Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Kvinner 35-39 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 570 Borghild Løvset Orkla ck 3:03:44,9 +0:00
2 551 Jeanette Persson CK Nittedal 3:12:22,1 +8:37
3 706 Nellie Larsson Team Lapierre Sweden 3:13:03,5 +9:19
4 3425 Ann Åse Stava Tasta og Omegn Sykkel Klubb 3:22:24 +18:40
5 671 Agnieszka Janicka Bogafjell Sykleklubb 3:23:01,5 +19:17
6 630 Hanne Beate Melby Molde CK 3:23:34,5 +19:50
7 3500 Tina Alkvist Gruvelia sk / G-sport Kløfta 3:33:14 +29:29
8 3456 Bodil S.  Rusdal Kvinesdal Sykkelklubb 3:34:47 +31:03
9 3415 Trude Paulsen Sand IL Terrengsykkel 3:36:24 +32:39
10 3427 Kristine Svendsen Steinkjer Cykleklubb 3:38:10 +34:25
11 3440 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 3:38:36 +34:52
12 3472 Laila Eklund Totenåsen Løp 3:40:41 +36:57
13 3489 Maria Jacobsson Mora 3:45:25 +41:40
14 3371 Ingrid Fjellheim Sandnes Sykleklubb 3:45:57 +42:12
15 3453 Lene Snerk Pettersen Eidanger IL 3:46:19 +42:34
15 3496 Anne Karin Røken Toten- Kranken CK 3:46:19 +42:35
17 5783 Johanna Brandsegg   3:46:52 +43:07
18 5814 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 3:46:53 +43:08
19 3499 Ingrid Annita Rosvold CK Victoria / Sweco 3:49:49 +46:04
20 3460 Ingrid Rindal Øvsteng Lillehammer Skiklub 3:52:02 +48:18
21 5933 Nina Haugen Eidsvoll SK 3:52:36 +48:52
22 6161 Lene Larsen Herkules sykkel 3:55:46 +52:01
23 3370 Sissel Drege Andebarkji TSK 3:57:25 +53:40
24 6701 Stine Høiby Team Superselma 3:57:35 +53:51
25 6724 Heidi Nerland Molde CK 3:58:13 +54:28
26 6395 Hilde Granberg Johnsen Lillehammer Sykkelklubb 3:59:27 +55:42
27 5678 Sølvi Hadland Bryne CK 3:59:48 +56:03
28 3497 Kaisa Lantto SK Rye 4:00:56 +57:11
29 5978 Vibeke Bakken   4:03:15 +59:31
30 6094 Kristin Sælevik   4:03:20 +59:36
31 7795 Lene Berge Holm   4:04:12 +1:00:27
32 6783 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 4:04:13 +1:00:28
33 7481 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp 4:04:50 +1:01:06
34 7561 Linda Halvorsen   4:06:03 +1:02:18
35 6004 Marte Christensen Dagens Næringsliv 4:08:45 +1:05:01
36 6474 Ane Ingeborg Heskestad   4:10:13 +1:06:28
37 6394 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 4:12:36 +1:08:52
38 6836 Kirsten C. Olesen Handelsbanken BIL 4:13:25 +1:09:40
39 6166 Hanne Sagsveen Hjorthaug Skedsmo Skiklubb 4:14:20 +1:10:35
40 10462 Mona Vik Larsen Hattfjelldal IL 4:15:42 +1:11:57
41 7270 Mari Bjørnhaug Eidsiva bredbånd 4:20:01 +1:16:17
42 7669 Inger Lise Odden Fannefjord SK 4:20:14 +1:16:29
43 7372 Camilla Liaker Ulensaker CK 4:21:37 +1:17:53
44 8090 Guro Øsebak Festesonen 4:23:45 +1:20:01
45 7870 Frida Kostøl Frogner IL Sykkel 4:27:17 +1:23:32
46 8346 Jannicke Ese Skjeberg CK 4:28:08 +1:24:24
47 6737 Trude Røe Andebarkji TSK 4:29:32 +1:25:48
48 7161 Linda Morewood Nesset CK 4:29:49 +1:26:05
49 7852 HILDE SØNDROL   4:30:03 +1:26:18
50 8786 Hege Nikolaisen Lyshaugen Toten-Kranken CK 4:38:33 +1:34:49
51 10861 Jorunn Stensmo Eidsvoll Sykkelklubb 4:39:25 +1:35:40
52 7879 Anette Hartviksen CK Elverum 4:46:41 +1:42:56


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +