Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 18-19 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 530 Sigurd Mellemsæter Lillehammer ck 2:38:29,1
2 2 Petter Fagerhaug Lillehammer ck 2:38:30,2
3 39 Eirik Pettersen Lillehammer ck 2:38:47,3
4 517 Iver Skaarseth   2:41:08,7
5 451 Hans Kristian Haadem Rudland Lillehammer ck 2:41:15,1
6 41 Sigurd Salberg Pedersen Lillehammer ck 2:44:18,0
7 523 Martin Siggerud Soon CK 2:44:18,9
8 526 Truls Fjellheim Jorde   2:44:39,0
9 445 Christian Pjåka Ringerike SK 2:47:00,1
10 173 Martin Røste Omdahl Raufoss & Gjøvik SK 2:49:35,1
11 220 Andre Sotberg TVK 2:50:11,6
12 502 Ådne Anmarkrud Konnerud IL - Sykkel 2:50:48,7
13 124 Ola Lierhagen Nes.Sp.Kl.Sykkel 2:51:05,6
14 528 Jonas Melby Bråten Bærum og Omegn Cykleklubb 2:51:27,4
15 532 Sondre Svensli Gauldal SK 2:53:38,7
16 534 Odin Rømuld Gauldal SK 2:53:44,4
17 512 Patrick Fossum Kristoffersen Norcem/Leca/Bygg.no/Ullensaker CK 2:55:31,6
18 508 Jakob Aune Høvik Gauldal sykleklubb 2:59:08,8
18 508 Jakob Høvik Gauldal sykleklubb 2:59:08,8
20 505 Jacob Brenna Christophersen Røa IL 3:03:03,0
21 348 Ulrik Måbø Langesund Stk 3:03:12,8
22 533 Andreas Staune-Mittet Lillehammer ck 3:03:21,4
23 13285 Amund K. Husom Lillehammer ck 3:03:49
24 13283 Anders Karlsen CK Elverum 3:04:56
25 1309 Bjørn Helge Sandberg IL Sverre 3:05:13
26 509 Jacob Rosenvinge Høyem Lillehammer ck 3:06:26,6
27 524 Petter Bernhard Huth Skiptvet IL 3:08:16,0
28 2044 Jørgen Brendengen Krogsæter Norcem/Leca/Bygg.no 3:10:44
29 2303 Tage Huso Ullensaker skiklubb 3:12:56
30 1279 Ole Marius Kirkeng IL ROS ski 3:13:51
31 13210 Vegard Øyen Grenland SK 3:15:01
32 1845 Sebastian Moen Høland IL 3:16:14
33 2564 Petter Ihlebæk Dfi ski 3:19:29
34 2440 Eirik Monsen Boc 3:22:17
35 2789 Martin Bjørndalen Mathisen   3:22:22
36 1884 Mats Disenbroen Moss CK/AXA sportsclub 3:22:49
37 2198 Simen Åmodt Amundsen Hof sk 3:23:35
38 2318 Eirik Haug Driv IL 3:24:53
39 1943 Roman Magnus Lørken Lillehammer ck 3:26:39
40 2408 Karsten Østeberg Solør CK 3:27:16
41 5936 Sivert Bakken Lillehammer ck 3:27:54
42 506 Andreas Nærheim Edvardsen Bingsfoss Team Blaker Sparebank/Team Merida 3:28:20,5
43 6168 Audun R. Granseth Sport 1 Lillehammer 3:29:45
44 1981 Torger Bjørnson Risdal Skåbu Tverrbygda Espedalen IL 3:31:29
45 6157 Sivert Langerud Bjørn Myhre Sport 3:32:19
46 4484 William Karlsson Soon CK 3:33:35
47 1223 Håkon Amundsen SK Rye 3:33:55
48 5105 Jørgen Kolberg Skjeberg Cykleklubb 3:38:38
49 3683 Joakim Andersen Kongsberg IF Sykkel 3:40:26
50 5932 Medhanie David Abrham Flora Ck 3:43:17
51 2417 Martin Tobias Kleven Follo Sykkelklubb 3:48:19
52 6113 Kristian-Andre Barr Larsen Jardar 3:50:22
53 6123 Sander Nyvoll   3:51:34
54 5992 Bendik Hope Norcem/Leca/Bygg.no 3:53:35
55 5969 Matas Gatautis   3:55:15
56 5454 Tobias Sølie Halvorsen   3:55:35
57 6124 Magne Rosnes Re Sykkelklubb 3:55:39
58 6183 Herman Andreas Andersen Ås IL 3:56:16
59 6115 Svenn Kristoffer Berg If Birkebeineren 3:57:59
60 6151 Vegard Holm Gundersen VUL 4:04:51
61 6120 Thomas Hov Re Sykkelklubb 4:09:39
62 6197 Fredrik Wilkens Wilkens Eiendom 4:19:05
63 5052 Snorre Ødegaard Volkswagen 220 4:29:08
64 11190 Vegard Sanden WB22B 4:37:32
65 6125 Sivert Seim Hamar Skiklubb 4:39:34
66 11031 Jørgen Lærum Krokskogen CK 4:48:42
67 6150 Oliver Danielsen VUL 4:53:33
68 9660 Adrian Lyder Åkre   4:57:03
69 8833 Sebastian Kiese   5:11:06
70 11440 Simen Øyen Team Superselma 5:22:56
71 11442 Simen Breidablik Team Superselma 5:24:57
72 5935 Fillip Aspvik   5:44:03
73 6128 Anders Ola Thingnes   5:58:24
74 13428 Isaac Opsvik Team FIH 6:07:06
75 11451 Martin Knive Team Superselma 6:13:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +