Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 17 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 511 Tobias Halland Johannessen Soon CK 2:38:48,0
2 510 Anders Halland Johannessen Soon CK 2:46:46,4
3 529 Rasmus Børset Westad LCK 2:51:08,3
4 501 Filip Fjeld Andersen Andebarkji TSK 2:51:08,5
5 1329 Edvard Lauritz Sæthern Glåmdal SK 3:00:56
6 525 Sebastian Dreyer Heldahl Lillehammer ck 3:02:47,1
7 522 Ole Bjørn Smisethjell Molde CK 3:04:50,5
8 1361 Sindre Holm Jardar 3:11:39
9 2548 Simen Gulbrandsen Raufoss & Gjøvik SK 3:14:23
10 527 Olav Engen Boc 3:14:54,0
11 516 Vebjørn Bredesen Rønning Horten OCK 3:16:47,9
12 513 Ola Jåvold Landmark Bærum OCK 3:17:59,1
13 507 Trym Hirkjølen Ottestad sk 3:18:19,7
14 519 Trym Algarheim Tverås Eidsvoll Sykkelklubb 3:18:21,9
15 2505 Emil Wiig Norcem/Leca/Bygg.no 3:19:38
16 2536 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 3:20:53
17 515 Sindre Neby Ottestad Il Sykkel 3:22:01,8
18 2776 Jørgen Aas Fet Skiklubb sykkel 3:23:17
19 2846 Kristoffer Dunham Bærums skiklub 3:25:30
20 537 Gard Brovold IL Heming - sykkelgruppe 3:27:03,7
21 503 Erik Birkeland Gauldal SK 3:27:09,0
22 6117 Håkon Døsrønningen   3:27:38
23 536 Ole Martin Tjønneland Førde CK 3:27:39,6
24 3247 Eskild Mæhlum KIF sykkel 3:28:05
25 5074 Thomas Meinicke Boc 3:28:53
26 6130 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklub 3:37:40
27 6014 Kristian Kristiansen Kåsamoen Bærum OCK 3:39:29
28 6111 Sigurd Aasmo Finne Asker Ck 3:40:19
29 4607 Ole Kristian Solberg Nittedal IL 3:41:34
30 5978 Jakob Hansen Risør CK 3:45:32
31 6112 Amund  Alfsen Idun IL 3:47:13
32 6058 Marius Ringstad Lillehammer Skiklub 3:50:29
33 5940 Olav Berger Skedsmo Skiklubb 3:50:33
34 6144 Mads Larsen Lillehammer Skiklub alpint 3:51:02
35 6174 Trym Tellefsen Heidal IL 3:54:34
36 6188 Jørgen Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 3:58:49
37 6068 Petter Johan Sandvand Tønsberg CK 4:01:29
38 5879 Jakob Øverli Bull ski og kajakk 4:04:08
39 13136 Vegard Øvrevik Østby IL/Snow Team Trysil 4:05:13
40 6172 Bendik Blom Olrud   4:06:33
41 5981 Christian Haukeli Kongsberg IF 4:13:13
42 5982 Martin Michelet Hegge Haslum IL 4:15:02
43 12400 Ola Ingebrikt  Støve Peer Gynt Alpinklubb 4:17:01
44 6052 Simen Ramsdal Flora Ck 4:25:37
45 11810 Sondre Gregersen Sjusjøen IL/Natrudstilen 4:40:48
46 11027 Jonas Hegge-Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 4:41:46
47 11827 Hein Margido Kristiansen FIRE Kristiansund 5:00:34
48 6084 Markus Stenvold Tromsø 6:12:36
49 11834 Adnan Taki FIRE Kristiansund 6:52:54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +