Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Kvinner 40-44 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 561 Jennie Stenerhag Falu CK / Åbro 3:03:13,0 +0:00
2 554 Turid Hagelia Korshavn Grimstad SK 3:20:19,4 +17:06
3 629 Elisabeth Lockert Gruvelia SK/O.B. Wiik AS 3:22:03,9 +18:51
4 611 Cathrine Årstad Olsen Bingsfoss SK 3:22:16,8 +19:04
5 610 Cathrine Bjørkelund SK Rye 3:22:26,1 +19:13
6 595 Line Holst Bærum OCK / Team Gåping 3:22:48,5 +19:35
7 592 Cecilie Pederstad Rise Ullensaker CK 3:22:52,9 +19:40
8 615 Ingrid Fjellestad Sandane 3:28:41,8 +25:29
9 632 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes Sykleklubb 3:31:12,7 +28:00
10 3418 Gro Helene Røsten Stiftstaden Sykkelklubb 3:31:15 +28:03
11 3401 Wenche Løvsletten Forsvaret/ Ottestad SK 3:31:48 +28:36
12 3369 Guro Christiansen Team Gåping 3:33:11 +29:59
13 3490 Kirstin Leiren   3:33:38 +30:25
14 3386 Ilona Jambor Wenaas/Sagene IF Sykkel 3:34:57 +31:45
15 3412 Sidsel Nordhagen UNIT4 BIL / Lørenskog CK 3:35:00 +31:48
16 3404 Hege Moen 3T/Heimdal Bolig 3:35:42 +32:29
17 3444 Pernille Bjørnstad Solheim Drøbak sykkel/Team Superselma 3:37:25 +34:12
18 3407 Hanne Markussen Myhr Team Gåping 3:40:06 +36:54
19 3366 Hilde Bolstad Vang Skiløperforening 3:41:06 +37:54
20 3417 Birgit Ryningen   3:41:27 +38:15
21 3405 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 3:42:30 +39:18
22 3390 Karin Kjensli Kjærstad Il 3:42:46 +39:34
23 3470 Elise Prytz Rye Sykkelklubb 3:43:25 +40:13
24 3482 Therese Kristiansen Moss CK 3:43:27 +40:15
25 9999 Mette Haga Atlas Copco B.I.L./Driv il 3:43:33 +40:21
26 3384 Stine Ertsgård Hilan IL Stjørdalsblink 3:43:42 +40:30
27 3385 Linda Irene Huseby SK Rye 3:44:00 +40:48
28 9842 Anne Slette Volkswagen 400 3:44:33 +41:20
29 3447 Laila Grønnerud Team skinnpungerud 3:46:42 +43:30
30 3486 Johanna Östblom Sandvikens CK 3:47:43 +44:31
31 3372 Tone Merethe Helstad Glomsrud Rakkestad Sykkelklubb 3:48:10 +44:58
32 3498 Kjersti Leiksett Lørenskog CK 3:48:19 +45:07
33 3362 Heidi Holmen Ask Team Superselma 3:49:00 +45:47
34 3387 Torill Kalfoss Stovnerkameratene/Fürst BIL 3:51:25 +48:12
35 6149 Jane Helen Burås Nitelva CK 3:51:42 +48:30
36 3459 Heidi Tronbøl Fet Skiklubb sykkel 3:51:46 +48:33
37 5925 Eva Mangset Brumunddal SK 3:53:16 +50:03
38 5858 Karin Rømo Sandvik Meløy ski- & sykkelklubb 3:53:59 +50:47
39 3508 Anniken Dygd Kvisgaard CK Valdres / Team Råskinn 3:54:38 +51:25
40 6375 Aasne Hoksrud   3:55:36 +52:23
41 3368 Guro Bryggen Skjeberg CK 3:56:38 +53:26
42 3439 Birgitte Rønningen Re Sykkelklubb 3:57:33 +54:20
43 6051 Marianne Krogstad   3:58:49 +55:36
44 7018 Lill Mailen Løvhaugen Ladies Edition 4:00:26 +57:13
45 6528 Marianne Garang Sodeland   4:06:12 +1:03:00
46 6497 Kine Lidsheim Hufserypene 4:07:00 +1:03:47
47 5793 Heidi Kulsrud Elton   4:08:13 +1:05:01
48 7649 Laila Øvermo Rana SK 4:08:46 +1:05:34
49 7111 Siri Engeli   4:11:42 +1:08:29
50 6487 Astrid Justad Hennum Glitre offroad 4:12:19 +1:09:07
51 9045 Kathrine Jenssen Team Superselma 4:13:14 +1:10:01
52 7933 Janne Venåsen   4:13:27 +1:10:15
53 6585 Jannecke Tobiassen Team Superselma/IF Frøy 4:14:13 +1:11:00
54 6831 Solveig Torkildsen   4:15:46 +1:12:33
55 9659 Iren Moe Lindstad Eidsvoll SK 4:17:51 +1:14:39
56 8048 Katrin Lægreid Nes   4:18:33 +1:15:21
57 7833 Cathrine Dahl Oppi Team Superselma 4:18:47 +1:15:34
58 6675 Marit Dyrendahl   4:19:11 +1:15:59
59 7634 Bente Syvertsen   4:20:05 +1:16:53
60 7347 Monica Halvorsen Åsmarka IL 4:24:09 +1:20:56
61 8126 Siv Ellen Grewe IF Frøy 4:25:25 +1:22:13
62 8124 Cathrin Fremmerlid   4:25:31 +1:22:18
63 7437 Bente Brembo IF Frøy 4:25:34 +1:22:21
64 7238 Harriet Engesvik Namdal SK 4:29:07 +1:25:54
65 6388 Lene Nybakke CK Valdres 4:29:40 +1:26:27
66 8080 Marianne Ulsaker   4:32:32 +1:29:19
67 7494 Rebecca Hannestad Tannum Sørkedalens IF 4:35:42 +1:32:29
68 8911 Sølvi Nereng   4:38:48 +1:35:35
69 7884 Unni Iren Kristiansen Supermom 4:41:00 +1:37:48
70 7110 Mari Elisabeth Ellevold O.B. Wiik A.S. 4:42:01 +1:38:49
71 8807 May-Britt Eriksen   4:43:08 +1:39:56
72 7988 Kristin Brænden   4:43:30 +1:40:18
73 9504 Fernanda Serpa Westgaard Evry BIL 4:44:42 +1:41:30
74 8263 Terese Guldberg Norheim Team Norheim Natursten 4:45:17 +1:42:04
75 8117 Kari Anne Paulsen Sarpsborg SK 4:45:18 +1:42:05
76 8510 Tove Seime   4:46:38 +1:43:25
77 6681 Hilde Evensen Åslia skilag - triatlon 4:48:36 +1:45:24
78 7984 Anita Kleven Bjørnstad   4:52:41 +1:49:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +