Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner 55-59 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 13242 Helen Bjørklund Ottadalen SK 3:39:30
2 3600 Venche Lise Skomedal Ramse Otra Il 3:44:48
3 3590 Iris Mandelid Boc 3:45:06
4 3666 Wenche Hoel Grinaker Ådal CK / Swedoor Jeld-Wen AS 3:48:11
5 3623 Tove Øier Vidje Bærum OCK 3:48:14
6 3563 Åse Gullsmedmoen Otra Il 3:51:29
7 3630 Heidi Sverdrup Augdal Ringkollen 3:51:40
8 3601 Inger-Lise Ramstad Halden CK 3:53:34
9 3656 Linni Tiller   3:54:35
10 6872 Jolanta Rychter HCK 3:59:35
11 3539 Eva Vefald Bergsodden RAMBØLL Norge AS 4:02:26
12 3564 Turid Johnsrud Guttormsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:02:43
13 3632 Åse Brødholt Norcem/Leca/Bygg.no 4:08:46
14 3536 Marit Austgulen Fet skiklubb 4:10:28
15 6554 Liv Jorunn Kolnes SK Rye 4:14:48
16 13239 Solveig Vikan Johnsen Gauldal SK 4:15:22
17 3534 Annebeth Askevold Aktiv mot kreft / Nidaros sk 4:15:52
18 7350 Gro Lærum Håland Randaberg SK 4:16:02
19 6840 Kari Kværner   4:18:49
20 8175 Turid Haugen Karset Vang Skiløperforening 4:19:44
21 7761 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 4:20:37
22 7494 Ingse Noremsaune Koll 4:21:11
23 7537 Guri-Mette Finstuen Sollien Torpa 4:27:24
24 7053 Toril Eng Rena IL Sykkel 4:27:56
25 8495 Annvor Baadnes Rokstad Smøla Sykkelklubb 4:29:35
26 7194 Tone Lindemark Norcem/Leca/Bygg.no 4:30:58
27 8301 Anne Tolaas Molde CK 4:31:35
28 7767 Sonja Rundgren Ahus BIL 4:31:42
29 8308 Bente Holm   4:31:58
30 7441 Kerstin Storsveen LAND CK 4:32:18
31 9019 Laila Kristin Odde Austrått SK 4:32:56
32 7743 Iren Olsen   4:33:01
33 8837 Eli Bente Hoggen Volda T og IL 4:35:55
34 7874 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 4:36:26
35 9064 Kirsten Bugge Thorkildsen Norcem/Leca/Bygg.no 4:37:21
36 8366 Anita Bakken Nordic Choice Hotels 4:38:16
37 8288 Ane Føllesdal UNIT4 BIL 4:39:03
38 8433 Inger Holth Glåmdal SK 4:43:00
39 8032 Anneli Godtlund Glåmdal SK 4:44:21
40 12973 Kristin Slevolden Voss Sykleklubb 4:48:04
41 9638 Bente Karin Dirdal   4:52:40
42 9070 Marit Valset Lillehammer Skiklub 4:54:19
43 9050 Marit Solheim   4:54:21
44 8114 Grete Brørs Stiftstaden sykkelklubb / Avido 4:55:30
45 9357 Tone Sverreson Ørmen Konnerud 4:55:34
46 8389 Marian Eggen Alvdal IL/Muilwijk 4:56:16
47 8725 Hanne Kroknes Krokskogen Syckleklubb/Bikeshopmosjonistene 5:01:56
48 9450 Toril Lindstad Blix   5:06:18
49 9560 Marit Lund Nordhaug MOLDE CYKLEKLUBB 5:07:51
50 9368 Trine Øiseth   5:08:50
51 9717 Gro Bakke Eriksen Paragrafrytterne 5:10:03
52 9263 Ina Loennechen Rustad IL 5:11:01
53 8988 Linda Langemyr   5:14:16
54 9594 Toril Storrøsæter Trollheimen Sykkelklubb 5:21:23
55 11234 Arnfrid Wigestrand   5:26:32
56 9789 Aud Elise Helseth   5:31:13
57 9643 Anne-Berit Røe Fjellfoten sykkelklubb 5:41:35
58 9922 Wenche Johansen   5:46:54
59 10179 Bjørg Synnøve Teigen Glåmdal SK / Tele BV 5:52:56
60 10153 Sissel Wahl-Olsen   5:54:38
61 9086 Lene Gjelseth Dalbak UNIT4 BIL 5:54:46
62 12634 Ruth Kristin Gran   6:02:31
63 10148 Synnøve Valle Fræna Sykkelklubb 6:09:36
64 9761 Randi Gabrielsen Vang Skiløperforening 6:23:16
65 9716 Siri K. Bakke Team Superselma / Moss skiklubb 6:24:04
66 10260 Barbro Blom   6:30:39
67 11104 Randi Oddveig Hansen   6:33:43
68 12988 Merete Svinsås   6:53:27
69 10324 Turid Helene Wahl Horten Og Omegn Cykleklubb 7:29:36