Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 55-59 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 834 Espen Kristiansen Skullerudsportsklubbsykkel 2:57:19
2 792 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkel Klubb 2:58:01
3 909 Erik Landheim Ottestad 2:58:23
4 906 Bjarne Lien TVK/Trondheim Kommune 3:05:23
5 1596 Olav Trønnes Ottadalen SK 3:05:30
6 1371 Arnt Edvin Andersen Halden Skiklubb 3:05:39
7 807 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK 3:05:41
8 1457 Frank Johansen CK Elverum 3:05:47
9 793 Bjørn Hopsdal Bergen CK / Storebrand Sport 3:06:45
10 816 Steinar Hannestad Team Oslo Sportslager 3:06:55
11 879 Hans Erik Tofte Overtoppen/Lillehammer Cykleklubb 3:06:58
12 824 Bjørn Høiby Brumunddal SK 3:07:15
13 13299 John Trygve Rønning Birk Sport/Ringerike sykkelklubb 3:08:56
14 1535 Knut Sælen Bergen CK 3:09:29
15 1502 Egil Rognstad Solør CK 3:09:44
16 1409 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 3:10:05
17 1582 Jarle Kvam Sportklubben Rye 3:10:47
18 1463 Geir Kjær Milslukern Sport 3:11:07
19 875 Olav Sveum raufoss-gjøvik sk 3:11:10
20 1547 Kai Jonny Østvold Rena IL 3:11:16
21 821 Terje Hordnes Skanska Aktiv 3:11:41
22 1546 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK 3:11:42
23 1489 Tore Nilsskog Rana sk Celsa bil 3:12:29
24 1540 Ole Johan Trandem Glåmdal SK 3:12:33
25 1406 Dag-Arne Eide Sandane Sykkelklubb 3:13:01
26 1519 Ketil Skogen   3:13:07
27 855 Oddmund Roalkvam Stord SK 3:13:11
28 863 Kjell Seberg   3:14:48
29 1526 Geir Staldvik Namdal SK 3:15:11
30 1583 Sjur M. Krog Martinsen Norcem/Leca/Bygg.no 3:15:29
31 1958 Geir Erling Nilsberg Hitra IL 3:15:35
32 1480 Hans-Petter Mellerud Team Zalaris/Asker CK 3:16:05
33 1746 Torry Ringkilen   3:16:14
34 1472 Terje Larsson   3:16:19
35 864 Dag Silkoset Golar LNG 3:16:44
36 1697 Hans Petter Krogstad Skogn IL 3:17:30
37 1849 Ove Pernes Skullerud sportsklubb 3:17:32
38 1990 Geir Asbjørn Sandal Spjelkavik 3:17:59
39 2045 Morten Chr Magnus Boc 3:18:10
40 1544 Thor Wiig Ragde Eiendom AS 3:18:49
41 1654 Tore Hagen BOC / Oracle 3:18:53
42 1565 Jan Fredrik Lund SK Rye Sykkel 3:19:01
42 1961 Knut Noremsaune Koll / EVRY BIL 3:19:01
44 2245 Jan Petter Bogen SK Rye - Bouvet 3:19:54
45 1916 Torstein Hole ÅOCK 3:19:59
46 1964 Jan O Nytveit Kjelsås IL/BVA BIL 3:20:42
47 1568 Erik Høiland Paragrafrytterne/EVRY 3:20:45
48 2060 Tomm Brostrup Müller Stiftstaden Sykkelklubb 3:20:51
49 2538 Tor Huse Kolbotn SK 3:20:52
50 2387 Normann Hansen Jotun BIL/Sandefjord SK 3:20:59
51 1907 Trond-Magne Hansen Bardu IL sykkel 3:21:01
52 2221 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 3:21:13
53 1631 Jarle Dreierstad SK Rye 3:21:20
54 1942 Hans Christian Lønstad Data Respons BIL 3:21:25
55 2327 Åge Staff Asker Ck 3:21:31
56 1710 Per Jøran Lund Team Corena / KIF 3:21:37
57 1397 Arild Bunes Halden CK 3:22:10
58 2187 Bjørn-Inge Larsen Helsedepartementet / skiforeningen 3:22:29
59 2084 Frode Olsen Nittedal / Nets Active 3:22:30
60 2378 Stein Grimstad Asker 3:22:32
60 1794 Arild Kirkerød   3:22:32
62 1915 Kjell Yngvar Hole   3:22:35
62 1777 Arild Toft Sandnes Sykleklubb 3:22:35
64 2405 Mikkel Haaland Nærbø sk 3:22:37
65 1532 Olav Strømsvåg Andebarkji TSK 3:22:45
66 1890 Aage Eliassen Molde CK/Team Glamox 3:22:48
67 1854 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 3:22:55
68 2172 Torkjell Karlsen Milton Sportsklubb Larvik 3:22:56
69 1869 Jens Kristian Bjørnå CK Haugaland/Statoil BIL - Kårstø 3:23:13
70 12845 Svein-Arne Aas   3:23:17
71 1678 Jan Indsetviken Modum CK/ Team Solumgruppen 3:23:18
71 2349 Rune Bjørklund   3:23:18
73 2216 Finn Olav Odde Austrått SK 3:24:09
74 1695 Bjørn Knudsen Fana il/ Tidende 3:24:20
75 1705 Geir Lien Austrått SK 3:24:21
76 2894 John Kalland Volda 3:24:27
77 12844 Thomas Jenssen Milslukern Sport 3:24:32
78 1838 Ole Anker-Rasch Overtoppen 3:24:56
79 3257 Atle Ove Hagen   3:25:00
79 2195 Sven Lystad Fet skiklubb 3:25:00
81 2020 Jostein Torstenbø IF Klypetussen 3:25:36
82 2283 Trond Havdahl Ceres 3:26:16
82 2785 Ole Morten Thorsvik   3:26:16
84 2051 Kjell Malin Kirkenes CK 3:26:18
85 2022 Bernt Øyvind Vad Stord SK 3:26:22
86 3909 Rolf Kåre Valderhaug   3:26:27
86 1439 Jan Ove Henriksen Oppdal Sykkelklubb 3:26:27
88 1941 Sverre Løken   3:26:48
89 1947 Hans Meisingset   3:26:52
90 2649 Bård Juliebø   3:27:10
91 2624 Geir Håvard Halvorsen ASKO/ Furnes SF 3:27:11
92 2409 Cay Anders Josefsson Drammen CK 3:27:12
93 2218 Ivar Olsen Danica Pensjon 3:27:15
94 2338 Halvor Asphol Joker 3:27:20
95 2138 Tor Herman Gunhildstad Re Sykkelklubb 3:27:27
96 2096 Gunnar Atterås Kjelsås / E-CO Energi BIL 3:27:39
96 2152 Sigurd Heier Spkl Ceres 3:27:39
98 2397 Arne Hjelle Nord Pool 3:27:49
99 1649 Tore Grødem CK Jarlsberg 3:27:54
100 2460 Rune Rydland Archer 3:27:55
101 2444 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK 3:28:03
102 2332 Eivind Alstad Norcem/Leca/Bygg.no 3:28:09
103 2114 Jan-Tore Dannemark Drøbak sykkelklubb 3:28:13
104 2418 Erik Klomsten Byneset il 3:28:25
105 2194 Øyvind Lundby Team Gåping / BOC 3:28:32
106 2135 Kjetil Gjesdal Arna SK / POWEL 3:28:42
107 2021 Geir Atle Tømmerås Geodata AS 3:28:52
108 2268 Svein Rune Aaland Volkswagen 301/ Sandane Sykkelklubb 3:28:57
109 1905 Jan Tore Haldsrud Frogner IL 3:29:01
110 4180 Ole Kristian Silseth   3:29:13
111 2895 Øyvind Karsrud Svett&Mett 3:29:21
112 1925 Kjell Rune Kjørren Ottadalen sykkelklubb 3:29:34
113 2871 Geir Hammer   3:29:40
114 2319 Jarle Olsen Ck Øst 3:30:12
115 2217 Arnfinn Oksavik Ulstein og Omegn Sykkelklubb 3:30:16
116 2214 Bjørn Nøsavik Molde Ck Team Sykkelhuset 3:30:23
117 1731 Jonny Noppi Glåmdal SK 3:30:31
118 3192 Trond Sjue Hof SkK/Team Joker Sundbyfoss 3:30:48
119 2908 Petter Lorentz Larsen   3:30:55
120 2475 Frank Solberg BOC/Bergodal 3:30:57
121 2436 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK 3:31:25
122 2403 Trond Sverre Huso Privat 3:31:33
123 2725 Erik Sundt TVK-Sykkel 3:31:34
124 2384 Tom Guttormsen Statoil BIL 3:31:39
125 2488 Bjørn Sæterøy Aron Skiklubb 3:31:45
125 3202 Svein Sommerseth Narvik Brannvesen IL / NCK 3:31:45
127 1868 Arnt Joar Bjørnli   3:31:49
128 2452 Geir Owren Statoil 3:31:53
128 2420 Jarle Kolstad OPIL 3:31:53
130 2136 Harald Grøndahl TEAM NORGESGRUPPEN 3:32:03
131 2352 Thorstein Bostad Boc 3:32:12
132 1892 Svein Espeland Skullerud Sportsklubb Sykkel 3:32:21
133 2341 Erik Banks Bodø Terrengsykkelklubb 3:32:38
134 2209 Sigmund Nysveen BOC/ Team Tronrud 3:33:01
135 2777 Dagfinn Haug Skiptvet IL 3:33:40
136 1996 Ivan Skjærvø Nidaros / Norconsult 3:33:56
137 1911 Kjell Magnar Helland Stord SK 3:34:00
138 1920 Uno Ihlebakke Skiptvet ski og sykkel 3:34:02
139 3728 Ola Garli Norcem/Leca/Bygg.no 3:34:03
140 2992 Gjermund Øyen Milton 3:34:06
141 3800 Eirik Prestmo JM Norge/Ringkollen ski 3:34:08
142 2933 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK 3:34:14
143 2829 Sverre Kristian Bjølgerud Modum CK. 3:34:16
144 2103 Bård Bjerknes Stabæk 3:34:25
145 2421 Stein Kolstad Risør CK 3:34:35
146 3508 Svein Gausemel Lillehammer ck 3:34:43
147 1711 Terje Lundby Vang skiløperforening 3:34:50
148 2353 Nils Bratberg Ottestad Il Sykkel 3:34:52
149 2948 Rolf Einar Sanderud Nord Odal IL 3:34:54
150 2715 Rune Skår Ørsta Sykkelklubb 3:35:07
151 3915 Otto Bjørn Jæger If Frøy 3:35:12
152 3917 Petter Tidemand-Fossum Kolbotn sykkelklubb 3:35:13
153 3083 Arvid Eidså Greipstad sykkelklubb 3:35:19
154 3382 Jan Kvæstad   3:35:32
155 3943 Jan-Erik Bøe Nittedal 3:35:40
156 2903 Geir Kvello Namdal SK 3:35:52
157 4049 Rune Reinsborg Nessegutten 3:36:02
157 4187 Finn Dreyer Gjensidige Sport 3:36:02
159 3178 Bjørn-Erik Ottesen Glåmdal SK 3:36:07
160 3260 Geir W. Simensen Simensen Super Team 3:36:09
161 3441 Jan Kjell Sørlien Skullerud SpKl Sykkel 3:36:12
162 2583 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 3:36:17
163 3319 Terje Dischler Dengerud Nydalens Skiklub 3:36:21
164 1677 Dag Haakenstuen Team Aktiv Bygg 3:36:33
165 2342 Ole Barbakken Glåmdal SK 3:36:42
166 3081 Erik Dyrvik   3:36:44
166 3447 Haavard Trøen MjøsSki 3:36:44
168 11057 Ola Nyhus Jardar 3:36:48
169 2129 Sveinung Flaathen IF Frøy 3:36:52
170 3129 Peter W. Kirkebø Sula sk/Mørenett 3:36:56
171 2914 Ola Limoseth   3:37:01
172 3051 Pål Andersen Byggtorget 3:37:04
173 3108 Stein Hemma SK Rye 3:37:35
174 3434 Einar Stuve Biri IL 3:37:36
175 3916 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski - sykkel 3:37:49
176 1780 Njål Vadla Bogafjell Sykleklubb 3:37:50
177 2892 Jens Petter Jensen-Eian Fiskum IL 3:37:57
178 2673 Øystein Lægreid Carlberg Velo / Sarpsborg 3:38:04
179 3526 Gulleik Riksaasen   3:38:10
180 3077 Geir Domaas Stiftstaden SK 3:38:14
181 1894 Sverre Jomar Flatmo Vestre Slidre IL 3:38:15
182 3967 Rune Gløersen   3:38:17
183 3303 Rune Bergsodden   3:38:21
184 4050 Webjørn Remen Hydro BIL/ Kjelsås 3:38:25
185 3963 Tor Atle Follestad Tustna IL 3:38:27
186 3292 Paul Håkon Almås Malvik Sykkel 3:38:28
187 2519 Jakob Vik Buskerud fylkeskommune B.I.l 3:38:29
188 4025 Kai Nettum CK Toten-Tråkk 3:38:32
189 2847 Cato Dybdahl Svett&Mett 3:38:44
190 3835 Leif Sørensen Rustad IL 3:38:45
191 2936 Steinar Jarle Olsen Nordreisa IL Sykkel 3:39:01
192 2237 Per Ove Skomakerstuen Norsk Tipping 3:39:02
193 2496 Per Morten Torvildsen Sporsklubben Rye 3:39:10
194 2850 Øyvind Eidså   3:39:15
195 6972 Øystein Aamodt CK Elverum 3:39:19
196 3412 Lars Tore Rongland   3:39:33
197 4098 Geir Øien Boc 3:39:43
198 3170 Einar Nordengen Kartverket BIL 3:39:48
199 2812 Ole Martin Almeli Feiring IL 3:39:49
200 4040 Hans Georg Onstad   3:39:50
201 2855 Sverre Engebretsen Grimstad Sykleklubb 3:39:51
202 2949 Jan Øyvind Schneider Norcem/Leca/Bygg.no 3:40:08
203 3860 Trond Aaslid Fredrikstad SK 3:40:09
204 2990 Paul Østebø Tasta & omegn sykkel klubb 3:40:12
205 3211 Øystein Sundal Sandane Sykkelklubb 3:40:15
206 3182 Terje Rabben Ciber BIL/IF Frøy 3:40:16
207 3354 Fred Magne Henriksen Unilabs 3:40:34
208 3885 Petter Ståle Klokk Nordøy 3:40:37
209 3199 Geir Snekkerhaugen   3:40:38
210 3228 Hallgeir Wigestrand Bogafjell Sykleklubb 3:40:41
211 2171 Asgaut Kalsaas Nordbohus Sandnes 3:40:43
212 2873 Rune Hansen CSC BIL 3:40:46
213 3689 Erik Berg Solør CK 3:40:47
213 4005 Bjørn Larshus Fjellfoten SK 3:40:47
213 3753 Edvin Johnsen Bingsfoss 3:40:47
216 4055 Thorbjørn Ruud   3:41:00
217 3772 Dagfinn Knoph Larsen Fossum 3:41:03
218 3153 Leif-Henning Lågeide Skiflygerne 3:41:07
219 3794 Rolf Arne Olsen   3:41:08
220 3282 Harald Nordhagen BRØTTUM SYKKEL 3:41:09
221 3805 Arnt Ruud EIKER CK 3:41:10
222 3903 Stein Søbstad DNVGL 3:41:13
223 5255 Leif Rønning CK Elverum 3:41:22
224 2712 Bjørnar Ski CK Nittedal 3:41:39
225 4270 Kjell Messenlien Njård 3:41:56
226 4083 Terje Tange   3:42:02
227 4404 Kjell Andersen Sogn Ck 3:42:10
228 3701 Mads K. B Borge Bygdøy IL 3:42:15
229 3231 Morten Aas Asker Ck 3:42:19
229 2793 Petter Geisner Odal SK 3:42:19
231 2964 Jonny Storbråten Rustad IL 3:42:23
232 2773 Jan Östberg Sundsvallscyklisterna 3:42:25
233 5699 Leif Eriksson Ringerike SK 3:42:28
234 4144 Thore Løkken Stiftstaden SK 3:42:30
235 3341 Knut Grimstad Bergen Triathlon Club 3:42:33
236 3981 Morten Holen Hydro BIL 3:42:34
237 3973 Roar Atle Hansen HABIL 3:42:50
238 2116 Jørn Dybdahl Aktiv mot kreft 3:42:53
239 3364 Kjell Ivar Iversen Solør CK 3:42:56
240 4479 Geir Røvde Johansen   3:43:05
240 3408 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK 3:43:05
242 3682 Jan Simen Andersen Team Leif Grimsrud Halden 3:43:11
243 2435 Thorbjørn Michelsen CDC RACING TEAM 3:43:13
244 3465 Halvor Aalerud Follo SK 3:43:32
245 2980 Ole Vikerhaug Fet skiklubb 3:43:35
246 3137 Geir Korsvold Mjøsen Skog SA 3:43:41
247 3480 Jo Braaten Solør CK 3:43:43
248 3321 Olav Eik-Nes   3:43:48
249 2721 Alf Even Strand CK Elverum 3:44:05
250 4154 Odd-Arne Henriksen Statoil B.I.L Stjørdal 3:44:08
251 3743 Frode Hjorth Phyton Pedal 3:44:26
252 2731 Kai Sørum Gruvelia SK/Romerike Elektro AS 3:44:33
253 3490 Börje Nilsson   3:44:47
254 3163 Trygve F. Moe   3:44:54
255 3468 Harald Aas-Aune Tønsberg CK 3:45:06
256 5324 Ørnulf Kastet Gruvelia SK 3:45:17
257 3241 Erik Gustavsen Konnerud Il Sykkel 3:45:20
257 4047 Stanislaw Piwowarczyk Veidekke Industri 3:45:20
259 3445 Even Anders Tosterud Feiring IL 3:45:25
260 3059 Heljar Ballo   3:45:26
261 2293 Harald Prestegaard Sarpsborg sykleklubb 3:45:33
262 4636 Tom Harald Haraldsen Team Maxim 3:45:39
263 4810 Gustav Wedel Jarlsberg Den Gyldne Eike 3:45:48
264 3267 Ole Petter Heggen Sparebanken Hedmark 3:45:49
265 4151 Ole Kristian Stenberg   3:45:58
266 3161 Terje Mikkelsen Brumunddal SK/ASKO Hedmark BIL 3:46:00
266 4605 Hans Olav Ranum Namdal SK 3:46:00
268 5444 Pål Furre   3:46:02
269 5966 Lars Farinha Ceres 3:46:12
270 3386 Torgeir Lindtveit Kolbotn IL 3:46:23
270 4789 Steinar Solum NTE BIL 3:46:23
272 4256 Knut Ljungberg Moss Cykle Klubb 3:46:24
273 4576 Morten Østerhus Kristiansand CK 3:46:43
274 4110 Helge Tveit Barkåker IF 3:46:49
275 3793 Bernard Udal Olsen Grimstad Sykleklubb/Team Amarone 3:46:58
276 3812 Erik Skirstad Evry Bil Vang Sklf 3:47:05
277 4318 Ole Johan Sæther Rauma Sykkelklubb 3:47:07
278 3443 Pierre Thevenard Toten Kranken CK 3:47:08
278 1744 Roger Pedersen Lågen CK 3:47:08
280 3398 Thor Kristian Nordhagen Fjellfoten SK 3:47:13
281 5064 Per Ivar Andreassen Bodø CK 3:47:24
282 2778 Steinar Malones Molde CK 3:47:25
283 1458 Jan-Erik Johnsrud Boc 3:47:42
284 4761 Ove Mogård Stiftstaden SK 3:47:49
285 3811 Johannes Skaug Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 3:47:50
286 3326 Geir Finseth Austrått SK 3:47:55
287 4725 Are Indrelid Hydro Aluminium ØÅ BIL 3:47:57
288 5276 Egil Svinsaas Orkla ck 3:48:00
289 4498 Olav Kvelstad Trollheimen Sk 3:48:25
290 4406 Peer Christian Anderssen Skanska 3:48:26
291 4568 Jan Ove Tvervåg   3:48:27
291 3696 Kjell Vidar Bidne Andebarkji TSK 3:48:27
293 3931 Thore Berntsen Ottadalen SK 3:48:32
294 4452 Kay Grøtta Land CK / Entreprenørservice 3:48:45
295 3992 Morten Leander Johansen Team Splitkon 3:48:50
296 3121 Jan-Ole Johansen Steigen Sportsklubb ski og sykkel 3:48:55
297 4496 Willy Kristiansen   3:49:01
298 2509 Paal Arne Sollien Harstad cykle klubb 3:49:06
299 12073 Torleif Aasgaard Atlas Copco Sykkelteam 3:49:33
300 4108 Knut Rune Saltnes Sandefjord Sykleklubb 3:49:38
301 2848 Tor Aage Dæhli Ottestad IL Sykkel/Eidsiva 3:49:40
302 3449 Pål Johan Vanberg Bærum OCK / Vestre Viken HF, Bærum sykehus 3:49:42
303 4249 Geir Peder Kydland Dalane SK 3:49:52
304 5806 Stein Arve Sogge Skåla IL 3:49:56
305 5478 Ole Eggert Kjærsgaard NRK bil 3:50:02
306 4006 Trond Leistad Ahlsell Kondisklubben 3:50:20
307 4167 Nils Barkald Lørenskog CK 3:50:30
308 4138 Eivind Toni Olafsen Hof SK Team Joker Sundbyfoss 3:50:34
309 4383 Frode Rissmann   3:50:40
309 3832 Dag Sundet Nittedal IL 3:50:40
311 3351 Gunder Hellevig Kolbotn sykkelklubb 3:50:45
312 4922 Bård Eikeland Kolbotn SK 3:50:48
313 3822 Eirik Solheim Slå Brutter Klubben 3:50:49
314 5598 Tore Borge Bærum OCK / Storebrand BIL 3:50:53
315 2917 Sigurd Løkholm Boc 3:50:55
316 5040 Espen Trøen Lillehammer skiklubb 3:50:56
317 3461 Arve Gjestad CK Jarlsberg 3:51:03
318 4996 Martin Oppegaard   3:51:22
319 3417 Lars A Sangnæs Eina Sportsklubb. 3:51:23
320 5018 Stein Erik Skaret Rena IL Sykkel 3:51:39
321 5584 Kjell Runar Strupstad Driv IL 3:51:50
322 5511 Knut Owing Kristiansand Kommune 3:51:51
323 5449 Tom Gjetrang TEAM NORGESGRUPPEN 3:51:56
324 3469 Jan Petter Aasen Ørskog sykkelklubb 3:51:59
325 4660 Tore Bjark   3:52:21
326 5279 Johnny Sørensen Fjellfoten sykkelklubb 3:52:27
327 4663 Bjørn Blomstrand   3:52:29
328 3039 Alf-Henning Heimstøl T&T 3:52:34
329 4591 Øivind Sæbø UNIT4 BIL 3:52:38
330 4453 Ingar Gullteig   3:52:48
331 4503 Geir Lillenes Glåmdal SK 3:52:49
332 4898 Jan Inge Blengsli Namdal SK 3:52:54
332 2905 Tore Kørra Nordbygda/Løten Sykkel 3:52:54
334 4764 Hans Gunnar Mæland Ryfylke Sykkelklubb/Altibox 3:52:57
335 5977 Arne Hammerø   3:52:58
336 1597 Jostein Mæland Stavanger Sykleklubb 3:52:59
337 3717 Terje Eidsvåg Stiftstaden Sykkelklubb 3:53:03
338 4598 Anders Hedberg Borlänge 3:53:10
339 5099 Eyvind Lome Telenor BIL / Kvitehaugen Ball&Ski 3:53:14
340 2934 Tor Nøstmo Malvik IL 3:53:27
341 5855 Bernhard Gjerpe Re sk 3:53:28
342 4058 Tore Sannes Geodata 3:53:31
343 13057 Knut Roger Aafos   3:54:03
344 4906 Øivind Bråthen Team Foss 3:54:12
344 4223 Bård Hernes Norconsult 3:54:12
346 6159 Knut Aanonsen Asker Ck 3:54:13
347 3032 Jan Erling Grav   3:54:27
348 3928 Åsmund Bekken   3:54:44
348 4198 Geir Engen Kolbotn sykkelklubb 3:54:44
348 3703 Bård Brekke Kolbotn SK 3:54:44
351 3894 Terje Stenbakk   3:54:55
352 4262 Knut Løyland Eramet 3:55:05
353 5351 Kai Pettersen Kolbotn SK 3:55:12
354 6866 Joel Allan Pantin KCK 3:55:27
355 4927 Olav Fredriksen   3:55:36
356 13040 Jørgen Bergset SSK (Sandane Sykkelklubb) 3:55:39
357 5818 Morten Syversen Eidsvoll SK 3:56:00
358 4987 Arnfinn Nessa   3:56:28
359 5227 Oddgeir Mælingen Friskis &Svettis, Lillehammer 3:56:47
359 6022 Knut Lindås   3:56:47
361 4205 Hans Petter Frøyland Handelsbanken BIL 3:56:54
362 5288 Laurits Valderhaug PHARMAQ BIL 3:56:58
363 2767 Morten Røneid   3:57:02
364 4700 Arild Grimstad CK Jarlsberg 3:57:06
365 4341 Frank Tore Hermansen Ck Øst 3:57:25
366 5968 Dag Fredriksen fjellfoten/volkswagen 552 3:57:28
366 4560 Birger Amdal Sørgaard Namdal Sykkelklubb 3:57:28
368 4582 Kjetil Anshushaug Norcem/Leca/Bygg.no 3:57:35
368 5304 Per Skaare Rena IL Sykkel 3:57:35
370 3923 Per Viggo Andersen Bingsfoss SK 3:57:36
371 6423 William Karlsen fetskiklubb/sykkel 3:57:56
372 4034 Jan Olav Nybo Oslo kommune BIL 3:58:06
372 4213 Morten Hagen Lørenskog CK 3:58:06
374 6345 Frank Selje IF Frøy 3:58:07
375 5126 Johs. Andersen Norsk Hydro 3:58:31
376 4726 Geir Iversby Fredrikstad Sykkeklubb 3:58:34
377 6950 Kåre Lie Høland IL 3:58:38
378 6296 Ulf Kirkemo   3:58:39
379 5964 Erling Evensen Bingsfoss SK / Sørum B&B 3:58:44
380 3780 Morten Berg Maristad Sarpsborg sykleklubb 3:58:50
381 5231 Tor Nordskog Harpefoss IL 3:59:11
382 5862 Kjetil Stenhammer   3:59:16
383 4950 Paul Holen Ottadalen SK 3:59:22
384 6360 Åge Solheim   3:59:50
385 3305 Sjur Bjerke Shell / Stavanger SK 3:59:54
386 12058 Svein Tore Tomassen   4:00:40
387 6580 Steinar Nygård   4:00:47
388 5794 Lars Sandberg   4:00:50
389 4799 Arnt Sønstevold Felleskjøpet 4:00:53
390 12881 Odd-Arild Bugge Tingvoll 4:01:02
391 5500 Steinar Arne Nordal Syvde IL 4:01:03
392 5520 Knut Rønningen Ottadalen SK 4:01:04
393 6372 Morten Tømte Eidsvoll SK 4:01:05
394 4814 Vidar Georg Ydse Otra Il 4:01:11
395 6324 Per Olav Myhre   4:01:21
396 4472 Torstein Hoås Asker 4:01:29
397 3735 Thor-Kristian Halseth Vang SK 4:01:33
398 6045 Reidar Nilsen Hapro BIL 4:01:38
399 4718 Morten Holterhuset Bingsfoss-SK 4:01:40
400 4186 Tor Dalen OPIL 4:01:50
401 5766 Rune Marthinussen Glamox 4:01:59
402 7284 Arnfinn Amundsen   4:02:03
403 6366 Hans Säll   4:02:05
404 5559 Idar Weiseth IL SKARPHEDIN SYKKEL 4:02:12
404 6830 ole Just HiL 4:02:12
406 4911 Trond Eldar Christensen Tømmerveien SK 4:02:21
407 4120 Robert Løseth Bem 4:02:31
408 4018 Rune Midtun CK Elverum 4:02:36
409 6082 Eivind Stangeland Statens vegvesen 4:02:43
410 4692 Kurt Magnus Fosse   4:02:49
411 6237 Stig Fjeldset Tingvoll 4:02:52
412 5330 Pål Ehrnst Nesodden SK 4:02:55
413 5577 Ola Austad Sand IL Terrengsykkel 4:02:57
414 5284 Kjell-Arne Torgauten Stranda Marina 4:02:59
415 4424 Pål Ivar Blåsmo Orkla ck 4:03:00
416 6588 Masoud Ramezani Lesja og Dovre Sykleklubb 4:03:09
417 6254 Christian Grorud Bækkelaget sportsklubb 4:03:11
418 5933 Morten Andersen HSK/RiisElektro 4:03:17
419 3457 Håkon Wibstad Swedbank 4:03:25
420 4863 Vidar Asp Molde CK 4:03:33
421 5949 Trond M. Borch Kranor BIL 4:03:34
422 6279 Leif Petter Haagestad Itelligence 4:03:55
423 6330 Jøran Naas Eide IL Sykkel 4:04:07
424 4506 Per Løkkeborg TEAM NORGESGRUPPEN/EMBLEM IL 4:04:13
425 5432 Bjørn Engen Rye 4:04:15
426 7399 Raymond Myrland Norcem/Leca/Bygg.no 4:04:17
427 5768 Halfdan T. Mælum Solør CK 4:04:30
427 7251 Geir Syrstad   4:04:30
429 5193 Ole Johan Johanson Åsane Ck 4:04:37
430 4868 Arild Nordsveen Furnesskiløperforening 4:04:55
431 4704 Øyvind Hagen Bingsfoss SK 4:04:56
432 4644 Hans-Erik Andersen Skanska Aktiv 4:05:08
433 5211 Ole Kristian Langård Bingsfoss SK 4:05:09
433 5121 Geir Almås If Frøy 4:05:09
435 5166 Tom Furuheim Kongsberg Sykkel 4:05:12
436 5934 Tom Ove Andersen Nes SK 4:05:17
436 5950 Jostein Bø   4:05:17
438 5553 Tor Tynes TAFJORD BIL 4:05:18
439 4984 Stiig Otto Melzer   4:05:20
439 2157 Håvard Hilde If Frøy 4:05:20
441 3951 Odd Danielsen Øyer 4:05:23
442 4057 Knut Indahl Lørdgagsgutta 4:05:29
443 6673 Kolbjørn Ødegård Andebarkji TSK 4:05:33
444 4271 Jan Mikkelrud Drøbak sk 4:05:36
445 5772 Glenn Neubert Volkswagen 552 4:05:39
446 6884 Tore Skaaden Volvo Truck Center 4:05:40
447 5814 Bjørn Styrmo Norcem/Leca/Bygg.no 4:05:49
448 5880 Kai Funderud Lillehammer SK/Felleskjøpet Agri 4:05:54
449 5534 Magne Sogn CK Elverum 4:05:55
450 5258 Jan Magnar Sandvik Sula Sykkelklubb 4:06:01
451 6610 Bernt Skaalvik ÅF Advansia 4:06:11
452 6420 Arild Bjørkedal   4:06:14
453 5570 Torbjørn Aasbrenn   4:06:17
453 12060 Rune Frisvold Nexus Sport 4:06:17
455 6303 Tom Kristoffersen Miele 4:06:21
456 6885 Magne Solheimsnes Geomatikk 4:06:35
457 5427 Nils Petter Drønnen Sparebanken Møre BIL 4:06:47
457 5592 Ivar Manger   4:06:47
457 5054 Sverre Sigurd Aarmo Sarpsborg sykleklubb 4:06:47
460 5939 Pål Henning Berg   4:06:50
461 6519 Geir Grønnesby NORTURA 4:06:52
462 5760 Tor-Henning Lindhart   4:06:54
463 6665 Magne Gundersen Volkswagen 027 4:07:12
464 7773 Kolbjørn Engen   4:07:18
465 6336 Gøran Reklev   4:07:20
466 6646 Erik Aanerud Norcem/Leca/Bygg.no 4:07:36
466 5008 Ola Rønning   4:07:36
468 4118 Kjell-Otto Jørgensen Ullensaker CK 4:07:42
469 7041 Lars Bø Norcem/Leca/Bygg.no Betonmast 4:07:53
470 6958 Sture Hoff Åskollen 4:07:55
471 4923 Erling Evensen   4:07:57
472 7931 Roy Erik Olsen Follo politi 4:08:31
473 6309 Kjell Roger Næsje Lereng Ørsta sykkeklubb 4:08:52
474 5846 Harald Barfod Skiforeningen 4:08:55
475 6222 Arild Brennodden Ottestad sk 4:09:06
476 5043 Jan Peder Vangen   4:09:09
477 5610 Steinar Rundsveen Follebu Skiklubb 4:09:16
478 5677 Knut Bratsberg Geomatikk 4:09:21
479 5938 Jens Peter Berg SK Rye 4:09:31
480 6028 Geir Løland Statoil 4:09:34
481 6374 Jan Espen Valdar Boc 4:09:35
482 6925 Knut Garborg   4:09:37
483 5204 Geir Krane   4:09:40
484 6929 Anders Lunden Gjerstad IL 4:09:54
485 5816 Erling Svela Kondis 4:09:58
486 4538 Kjell Rusti SopraSteria 4:10:11
487 6938 Svein Grøndahl hauerseter sportsklubb sykkel 4:10:16
488 6643 Erik Young UC bil 4:10:19
489 5262 Morten Skog SIL BIL 4:10:28
490 6239 Vidar Fjellang FORSVARSBYGG - RYE 4:10:38
491 12947 Rune Mesel Kristiansand Triatlon 4:10:40
492 10796 Per  Skogli Gjøvik skiklubb 4:10:42
493 13005 Geir Ødegård Dagens Næringsliv 4:11:02
494 6263 Ove Hamilton Sør-Fron il 4:11:07
495 6295 Geir Kirkemo   4:11:10
496 4774 Sturle Oven Aalgaard Sykkel & Spasserlaug 4:11:21
497 7436 Frank Steensen Bodø CK 4:11:23
498 10931 Michael Schröder G.O.A.T 4:11:26
499 7833 Gunnar Bergsvik   4:11:47
500 6230 Gunnar Egset   4:11:55
501 6557 Roar Oskar Kulseth Schindler 4:12:06
502 8479 Claus Nissen Volkswagen 210 4:12:08
503 5009 Jan Raastad Norcem/Leca/Bygg.no 4:12:13
504 7189 Per Aas Toshiba varmepumper 4:12:17
505 8373 Haavard Bolt-Evensen National Oilwell Varco BIL 4:12:25
506 6179 Per Fonnaas   4:12:33
507 6277 Anders Hæreid Telenor 4:12:37
508 5615 Kjell Hagen Halden CK 4:12:41
509 5469 Arve Høgseth Deloitte 4:12:43
510 6781 Arne Fjerdrumsmoen Stiftstaden SK Trondheim 4:12:52
511 4960 Bill Johansen Tyroller IL 4:13:08
512 6948 Evert Kruithof Halden 4:13:25
513 8436 Lasse Håvak Team Drømmekjøkkenet 4:13:26
514 6709 Arnulf Johannes Skavås Spydeberg 4:13:28
514 5137 Jan-Ivar Bergsland Sarpsborg Sykleklub 4:13:28
516 6282 Arnfinn Iversby Fredrikstad Sykkelklubb 4:13:40
517 9175 Erik Arentz-Hansen IF Frøy 4:13:50
518 5086 Rolf Longva Nordøy IL 4:13:59
519 7948 Morten Røkke Lillehammer Kommune 4:14:02
520 12077 Anders H Holte nvbu 4:14:05
521 7128 Atle Midtlyng Gauldal Sykleklubb/TrønderEnergi 4:14:07
522 5479 Thor Kjølhamar   4:14:26
523 6816 Frank Hyttebakk   4:14:27
524 7202 Arild Midtbø Sparebanken Møre 4:14:28
525 5748 Sveinung Kirkelund Team Byggma 4:14:29
526 6889 Finn Åge Stenberg Holmestrand SK 4:14:34
527 7196 Dag Sverre Ekkje Røldal IL 4:14:58
528 6601 Kjetil Ruud NOBIL 4:15:03
529 6135 Knut Orvall Evensen Raufoss og Gjøvik SK 4:15:09
530 6585 Jan Erik Petersen   4:15:21
531 6855 Henning Nesse Statoil BIL Dale Sykkel 4:15:22
532 6234 Michael Eriksen Glitre offroad 4:15:28
533 6634 Lars Ove Vestbø Ølen IL 4:15:59
534 6400 Arne Nervik Keystep AS 4:16:25
535 7221 Thorolv Hartviksen Trysil Sykkelklubb 4:16:29
536 6749 Morten Berntsen Namdal SK 4:16:38
537 7695 Egil Skjefstad LST BIL 4:16:56
538 6354 Knut Skymoen Nettbuss 4:17:10
539 7197 Odd Finnesand   4:17:25
540 9122 Jon Olav Martinsen Mjølkerampa SK 4:17:33
541 11990 Geir Mørken Re Sykkelklubb 4:17:47
542 6593 Geir Frode Risa Dalane SK 4:17:59
543 5522 Alf Aage Sandbakk PwC 4:18:15
544 5578 Aksel Berget Rena IL Sykkel 4:18:20
545 7156 Tom Skyrud Forskningsrådet 4:19:13
546 5866 Knut Sveen Vang Skiløperforening / HOA 4:19:21
547 8443 Jan Erik Johansen Peab BIL 4:19:38
548 7465 Uno Rybråten   4:19:42
548 6542 Jon Egil Jakobsen Klepp CC 4:19:42
550 6552 Rune Klukstad   4:19:56
551 8474 Viktor Nagy SAS Ski, jogg og tråkk 4:20:32
552 7050 Jan Eldegard Norcem/Leca/Bygg.no 4:20:51
553 5959 Jørn Yngvar Eikaas Aibel BIL 4:21:04
554 7770 Finn Christensen Oppegård IL 4:21:11
555 7205 Knut Rønning Sarpsborg sykleklubb 4:21:19
556 7970 Helge Strømnes   4:21:27
557 6741 Rune Abildgaard Åsane CK / FRAMO BIL 4:21:29
558 8222 Ove Sanna Fredrikstad Skiklubb 4:21:42
558 6489 Helge Bukkvold Nautsunkollen CK 4:21:42
560 11703 Leif Markseth Idun IL 4:21:49
561 6353 Bjørn Erling Skramstad Vang Skiløperforening 4:21:54
562 7418 Jan Komperud Rogstad Kolbotn SK / Sopra Steria AS 4:22:02
563 4775 Geir Inge Pedersen Steigen sportsklubb 4:22:04
564 4524 Rune Nygaard Grenland SK 4:22:09
565 7405 Dainis Noritis Moller Auto Latvia SIA 4:22:16
566 7081 Bjørn Holm Ranheim IL Sykkel 4:22:27
567 7996 Stein Ødegaard GLITRE Energi Produksjon 4:22:37
568 7956 Tore Severinsen   4:23:09
569 6413 Ola Stavnsborg Olav Thon Gruppen 4:23:10
570 8497 Arild Rørholt Bamble Sparebank 4:23:13
571 3230 Bjørn Østlie Nordbygda/Løten Ski 4:23:31
572 8506 Egil Solevåg Spjelkavik 4:23:55
573 7973 Jan Arve Sunde   4:24:21
574 7877 Øystein Haavik Ekkert IL 4:24:27
575 7574 Harald Dalen Sandnessjøen OCK 4:24:31
576 6896 Arne Sveen Tung 50års krise 4:24:36
577 7617 Rolf Vidar Hessje   4:25:11
578 8875 Jan-Erik Aaserud   4:25:30
579 6315 Roald Løseth Fræna Sykkelklubb 4:25:36
580 7502 Ketil Løland Jacobsen Sentrum Dyreklinikk 4:25:58
581 7383 Knut Leira Tussa / Ørsta SK 4:26:02
582 9991 Trond Aukrust   4:26:15
583 9123 Arnt Gunnar Solberg   4:26:27
584 8377 Trond Bråten RAMBØLL Norge AS 4:26:28
585 4812 Helge Wetlesen Sparebank 1 Hallingdal Valdres 4:26:41
586 6883 Grzegorz Skorski IBM Klubben 4:26:42
587 7021 Egil Arve Berild   4:26:48
588 6274 Kjell Arild Horvei Halliburton 4:27:04
589 8134 Reidar Foss Team Superselma - Hurum CK - PODBIL 4:27:22
590 4887 Torkjell Arntzen   4:27:49
591 7445 Knut Olav Sunde   4:28:14
592 9398 Ivar Andersen CK Beinlaus 4:28:43
593 12203 John Gjengstø Hydro b.i.l. Sunndal 4:29:15
594 5813 Tom Stylo Skjeberg CK 4:29:17
595 8499 Gerhard Bøe Seljehammer   4:29:46
596 6517 Roy Granberg   4:29:50
597 8208 Åge Nilsen National Oilwell Varco BIL 4:29:51
598 6246 Terje Gangstad Fræna SK 4:30:01
599 6132 Kjetil Nordback Uggen Milsluker'n Sport 4:30:17
600 7174 Svein Sætre Fredrikstad Skiklubb 4:30:25
601 7201 Lars Luneborg Spkl Ceres 4:30:31
602 8824 Sigurd Krane Pole Position 4:30:34
603 5081 Morten Throndsen SK Rye 4:30:40
604 5743 Pål Johnson Hurum CK/Team Superselma/If Skadeforsikring BIL 4:30:51
605 7039 Andy Buckingham blindleia cyckle klubb 4:30:59
606 6829 Stein Jordet Norcem/Leca/Bygg.no 4:31:03
607 9383 Per Alsvik ABB BIL 4:31:29
608 7682 David Rondon Stavanger SK 4:31:36
609 4488 Atle Kleivdal Geilo 4:31:39
610 7760 Bjørn Huseby Ny Start 4:31:44
611 7227 Roar Paulsrud   4:31:52
612 5039 Gunnar Trones Norgesgruppen / Sula SK 4:31:56
613 8940 Arne Fjeldstad Vest CK 4:32:03
614 7762 Svein Øksenberg   4:32:21
615 8009 Carsten Fongen   4:32:24
616 5684 Trond Bækkedal   4:32:37
617 7922 Erik Nygård Unicon 4:32:38
618 9108 Bjørn Rud Gjensidige Sport 4:32:40
619 7429 Freddy Skjenken Team Skjenken 4:32:47
620 8179 Roger Kvalsvik Søre Ål 4:32:58
621 8423 Tom Hansen kobba sk 4:33:16
622 12076 Arne Opland   4:33:17
623 11123 Tor Isachsen Esso Sport 4:33:53
623 12877 Gjermund Brennsæter Eidsvoll Sykkelklubb 4:33:53
625 11285 Jostein Mellem Miljølaget Vintervoll 4:34:01
626 7337 Ketil Grøttum Oracle 4:34:33
627 11745 Søren Stryhn   4:35:00
628 7154 Ivan Sjåstad Telenor BIL 4:35:08
629 7704 Bjørn Stensrud Sykehuset Innlandet HF 4:35:29
630 7627 Stein Høyland Bømlo sykkelklubb 4:36:25
631 6776 Truls Enger Hellerudtoppen OM 4:36:34
632 9571 Frank Petersen Hafslund 4:37:31
633 7652 Oddbjørn Løberg Trysil SK 4:37:40
634 12723 Rolf Springer   4:37:54
635 9205 Håvard Eek Sopra Steria 4:38:17
636 7886 Morten Kamperhaug Siljan 4:39:59
637 5832 Jan Vedvik Team Norgesgruppen, MENY 4:40:06
638 12732 Tom Sverstad Bjørndal IF 4:40:36
639 7094 Kjell Werner Johansen Hellerudtoppen OM 4:40:51
640 12084 Gunnar Eikrem Syvde idrettslag 4:41:11
641 11726 Jan Henning Rogstad AT Skog BIL/Arendal CC 4:41:25
642 7504 Olav Tunold Afbi 4:43:04
643 8162 Jon Hovden Toten treningssenter 4:43:06
644 9018 Per Sverre Nygaard   4:43:09
645 12162 Frank Jarle Berg   4:43:21
646 7668 Terje Olsen   4:43:24
647 7022 Sjur Bethuelsen   4:43:40
648 7763 Sverre Aae Asker Ck 4:43:42
649 12916 Graham Hill   4:44:01
650 11197 Knut Skjæveland Covent 4:44:19
651 7030 Sverre Bjørnstad Ottestad Sykkel 4:44:36
652 8959 Bjørn Anders Hoff   4:44:44
653 7643 Bjørn Kårvatn Lørenskog CK 4:44:53
654 6692 Petter Bårtvedt IBS regnskap as 4:45:07
655 9552 Odd Helge Myrset Averøy Sykkelklubb 4:45:30
656 7954 Tom Scharning Rustad IL 4:45:42
657 8273 Frank Elnes   4:45:43
658 8908 Nils Linus Aspvik Rye 4:46:25
659 8297 Bjørn Vidar Huuse Smaalenene SK 4:46:30
660 11148 Jürgen Liebe   4:46:35
661 5594 Carl Christiansen Paragrafen BIL 4:47:21
661 7647 Trygve Lervik   4:47:21
663 8120 Bjørn Erik Dammen Brødrene Slakk 4:47:24
664 8793 Rolf Erik Trondsen Kristiansand Cykleklubb 4:47:33
665 9210 Arve Folkestad Tussa/Mørenett 4:48:00
666 9041 Torgal Senderud GLØR Partner 4:48:26
667 7634 Even Kokkvoll RørosBanken 4:48:36
668 9504 Tor Haugehåtveit Eidanger il sykkel 4:48:44
669 7561 Roald Axelsen Caverion Arendal 4:49:20
670 12292 Geir Soma Time kommune 4:50:20
671 5962 Morten Engnes Sande Sportsklubb Sykkel 4:50:31
672 11439 Einar Østenstad Team Superselma 4:50:38
673 7711 Morten Sundberg Gunnar Eiklid AS 4:50:41
674 9052 Nils Åge Solum   4:51:41
675 7942 Tore Raunholm My IT 4:52:18
676 9253 Tore Kristiansen National Oilwell Varco BIL 4:52:20
676 8669 Espen Eriksen OTIS AS 4:52:20
678 4349 Dag Erik Pedersen   4:53:19
679 6968 Svein Olav Brurud Team Eidsvoll Trim/Kjerkebakken Sykkel og Moped 4:53:23
680 9592 Tore  Stokkedal   4:53:33
681 7636 Atle Kornberg   4:53:42
682 8473 Svein R. Myren Møller Bil Molde AS 4:53:44
683 8697 Bjørn Hauback   4:54:00
684 6370 Atle Torjuul Orkla ck 4:54:01
685 8137 Sven-Erik Freitag Ådal il 4:54:17
686 12581 Knut Almenningen Hof Il 4:54:33
686 9237 Arild Istre   4:54:33
688 10860 Bernt Chr. Ingvaldsen   4:54:56
688 10905 Jens Fredrik Nygaard   4:54:56
688 10989 Roar Steen Holst   4:54:56
691 10984 Hans Henrik Bruusgaard   4:54:57
692 7997 Kjell Øverland Kolbotn Sykkelklubb KSK 4:55:03
693 11273 Alfredo Esposito   4:55:19
694 11716 Arnst Omholt   4:55:33
695 11211 Rolf Horst Søraker Sparebanken Sør BIL 4:56:14
696 8962 Svein Ivar Holm   4:56:37
697 9081 Stein Egil Aarsheim Baker Hughes 4:56:41
698 8945 Morten Grønli HK RYGGE 4:57:29
699 11149 Hans Gunnar Lien 54 4:58:21
700 11059 Tormod Skogheim Solør CK / Team Synergy 4:59:14
700 8829 Morten Stavseth Lillehammer Skiklub 4:59:14
702 7930 Roger Olsen Hennumkroken Pedallag 4:59:26
703 8096 Anton Bagstad   4:59:28
704 10174 Morten Løvstad Molo AS 5:00:23
705 8138 Per Ove Fridtjofsen   5:01:02
706 6796 Harald Grøtta Rauma sk 5:01:23
707 9350 Jon-Einar Aandal Askim kommune 5:01:58
708 8516 Ketil Stølen SINTEF 5:02:20
709 9335 Kjell Vestland Volkswagen 5:02:46
710 9642 Georg Hilmar Antonsen   5:03:03
711 9188 John Ole Bjørnerud Hafslund BIL 5:03:53
712 8411 Frank Færø VK BIL 5:04:32
713 12878 Guenther Bruderhofer   5:05:01
714 11206 Paul Sundvor Covent 5:05:04
715 9217 Rolf Hansen   5:05:07
716 11013 Sverre Gardøl   5:05:23
717 9923 Knut Brenni   5:05:58
718 9326 Øyvind Sørlie Bingsfoss sykkelklubb 5:06:15
719 7032 Thor Bogstad   5:06:41
720 9460 Knut Remy Dahl Dahl motorsport 5:07:02
721 9391 Gisle Granhus   5:07:52
722 12164 Kjell Bergsland Varteig IL 5:08:35
723 7513 Alf R Dahle Sømna Sykkelklubb 5:09:12
724 8927 Pål Clausen   5:09:28
725 8952 Pål Ivar Hansen Powel AS 5:10:18
726 7876 Pål Høylie   5:10:50
727 12653 Jarle Hollevik ExxonMobil 5:11:35
728 8939 Arnfinn Eskilt NSB. 5:12:32
729 9998 Anders Bergvik   5:12:45
730 9580 Rolf Røsberg Joker 5:13:02
731 9172 Knut Arild Andersen Webstep BIL 5:13:07
732 8967 Truls Rune Jansen Skjeberg CK 5:14:10
733 9766 Jan Robert Grøndahl Hurum CK 5:14:11
734 7645 Ivar Langseth Expert b.i.l 5:14:23
734 6158 Kenneth Tilley   5:14:23
736 9077 Lasse Ørstavik Team Oltedal Radel / IVAR IKS 5:14:38
736 9382 Jan Tore Jakobsen   5:14:38
738 8917 Per Asle Bjørge   5:15:10
739 4303 Terje Slyngstad Nordøy I.L. 5:15:11
740 6819 Svein Ivar Iversen Smøla Sykkelklubb 5:16:42
741 9850 Per Erik Reitås Dalådal Idrettslag 5:16:43
742 8690 Rune Grundekjøn Team Neste År 5:17:13
743 11026 Richard Hals Gylseth Krokskogen CK / Team Xo 5:17:33
744 11030 Jan Lærum Krokskogen CK 5:17:36
745 9075 Peter Wasström Lantmäteriets FF 5:18:10
746 9757 Kjell Finstad Den ensome rytter 5:18:24
747 8723 Jan Børge Kjønø   5:19:20
748 9057 Gunnar Sundal IF Frøy/Erichsen & Horgen BIL 5:20:01
749 8709 Terje Håheim Sarpsborg sykleklubb 5:20:52
750 7219 Geir Haugum CK Toten-Tråkk 5:21:18
751 9738 Adriaan Baas   5:21:25
752 9048 Karl Gustav Solberg Frogner / CGI 5:22:13
753 9618 Geir Trond Winger Volkswagen 210 5:22:19
754 9496 Henning Hafenbrädl Trøsken IL 5:23:24
755 11091 Arild Espeland Covent 5:24:49
756 8152 Bjørn Olav Haugom SK Rye Sykkel 5:26:00
757 11229 Anders H. Versland Kvinesdal Sykkelklubb 5:26:55
758 10054 Eirik Hope   5:27:09
759 12870 Haraldur Bjarnason   5:28:10
760 11648 Gerhard Gracklauer   5:29:20
761 11217 Egil Tegnander   5:32:21
762 8680 Ove Alf Fløysvik Nærbø sk 5:32:28
763 8765 Idar Persson AXA Sportsclub 5:32:33
764 9250 Harald Broder Knudtzon   5:33:43
765 9595 Bjørn Stubbom Moelven Langmoen 5:35:21
766 9669 Arnt Eirk Blix   5:35:25
767 12225 Torben Kannegaard Huseby Sport 5:35:51
768 11751 Terje Sørensen   5:36:19
769 8218 Henri Robbemond Rockdoctors 5:36:24
770 4365 Martin Schnieke   5:40:33
771 9317 Atle Sundøy   5:41:19
772 9600 Kurt Søvik   5:41:33
773 9306 Svein-Erik Skjelbred   5:41:56
774 9845 Per Morten Pedersen Team Skovlyveien 5:42:07
775 10050 Svein Erik Hestetun Årdal 5:42:18
776 9800 Tore Henning Jacobsen TEAM NORGESGRUPPEN 5:46:27
777 9887 Yngve Ødegaard Volkswagen 210 5:46:31
778 11706 Runar Moe Volkswagen 010 5:48:05
779 11783 Ole Tormod Amundrød Mjølkerampa SK 5:49:12
780 9763 Tor Ove Gjeldnes   5:50:03
781 9469 Lasse Ekstrøm   5:51:01
782 10288 Gorm Johansson Nordic crane Lillehammer 5:55:06
783 9731 Kjell Håkon Bjørnø Kjose 5:58:05
784 12604 Fred Schandorff  Dahl   5:59:20
785 9733 Bernt Borgan   6:02:02
786 9029 Audun Normann Ramsdal Flora Ck 6:02:22
787 11844 Trond Aleander Olderøyås   6:07:22
788 12177 Jan Darvik   6:10:33
789 11101 Tor Guii-Larsen Helgeroa Sykkelklubb 6:10:56
790 11839 Roger Dretvik   6:11:05
791 9371 Alf Kåre Andersen Aktiv mot kreft 6:14:56
792 8300 John Sæten   6:16:46
793 9591 Torbjørn Sterri   6:21:23
794 9984 Nils Alrek Volkswagen 010 6:23:42
795 11111 Jon Hove   6:31:31
796 12953 Arvid Myren Elvran IL 6:31:48
797 11196 Håvard  Ski Team Ski 6:33:54
798 10252 Atle Roar Andersen   6:36:27
799 10255 Lasse Aurtun   6:53:24
800 11077 Terje Brekke   6:59:23
801 10817 Helge Nyheim nordic crane 7:05:07
802 13056 Jon Wilmann   7:15:36
803 10952 Egil Terje Sætre   7:23:49
804 10097 Terje Hodne Nilssen   7:32:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +