Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 60-64 år

Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1476 Svein Roger Løken   3:05:43
2 1626 Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb/BROS Test Team 3:11:29
3 1461 Arne Jørgen Kildahl Volkswagen 075 3:12:58
4 1456 Charles Johannessen Vesterålen sykkelklubb 3:16:08
5 1449 Johnny Ihlen Ceres 3:16:44
6 1904 Tore Methlie Hagen Cowi 3:16:53
7 2244 Eirik Stangeland SK Rye 3:17:59
8 2036 Arild Nygaard Solør CK 3:22:47
9 2491 Svein Harald Telneset Savalen 3:23:38
10 1557 Erik Bergan   3:25:20
11 1585 Per Kristian Greve Orkla ck 3:25:44
12 2192 Rolf Lishaugen Odal Sykkel AS 3:26:12
13 2791 Rune Ulekleiv Toten - Kranken CK 3:26:42
14 2442 Arne Myklebust Sandane SK 3:27:01
15 2448 Eirik Helge Normann Bærum OCK 3:27:26
16 2719 Øivind Stenseth Skiptvet IL 3:27:34
17 1855 Nils Egil Bekkemellem Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 3:28:40
18 2544 Lars Bronken Savalen 3:28:48
19 2699 Bent Rodem IBM Klubben/Bækkelagets Sportsklubb 3:28:53
20 2325 Svein Græe Eidsvoll SK 3:29:04
21 1914 Oddvar Hindseth Oppdal SK 3:29:06
22 2186 Vebjørn Langlete   3:29:07
23 2437 Asgeir Moberg Bardu il - sykkel 3:29:12
24 2255 Terje Toften Vesterålen sykkelklubb 3:29:26
25 2562 Eivind Molteberg Fet Skiklubb sykkel 3:29:43
26 2191 Svein Lingjerde Stor-Elvdal sk 3:30:00
27 2654 Max Kjær Powel/Stiftstaden SK 3:30:40
28 2704 Olav Røise Boc 3:30:43
29 2582 Svein Johnsen Gauldal SK 3:31:00
30 2382 Sverre Grøthe Veritas BIL 3:31:43
31 1643 Yngve Gottfridsson CK Nittedal 3:31:44
32 2916 Rune T Lund Veidekke BIL / Vang ski 3:32:13
33 2878 Jon Haukeland Skiforeningen 3:32:23
33 2430 Einar Kr. Lunde Sarpsborg SK 3:32:23
35 2024 Kristian Vetlesen Orkla ASA 3:32:24
36 4072 Ove Solesvik   3:32:27
37 3392 Øyvind Melvold Glåmdal SK 3:32:35
38 2450 Per Orderud Bingsfoss 3:33:16
39 2106 Willy Bjørsnøs GKN aerospace 3:33:22
40 3244 Tom Jørgensen Halden CK 3:33:45
41 2041 Peder Hagen   3:34:09
42 2921 Henrik Munthe Boc 3:35:02
43 3687 Jan Erik Bakåsmoen Team Byggma solør ck 3:35:16
44 1386 Aasmund Bjørnstad Spkl Ceres 3:36:24
45 3361 Eldar Høidal Sykkylven sykkelklubb 3:37:07
46 3870 Svein Bolstad Drammen CK 3:37:15
47 4308 Dag Ole Storrøsten Telenor BIL/Bærum OCK 3:37:32
48 2975 Ivar Tveiten Hardanger Sykkelklubb 3:38:37
49 3766 Bjørn Krøkje   3:38:44
50 1946 Oddmund Mehus CK Haugaland 3:38:46
51 2661 Vidar Krogstad Team Superselma 3:38:49
52 2728 Reidar Bøye Sviggum Luster SK 3:38:53
53 3411 Johnny Rognstad Forsvaret/Solør CK 3:38:59
54 2897 Sturla Klüver TVK / Teeness BIL 3:39:58
55 2896 Ole Kjøs Vang skiløperforening 3:39:59
56 1721 Gjermund Mellum solørck 3:40:06
57 2565 Svein Rye-Johnsen   3:40:08
58 3225 Per Gunnar Vasset Sparebanken Møre 3:40:19
59 4016 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK 3:40:27
60 3459 Jan Willersrud Deloitte 3:40:31
61 3169 Bjørn Nordengen Skiptvet IL 3:40:38
62 2960 Knut Stark ABB BIL 3:40:48
63 3942 Hallgeir Bækken Re Sykkelklubb 3:41:10
64 3003 Ole-Johan Garli ATEA 3:41:14
65 2416 Olav Kjøs Ottestad Il Sykkel 3:41:22
66 4455 Stein Gaarde   3:41:27
67 4417 Robert Bering SK Rye 3:42:08
68 3095 William Gren Fredrikshofs IF CK 3:42:25
69 3819 Arthur Ingvald Slåen Vang Skiløperforening Sykkelgruppe 3:43:05
70 4085 Terje Teigen Andebarkji 3:43:22
71 4606 Ragnar Roll Skiforeningen 3:43:24
72 4320 Arnfinn Sørlie   3:43:58
73 3852 Bernt Ove Vågsæter   3:44:11
74 5429 Per Inge Eines Norcem/Leca/Bygg.no 3:45:09
75 3944 Trond Børresen Ås 3:45:15
76 4347 Jens Ingvald Olsen Tromsø Cykleklubb 3:46:04
77 2943 Ronny Ringstad Fjellfoten SK 3:46:19
78 4910 Per H. Christensen   3:46:35
79 4802 Svein A. Sørsdal Follo Sykkelklubb 3:46:45
80 4254 Johnny Lilleng Fana IL Sykkel 3:47:03
81 5088 Hans Flaen Bingsfoss SK 3:47:08
82 4943 Claus Heen SK Rye 3:47:09
83 2813 Erik Almquist Bærum OCK 3:47:18
84 3504 Karsten Solheim Skiforeningen 3:47:23
85 3349 Magne Arne Helland   3:47:27
86 3721 Svein Enberget   3:47:30
87 3355 Kjell Herfjord Bergen CK 3:48:23
88 3978 Geir Heimdal CK Nittedal 3:48:33
89 5020 Terje Skjeggedal NTNUI 3:48:45
90 3208 Per Arne Stenvoll Stor-Elvdal sk 3:48:56
91 4028 Svein Nilsen Engerdal sykkelklubb 3:49:03
92 4858 Per Sigvald Hoggen Volda T og IL 3:49:29
93 6140 Arild Johannesen CK Elverum 3:49:34
94 5129 Geir Aune Rakkestad Sykkelklubb 3:49:38
95 5415 Jan Ove Bjerregaard Aibel 3:49:43
96 5531 Sverre Skalmerås Fosen SK 3:49:55
97 5106 Thore Skollingsberg Spydeberg IL 3:50:06
98 5161 Terje Fjeldheim Kongsberg IF Sykkel 3:50:07
99 4325 Magne Ulvund Sunndal 3:50:10
100 4031 Leif Norhaug Hallingtråkk Gol Il 3:50:13
101 3107 Odd Anders Haugum Inderøy IL 3:50:25
102 4918 Elling Dybdal Tussa / Ørsta SK 3:50:29
103 4125 Freddy Tengberg CK Master 3:50:32
104 3809 Rolf Sandstad Nordhordland sykkelklubb 3:50:34
105 3185 Kjell Ove Riseth Namdal SK 3:50:52
106 2261 Anders Wethal   3:51:12
107 5031 Arild Stokke Ørsta il 3:51:14
108 3925 Finn Aslaksen If Frøy 3:51:47
109 3892 Torleif Finstad Ottestad Il Sykkel 3:51:49
110 4535 Ole Rognstad Glåmdal SK 3:52:10
111 5955 Arild Dammen Hedalen IL 3:52:12
112 7179 Arnt Vidvei NCC Bil 3:52:28
113 4703 Oddbjørn Hagen CK Toten-Tråkk 3:52:45
113 5737 Kjell Arne Johannessen Sparebanken Sør 3:52:45
115 3125 Alf Peter Kahrs Andebarkji TSK/Team Råskinn 3:52:56
116 4071 Lars Idar Solem Byneset I.L. / Tursyklistene 3:52:57
117 4448 Sven Granhaug Eidsvoll Sykkelklubb 3:52:58
118 3415 Steinar Røthe Vossevangen cykleklubb 3:53:01
119 3789 Roar Nyberget Lauvåsen SK 3:53:14
120 5505 Sigbjørn Egil Næss   3:53:25
121 2874 Thor Hansen   3:53:29
122 3070 Rune Bråthen   3:53:34
123 4974 Magne Langeteig   3:53:35
124 4422 Johs Bjørndal COWI BIL 3:53:38
124 2929 Frank Nilssen Fanafjorden 3:53:38
126 4665 Håvard Bolstad Konnerud 3:53:41
127 3744 Odd Egil Hoftvedt Fet Skiklubb-Sykkel 3:53:51
128 4990 Rolf Erling Nielsen IF Birkebeineren sykkel 3:53:59
129 5428 Egil Dybdal CK Elverum 3:54:00
130 5070 Dag Bustrak   3:54:04
131 3334 Odd Arve Gjelten Savalen SK 3:54:14
132 5486 Carl Libach Statskog SF 3:54:20
133 3827 Terje Stokkeland   3:54:38
134 3715 Asbjørn John Eggesbø EIKER CK 3:54:41
135 2920 Bjørn Kr. Mathisen   3:55:08
136 4544 Erik Skahjem Asker Skiklubb 3:55:14
137 5447 Tom Gunnar Gavem Kolbotn SK 3:55:16
138 4729 Arne Knai Johansen Moss CK 3:55:17
139 4023 Ivar Nerhoel Orkla ck 3:55:27
140 4327 Geir Normann Valaker   3:55:32
141 6021 Knut Lindberg Vesterålen SK 3:55:46
142 4208 Ole Edvard Gjerstadberget Odal SK 3:56:14
142 4752 Geir Løkken Lillehammer Skiklub 3:56:14
142 4527 Kai Borge Olsen Paragrafrytterne 3:56:14
145 5413 Håkon Bergseng Halvorsens sykkellag 3:56:18
146 6102 Vegar Wedde Hauketo if 3:56:27
147 4716 Trond Hoff Molde og omegn IF 3:56:56
148 3304 Odd Oskar Bjelke SK Rye Sykkel 3:57:00
149 6597 Jan-Harald Rolland Tingvoll 3:57:28
150 4642 Eyvind Alnæs Glåmdal SK 3:57:32
151 6220 Roy Borgersrud Bingsfoss SK / Telenor BIL 3:57:40
152 5337 Helge Qvigstad Paragrafrytterne 3:57:48
153 4587 Knut Heiland   3:58:14
154 5336 Oddleiv Sæle Eidsiva 3:58:26
155 3808 Kurt Magnor Sandseter   3:58:32
156 3948 Kåre Dahle Fosen SK 3:58:42
157 5209 Mindor Langdal TAFJORD BIL 3:59:15
158 12679 Rasmus Lang-Ree Ottestad IL 3:59:34
159 4995 Tormod Olsen Fjellfoten SK 3:59:37
160 6406 Ådne Fidjeland Sparebanken Sør BIL 3:59:40
161 3488 Paul Henrik Kielland Røyken UIL 3:59:42
162 3456 Per Vikan Mosjøen og Omegn Cycleklubb 4:00:09
163 5555 Erling Urkedal   4:00:12
164 6418 Gjermund Tronsmoen Norsk Tipping BIL 4:00:13
165 8361 Melvin Afseth Skar Sport 4:00:20
166 4948 Gunnar Hildonen Ranheim Sykkel 4:00:27
167 4708 Brede Havneraas Nordea 4:00:32
168 5758 Bjørn Lerdal Kristiansands Cykleklubb 4:00:49
169 5604 Bjørn Nordhagen CK Nittedal 4:00:56
170 11713 Terje Nitschke Norcem/Leca/Bygg.no 4:00:57
171 4792 Frode Strand-Nielsen   4:01:02
172 5004 Alf Harald Ringås Stamina Helse Bryggeklinikken 4:01:07
173 5140 Geir Håkon Bjørnstad Norcem/Leca/Bygg.no 4:01:13
174 5200 Vidar Karlsen   4:01:14
175 4895 Bjørn Bergendahl Lyn Ski 4:01:30
175 6053 Helge Ramstad Toshiba varmepumper 4:01:30
177 6209 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 4:01:33
178 6266 Halvard Haugseth Hemne Sykkelklubb 4:01:35
179 5254 Christian Rytter   4:01:52
180 6342 Dag Sandal Team Sørlandsbadet 4:01:54
181 6963 Kjell Åge Moen Våler IF 4:02:05
182 5518 Torstein Robstad PwC Bil /KCK 4:02:09
183 5084 Svein Elde Ulstein og Omegn Sykkelklubb 4:02:33
184 6435 Roar Pettersen Frosta Il 4:03:07
185 6310 Runar Lie   4:03:16
186 3964 Arnfinn Furuvald   4:03:21
187 5494 Øystein Meland CK Victoria 4:03:31
188 3348 Ragnar Heier Østbygda IL / Team Rynkeby Østfold 4:03:35
188 4580 Gunnar Aanonsen   4:03:35
190 5686 Tom Willy Christiansen ørskog sykkel 4:03:36
191 6558 Bernt Martin Lerfaldet Sokna 4:03:49
192 7559 Per Helge Austrheim   4:03:51
193 4994 Henning Olsen Ottestad sk 4:04:08
194 5834 Arne Venjum Spkl Ceres 4:04:10
195 5515 Lars Martin Rage   4:04:23
196 6293 Per A. Kierulf Akershus fylkeskommune BIL 4:04:45
197 13105 Ivar Brandvold Fana IL / Fred. Olsen Eneergy 4:04:50
198 6609 Olav Skundberg Stiftstaden 4:04:54
199 7300 Ivar Bjerregaard Norefjell CK 4:05:03
200 6240 Øyvind Fjellvang   4:05:24
201 3483 Roy Steinar Hansen Bardu IL sykkel 4:05:40
202 6657 Jan Fredrik Ørmen Konnerud Sykkel 4:05:48
203 4916 Erik Driveklepp VTI 4:05:54
204 5305 Hans Svendsen   4:06:05
205 6676 John Ståle Nordal Syvde IL 4:06:07
206 4758 Knut Mikkelsen Rena IL sykkel/Forsvaret 4:06:16
207 3464 Leif Øverås Bardu IL sykkel 4:06:39
208 6589 Frode Ranhoff   4:07:02
209 4734 Johnny Jørgenvåg Asics/Ceres 4:07:13
210 11927 Kristian Hansen   4:07:24
211 6101 Rasmus Olav Vigrestad CK Valdresekspressen 4:07:48
212 8799 Arnfinn Valderhaug   4:07:49
213 5819 Jarle Søgård Randem & Hubert as 4:08:40
214 6348 Terje Simlenes   4:08:50
215 5174 Runar Hatlestad Aktiv mot kreft 4:09:21
216 5191 Johan Toverud Jensen Nydalens Skiklub 4:09:31
217 5395 Bengt Andby   4:09:50
218 7400 Børre Myrvold Re v.g.s. 4:09:56
219 7348 Jon Bernt Høigård GD 4:10:35
220 6611 Harald Small SkiLøperne 4:10:45
221 7393 Pål Moen Anker STI 4:11:02
222 5829 Per Arne Ustad Orkla Cykleklubb 4:11:25
223 7376 Svein Kvakland Molde CK 4:11:35
224 5038 Erik Torgersen Dalane SK 4:12:08
225 7734 Einar Bjart Haugen   4:12:18
226 5149 Jan Erik Dalseng Nes SPKL Sykkel 4:12:36
227 5223 Thomas Meinich Rena IL 4:12:39
228 6473 Jan Andreassen   4:13:14
228 12967 Per Sandbakken Team Spin 4:13:14
230 5733 Bjørn Tore Ilstad Bodø CK 4:13:43
231 7184 Per Arne Vågsether   4:14:46
232 6512 Paul Fuglesang Nessegutten 4:15:25
233 6635 Jens Martin Vesterås Lillehammer cykleklubb 4:15:32
234 6553 Sven Knigge Formuesforvaltning 4:15:33
235 6567 Trond Laastad   4:15:53
236 7484 Aage Huseby   4:16:03
237 6954 Per Sætervold Tyholt Ski og Sykkel 4:16:49
238 4931 Svein Gråbakk Støren-Treindustri 4:16:58
239 7489 Jon Hoel-Andersen   4:17:27
240 5101 Bjørn Odberg   4:17:28
240 5851 Sverre Dysthe Kolbukameratene, IL 4:17:28
242 8005 Arild Grøteig   4:19:01
243 6216 Per Ludvig Bjerke NVE 4:19:03
244 5237 Tore Olsen Ottestad sykleklubb 4:19:27
245 4896 Brede Bergsvendsen Vallset I.L 4:19:42
246 8787 Stein Ivar Sørli Savalen SK 4:20:02
247 12775 Erik Rambøl Stall Bystua - Kjelsås IL 4:20:08
248 11850 Asle Gullien Bærum kommune (BKBIL) 4:20:27
249 5881 Helge Sletner Fredrikstad 4:20:50
250 7593 Per Ståle Fylling   4:21:41
251 7155 Geir Sjaastad Cermaq 4:22:08
252 5774 Otto Nygård Sparebanken Møre 4:22:11
253 7765 Bjørn Karr Asker sykkelklubb 4:22:23
254 8801 Jens Vig Drammen Strong 4:22:25
255 7576 Bjørn Atle Eide Agderposten BIL 4:22:50
256 11141 Kjell Arne Larsen Statoil BIL 4:23:22
257 6682 Svend Kristian Thorstensen Pusnes BIL 4:23:38
258 7985 Bjørnulf Vik   4:23:46
259 6404 Torleif Selseng Troms Kraft BIL 4:24:49
260 4525 Vidar Nyhuus Nyhuusane 4:24:51
261 6596 Roberto Robbemond Rockdoctors 4:25:22
262 7336 Bjørnar Grytøyr   4:25:34
263 7501 Kjell Vidar Flisnes   4:26:24
264 12652 Terje Hexeberg Ceres SPKL 4:26:29
265 8456 Svante Lennartsson   4:26:45
266 12269 Helge Ollestad   4:26:57
267 7322 Terje Fallås   4:27:01
268 5571 Svein Aasen Orkla CK/Caverion 4:27:29
269 6621 Roar Støwer   4:27:45
270 11250 Øyvind Larsen CK Elverum 4:29:46
271 7553 Trond Andersen Tubakken Sykkelklubb, Horvå 4:30:40
272 7328 Magnar Furuberg Åsa Il 4:30:45
273 7725 Geir Waaler Norefjell Cycle Klubb 4:31:02
274 7986 Rolf Arne Vikan Fræna SK 4:31:33
275 7029 Ole Helmer Bjørlien LAND CK 4:31:53
276 4986 John Harry Myrvold Grenland Sykleklubb 4:32:29
277 7610 Berge Hatteland Bryne CK 4:32:48
278 8706 Jan Erik Holsvik Bogafjell Sykleklubb 4:32:56
279 11227 Jøran Vatn Orkla ck 4:33:13
280 8797 Tore Tøndevold   4:33:15
281 7551 Christopher Adams Ready 4:33:27
282 8116 Ragnar Bø   4:33:28
283 8515 Vegard Stuan Bouvet BIL 4:34:09
284 8290 Bjørn Skogheim Odal SK 4:34:54
285 8789 Leiv Steinar Tjørve Team Sørlandsbadet 4:35:00
286 7934 Gunnar Overen CK Nittedal 4:35:01
287 8149 Tore Hagen Team far og datter 4:35:20
288 6440 Edvin Fredriksen Boc 4:35:22
289 8570 Ben Henry Pedersen LAND CK 4:35:26
290 7371 Arne Koldingsnes Bergen CK 4:35:56
291 11131 Bjarne  Kaland Austrheim IL 4:36:09
291 7975 Erland Søgård Fjellfoten sykkelklubb 4:36:09
293 6401 Roald Nilsen   4:36:52
294 1658 Lars Hansen Frøy 4:37:30
295 7685 Tor Egil Ryeng Holmestrand SK / IFS Norge 4:37:54
296 5168 Frode Olav Gjerstad Enova BIL 4:38:56
297 7622 Øivind Holten   4:39:02
298 12066 Tom-Rune Gilberg Atlas Copco Sykkelteam 4:39:09
299 7162 Trond Sparling Therma Industri 4:39:31
300 6960 Arne Egil Stensåsen   4:39:39
301 6706 Jan Inge Hov Malvik IL 4:39:46
302 8520 Roar Sørli GE Oil&Gas 4:40:22
303 6483 Vetle Bjørkelid Fet skiklubb/ SK Rye 4:40:40
304 11811 Sten Gregersen Sjusjøen IL/Natrudstilen 4:40:47
305 7468 Karl Kristian Kristiansen Pusnes BIL 4:41:03
306 11764 Terje Vasset   4:41:38
307 8375 Bjørnar Broderstad NCC Bil 4:42:00
308 6755 Nils Terje Brandal Gjensidige Sport 4:42:12
309 6894 Erik Strand Ottestad sk 4:42:24
310 12763 Bjørn Ringstad EIKER CK 4:42:42
311 8679 Jostein Flølo Breimsbygda IL Sykkel 4:42:43
312 9508 Rolf Houlder Certego 4:42:49
313 8202 Håkon Krafft Myhren Arendal CC 4:42:57
314 8275 Leif Egil Dalen Gjemnes 4:43:13
315 7865 Rolf Haviken EIDEL BIL 4:44:00
316 7095 Kurt Johansen Caverion 4:44:18
317 7912 Knut Erling Moen Friskis&Svettis Lhmr 4:44:58
318 8674 Frode Finne Lillehammer Skiklub 4:45:00
319 8732 Håkon Libæk Multiconsult 4:45:22
320 9287 Arne Plassgård Savalen SK 4:46:43
321 12915 Frode Herlung   4:47:53
322 12737 Harald Thorsen Nardo Bil A/S Ålesund 4:48:37
323 7082 Roy Holth Glåmdal SK 4:48:52
324 8194 Thorbjørn Lund   4:49:01
325 9222 Knut Helgesen Jardar 4:51:03
326 8143 Lars Erik Grøndal Nannestad Trim og Helse 4:51:10
327 8760 Rune Fløyen Olsen Sporveien Oslo B.I.L 4:51:16
328 11886 Stig Berget   4:53:11
329 10053 Sigbjørn O. Hoem Team Ladegaard Norge 4:53:32
330 8834 Thor-Inge Røgeberg Kvitfjell veteran 4:53:38
331 8102 Tom Bergsjø DnB 4:53:50
332 9792 Arne Hop Isfjorden IL 4:54:41
333 8912 Jan Ove Bergesen NHKK 4:54:50
334 10986 Jan Erling Døssland   4:54:58
334 9575 Asbjørn Rud Ullensaker Sykkelklubb 4:54:58
336 9055 Geir Storaas VBIL 4:55:56
337 11220 Willy Thorbjørnsen   4:56:14
338 9348 Egil Aadne Andebu Sykkel Klubb 4:58:19
339 13109 Trond Midtsveen   5:00:47
340 9116 Per-Åge Sandnes Team EngrosFrukt 5:01:20
341 10041 Finn Halling   5:01:32
342 9214 Magne Glittum Locus BIL 5:02:09
343 8905 Paul Andersen ET&E 5:02:33
344 8502 Elmer Reidar Sigmond Ottestad sk 5:02:58
345 11096 Jostein Fuglestad Covent 5:03:17
346 11105 Peder Harboe   5:04:46
347 9224 Karl-Gerhard Hem FBI - SINTEF 5:04:59
348 11012 Knut Foss Sykleklubben Lyngdal Omegn 5:05:22
349 9309 Håkon Sommerstad Holmestrand Sykkelklubb 5:06:08
350 9243 Jan Erik Kemp Eidsvoll Sykkelklubb 5:06:31
351 12981 Arne Steinnes Vindafjord IL 5:06:45
352 11283 Erik Spurkland Falck Sykkelregister 5:07:06
353 10044 Svein Arne Haugen ABI Industries AS 5:07:37
354 8705 Jan-Ola Holen Norcem/Leca/Bygg.no 5:08:03
355 11977 Anstein Lie Øvrebø il 5:08:04
356 11965 Svein Kopperud   5:08:15
357 9322 Vidar Sølvsberg ringsaker Kommune BIL 5:08:37
358 11215 Kjell Søyland Covent 5:08:40
359 9646 Trond Schieldrop   5:09:24
360 9380 Ståle Øksnes   5:09:32
361 9654 Geir Bakkeli Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb 5:09:57
362 13126 Per Egil Pedersen Team Pedersen 5:10:21
363 7988 Kjetil Vågnes Volkswagen 5:10:32
364 9530 Arne Didrik Kolberg   5:12:04
365 8951 Einar Hansen LAND CK 5:12:45
366 9320 Thor Svegården Lillehammer Skiklub 5:12:51
367 8108 Morten Blybakken   5:13:27
368 11637 Odd Erik Evensen Volkswagen 610 5:14:55
369 8132 Helmer Fjellvåg Team Baldur 5:16:03
370 11908 Håkon Einarson Bæri & Omegn Sykkelklubb 5:16:13
371 8403 Arnstein  Fjelnseth Trollheimen Sykkelklubb 5:17:19
372 11693 Tormod Langli Veien Tilbake/Berg 5:17:33
373 8757 Christen Odden TEAM NORGESGRUPPEN 5:21:15
374 9801 Rolf Jelstad Nesbygda IF 5:21:48
375 6773 Trond Elnes CK Nittedal 5:23:14
376 8707 Arild Holtet   5:26:20
377 9612 Torger Wahl-Olsen   5:26:23
378 10038 Oddvar Hageland Mandal cykkelklubb 5:26:43
379 11876 Heine Andresen Gram Cykelklub, Danmark 5:27:36
380 9373 Endre Ladehaug Kirkens bymisjon Drammen 5:27:49
381 13112 Knut Valle   5:28:42
382 10136 Bjørn Erik Solvi Skagerrak Sportsklubb 5:28:53
383 9581 Alf-Harald Røyseth TEAM NORGESGRUPPEN 5:31:45
384 9790 Asbjørn Holme   5:32:55
385 10060 Bjørn Gustav Jensen Bamble if sykkel 5:33:48
386 12335 Arne Jacobsen Flora Ck 5:33:57
387 9265 Haakon Lundenes   5:39:51
388 10849 Ordin Holger Skorpe Sauda Sykkelklubb 5:39:53
389 9567 Perry Orset TEAM NORGESGRUPPEN 5:40:38
390 9570 Gunnar Pedersen   5:41:38
391 9624 Rolf Kleiven Eidsiva/Norcem/Leca Bygg 5:43:52
392 9896 Knut Karlsen Stranden I.L 5:45:31
393 12874 Tore Bjørnstad Fredrikstad Energi BIL 5:46:59
394 9832 Bjørn Nordgård   5:48:45
395 9299 Jack Schøne Team Spenst Sørumsand 5:51:09
396 9853 Sigmund Røsandnes   5:52:13
397 11974 Kalevi Lehtonen Shaman Adventure 5:56:06
398 11134 Knut Knutsen   6:03:16
399 12051 Tor-Erik Solli Atlas Copco Sykkelteam 6:03:23
400 9838 Nils Petter Olsen Halden CK 6:07:13
401 10291 Vegard Kirkestuen   6:07:32
402 10882 Per-Erling Larssen   6:09:50
403 10066 Bjørn-Ivar Kirkestuen   6:12:13
404 12082 eddy molenaar stbotf 6:12:52
405 9993 Hans Bakkland   6:21:28
406 10254 Sven Aunemo Heimdal Sykkel 6:29:28
407 10335 Asbjørn B. Moen Solør Cykleklubb 6:39:08
408 11226 Arne Ketil Vatn   6:42:52
409 8970 Svein Johannesen vard 6:47:04
410 11952 Tor Jensen   6:49:27
411 10332 JACK GUTHE Johnsen UCK 7:09:00
412 10146 Per Otto Ugelstad Nanset IF sykkel 7:10:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +