Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 30-34 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 24 Emil Lindgren Serneke-Allebike MTB Team 2:37:29,3
2 66 Michael Olsson Serneke-Allebike MTB Team 2:38:05,0
3 7 Søren Nissen Racing team Stevens-iHus 2:38:47,7
4 53 Fredrik Edin Sepura Toyota racing with Birk 2:41:22,0
5 5 Frederik Wilmann Varanger sportsklubb 2:41:51,7
6 216 Oddvin Halvorsen Offigstad Lillehammer ck 2:42:21,8
7 171 Jon Andreas Klokkehaug CK Victoria 2:43:53,0
8 67 Anders Fiskvik Team Trek Mesterhus 2:44:13,6
9 205 Henning Halvorsen Offigstad Felgen CK Trondheim 2:46:28,9
10 170 Robin Mackenzie-Robinson SK Rye 2:46:47,7
11 250 Glenn Røisgaard Lørenskog CK 2:50:47,9
12 321 Jostein Nørbech Aaby ck 2:50:53,7
13 215 Jostein Næss Grådahl Kongsberg IF Sykkel 2:50:54,3
14 237 Ståle Nicolay Svandal Nygaard EIKER CK 2:50:55,9
15 1335 Bjørn Herbrand Tretterud Andebarkji TSK 2:57:23
16 1234 Henrik Bering SK Rye 2:57:27
17 1370 Frode Jansen Ottestad Il Sykkel-ASKO 2:57:30
18 1339 Olav Vikmoen Øyer-Tretten IF 2:57:38
19 1350 Erik Bøhler Hansen Driv IL Sykkel 2:59:07
20 1229 Rune Vegard Bakken Lesja og Dovre Sykleklubb 2:59:10
21 1248 Anders Farestveit Tasta Omegn Sykkelklubb 2:59:35
22 1337 Thomas Valan Bindal SK/Terråk IL 2:59:53
23 13197 Kjetil Smedberg Trelleborg Offshore Norway 3:00:47
24 13204 Raymond Lishaugen Fjellfoten SK 3:00:49
25 13208 Lars-Christian Unger Aaby ck 3:00:51
26 1237 Daniel Brodshaug Sagene IF Sykkel / Aas-Jakobsen BIL 3:01:05
27 13190 Børge Bjerkeli Rauma sk 3:01:13
28 1325 Håkon Stensbak Sagene IF Sykkel 3:01:27
29 1351 Espen Kildebo Jensen Sagene IF Sykkel 3:01:38
30 1364 Olav Lie Sveen Solør CK 3:01:53
31 13196 Kristian Thoresen Bingsfoss SK 3:01:55
32 1369 Andreas Almlid Hamar Skiklubb / EBY 3:02:01
33 1294 Magnus Rognstad Neby Ottestad IL Sykkel / LCK 3:03:25
34 1224 Martin Andersen Lørenskog CK 3:04:40
35 1222 John Tislevoll Almås Stordsk 3:04:54
36 1267 Tor-Arne Haraldsen Hasle-Løren 3:05:03
37 1235 Atle Bjerkli Swix Sport 3:05:07
38 1278 Thomas Oma   3:05:52
39 1297 Thor Erik Nordli Norcem/Leca/Bygg.no/MossCK 3:06:05
40 1270 Alexander Horneland Stord SK 3:06:12
41 1343 Lasse Øverby   3:06:15
42 13183 Øystein Bakken Dønski toppidrett 3:07:48
43 1256 Andre Granrud SK Rye 3:08:05
44 1292 Christian Melsom Myhre Milslukern Sport 3:08:39
45 1280 Knut Skovereng CK NOR 3:08:45
46 1311 Uno Sandstrøm Asker Ck 3:09:09
47 1241 Niklas Carlsen Ullensaker CK 3:09:35
48 1273 Kenneth Hårstad Selbustrand IL 3:09:41
49 1299 Erlend Olsen Søre Osen IL/Rena IL Sykkel 3:10:24
50 1824 Erik Haugom Lillehammer 3:10:41
51 1262 Haakon Halla Erichsen & Horgen Racing Team 3:11:08
52 1328 Pål Syversen   3:11:09
53 1332 Lars Teppen Follo SK 3:11:11
53 1333 Petter Tiltnes If Frøy 3:11:11
55 2083 Eirik Torsnes Johansen Asker Skiklubb 3:12:39
56 1323 Martin Sorte SK Rye 3:13:22
57 1227 Marius Askautrud Norcem/Leca/Bygg.no/Multiconsult BIL 3:13:32
58 1341 Eirik Watterdal Slevik IL 3:13:37
59 1260 Einar Hagen   3:13:44
60 1310 Steffen Sandem Savalen SK 3:14:28
61 1365 Knut Hvattum Sagene IF Sykkel 3:14:54
62 1308 Ola Tuko Kongsberg IF 3:15:45
63 1282 Alf Landstad Volkswagen 040 3:15:50
64 2034 Mats Døving Sagene IF Sykkel 3:15:52
65 13284 Erik Konttorp Solør CK 3:15:56
66 1275 Wilhelm Iversen IL dalguten 3:16:20
67 1354 Markus Amland Tønsberg CK 3:16:31
68 1966 Øyvind Svare Odde Ottadalen SK 3:16:43
69 2090 Hans Andreas Aamodt Forsvaret 3:16:47
70 2279 Kjetil Eng Sagene IF 3:16:57
71 3133 Jon Remi Knoph Fauske IL 3:17:02
72 13209 Asbjørn Hoel Winnje SK Rye 3:17:09
73 1368 Vegard Prosvik Aarvåg Re Sykkelklubb 3:17:52
74 2160 Even Husom   3:17:56
75 2243 Dag Solem Evry 3:17:57
76 1858 Ståle Johan Berg CK Elverum 3:18:14
77 2323 Runar Braaten Hurum CK/team superselma 3:18:28
78 3029 Kjetil Lehre Hadeland CK 3:18:37
79 1832 Christian Larsen Stiftstaden SK 3:18:44
80 2521 Daniel Ark Evensen Sportsklubben Ceres 3:19:12
81 32 Johan Norén Serneke-Allebike MTB Team 3:19:49,7
82 2748 Erik Øverkil Økovent AS 3:19:57
82 1363 Petter Skolla SK Rye Sykkel 3:19:57
82 1957 Øystein Nerva Sagene IF / Nordea BIL 3:19:57
85 1322 Thomas Solheim Møller Bil Bergen AS 3:20:00
86 1232 Marius Bekkevold Halden CK 3:20:08
87 1316 Inge Skinstad CK Toten-Tråkk 3:20:16
88 1319 Eirik Øen Johansen Kloppa Offroadklubb / Multiconsult 3:20:25
89 1291 Finn Moe Frogner IL/Vardeåsen sykkel 3:20:27
90 2026 Lars Kristian Bjønness Werven Brumunddal SK/ Forsvaret 3:20:29
91 1903 Henrik Gulliksen Norcem/Leca/Bygg.no 3:20:38
92 1283 Roger Thorsen Langli Sand IL Terrengsykkel 3:20:45
93 1797 Stig Roar Lierhagen Lierhagen Skogsdrift AS 3:20:48
94 2292 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 3:20:51
95 2486 Frank Nordby Sveum LAND CK 3:20:55
96 1939 Mads Lunde Norcem/Leca/Bygg.no / COWI BIL 3:20:58
97 2520 Justin Zehani Engan Torpedo Moskva 3:21:02
98 1909 Jens Haugland Uno-X 3:21:17
98 1243 Lars Jørgen Dahl Rye XP 3:21:17
100 2085 Christian Walther Birk sport 3:21:19
101 1304 Simon Rudskjær TEAM NORGESGRUPPEN 3:21:40
102 2133 Martin Frøland Vestby sykkelklubb 3:21:55
103 2760 Joseph Deluca   3:22:12
104 1851 Marius Andersen Norcem/Leca/Bygg.no 3:22:28
105 12609 Martynas Dobilinskas   3:22:56
106 2560 Torbjørn Kismul   3:23:04
107 2670 Dag Løkken  Finess Øvre Borge Avfleskningsanstalt 3:23:34
108 1268 Tor Harald Herland Hof Sykkelklubb 3:23:44
109 2179 Harald Knudtzon   3:23:53
109 2281 Jørgen Aslaksrud Ringerike SK 3:23:53
111 1360 Jan Erik Graneng Savalen 3:24:04
112 2626 Thomas Hannestad Krokskogen Cykleklubb 3:24:09
113 13199 Thomas Karlsen Tjentland Svarstad il 3:24:17
114 2713 Nils Vegard Skjegstad Brages Bilforretning 3:24:29
115 3905 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 3:25:09
116 2527 Ole Magnus Rudberg Rudberg sk 3:25:19
117 13205 Stig Rune Lund Molde CK 3:25:27
118 1889 Tommy Ekornhol Odal SK 3:25:45
119 2067 Mats Dalevoll SpareBank 1 Oslo Akershus 3:26:00
120 1254 Espen Fredriksen Betonmast Røsand 3:26:04
121 2705 Espen Stensvold Rønning Sagene IF Sykkel/GD 3:26:10
122 2231 Terje Røstum SK Rye 3:26:17
123 2227 Magnus Enger Sparebanken Hedmark / Team Merida TRI 3:27:06
124 2000 Knut Olav Skyttemyr Data Respons BIL 3:27:14
125 3181 Lars Persson Lia riders, wine and cheese! 3:27:21
126 13461 Vegard Kjølstad Falck - CK Jarlsberg 3:27:24
127 1985 Petter Saga Kjose IL 3:27:29
128 1315 Steffen Sjøvall-Carlsen Frogner IL 3:27:49
129 2481 Erik Steen Data Respons BIL 3:27:53
129 7150 Anders Emil Salvesen Tryvann Cykleklubb 3:27:53
131 2692 Magnus Petersen   3:28:02
132 2500 Martin Vik Norges Banks Idrettslag 3:28:27
133 3066 Pål Christian Brautaset Ørsta SK 3:28:40
134 13188 Kenneth Zachariassen Rye Sykkel IL 3:29:19
135 12369 Vegar Heir   3:29:26
136 1305 Espen Rygge Volkswagen 017 3:29:38
137 5702 Tom-Erik Fladeby   3:29:44
137 2637 Thomas Smette Kristiansen Bærum OCK 3:29:44
139 4894 Øyvind Bergem-Ohr   3:29:53
140 3000 Mads Almås Team Volkswagen 3:30:11
141 3418 Dan Børge Saure Bjørke IL 3:30:19
142 3323 Idar Eriksen Fauske IL 3:31:00
143 2190 Jakob Libak SK Rye 3:31:22
144 2547 Henrik Dalbakk   3:31:24
145 4309 Sølve Strømsland Arendal CC 3:31:31
146 2156 Thomas Hermansen Handelsbanken BIL 3:32:11
147 3229 Christian Young DE Elektro Bil 3:32:24
148 2534 Jørn Lomsdalen Raufoss & Gjøvik SK 3:32:25
149 3855 Henrik Wingerei BEKK 3:33:26
150 3242 Kjetil Stubbom Hansen ATEA 3:33:41
151 3448 Martin Tverdal TVK 3:33:57
152 3278 Jørgen Johansen Bos hamar 3:34:41
153 5091 Atle Hofstad IF Frøy 3:34:53
154 1330 Tor Martin Sølvberg VolksWagen 001/ Smaalenene SK 3:35:00
155 3226 Jonas Westad Brummunddal Sk 3:35:27
156 2589 Ole Kristian Bratlien Lågen CK 3:35:49
157 2549 Bård Aasgaard   3:35:58
158 3030 Geir Andre Lie Abax 3:36:01
159 4178 Kim Tore Bjerkrheim Volkswagen 210 3:36:12
160 3727 Eirik Fredriksen   3:36:24
161 5431 Kjetil Bahus Enerud   3:36:27
162 3186 Simen Robsahm Joker 3:36:34
163 4609 Marius Eide MSIL 3:36:36
164 13012 Mikkel Garborg KIWI miniis 3:37:00
165 3284 Vetle Kronstad Sandefjord Brannvesen 3:37:09
166 4358 Thomas Opsahl Johansen Drammen CK 3:37:12
167 2427 Henning Levanger Sagene IF - Sykkel 3:37:13
168 5973 Morten Høst Grønvold Volkswagen 010 3:38:31
169 1348 Morten Land Nilsen Ullensaker CK 3:38:36
170 4149 Torjus Robstad Kristiansand Triathlon 3:38:42
171 4451 Morten Egeberg   3:38:53
172 4078 Kjell Ivar Svenstad LAND CK 3:39:40
173 3746 Lars Arne Horvei Volkswagen Møller Bilfinans 3:39:56
174 3272 Knut Vestøl Birkedal Team Norgeshus 3:40:01
175 5762 Henrik Lund Klinikk Frogner 3:40:17
176 4212 Henning Mjør Hagen   3:40:21
177 12004 Erlend  Rostad Snake Oil 3:40:28
178 12050 Vegard Aasen Snake Oil 3:40:29
179 11437 Grzegorz Wojcik Team Superselma 3:40:33
180 4067 Lars Skogheim Odal SK 3:40:42
181 4366 Maxemillian Fredriksen Veien Tilbake/Hassel 3:41:04
182 3500 Erlend Methlie Sande Sportsklubb Sykkel 3:41:11
182 11963 Kristoffer Kjelstadli Humla CK 3:41:11
184 9221 Yngve Haugom Yiiiha SK 3:41:23
185 4107 Lars Christian  Huth Team Oslo Sportslager 3:41:45
186 3420 Kenneth Simonsen Veien Tilbake 3:42:07
187 1796 Øyvind Utne Larsen Marthinsen & Duvholt 3:42:47
188 3879 Anders Sivesind   3:43:06
189 4041 Oddgeir Opheim Orkla ck 3:43:10
190 3471 Sturla Winther Johnsen Nes spk.Sykkel/ Team Høygir 3:43:48
191 3312 Terje Bråten   3:43:50
192 3072 Lars-Erik Børke   3:43:53
193 3818 Kenneth Slyngstad Nordøy IL 3:43:58
194 5214 Lars Lien Team Skitalk 3:44:20
195 5595 Bakkom Marius Team FIH 3:44:24
196 10980 Anders Svartsund   3:44:38
197 3873 Ronny Gurrich Holmestrand SK 3:44:47
198 11228 Simen Berg Verlo Team Runaway 3:44:49
199 11138 Brede Kyte BTC / Team Runaway 3:44:50
200 3214 Eirik Wig Sundvall   3:44:51
201 4801 Dan Jørgen Sørheim Team Duff 3:45:05
202 12682 Eivind Lindeberg Statnett BIL/Simensen SuperTeam 3:45:15
203 2205 Kristian Nilsen Brumunddal SK 3:45:17
204 5848 Morten Harstad Modum CK / Team Byggpro 3:45:19
205 4372 Olav Ulsaker Nordre Land IL 3:45:33
206 4759 Stian Mikkelsen Ottestad Il Sykkel 3:45:36
207 4664 Petter Bodman   3:46:02
208 2080 Magnus Kinn Andersen Sagene IF Sykkel 3:46:04
209 4826 Ole Jørgen Stokkebek Norcem/Leca/Bygg.no 3:46:16
210 6371 Richard Trefjord   3:47:16
211 4975 Jim Larsen Spydeberg 3:47:17
212 4697 Matiss Gibolis Moller Auto Latvia SIA 3:47:23
213 7035 Steffen Brenna Spkl Ceres 3:48:24
214 4626 Mikkel Tysland Sagene IF Sykkel 3:48:30
215 4084 Richard Ramsvatn Teigen Arendal CC 3:48:50
216 5582 Kristian Pedersen Samma det 3:49:23
217 5082 Christian Trefjord Eidsvoll SK 3:49:27
218 12216 Anders Hellevik Stranda IL 3:49:36
219 10958 Michail Kaikkonen   3:49:43
220 4439 Sindre Eltarvåg Tasta & Omegn Sykkelklubb 3:49:55
221 12250 Håkon Matre Langøen Bergen MTB 3:50:02
222 5847 Jan Vidar Eriksen Samma det 3:50:27
222 5941 Lars Berggren Jernbaneverket BIL 3:50:27
224 3762 Fredrik Kjærstad   3:50:42
225 3787 Glenn Thomas Nilsen Kjose IL 3:51:32
226 3760 Espen Kjellberg Lyn Ski 3:51:56
227 3476 Pierrig Le Darz Halden CK 3:52:04
228 5602 Even Øimoen Lia Riders Wine & Cheese 3:52:51
229 6003 Frode Koldal Titania BIL 3:52:56
230 5801 Harald Kvarme Slettbakken TEAM NORGESGRUPPEN 3:53:00
231 5524 Tomas Sandmo Tørpet / Auto-Maskin AS 3:53:27
232 5746 Lars Erling Jørgensen Team Jørgensen 3:53:32
233 6675 Stian Indrevåg   3:54:03
234 11084 Tommy Dølplads   3:54:25
235 6437 Thorstein  Gjerde   3:54:31
236 6500 Jørgen Hveding Eeg Nordic Choice Hotels 3:54:48
237 5844 Daniel Kløvstad UNIT4 BIL 3:54:51
238 4599 Kay Stefan Hemstad   3:54:54
239 11461 Morten Idal   3:55:27
240 5067 Thomas Sørbøe IFE BIL 3:55:29
241 6245 Raymond Gabrielsen   3:55:30
242 6841 Bjørn Olaf Larmerud Team Superselma 3:55:33
243 5264 Oddne Skrede Sogn Ck 3:55:41
244 4121 Øistein Løvik Sopra Steria 3:55:59
245 9102 Kristian Skolem Hof sk 3:56:24
246 5141 Fredrik Bjørånesset   3:56:27
247 12234 thomas klodvik østerholt   3:56:38
248 5587 Tormod Bjørkli Klepp Cycle Club 3:56:51
249 12287 Øyvind  Skjæraasen Smestad   3:57:05
250 7844 Robert Drønnen   3:57:07
251 5563 Kasper Winroth Klubb Graddhyllan 3:57:10
252 6688 Stian Grytøyr   3:57:26
253 4236 Rune Jansberg   3:57:33
254 4407 Lars Henrik Andreassen VKP 3:58:01
255 6260 Fredrik Skau Gundersen   3:58:28
256 7456 Eskild Wedvik   3:59:26
257 8437 Haakon Ingvaldsen   3:59:54
258 7136 Arild Nygaard Hafjell Freeride Klubb 4:00:04
259 5157 Erik Espnes Varanger sportsklubb 4:00:55
260 8920 Andris Bogomols Moller Auto Latvia SIA 4:00:56
260 5820 Magnus Theodorsen Team Sundt Air 4:00:56
262 5418 Jørgen Bjørnson Sarpsborg SK 4:01:05
263 13023 Anders Pettersen Kristiansand CK 4:01:16
264 7440 Frank Stjern Larsen Åfjord Sykkelklubb 4:01:30
265 5311 Remi Nordgård Hanssen Siemens 4:02:01
266 5931 Werner abrahamsen Sømna Sykkelklubb 4:02:05
267 7364 Mats Juvoll   4:02:10
268 8008 Espen Engen   4:02:46
269 6134 Eirik Engelien Team Mojito 4:03:28
270 5293 Ola Øfstedal NAV i Hedmark BIL 4:03:36
271 12726 Vilius Šumskas Antaris Team 4:03:57
272 6569 Espen Midtsund   4:03:58
273 13022 Lars Litlere Holmenkollen CK 4:04:35
274 4673 Michal Ciecko Telenor 4:04:38
275 5861 Richardt Solberg   4:04:40
276 5603 Petter Skjåk Jensen   4:04:50
277 6961 Stig Tore Haugstulen Hardrocx riders club 4:05:16
278 6402 Kristian Opaker   4:05:30
279 7091 Martin Jensen Grenland Sykleklubb 4:05:47
280 6728 Geir Birkenes   4:06:19
280 3331 Fredrik Fosserud Skjeberg CK 4:06:19
282 5710 Erik Grefsrud Eina Sk 4:06:23
283 5674 Fredrik Bjørnstad Team Knotten 4:06:42
284 12736 Vidar Tafjord Hide   4:07:00
285 7025 Ove Andre Bjerkan Ottadalen CK 4:07:10
286 6276 Nils Olav Hvidsten Holmestrand SK 4:07:11
287 7412 joacim pedersen   4:07:14
288 4281 Rudi Andre Olsen Team Det Lille Kjøkken 4:07:51
289 13410 Jan Erik Bråten   4:08:59
290 7667 Gøran Odland Stord SK 4:09:27
291 11037 Antonio Bergel Prieto Salyfrutas 4:09:31
292 1801 Andre Halvorsrud Fet Skiklubb sykkel 4:09:35
293 12357 Tor Erik Høistad   4:09:41
294 7044 Ole Jørgen Christiansen En Zebra er ingen Pingvin 4:10:02
295 1258 Fenger Jørgen Grøn Team Coca-Cola 4:10:30
296 10840 Jesper Borgås Hansen Gjensidige Sport 4:10:32
297 6933 Frode Sevaldsen   4:10:42
298 5076 Ole Christian Rønning Hegnar Media 4:10:55
299 6191 Joacim Johansen KSK 4:11:02
300 6333 Kristoffer Rabstad Lørenskog CK 4:11:17
301 6162 Harald Sehl   4:11:21
302 8421 Kim Øystein Hansen Toten-Kranken CK 4:11:24
303 12735 Øyvin Sørensen   4:11:33
304 5473 Kjetil Juliussen Duff 4:12:17
305 7879 Espen Ivarsflaten 006 4:12:25
306 6427 Morten Alexandersen   4:12:46
307 6508 Vidar Fjerdrumsmoen   4:12:55
308 12745 Sveinn Orri  Vatnsdal   4:13:01
309 12597 Henrik Bratland   4:13:02
310 7063 Steffen Gabrielsen   4:13:38
311 7496 Steffen Skjelstad Stiftstaden SK 4:13:46
312 5481 Øyvind Krydsby Alfredsen   4:13:47
313 10970 Espen Øyen   4:14:12
314 7060 Geir Fredsvik Hydro B.I.L 4:14:21
315 7952 Even Sandvoll   4:14:45
316 9109 Christian Danielsen   4:15:25
317 13089 Sven Danielsen Norsk Energi 4:15:26
318 4786 Stian Skansen   4:15:41
319 7656 Morten Melby Nordea 4:16:45
320 7495 Morten Sannerud Sand IL Terrengsykkel 4:16:48
321 6312 Magnus Linnestad   4:17:00
322 12693 Cornelis Muilwijk Muilwijk 4:17:51
323 12582 Jørgen  Andersen   4:18:06
324 7472 Sindre Vikhagen Halvorsen Team tråbukken 4:18:52
325 10995 Øystein Hasnes TVK 4:19:16
326 12945 Amund Melås   4:19:51
327 12946 Terje Melås   4:19:52
328 4768 Anders Nyhuus Nyhuusane 4:19:59
329 12964 Håkon Falch Rustand EUROSPAR Brumunddal 4:20:03
330 10792 Petter Andersson   4:20:19
331 6932 Martin David Martinsen Fredrikstad SK 4:20:36
332 8371 Simen Krohn Bjørnstad Norcem/Leca/Bygg.no 4:20:45
333 8695 Sturla Hamnes National Oilwell Varco BIL 4:20:54
334 6063 Stian Røsgård Brages Bilforretning 4:21:03
335 9947 Øystein Lønning Trondheim Triatlonklubb 4:21:24
336 12334 Hans Olav Ingeborgrud   4:21:26
337 11383 Alexander Jaksland Team Superselma 4:21:55
337 5015 Jon Seim Norske Shell 4:21:55
339 8559 Christer Fongen Røstadhøgda CK 4:21:58
340 8030 Kent Andre Lierhagen FC Sulten 4:22:09
341 12747 Asbjørn Vik   4:22:11
342 7158 Gunnar Smedsrud TEAM NORGESGRUPPEN 4:23:07
343 12341 Thomas Nedrebø Hurum CK 4:23:08
344 11805 Lars Ole Omland Wenaas 4:23:10
345 9477 André Finsådal E-18 Byggeland 4:24:18
346 12249 Torbjørn Mangset   4:24:40
347 9813 Bjørn-Simon Ludvigsen Volkswagen 017 4:24:42
348 11301 Magnus Nordås TTM 4:24:54
349 8845 Jan Vidar Martinsen   4:25:07
350 9304 Kristian Sjøseth   4:25:19
351 8117 Russell Cairns GKN Aerospace/KIF 4:25:29
352 7581 Stian Engebakken Sport 1 Gruppen 4:25:39
353 7740 Fredrik Enersen   4:25:42
354 6800 Mads Bau Hansen   4:25:49
355 10955 Kristoffer Eriksson Møller Bil Uppsala / Enköping CK 4:25:52
356 8703 Erik Hidle Aktiv mot kreft 4:25:57
357 11142 Aleksander Lehmann   4:26:07
358 7671 Espen Pedersen Kjedeløs SK 4:26:11
359 12665 Terje Jordheim Hemsedal IL 4:26:36
360 10068 Kenneth Kjærstad   4:26:42
361 7177 Mads Vallestrand Fredrikstad Sykkelklubb 4:26:53
362 7230 Tom Bjørnar Glomsås   4:26:56
363 11714 Reinis Noritis Moller Auto Latvia SIA 4:26:59
364 11263 Bjorn-Evert Van Eck Rasmussen MAMMOET 4:28:15
365 12075 Kenneth Mathiassen Ottestad IL - Sykkel 4:28:20
366 12962 Christian Roen Nilsen Hadeland Fight Lab 4:28:37
367 8141 Fredrik Gunnar Graff Justin Bieber sykkelklubb 4:28:58
368 9470 Thomas Elshøy   4:29:28
369 11819 Sturla Greiner Morset FIRE Trondheim 4:29:33
370 11746 Inge Sundby  Braathen   4:29:56
371 11163 Thomas Nergård Swisslog AS 4:30:07
372 12594 Sigurd Biørn Ikomm AS 4:31:50
373 13004 Daniel Ynnesdal Ønsker å sykle samme pulje m Silje og Ken Pedersen 4:32:20
374 10887 Mark Littlewood Bærum OCK 4:32:23
375 12922 Kjetil Høidalen Ønsker å sykle med Daniel Ynnesdal 4:33:07
376 9683 Jappe Jonas Eriksson   4:33:13
377 13399 Leif Johan Monsøy FfannefjorSK 4:33:35
378 11093 Asbjørn Fagermo Covent 4:34:51
379 8816 Halvor Hegna   4:35:01
380 9290 Knut Rike NOV BIL 4:35:32
381 12668 Rune Hatlestad Karlsen   4:35:43
382 9059 Steffen Sveen   4:36:03
383 11679 Alexander Jacobsen Telenor 4:36:30
384 12658 Sondre Hovelstad   4:37:12
385 12297 Kristoffer Sundøy Oslofjord Triatlon 4:37:32
386 6928 Ole Sverre Jellum Sand IL Terrengsykkel 4:37:39
387 9823 Tore Minsaas   4:37:57
388 13421 Anders Meeg Nilsen   4:38:18
389 9117 Håvard Vallestad   4:38:55
390 10791 Eivind Andersen BMK 4:39:06
391 11699 Stein-Arne Lunde   4:39:55
392 8826 Jan-Anders Bråthen   4:39:58
393 5320 Kristian Granum 3t 4:40:36
394 11406 Thomas Nilsen Team Superselma 4:42:03
395 7425 Kim Schøne Team Spenst Sørumsand 4:42:47
396 12208 Mathias Haddal Hovet Heydays 4:42:52
397 7183 Hallvar Væringstad Lierhagen Skogsdrift AS 4:44:07
398 11803 Thomas Ødegård   4:44:14
399 12800 Kim Sivert Hanssen Birger N. Haug Follo 4:44:28
400 9406 Marius Særnmo Team Stredet 4:44:33
401 9186 Erik Magnus Berntsen Onkel Carbon Ræcing 4:44:53
402 8565 Amund B Lindstad SK Rye 4:45:05
403 8666 Vegard Eikrem   4:45:42
404 11147 Christian Liebe   4:46:34
405 11201 Jo Are Smedstad   4:46:35
406 5290 Sindre Værnes Tasta OSK 4:46:47
407 12912 Terje Haugland Caverion 4:47:06
408 8010 Håkon Kleven Protector Forsikring 4:47:52
409 13117 Kent Lyngra ÅSE il 4:49:22
410 12884 Marcelo Correa   4:50:00
411 11983 Reidar Midtgaard Herkules sykkel 4:50:29
412 9779 Espen Haugen Volkswagen 4:50:47
413 4354 Anders Øen Trimtex 4:52:31
414 11266 Rob Waaijer MAMMOET 4:52:37
415 12040 Kai André Venjum Data Respons BIL 4:55:34
416 11036 Fearghal Mulvihill Team Knock 4:55:35
417 11364 Ole Morten Grande Team Superselma 4:56:01
418 11647 Eldar Godø COWI BIL HAMAR 4:56:25
419 11711 Glenn Andre Nielsen   4:56:37
420 9981 Nils-Olav Agledahl Nordialog 4:57:07
421 13120 Jørn Henrik Gjul Gyl IL 4:57:52
422 12028 Ken Atle Sørlie Klubb Ludo 4:58:15
423 11099 Martin Grinde   4:59:27
424 11218 Martin Tegnander   4:59:33
425 12186 Kenneth Engenes Team Fiskeriportalen 5:01:03
426 9498 Kristian Hammernes Swegon BIL 5:02:14
427 7980 Sindre Tonna   5:04:25
428 9282 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 5:05:31
429 9791 Eirik Homme National Oilwell Varco BIL 5:05:39
430 10972 Paul Bjarne  Foss   5:06:00
431 10122 Kenneth Ruud   5:06:17
432 12592 Chris Bergly   5:07:02
433 12659 Tony Høyholm   5:07:04
434 11736 Henry Sheridan   5:07:19
435 8174 Ole Christian Karlsen Nordic Choice Hotels 5:07:32
436 12317 Ole Vikenes Team Fiskeriportalen 5:09:15
436 12152 Jon Magnus Amundsen Team Fiskeriportalen 5:09:15
438 10173 Anders Engelstad Team Superselma 5:10:13
439 12188 Eivind Eriksen Team Fiskeriportalen 5:11:42
440 11106 Michael Haugane Kolbotn SK 5:12:26
441 11204 Christian Strender Sagene IF Sykkel 5:12:27
442 10073 Thomas Kvamme   5:12:33
443 12174 Morten Bunkholdt   5:15:05
444 11682 Dag Inge Johansen Volkswagen 210 5:15:47
445 11877 Lucian Baciu   5:16:08
446 12713 Leif Røyseng Eikebråten IL 5:16:48
447 7612 Egil Heiner Graver Heistø Veien Tilbake 5:16:51
448 12805 Sjur Skalvik Caverion 5:17:32
449 12975 Håkon Solberg   5:20:43
449 8979 Ole Ivar Kjernlie   5:20:43
451 12607 Johan Degala Geomatikk As 5:22:42
452 10863 David  Juhlin   5:24:57
453 13106 Mika Falck-Hansen Team Coremine 5:25:21
454 10187 Knut Martinsen Mjølkerampa SK 5:26:05
455 11828 Tommy Malde FIRE Trondheim 5:26:13
456 9442 Ole Andreas Aune NORTURA 5:26:17
457 10312 Ørjan Rødland   5:26:44
458 12797 Rudi Ørjavik Brages Bilforretning 5:28:31
459 12399 Erik Holt GK Aktiv 5:29:34
460 8655 Thomas Brevik   5:31:26
461 11917 Sondre Garsjø Data Respons BIL 5:32:37
462 9523 Cato Marwell Jonassen Data Respons BIL 5:32:46
463 11367 Ole Morten Hagen Team Superselma 5:35:28
464 9652 Håvard Fjellstad National Oilwell Varco BIL 5:38:53
465 9840 Eivind Opdahl Norcem/Leca/Bygg.no 5:41:49
466 11708 Tor Einar Moløkken Norcem/Leca/Bygg.no 5:44:42
467 10032 Fredrik Gule   5:44:52
468 13447 Jørn Christiansen   5:45:13
469 12764 Torbjørn Holden Søgaard Senas AS 5:45:16
470 12831 Jonathan Kalviknes   5:46:07
471 10191 Odd-Øyvind Måkestad   5:50:04
472 13037 Ronald William Polenz Kristiansand Triathlon 5:50:29
473 11744 Glenn Stormo Veien Tilbake/Berg 5:55:27
474 9786 Frode Helgheim Swegon BIL 5:55:48
475 11849 Kim Andre Jakobsen   5:58:12
476 11020 Ola-Petter Bakken   6:01:17
477 11672 Thomas Horne Nordialog 6:06:29
478 11225 Kristoffer Vasenden LAND CK 6:07:16
479 11341 Fredrik Bisgaard Team Superselma 6:07:19
480 10045 Steffen Haugmo volkswagen400 6:10:03
481 10319 Andreas Simonsen   6:10:35
482 10800 Anders Wendel   6:10:52
483 10885 Tom Erik Lie   6:17:37
484 11760 Aleksander Uhre Veien Tilbake/Berg 6:19:21
485 10158 Anders Wold Frambu BIL 6:29:56
486 10156 Stian Westli 006 6:35:35
487 11835 Magnus Welle-Tungen FIRE Trondheim 6:38:25
488 11419 Jørn Ove Saxegaard Team Superselma 6:39:53
489 13002 Ruud Witte   6:40:18
490 10306 Henning Bråthen Nilsen Volkswagen 210 6:41:49
491 10305 Fredrik Nilsen   6:42:56
492 13431 Dan Karel Evensen   6:53:41
493 11391 Anders Paalgard Kleven Team Superselma 6:56:26
494 11656 Bjørn-Thomas Gustavsen Norcem/Leca/Bygg.no 6:59:25
495 11838 Stian Falch   7:09:45


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +