Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2016 - Menn 70-74 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 27. august 2016

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 70-74 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1447 Johan Reidar Høgseth Eidsvoll SK 3:12:44
2 1950 Arne Moen Halmsås & Omegn Skilag 3:31:07
3 2423 Gisle Langslet Rye 3:31:56
4 1615 Bjørn Austerå Bryne Cykleklubb 3:35:43
5 3810 Nils Olav Sjøberg Røa IL 3:41:33
6 4635 Arne Brekka Paragrafrytterne 3:43:29
7 3423 Dag Slagstad SINTEF BIL 3:49:13
8 4976 John W. Larsen Nessegutten 3:53:55
9 4415 Ole-Petter Hansen Ottadalen SK 3:57:10
10 4228 Svein Ola Hope Kondis 3:59:00
11 6416 Arild J Jansen Asker Skiklubb 3:59:01
12 5523 Leif Arne Sandbekken Eina Sportsklubb 3:59:39
13 6328 Steinar Nordheim   4:01:35
14 5666 Bjørn Bakken Tynset 4:01:42
14 5842 Kai Øiseth Asker Skiklubb 4:01:42
16 5606 Svein Berg Høland Il Sykkel 4:01:52
17 4464 Ketil Hartsang HEMING IL 4:02:15
18 4688 Johan Filseth Høvikjogg 4:02:55
19 4851 Olav Hindseth Oppdal SK 4:06:27
20 6304 Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb 4:06:43
21 6652 Jens Ivar Aasen Re SK/Veien Tilbake 4:06:51
22 5597 Tom Andersen Atlas Copco BIL 4:07:38
23 6187 Edgar Snekkerhaugen Posten 4:08:48
24 5947 Arve Blankvandsbråten Røa 4:09:37
25 6126 Johnny Skullestad Kongsberg Sykkel 4:10:11
26 6514 Helge Gaden   4:11:13
27 6182 Asbjørn Stavne Rennebu il. 4:14:27
28 4502 Jon Otto Lien Follo SK 4:14:48
29 7116 Kjell Lien Stryn Sykkelklubb 4:18:27
30 5729 Dag Håvard Holum Kløfta IL 4:19:41
31 12812 Jarle Løkås Ceres 4:20:48
32 7562 Per Arild Beck Team life 4:22:23
33 5944 Robert Georg Berntsen   4:23:02
34 8784 Leif Sundby Skvetten 4:24:30
35 7398 Magne Myrheim   4:26:16
36 5675 John Bjørseth   4:28:31
37 7061 Jakob Furevik   4:30:57
38 7185 Rolf Asbjørn Østlie Glåmdal SK 4:31:45
39 7294 Stein Berget Lørenskog Fil 4:32:43
40 6235 Harald Fenstad   4:34:01
41 8796 Olav Tveiten   4:34:57
42 7958 Per Skaug Drammen Roklubb/ Lier 4:39:02
43 7871 Arnulf Hogstad TVK Sykkel 4:39:36
44 7210 Bjørn Olav Aurland Solør Cykleklubb 4:42:08
45 7959 Willy Skumsnes   4:42:17
46 8772 Lars Åge Seim Gimle IF 4:43:16
47 7738 Kjell Aurmo Trysil SK 4:45:16
48 8746 Knut Mortensen   4:46:06
49 9820 Truls Martinsen Drømmekjøkkenet 4:46:59
50 6290 Leif Juvet   4:47:10
51 7043 Petter Christensen Asker Skiklubb 4:47:25
52 11890 Egon Bladt Gram Cykelklub, Danmark 4:47:50
53 8292 Sigurd Arnesen   4:48:52
54 8185 Bjørn Inge Liberg Hamar privat 4:51:41
55 7999 Jan Erik Aamillom   4:54:07
56 10004 Einar Terje Bjørndal   4:56:14
57 9257 Trygve Lade   4:57:14
58 7288 Inge Aune Stovnerkammeratene 5:02:06
59 7051 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL 5:03:20
60 7892 Johnny Kristoffersen Odal SK 5:04:46
61 8523 Bjørn Thomassen   5:05:29
62 10899 Helge Mobråthen   5:06:48
63 9324 Gunnar Sørensen Skedsmo Skiklubb 5:08:02
64 8503 Arne Sissener   5:08:33
65 9585 Trond Skevik Henning 5:12:00
66 8779 Torleif Stephansen OK Nidarøst 5:12:34
67 9278 Jon Strand Nesland   5:14:06
68 10091 Olav Harald Moe UCK 5:14:20
69 8761 Ola Opberget J/H Langrenn 5:18:36
70 8663 Bjørnar Dragøy   5:22:38
71 9799 Erik Otto Jacobsen   5:22:59
72 12886 Kaj Denneche Lierskogen 5:23:22
73 9550 Yngvar Martinsen   5:23:54
74 9721 Steinar Banken   5:33:03
75 11772 Stein Ødegaard Volkswagen 210 5:37:28
76 9622 Ola Helge Åsen TVK 5:45:35
77 9918 Knut Sjåvåg CK Elverum 5:53:34
78 9359 Øystein Bringsli Team Bringsli 5:56:45
79 9361 Per Enger   6:09:23
80 9732 Knut Boberg   6:19:57
81 10037 Ulf Arne Gürgens Sportsklubben Rye 6:20:24