Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 20-24 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 6 Eskil Evensen-Lie Kloppa Offroadklubb 2:37:32,3
2 16 Truls Korsæth Lillehammer CK /Team Joker Byggtorget 2:37:38,2
3 9 Fredrik Haraldseth BOC / Hard Rocx Abax by Swix / Bærum OCK 2:37:59,7
4 28 Thomas Engelsgjerd Halden CK/ Hard Rocx ABAX by SWIX 2:38:38,2
5 12 Eirik Bruland Bærum OCK/ Team Milslukern 2:41:04,2
6 323 Eirik Josten Lillehammer Cycleklubb 2:41:09,2
7 33 Dennis Wahlqvist Serneke-Allebike MTB Team 2:41:09,7
8 132 Kristian Klevgård TVK 2:41:11,3
9 17 Erik Nordsæter Resell Lillehammer ck 2:41:26,8
10 21 Erik Hægstad Lillehammer ck 2:43:46,9
11 4 Audun Øverbye Hanssen Lillehammer ck 2:44:25,1
12 320 Ken-Levi Eikeland Sandefjord sk 2:44:27,4
13 23 Emil Hasund Eid Kloppa offroadklubb/ Team Milslukern/ Team Milsluker'n 2:44:37,7
14 36 Adrian Hilde Kristiansands CK 2:44:42,8
15 148 Ola Jorde IK Hero 2:44:54,4
16 151 Jonas Amundsen Nes SK 2:46:32,0
17 145 Markus Eid Mellegård Sarpsborg SK 2:46:36,4
18 448 Sindre Fjellheim Jorde CK Valeo, Fornebu 2:46:47,3
19 69 Mathias Sundquist Lørenskog CK 2:46:49,1
20 329 Joakim Johnsen Kristiansand Cykleklubb 2:47:50,5
21 196 Simen Smedsberg Kneppe SK Rye sykkel /Norcem/Leca/Bygg.no 2:51:04,8
22 222 Daniel Halvorsen Bergebakken CK Elverum 2:51:06,8
23 311 Per Stian Aune Rennebu IL 2:51:10,1
24 420 Øyvind Lie Flobergseter Lillehammer ck 2:51:12,7
25 1249 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Team Baldur 2:52:45
26 1336 Tormod Ulven Vestre Slidre IL 2:54:06
27 13192 Sivert Fandrem Lillehammer ck 2:57:02
28 1357 Ole Martin Brenno Andebarkji TSK 2:57:12
29 1230 Sander Baksjøberget Ottestad sk 2:57:45
30 13207 Kristian Aasen Tjønneland Førde CK 2:59:19
31 1298 Erlend Moian Nydal Asker Skiklubb 3:00:53
32 1352 Thomas Strøm Nes Sp.Kl Sykkel 3:01:21
33 1228 Eirik Bakke Næroset IL Sykkel 3:01:23
34 13288 Aleksander Claussen Bygdø IL 3:01:25
35 1367 Kenneth Wilskog Team Kjekkas IF 3:02:01
36 13394 Kim Norgård Birk sport 3:05:04
37 13193 Pål Flattum CK Toten-Tråkk 3:05:05
38 1242 Kristian Dahl Hof Il 3:05:11
39 399 Vegard Børsheim Lillehammer ck 3:05:34,8
40 1340 Aleksander Warming Norcem/Leca/Bygg.no 3:06:03
41 1281 August Juritsen Kolbjørnsen Eiker-Kvikk 3:06:21
42 1312 Martin Steen Schnell   3:07:51
43 13182 Johan Bakken Sandefjord Sykleklubb 3:08:35
44 1238 Fredrik Henne Follo SK 3:08:48
45 1307 Severin Sagmo Namdal SK 3:10:26
46 1284 Håvard Lien Gauldal SK 3:10:44
47 2234 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 3:11:23
48 1221 Mathias Almenningen Hof Il 3:11:25
49 1976 Kristoffer Eide Andersen KSI 3:12:08
50 379 Per Buttingsrud Aas-Eng Savalen SK 3:12:28,5
51 1820 Øystein Tallhaug Engelstad   3:13:40
52 13286 Tomas Urianstad Drøbak-Frogn IL sykkel 3:13:43
53 1320 Knut Håvard Solberg CK Nittedal 3:14:43
54 13319 Sondre Tysseland Vossevangen CK 3:14:58
55 2655 Sindre Kjærnli SK Rye 3:15:37
56 2754 Iver Andreas Hanslien   3:16:20
57 102 Marius Blålid Sandefjord sk 3:18:29,0
58 2595 Eirik Lund Presterud SK Rye 3:18:43
59 2173 Kristoffer Kirkeby Swix Sport 3:19:44
60 2232 Svein Erik Sandsnes Oppegård IL/ NHHi Langrenn 3:19:56
61 2910 Carl Petter Lehne Team Cormine / Bærum O2 3:19:59
62 2907 Vegard Langemyr Froland 3:20:33
63 2315 Martin Sagen CK Elverum 3:20:50
64 1289 Tobias Eid Løvås TVK 3:21:05
65 3889 Martin Aasa Luleå Terrängcyklister 3:21:13
66 1265 Jakob Hanserud Bygdø IL 3:21:42
67 1346 Erlend Leander Johansen Team Splitkon 3:22:08
68 1921 Daniel Instanes Fana IL 3:22:47
69 2257 Kristian Wøien Stø NHHI Langrenn / Lillehammer 3:22:57
70 1264 Martin Hansen Team Hansen 3:23:53
71 2516 Martin Dalsberget Nes sp.kl 3:25:21
72 2553 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 3:26:57
73 2648 Stian Johansen MjøsSki 3:28:22
74 1231 Ola Einbu Baugerød   3:28:57
75 10973 Kristian Grue Norcem/Leca/Bygg.no 3:30:02
76 13435 Eirik Richenberg   3:31:04
77 1901 Håkon Grini Norcem/Leca/Bygg.no 3:31:38
78 1245 Lars Andrè Engkrog NTNUI 3:32:07
79 3074 Magnus Christensen Milslukern sport/Oppegård IL 3:33:22
80 2953 Henrik Skogheim Hauerseter Sportsklubb Nordkisa 3:33:26
81 4777 Vegard Reistad Stikelstad il 3:33:29
82 4128 Halvor Larsen Team Fitjar 3:33:50
83 4231 Magne Hulløen Volkswagen 210 3:33:53
84 4332 Tommy R. Wilhelmsen   3:34:18
85 10954 Jon Ivar Tangeraas Den X-Clusive Stiftelse PB 3:34:27
86 2682 Ola Namtvedt Team BoA 3:34:56
87 10908 Simen Næss Berge   3:35:51
88 3400 Sindre Nyland Ringerike Sykkelklubb 3:36:03
89 4781 Odin Rundberget Singsås Il 3:36:09
89 5437 Simen Eriksen Kloppa Offroad Klubb 3:36:09
91 4847 Anders Simensen Team FIH 3:38:45
92 5504 Torstein Nymoen EUROSPAR Brumunddal 3:38:51
93 4629 Lars Galåsen Ottestad Il Sykkel 3:39:03
94 7326 Sivert Fodnes Team Dampsaga 3:41:18
95 3378 Magnus Tegelsrud Kolstad Molde CK 3:41:28
96 4096 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 3:41:52
97 2798 Mathias Vollan Pettersen No team 3:42:31
98 10961 Henrik Vassjø   3:42:58
99 10999 Michael Andersson Møller Bil Uppsala / Enköping CK 3:43:02
100 4836 Jostein Hellerud Jellyshots cycling team 3:43:43
101 5954 Mareno Dahl Fjærn Nesodden, RAVE 3:44:47
102 4401 Tom-Erik Abildgaard NTNUI 3:45:35
103 5092 Kim Larsen Kolstadmoen   3:46:31
104 2939 Ådne Karlsen Persmoen Andebarkji TSK 3:46:43
105 6094 Trond Martin Tangnes Kloppa Offroad Klubb 3:48:25
106 2220 Tom Erik Ophus Team Høygir (Arve Hagen A/S 3:49:49
107 1301 Even Oppegaard   3:51:07
108 5865 Trym Vembstad Team FIH 3:52:46
109 4566 Vegard Tveit Barkåker IF 3:53:14
110 6343 Jørgen Schiefloe Sandbakk Team Far & Sønn 3:54:14
111 4832 Lars Bergerud Jellyshots cycling team 3:54:45
112 10815 Peter George Edwardes Norcem/Leca/Bygg.no 3:55:22
113 5077 Jørgen Sandvold Fjellfoten SK 3:57:50
114 4141 Sindre Solberg Team Byggma 3:57:59
115 6614 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 3:58:23
116 10799 Nikolai Esse Berge Team Skjervald Skrukkja 3:58:46
117 11010 Lars Lomsdalen   3:59:32
118 11035 Morten Klæboe   3:59:57
119 2087 Tobias Utby   4:00:08
120 6433 Christoffer Skaar Strömstad CK 4:00:13
121 7511 Sondre Gjestvang   4:03:40
122 4135 Oliver Bræin Furuli   4:04:57
123 7660 Trym Nerem   4:05:05
124 11064 Jørn Ovedal Anfinsen Multilakk 4:06:21
124 11114 Bjørnar Rege Høiland TEAM MULTILAKK 4:06:21
126 11852 André Stensby ATEA 4:07:32
127 7616 Halvor Herlyng Solør Cykleklybb 4:08:37
128 4769 Eklo Odin Stiklestad il 4:09:12
129 2839 Marcus Braathen Norcem/Leca/Bygg.no 4:09:52
130 10866 Oddbjørn Kildal   4:10:24
131 10845 Eskil Hegge-Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 4:10:48
132 6674 Marcus Egeland Spydeberg IL 4:10:59
133 7750 Carl Håkon Gustafsson   4:12:47
134 11004 Martin Ramsberg Volkswagen 4:13:18
135 10896 Kristoffer Martinsen Tøftum   4:16:19
136 8022 Sebastian Grøsvik Team FIH 4:17:39
137 10937 Magnus Skøyen Volkswagen 4:24:43
138 10946 Vegard Stensrud   4:25:07
139 8805 Karl Martin Willadsen   4:25:43
140 4490 Erik Andreas Kleven Follo Sykkelklubb 4:26:06
141 8904 Morten Andersen Stor-Elvdal Skiklubb 4:27:36
142 10835 ole petter gusterud   4:27:55
143 8539 Michael Overbeck Cook UNIT4 BIL 4:29:34
144 10914 Joseph Prospère   4:32:30
145 10820 Kristian  Ekerhaugen   4:33:13
146 11122 Kristoffer Bonden Isachsen   4:33:53
147 11019 Vegard Øyen   4:34:16
148 10818 Vegard Steen Eikeland Førde 4:34:37
149 11446 Thomas Ljosdal Team Superselma 4:35:25
150 8846 Per Magnus Moen Abicon 4:37:50
151 13456 Håvard Gulseth Spinnvill 4:38:04
152 10853 Markus Holter   4:38:59
153 11028 Petter Lund Solør CK 4:39:51
154 11033 Petter  Valderhaug Team Coca-Cola 4:40:02
155 10880 Morten Larsen Solør CK / VW 4:40:45
156 9623 Andre Engen   4:40:53
157 11008 Henrik Sandve Aase Team FIH 4:41:38
158 10928 Marius Schafferer Volkswagen 027 4:45:04
159 11001 Håkon Moen Eriksen Team FIH 4:45:35
160 10934 Elmer M. Skalle Elektriker'n Lillehammer 4:49:19
161 13441 Rasmus Johansson   4:50:03
162 11005 Il Hwan Seo Team FIH 4:54:31
163 10921 Mikal Ringstad Volkswagen 210 4:55:41
164 11449 Ole-Tobias Halle Team Superselma 5:04:44
165 11017 Anders Stai Låven all-stars 5:07:11
166 10859 Bård Håndlykken Brages Bilforretning 5:14:44
167 10874 Daniel Bragstad Krogh   5:15:04
167 10874 Daniel Bragstad Krogh   5:15:04
169 9363 Jo Vegard Goderstad   5:16:59
170 10806 Petter Brendbekken   5:26:15
171 8938 Bjørn Sondre Ernø Smart Bil AS 5:28:19
172 10801 Even Bjølgerud Bergheim Tiller IL 5:29:07
173 10804 Oskar Bratlie   5:39:28
174 11009 Ole Joachim Aasen Team FIH 5:49:32
175 10889 Stian Longum Svendsen Volkswagen 210 6:00:17
176 11007 Ole Kristian Sævareid Team FIH 6:02:39
177 11863 David Rivrud Rygg   6:27:44
178 11822 Aleksander Hjertnes FIRE Kristiansund 6:36:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +