Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Kvinner 25-29 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 555 Elisabeth Sveum SK Rye Sykkel 3:14:03,7 +0:00
2 608 Solrun Sæther CK Victoria 3:17:11,6 +3:08
3 676 Mari Bergendahl CK Victoria 3:22:09,3 +8:06
4 599 Julie Flakne Andresen Røa IL Sykkel / Milslukern Sport 3:22:21,9 +8:18
5 584 Marie Flataas CK Victoria 3:22:25,2 +8:21
6 616 Andrea Patricia Coucheron Bærum OCK 3:22:25,3 +8:22
7 3463 Mirijam Kjøraas CK Victoria 3:30:20 +16:17
8 3455 Karoline Wisløff Rud   3:31:36 +17:32
9 660 Kirsti Kolseth IF Frøy 3:31:58,8 +17:55
10 3392 Marita Klevmoen Lillehammer Idrettsbarnehage 3:33:24 +19:21
11 3474 Guro Alexandersen Erichsen & Horgen 3:33:27 +19:24
12 3451 Karoline Løkken Savalen SK/Team Foss 3:33:59 +19:56
13 3480 Karianne Kanebog CK Victoria 3:35:06 +21:03
14 3488 Signe Bjørnsgaard JRC 3:36:59 +22:55
15 6276 Merethe Liland Stiftstaden SK 3:50:48 +36:45
16 9321 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 3:51:54 +37:50
17 3361 Cathrine Andersen Odal SK 3:52:01 +37:58
18 3422 Anne Skirstad Vang skiløperforening 3:53:00 +38:57
19 9865 Jeanine Vasmel   3:54:57 +40:54
20 5955 Tine Søbstad   3:55:12 +41:09
21 7606 Marita Nygård Tysnes 3:56:32 +42:28
22 6399 Ingrid Larsen   3:56:52 +42:49
23 3476 Marte Haukås Flage Andebarkji TSK 3:57:21 +43:18
24 6779 Heidi T. Engelstad   3:57:57 +43:53
25 5704 Silje Løvstad   3:58:53 +44:50
26 5963 ida aakvik Trollheimen Sk 4:00:23 +46:19
27 7032 Lise Smedberg   4:01:36 +47:33
28 5956 Ingrid Kornberg Simensen   4:02:47 +48:44
29 6001 Silje Marie Bolstad Åslia skilag 4:04:27 +50:24
30 7233 Gina Lund Brumunddal SK 4:08:12 +54:09
31 6927 Anne Cecilie Lian Andebu IL 4:11:55 +57:51
32 6259 Sunniva Holstad Sivertsen Markane IL 4:15:37 +1:01:34
33 7430 Ingunn Gotland Øvergaard Sbil 4:16:05 +1:02:02
34 7164 Emily Nerland Gjensidige Sport-Øst 4:16:27 +1:02:24
35 7339 Maria Grorud Fagerhøi   4:17:29 +1:03:25
36 6899 Marte Møller Garthus PWC Bil 4:18:59 +1:04:56
37 8335 Sandra Ovesen Eidsvoll Sykkelklubb 4:22:23 +1:08:19
38 8158 Ingrid Skulstad  Aarstad Kristiansand Cykleklubb 4:23:29 +1:09:25
39 7006 Kristin Weyer-Larsen Bærum 4:24:05 +1:10:02
39 6833 Kaya Emilie Berge Bærum og Omegn cykleklubb BOC 4:24:05 +1:10:02
41 7011 Guro Ekroll Nyland Nordea 4:25:59 +1:11:56
42 7905 Caroline Eek Hurum 4:30:01 +1:15:57
43 7517 Kerttu Vaniko Stiftstaden SK 4:30:05 +1:16:02
44 8760 Marita Årsheim Bakkebø TEAM BAKKEBØ 4:33:34 +1:19:30
45 8142 Margit Røed Taxerås   4:34:06 +1:20:03
46 8520 Lisbeth Sæther   4:42:32 +1:28:29
47 8129 Dorte Camilla Kongsrud   4:45:14 +1:31:11
48 7637 Inger Helene Trollebø   5:04:38 +1:50:35