Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 25-29 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 11 Åsmund Løvik TVK / Team Fixit.no 2:37:17,6
2 50 Sondre Linstad-Hurum Kristiansands CK 2:44:19,3
3 257 Daniel Jarstø Stavanger SK 2:44:36,2
4 136 Eirik Fiskvik Team Trek Mesterhus 2:44:36,3
5 72 Andreas Hartmann Craft Rocky Mountain Factory Team 2:44:36,7
6 64 Anders Gullhav TVK 2:44:44,6
7 27 Alexander Blomqvist Serneke-Allebike MTB Team 2:44:51,6
8 371 Øyvind Strømsholm Pettersen CK Victoria 2:46:29,9
9 242 Ben Andre Schjerpen Odal SK/ Team Oslo Sportslager 2:46:43,5
10 68 Marius Fjeld Bærum OCK 2:49:35,3
11 117 Ole Dalsjø Hedmark terrengsykkel 2:50:45,8
12 273 Even Langseth Berg Solør CK 2:50:55,5
13 264 Martin Formo Asker Ck 2:50:59,1
14 210 Stian Lie Halden CK 2:51:01,2
15 401 Dan Erik  Hansen Varanger sportsklubb 2:51:20,6
16 13200 Olav Ulven Vestre Slidre Sykkel 2:54:03
17 1353 Torgeir Bekkemoen Solør CK 2:54:04
18 13202 Cato Baardseth Nes sp.kl. sykkel 2:54:15
19 13181 Even Antonsen Sykkelridderne SK Oslo/Martin M Bakken BIL 2:54:58
20 1236 Eivind Botten CK Valdresekspressen 2:57:31
21 13312 Andreas Holmen Minge Fredrikstad SK 2:57:50
22 1358 Sindre Buraas Hurdal IL Sykkel 2:58:05
23 325 Anders Hamborg Kloppa Offroad Klubb 2:59:08,1
24 232 Joakim Fjeld Kristoffersen Boc 2:59:13,6
25 1342 Ole-Kristian Wauger Østnes Spkl Ceres 2:59:16
26 1338 Nils-Gunnar Arnegard Andebarkji TSK/Hafslund BIL 2:59:18
27 13191 Christoffer Callesen Protector Forsikring 2:59:37
28 1293 Kristian Myhrer Sykkelridderne SK Oslo 3:00:31
29 1355 Torbjørn Bergersen   3:00:45
30 1272 Ole Martin Høiby Glåmdal SK 3:01:37
31 1302 Mathias Oppegaard Aurskog-Høland Triathlon 3:01:40
32 13201 Niclas S. Andersen Drøbak sk 3:02:56
33 1286 Frode Lilleøien Støren Ck 3:03:08
34 1290 Håvard Martinsen Follo SK 3:03:09
35 13198 Thomas Svankil Sagene IF 3:04:41
36 13187 Marius Osvold Sport1 Superstore Hamar 3:05:22
37 1317 Ole Hartvik Skogstad Stiftstaden SK Trondheim 3:05:46
38 1240 Morten Buchholdt Stor-Elvdal sk 3:05:49
39 13203 Eirik Langøy Fredrikstad SK 3:06:05
40 1362 Øystein Schanke SK rye/ Rye XP 3:06:07
41 1314 Joachim Gridset Setnes   3:06:20
42 1257 Hans-Gunnar Grepperud Ormsund roklub 3:06:50
43 1324 Thor Aksel Starum Raufoss & Gjøvik CK 3:07:58
44 13287 Ole Fredrik Aamodt Falck Sykkelregister 3:09:25
45 1274 Birger Ihle Mjøndalen IF Sykkel 3:09:36
46 13186 Roy-Atle Rosenberg  Hansen Vang Skiløperforening 3:09:42
47 1366 Mats Johan Hårstad Oppdal 3:10:08
48 3518 Hermann Hermansen Tromsø CK 3:10:10
49 1255 Steffen Tronrud Gjevre TEAM NORGESGRUPPEN 3:10:37
50 13416 Peter Kling   3:10:43
51 1269 Bjørn Horg støren CK/Betonmast 3:11:11
52 1318 Glenn Sletten   3:11:55
53 13289 Trygve Hansen Mjølkerampa SK 3:11:57
54 1246 Lars Engseth NTNUI/ Team Sport1 Lillehammer 3:13:31
55 13184 Eivind Buajordet Bøe Frogner IL 3:13:40
56 1285 Jørgen Sogn Abax 3:14:03
57 2554 Knut Sindre Mølmen Team Trøkk 3:14:08
58 1271 Håkon Hovland Hasle-Løren 3:14:47
59 1296 Hallgeir Nordheim Andebarkji TSK 3:14:57
60 13185 Gaute Glomlien Skillebekk Flyers 3:15:39
61 2076 Andreas Vander Ceres 3:15:47
62 13189 Magnus Bergan Modum CK/Nygård Sport 3:16:07
63 1327 Saku Syrjälä Svegs ik 3:16:20
64 1866 Kristian Bjerke Forsvaret 3:16:41
65 1938 Petter Fyksen Lund SK Rye 3:16:52
66 13195 Eirik Rofstad Bodø Terrengsykkelklubb 3:17:06
67 1321 Vegard Solhaug Hadeland CK 3:17:33
68 13194 Jarle Langeland Sandnes Sykleklubb 3:17:37
69 1226 Magnus Torp Antonsen CK Elverum 3:17:48
70 2144 Endre Sommer SK Rye 3:17:58
71 1995 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 3:18:02
72 2328 Kristoffer Svendsen team nåva 3:19:15
73 2242 Even Solbraa Lågen CK 3:19:39
74 4634 Jens Kristian Tosterud Tørpet / Norconsult BIL 3:20:03
75 2620 Marius Hageengen Raufoss og Gjøvik SK 3:20:16
76 2362 Terje Sveum Vest torpa ul 3:20:38
77 2322 Mats Arnesen   3:21:20
78 1288 Martin Kavli Lysgaard Boc 3:21:29
79 13206 Svenn-Martin Søgaard CK Elverum 3:21:36
80 2372 Tor Flugstad MGI 3:21:49
81 2809 Simen Røgeberg   3:22:24
81 1253 Frank Aleksander Forbord Solør CK 3:22:24
83 1251 Idar Flostrand Sømna SK 3:22:30
84 2371 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 3:22:45
85 2082 Kristoffer Gjestvang   3:22:48
86 2932 Kristoffer Nylund JIL Grorud 3:23:48
87 2727 Emil Svendsen   3:24:02
88 2282 Tommy Finstad Ottestad Sykkel 3:24:07
89 1345 Audun Lassen Aas Milslukern Sport 3:24:12
90 2375 Håvard Garberg Skogn IL 3:24:54
91 2775 Stefan Øverby Ottestad Il Sykkel 3:25:04
92 2645 Kent Robin Johansen Follo SK 3:25:13
93 2570 Arne Olav Dahlshaug Falck Sykkelregister/ XXL 3:25:15
94 4192 Daniel Eide   3:25:37
95 1225 Torgeir Andersen CK Elverum 3:25:43
96 2343 Anders Bau Lyngby Roklub 3:25:48
97 1259 Anders Hagehaugen Eidsiva BIL 3:26:00
98 2970 Anton Sveen Næroset IL 3:26:44
99 2858 Magnus Engseth Dr.techn.Olav Olsen 3:27:01
100 2348 Sølve Bjerkenås 330 Skvadron 3:27:12
101 3697 Martin Bjerke Volkswagen 010 3:27:16
102 2529 Hans Jakob Venås Ådal il ck 3:27:40
103 1295 Morten Nilsen Brumunddal SK 3:27:54
104 2580 Magnus Baksaas   3:27:58
105 3487 Daniel Smestad Jensen   3:28:32
106 1266 Anders G. Haraldsen Stifstaden SK 3:28:44
107 3826 Kristian Wollen Steen NTNUI 3:28:53
108 2074 Asmund Herland Hof / Team joker Sundbyfoss 3:28:58
109 2782 Aleksander Svien Milslukern Sport 3:28:59
110 4082 Steffen Sørli Rauma Sykkelklubb 3:29:41
111 1713 Kay Arne Ingdal CK Elverum 3:29:58
112 2592 Anders Brenni Norcem/Leca/Bygg.no 3:30:26
113 3236 Joakim Tiller Nordic Ambition 3:30:43
114 2862 Michael Fongen   3:30:46
115 3692 Brede Bergseng Olsen Tokenes Badeklubb 3:31:50
116 3075 Christopher Dalen Sk.Fart 3:32:16
117 3947 Rune Dahl Team Nittedal Lightning 3:32:56
118 2079 Jonas Steinbakken Ådal CK 3:33:10
119 2514 Magnus Sagmo   3:33:24
120 2845 Sander Den Boer   3:34:00
121 4592 Mads Roger Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 3:34:19
122 3110 Casper Bergmann Henriksen Ranheim IL Sykkel / Otra Norge 3:34:32
123 3876 Andreas Nilsen Follo Sykkelklubb 3:34:42
124 3740 Jan-Tore Henriksen Team Joker Sundbyfoss 3:35:03
125 3993 Steffen Johansen   3:35:16
126 3906 Vegar Heen BSI sykkel 3:35:22
126 4551 Steinar Tveito Storli   3:35:22
128 2451 Vegard Otterlei Hardrocx Riders/COWI 3:35:23
129 4350 Thomas H. Pettersen Norcem/Leca/Bygg.no Holmestrand SK 3:35:37
130 12618 Lars Andre Erstad   3:35:52
131 1300 Jon Marius Ophus Nybygda IL 3:36:16
132 2203 Hans Høisveen Nannestad Nes spkl. sykkel 3:36:29
133 6970 Gunnar Olsen Nimmons O.B. Wiik AS 3:36:35
134 3002 Bjørn Jørgen Bergqvist Aaby ck 3:36:38
135 2739 Rasmus Vatne   3:37:57
136 5057 Alexander Aasheim Bømlo sk 3:38:45
137 4610 Runar Løken Team Løken 3:38:59
138 4414 Øyvind Esse Berge PwC 3:39:11
139 12725 Pål Jørgen Streitlien Folldal IF 3:39:21
140 3475 Sven Hoff Driv IL 3:40:29
141 5162 Øystein Fjellvåg Team Baldur 3:40:34
142 12957 Thomas Normann Tryvann CK 3:40:38
143 3930 Thomas Berg Brumunddal SK 3:40:56
144 4533 Mats Pettit Sørum   3:40:59
145 4997 Eirik Ottinsen   3:41:09
146 4326 Andreas Ungersness Multiconsult BIL / Tryvann CK 3:41:11
147 3056 Andreas Dahle Sømna Sykkelklubb 3:41:52
148 4143 Mats Hansen   3:42:06
149 5334 Karsten Alexander Kopland PWT/Milslukern 3:42:52
150 6380 Fredrik Warloff Tranby Fighters 3:43:02
151 3878 Morten Rastad   3:43:14
152 4829 Lasse Bækken   3:43:30
153 4134 Petter Simensen Simensen Super Team 3:43:31
154 4458 Mats Harald Hamran Solhaug Torpedo Moskva 3:43:50
155 3183 John Anders S Raustein Tasta OSK 3:44:41
156 6153 Lars Andreas Larsen Team Fitjar 3:44:56
157 4968 Fredrik Jørgensen Sandnes Sykleklubb 3:45:08
158 2188 Geir Olav Larsen Krokskogen Sykkelklubb 3:45:38
159 6619 Nicklas Storeng Smelror   3:45:52
160 5095 Simonas Pociunas   3:45:53
161 1356 Fredrik Bergseng sk rye / Rye XP 3:46:17
162 12672 Sondre Klemetsrud   3:46:29
163 6685 Espen Sletten Hansen Team ESH 3:46:36
164 5056 Eirik Aase Cowi 3:46:54
165 8827 Petter Næsvold   3:46:55
166 5000 Robin Pettersen Sagene IF Sykkel 3:47:04
167 4787 Tor Henning Skaug Team|HøyPuls 3:49:26
168 11284 Lars Magne Olsen   3:49:46
169 7368 Gunnar Kaus Senterpartiet 3:50:16
170 12065 Kim Timothy Engh Atlas Copco Sykkelteam 3:50:17
171 5315 Håvard Nakken   3:50:31
172 5731 Ivar Hukkelberg NTNUI 3:50:35
173 5421 Thomas Bruno Bottolfsen Ottestad sk 3:50:39
174 7590 Herman Frich Norconsult 3:50:46
175 13423 Eirik Strømsheim Team Alpilox 3:51:18
176 4620 Fredrik Høgmoen Volkswagen 210 / Aron SK 3:51:50
177 6169 Fredrik Hope Kristiansand Cykleklubb 3:52:45
178 4596 Amund Farås   3:52:46
179 12603 Sjur Christiansen   3:52:48
180 1331 Markus Tveito Taxerås If Frøy 3:53:57
181 12804 Marius Ulland Hemsedal IL 3:54:16
182 4907 Lasse Braathen Team Nittedal Lightning 3:54:22
183 5591 Hans Kristian Willadsen Fredrikstad Sykkelklubb 3:54:43
184 10994 Vemund Hasnes   3:55:13
185 5694 Andreas Egset   3:55:43
186 3297 Håvard Belsvik Orkla ck 3:56:32
187 12365 Lars-Erik Figved Åsgårdstrand CC 3:57:06
188 5434 Eirik Engen   3:57:27
189 13108 thomas dølplads   3:57:35
190 7878 Aleksander Bonden Isachsen Tokenes Badeklubb 3:57:36
191 13459 Jonathan Medina Abrahamsen   3:58:09
192 4086 Alexander Thanem Stiftstaden SK 3:58:12
193 11922 Mats Andreas Gulbrandsen Storebrand Sport 3:58:31
194 12641 Sindre Hagen Pro Bajas 3:58:38
195 7143 Henrik Overgård   3:59:03
196 5839 Torkjell Hagen Voll Lillehammer ck 3:59:25
197 5516 Audun Ranheim Asko 4:00:41
198 7310 Christian Reiten Dalen Gjemnes Sykkelklubb 4:01:00
199 6408 Thomas E Johansen Veien Tilbake 4:01:27
200 13460 Simen Klafstad   4:02:14
201 5342 Helge Lid   4:02:45
202 5547 Anders Thorjussen   4:02:53
203 2357 Ole Anders Brøndbo Team Stredet/Otra IL 4:02:55
204 6409 Sindre Morstad Volkswagen 040 4:03:18
205 11669 Kim Hellebust Volkswagen 027 4:03:22
206 6666 Emil Ivarsson   4:03:56
207 13111 Jonas Frøyen Stensløkken Alpilox 4:04:21
208 12329 Martin Steinsbekk Waadeland Team|HøyPuls 4:04:36
209 6032 Kristian Bergaust Løvaas BDO AS 4:05:31
210 6591 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 4:05:38
211 3887 Henrik Mathisen Halden Cycleklub 4:05:59
212 5874 Martin Almås   4:06:10
213 6622 Carl Mikael Sundberg   4:06:15
214 8217 Simen Ridderholt   4:08:01
215 11825 Kristoffer Johansen FIRE Trondheim 4:08:21
216 7100 Andreas Kjønø   4:08:48
217 5830 Marius Mangen Vambeseth Driv IL/Fet Skiklubb 4:09:03
218 8265 Roel Zwart   4:09:33
219 12337 Eirik Sund Karlsen EY Bil 4:10:22
219 2669 Dag Erik Lindberget Glåmdal SK 4:10:22
221 6535 Ivar Helgetun   4:10:40
222 8505 Kristian Petersen  Soknes   4:10:45
223 7388 Magnus Løver Volkswagen 210 4:10:52
224 13097 Joachim Helmeriksen Team Stredet 4:11:15
225 7389 Rune Midtlyng Gauldal SK 4:11:19
226 12806 Espen Velde Marthinsen Truck & Trailer Industry AS 4:11:56
227 4001 Aleksander Kåsi National Oilwell Varco BIL 4:12:06
228 12016 Sondre Skarboe Storebrand Sport 4:12:19
229 8306 Erik Langaard Solberg A/S Norske Shell 4:12:22
230 8214 Erik Pedersen Sweco BIL 4:13:13
231 6046 Martin Nonsdal   4:13:24
232 7745 Tomas Setså   4:13:37
233 12718 Fabio Nuno Santos   4:15:06
234 12876 Steffen Brenden   4:15:10
235 8422 Ole-Jørgen Hansen Team Byggma 4:15:19
236 7443 Steffen Stuhaug Team Kvessvikdalen/GK 4:15:24
237 9034 Magnus Lode Roscoe Data Respons BIL 4:15:38
238 7334 Christian Granum Hafslund BIL 4:15:44
239 5755 Magnus Larsen   4:15:53
240 12929 Bård Kjær   4:17:15
241 8656 Thomas Brott Forsvaret 4:17:41
242 8874 Erlend Haukland Våge CK Elverum 4:17:54
243 4277 Andreas Nilsson Team Herbalife 4:19:12
244 7684 Hans Christian Rustad Team Bahco 4:20:09
245 11657 Terje Hals Norcem/Leca/Bygg.no 4:20:23
246 6074 Morten Skjelstad Torpedo Moskva 4:20:29
247 8873 Adrian Jørgensen Sagene IF 4:20:37
248 13132 Jostein Bertelsen Sandefjord Sykeleklubb 4:21:35
249 6208 Bjørn Erik Bakke Røkeberg CK 4:22:22
250 2983 Marius Wang Glåmdal SK 4:22:42
251 12803 Matteus Ketner NPNG Gjøvik/Adamstuen 4:23:35
252 8926 Christopher Christensen   4:23:42
253 7864 Erlend Havdahl Forsvaret 4:23:51
254 13101 Ola Robertsen Brødrene Dahl BIL 4:24:05
255 12920 Vegard Homme   4:24:26
256 11774 Stian Øverland Brages Bilforretning 4:24:44
257 13413 Ben Roar Rasch   4:25:37
258 7596 Marius Glittum Sopra Steria 4:25:58
259 11172 Simen Sveen  Oppegaard   4:26:10
260 11268 Heine Mohn Team Runaway 4:26:44
261 12980 Sturla Aavik Steine Nordic Choice Hotels 4:26:49
262 8442 Petter Hasting Jerndahl Asker Triathlon Klubb 4:26:53
263 11632 Martins Ekmanis Moller Auto Latvia SIA 4:26:59
264 7902 Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club 4:27:24
265 12629 Markus Emil Foss Datametrix 4:27:36
266 8909 Hans Henrik Behrens Team Volkswagen 4:28:17
267 12000 Stian Radford   4:28:26
268 10182 Emil Haukåssveen   4:29:47
269 9125 Fredrik Slette Team EngrosFrukt 4:30:09
270 12695 Remo Mäoma   4:30:12
271 6792 Dan Marius  Gravem   4:30:16
272 11910 Robert Engebråten Oceansaver BIL 4:30:40
273 8115 Truls Rauken Bækken Volkswagen 017 4:30:46
274 11611 Dag anders Benestad   4:31:14
275 9502 Jan Erik Haug   4:32:02
276 6926 Jørgen Børsum Haugen Milsluker'n Sport 4:32:43
277 13127 Øyvind Selseng Falck Sykkelregister/ XXL 4:33:18
278 6523 Anders Guneriussen   4:33:50
279 6198 Fredrik Oseth Holtmoen   4:33:54
280 10258 Pål Berget Storebrand Sport 4:34:32
281 12921 Sebastian Hunziker   4:34:51
282 11795 Thomas Hansen Sandøya Idrettslag 4:37:35
283 10982 Aldis Zegelis   4:37:44
284 11171 Even Sveen Oppegaard   4:38:26
285 6911 Johan Martin Tømmerås   4:39:02
286 12976 Marius  Solberg   4:39:11
287 11403 Alexander Moen Team Superselma 4:39:29
288 11758 Mads Trøan   4:39:34
289 9447 Lars Harald Berg Rinna il 4:40:27
290 8100 Roger Ludefall Berg Orkla ck 4:40:51
291 12406 Martin Bekken Strøm Team EngrosFrukt 4:41:09
292 8929 Svein Erik Forseth Dale   4:41:57
293 13453 Jonas Strand Gravli   4:43:11
294 12408 Jørgen  Andreassen   4:44:03
295 12816 Kim Willem Van Woensel Kooy   4:44:14
296 6704 Christoffer Brurud Team Eidsvoll Trim/Kjerkebakken Sykkel & Moped 4:44:38
297 11117 Leif Ole Håvardsrud Geilo IL 4:44:52
298 10897 Sean Kopstad Collins   4:46:44
299 11618 Robin Bratlie Veien Tilbake/Berg 4:48:45
300 11617 Brede Bonnerud Team United Bonneruds 4:50:43
301 12044 Marius Westgaard Data Respons BIL 4:52:15
302 8508 Morten Spanne   4:53:14
303 8935 Thomas Engebakken Sport 1 Gruppen 4:53:33
304 12690 Anders Mathiassen   4:55:34
305 10085 Christian Løvstad Molo AS 4:55:40
306 12867 Joakim Berge JM Norge 4:56:17
307 6720 Martin Harrsen   4:56:37
308 11742 Henrik  Steffensen Volkswagen 010 4:56:59
309 9393 Anders Heskja Sandvik   4:57:36
310 8569 Kristian Amundsen   4:58:59
311 12743 Christopher Van Der Lagen   4:59:27
312 11097 Stig Førsvoll Norcem/Leca/Bygg.no 5:00:27
313 11930 Dan Thomas Harila Byggtorget 5:01:08
314 12036 Eivind Tveter   5:01:24
315 12246 Lars Løkås Team Løkås 5:03:03
316 12338 Knut Jørgen Løkås Bodø Freeride Team 5:03:04
317 9519 Mads Johannessen CSC BIL 5:04:43
318 11471 Glenn Dragnes Team Superselma 5:08:11
319 10910 Ole Kenneth Olsen   5:08:50
320 10070 Aleksander Kopperud Ditt Ekstralager 5:09:53
321 9226 Jan Magne Herstadhagen Team Superselma 5:10:06
322 8830 Pål Eriksen Soon CK 5:11:07
323 11255 Bsjar Omar   5:12:10
324 12197 Daniel Freitag   5:14:00
325 12773 Lars Martinsen   5:15:59
326 9609 Øyvin Vegel Volkswagen 550 5:18:03
327 13011 Øystein Dahl   5:19:25
328 12640 Martin Hagen   5:20:25
329 12080 Christoffer Henriksen   5:21:27
330 12687 Maxime Marien   5:25:20
331 9307 Tor Erik Skogstad Siemenslaget 5:25:40
332 11829 Jonas Mjeva  Bugge FIRE Trondheim 5:26:23
333 11624 David Christopher Selstad Carlsen Norcem/Leca/Bygg.no 5:31:32
334 9588 Mersid Softic Volkswagen 610 5:32:55
335 9877 Tellef Tellefsen   5:33:09
336 11290 Joakim Bjerke   5:34:43
337 13096 Mats Vabø   5:36:14
338 12321 Karl Viktor Wang   5:38:38
339 11793 Kenneth  Løken O.B.Wiik AS 5:44:58
340 11790 Joachim Hagen O.B.Wiik AS 5:44:59
341 12750 David Westrum Volkswagen 5:48:22
342 11900 Fredrik Dahll   5:51:17
343 12176 Magnus Dahle   5:57:58
344 11737 Daneish Sinnappu Volkswagen 027 6:00:09
345 11293 Andreas Gad   6:01:26
346 11377 Minh Hoang Team Superselma 6:17:00
347 9814 Roar Lund   6:21:33
348 10293 Mats-Andre Kjendahl   6:35:27
349 12275 Terje Birknes Pedersen Ytre Gulen Idrettslag 6:36:17
350 10318 Sigurd Simensen Simensen Super Team 6:38:38
351 12039 Thomas Van De Pol FONTEYN 6:42:59
352 11683 Kim-Erik Kalsnes Brages Bilforretning 6:52:19
353 11670 Bjørn Hetland Veien Tilbake/Berg 7:01:42