Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Kvinner Elite



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse
Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 628 Gunn-Rita Dahle Flesjå Sola CK/Multivan Merida Biking team 3:11:18,0
2 554 Jennie Stenerhag Falu SK 3:13:26,6
3 650 Hielke Elferink Craft Rocky Mountain Factory Team 3:13:27,3
4 567 Ingrid Lorvik CK Victoria 3:17:53,7
5 551 Jeanette Persson CK Nittedal/Team Milslukern 3:20:45,4
6 586 Anne Kristine Nevin Stiftstaden Sykkelklubb 3:20:51,0
7 589 Turid Hagelia Korshavn Grimstad SK 3:22:16,0
8 593 Maj Mork-Johansen Vestby sykkelklubb 3:23:50,3
9 640 Emily Benham Hadeland CK / Cannondale Girls UK 3:24:33,4
10 578 Camilla Hott Råholt CK 3:24:46,2
11 583 Stine Hasund Eid Kloppa Off Road Klubb/Milslukern Sport 3:25:27,8
12 634 Hege S. Galguften Namdal SK 3:26:19,8
13 606 Liv-Janne Øvrebust If føy 3:26:34,2
14 699 Cathrine Bjørkelund Sportsklubben Rye 3:26:46,6
15 605 Martine Fon CK Victoria 3:27:45,8
16 588 Agnes Marie Eek Ullensaker CK 3:28:26,3
17 620 Camilla Horneman CK Victoria 3:29:25,3
18 638 Maiken  Tømta Hurdal IL Sykkel 3:29:30,5
19 673 Hanne Beate Melby Molde CK 3:29:34,6
20 682 Anne Helene Reiten Sk Rye/Unilabs 3:29:41,5
21 668 Hanne Alstad Kongsberg IF 3:29:43,4
22 597 Thrude  Natholmen Sandefjord sk 3:29:51,8
23 680 Marianne Kalbakken CK Elverum 3:31:01,6
24 700 Tina Alkvist Gruvelia SK 3:31:04,8
25 574 Linda-Kristine Bjerke Glåmdal SK / Hedmark Terrengsykkel 3:31:22,4
26 643 Line Holst Bærum OCK / Team Gåping 3:31:31,1
27 708 Hanne Westerheim Danielsen Ottestad Il Sykkel 3:33:26,6
28 641 Elisabeth Lockert Gruvelia SK 3:33:28,9
29 651 Anke Dannowski ESV Dresden MTBO / kivel:o) 3:33:59,4
30 694 Birte Marie Skofteland Bærum OCK / ABB BIL 3:34:02,0
31 693 Ingrid Fjellestad Sandane SK 3:34:02,1
32 701 Erna Opseth Glåmdal SK 3:34:08,5
33 648 Sissel Kulseth Østvold Rena IL 3:34:13,8
34 596 Nina Ultveit Haugen Sarpsborg SK 3:34:51,2
35 681 Sidsel Nordhagen Lørenskog CK/Unit4 BIL 3:37:33,9
36 689 Margrethe Adde Kjeøy Stiftstaden SK/ PWC 3:38:07,7
37 667 Marianne Sandaker Moss CK 3:39:40,5
38 607 Andrea Patricia Coucheron Boc 3:40:00,9
39 705 Janne Smauget Fredrikstad Sykkelklubb 3:45:29,3
40 709 Gunhild Kåsa Dehli Notodden Sykleklubb 3:48:12,5
41 707 Marianne Bergli CK Valdresekspressen 4:08:44,3