Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Kvinner 45-49 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 590 Camilla Hott Ullensaker CK 3:15:32,3 +0:00
2 602 Hege S. Galguften Namdal SK 3:22:06,5 +6:34
3 3435 Brite Vegsund Team Gåping/Jardar IL 3:22:32 +7:00
4 3473 Heidi Kjernåsen CK Elverum 3:31:00 +15:28
5 679 Erna Opseth Glåmdal SK 3:31:51,9 +16:20
6 691 Sissel Kulseth Østvold Engerdal SK 3:31:56,5 +16:24
7 3468 Anita Jansen Follo SK 3:32:07 +16:35
8 3452 Monica Nyheim Nitelva CK 3:32:17 +16:45
9 3391 Lene Klemetsen Team Bjerke 3:33:16 +17:44
10 3402 Siw Løvstad Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble 3:34:41 +19:09
11 585 Nina Ultveit Haugen Sarpsborg SK 3:34:49,1 +19:17
12 3419 Mona Røyset   3:38:16 +22:44
13 3434 Hanne Tuft EIKER CK 3:40:55 +25:23
14 3446 Tove Frikstad Varodd Bil 3:41:20 +25:48
15 3469 Hege Løkke   3:41:53 +26:21
16 3436 Kristin Bryntesen Watndal   3:42:50 +27:18
17 4808 Trude Helland Aalerud IF Frøy 3:46:45 +31:13
18 5555 Lisbeth Austad Ullensaker CK / Avinor BIL 3:48:14 +32:42
19 5957 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 3:48:34 +33:02
20 5977 Gry Moberg Halden CK 3:49:18 +33:47
21 6292 Evy Marita Pettersen Aukra Sykkelklubb 3:51:09 +35:37
22 5931 Miriam  Delphin Lillehammer sykehus BIL 3:52:25 +36:53
23 5707 Kristin Moslet St Olavs Hospital Trondheim 3:52:26 +36:54
24 3413 Nina Rise Oddan Støren CK - Statoil BIL 3:52:59 +37:28
25 3420 Reidun Dahl Silkoset Siemens 3:53:28 +37:56
26 9664 Kristin Biller Team Foss 3:53:32 +38:00
27 7444 Ann Christin Korsedal Fjell og sykkelservice 3:53:43 +38:11
28 6143 Line Mæhlum Lillehammer sykehus BIL 3:54:40 +39:08
29 10267 Grete Vangsø Nielsen   3:54:52 +39:20
30 3445 Ann-Christin Eriksen Halden CK 3:55:14 +39:42
31 3398 Anne Beathe Lie Midnattsol Cykleklubb 3:55:46 +40:14
32 6064 Gunn Marit Nybrenna Trysil SK 3:57:45 +42:13
33 6355 Ingunn Wike Nitelva sykkelklubb 3:58:47 +43:15
34 3377 Nina Malme Gulbrandsen IF Frøy 3:59:16 +43:44
35 6088 Eli Stavheim Lesja IL 3:59:40 +44:08
36 6955 Lene Røstad KCK 4:00:14 +44:42
37 5670 Ragne Karoline Åstorp CK Elverum 4:00:47 +45:15
38 5604 Hege Anita Johnsrud Rakkestad Sykkelklubb 4:01:25 +45:53
39 4030 Kristin Larsen HINN 4:01:45 +46:13
39 6582 Gro Hege Viberg CK Victoria / NCC Norge 4:01:45 +46:13
41 7254 Elin Johannessen Espern Jenter på hjul 4:02:23 +46:51
42 5855 Eva Ruud   4:02:50 +47:19
43 6577 Vibeke Skogsletten Dalen Team Foss/Nitelva 4:02:55 +47:23
44 6040 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 4:03:44 +48:12
45 3494 Ninan Renate Karlsen Hurum CK, Sport 1 Røyken 4:04:24 +48:52
46 9017 Marianne Bakker Volkswagen 550 4:04:45 +49:14
47 7474 Sigrid Beitland   4:06:02 +50:30
48 6792 Karine Øiseth   4:06:14 +50:42
49 6521 Tone Sandaker Nitelva CK 4:07:02 +51:30
50 6708 Kirsti Røshol Johnson Molde CK 4:07:37 +52:05
51 3378 Frøydis Gullbrå   4:07:40 +52:08
52 4059 Hilde Engeflaen Fjellfoten sykkelklubb 4:08:18 +52:46
53 7647 Torunn Ølstad Gjøvik skiklubb 4:08:43 +53:11
54 7277 Hege Kalvsjøhagen   4:09:16 +53:44
55 7249 Randi Haugland Vegårshei Il 4:10:12 +54:40
56 7483 Tone Lindløv Sand   4:10:16 +54:44
57 6227 Eli Børde Kiwi Tretten 4:10:35 +55:03
58 5818 Torill Stålesen Høyland Bryne CK 4:10:46 +55:14
59 7652 Christina Holtan   4:12:27 +56:56
60 6931 Ane Lunde   4:12:36 +57:04
61 6266 Anne Kallum Driv IL 4:14:43 +59:11
62 7138 Merete Høgaas   4:15:13 +59:41
63 6344 Liv Janne Jacobsen IF Frøy 4:15:23 +59:51
64 7217 Randi Røsbak SSK 4:15:33 +1:00:01
65 8582 Aina Kulstad Eidsvoll Sykkelklubb 4:15:39 +1:00:07
66 7703 Cathrine Moksness   4:15:54 +1:00:23
67 5837 Hanne Lønsetteig Drammen CK 4:16:38 +1:01:06
68 6716 Torunn Lodgaard   4:18:34 +1:03:02
69 7395 Carina Olsson UNIT4 BIL 4:19:01 +1:03:29
70 6757 Mette Thorslund Vang skiløperforening 4:19:12 +1:03:40
71 3495 Anne Rindal Offigstad Øyer Tretten Idrettsforening 4:19:14 +1:03:43
72 6730 Anne Kari Pettersen NORTURA 4:19:57 +1:04:25
73 7378 Elin Østbø Lunde Apply Sørco 4:21:32 +1:06:01
74 7207 Heidi Henriksen Øverheim Fjellfoten sykkelklubb 4:24:55 +1:09:24
75 7901 Guro Jørgensen Løvoll   4:25:41 +1:10:09
76 8063 Linda Stavset Team Bjerke 4:26:32 +1:11:00
77 7927 Gry Marianne Holmbakken Team Foss/ Frogner IL 4:28:16 +1:12:45
78 7686 Kari Grasmyr   4:28:22 +1:12:50
79 7586 Christina Dygd Kvisgaard CK Valdres 4:28:41 +1:13:09
80 7099 Bjørg Bergland Vestre Viken Hf, Intensiv 4:31:00 +1:15:28
81 7396 Hege Paulsen Milton Larvik 4:31:05 +1:15:33
82 8045 Solveig Steen Moen Gjøvik skiklubb 4:31:52 +1:16:20
83 7648 Monika Østlie Driv IL 4:32:32 +1:17:00
84 7569 Andrea Hoftvedt   4:35:55 +1:20:23
85 7697 Tove Henriksen   4:40:33 +1:25:01
86 8210 Anita Halle Dalskau Skåla IL 4:41:24 +1:25:52
87 7922 Eirin Fremstad Nesodden SK 4:43:29 +1:27:57
88 4557 Kjersti Gunnerud Øver Sigdal I.L 4:43:34 +1:28:02
89 8025 Eileen Jacobsen KCK 4:45:50 +1:30:18
90 8008 Ann-Kristin Morskogen Guldhav Spring Sykkel 4:48:00 +1:32:28
91 7886 Tone Qviller CK Elverum 4:49:00 +1:33:28
92 7977 Laila Irene Askeland CK Haugaland 4:49:08 +1:33:37
93 8135 Marianne Moen Gruvelia SK 4:49:40 +1:34:08
94 6651 Randi Alnes   4:50:10 +1:34:38
95 8028 Kristin Karlstad Nitelva CK 4:52:07 +1:36:35
96 8083 Lise Wennevik Namdal SK 4:52:17 +1:36:45
97 8122 Bente Merete Bakken   4:52:28 +1:36:56
98 7625 Eli Stensli Nordbygda/Løten Ski-Sykkel 4:54:32 +1:39:01
99 6908 Hege Evensen Hjelløkken Svalbard Turn/ Merraholtet sykkel 5:00:05 +1:44:34
100 3947 Britt Johannessen   5:54:39 +2:39:07
101 3974 Monica Ruud   6:23:24 +3:07:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +