5:59:43
142 10047 Marit Hegge-Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 6:00:04
143 11258 Brith Steiro Soon CK 6:02:57
144 9461 Merethe Dalen Grenland SK 6:03:40
145 9649 Britt Nyheim Mossestad Sparebanken Vest 6:11:28
146 9573 Elin Rauland Notodden sk 6:15:29
147 10276 Rita Johanne Hammer   6:32:02
148 10062 Nina Karenersen Rena IL Sykkel 6:33:27
149 11199 Hilde Karin Skånøy   6:43:01
150 10285 Ingrid Hukkelberg Brødrene Hukkelberg 6:44:23
151 10301 Yvonne Malmsten   6:56:18
152 12628 Vibeke Fongen   6:59:45
153 11661 Vicki Ann M.  Hansen Sandøya IL 7:07:28
154 10012 May Kristin Klevberg Dullum   7:11:56
155 11272 Solveig Aaris  Vedal Aktiv mot kreft 7:18:22
156 10987 Marie Goodell   7:23:50
157 12283 Aud Ragnhild Skaugen Rørholt Bamble Sparebank 7:26:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +