Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Kvinner 50-54 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 3367 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag/Sport 1 Rena 3:22:31 +0:00
2 3394 Kirsti Krauss NOV BIL 3:23:19 +0:49
3 3467 Kristin Ankile Drammen CK 3:28:39 +6:09
4 3406 Unni Persson Moseby SK Rye / Milslukern 3:30:49 +8:18
5 3465 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 3:31:54 +9:23
6 3457 Birte Marie Skofteland Bærum og Omegn Cykleklubb / ABB 3:32:20 +9:50
7 3433 Siv Sletli Trøen Ottestad 3:33:48 +11:17
8 3475 Anette Bjerve   3:34:08 +11:37
9 3442 Ragna Hindseth Henriksen Oppdal Sykkelkubb 3:36:07 +13:36
10 3443 Kari Øvsthus OPIL 3:37:00 +14:29
11 3381 Marianne Gade Gørbitz Color Line 3:38:16 +15:46
12 3448 Tone Beate Grøtan Asker Skiklubb 3:38:37 +16:06
13 3396 Tove Irene Larsen CK Nittedal 3:38:44 +16:13
14 3416 Anita Pedersen Team Pedersen 3:40:23 +17:52
15 3479 Marit Igland   3:42:36 +20:05
16 5717 Sissel Naas   3:44:16 +21:45
17 3462 Elin Grønvik Stiftstaden SK 3:44:40 +22:09
18 3399 Inger Gro Lien Samnanger il 3:45:32 +23:02
19 3374 Camilla  Grieg Aktiv mot kreft 3:45:36 +23:06
20 3389 Jorun S. Kildahl Volkswagen 075 3:45:56 +23:25
21 3411 Marit Nordhagen Koll 3:46:18 +23:48
22 3423 Gunvor Syversen Skjerven Nes Sportsklubb Sykkel 3:47:47 +25:17
23 3458 Tonje Skuland Eiker CK/ Asker CK 3:49:47 +27:17
24 3408 Monica Mørch Akershus Universitetssykehus BIL 3:51:05 +28:35
25 7532 Siri Holand Andresen Frogner IL 3:51:25 +28:55
26 3410 Elin Nerem TEAM NORGESGRUPPEN/EMBLEM IL 3:52:20 +29:49
27 9451 Ann Dagrun  Bergsrønning Gauldal SK 3:55:24 +32:54
28 6812 Cecilie Nyvold   3:56:51 +34:21
29 5618 Selma K. Lie Fossum Raske Damer 3:57:42 +35:11
30 3388 Mette Kampenhaug Glitre Off-Road Klubb 3:58:04 +35:33
31 5804 Ellinor Grytten Molde CK 4:00:01 +37:30
32 5805 Berit Gunnes Njård 4:00:46 +38:15
33 6155 Marit Stenstadvolden IF Frøy 4:02:00 +39:30
34 5946 Eva Gulaker Moss CK 4:02:04 +39:33
35 6098 Marion Isabel Norum Tillman Ck Øst 4:02:36 +40:05
36 6167 Karin Johansen Follo SK 4:04:10 +41:40
37 3429 Marit Sælid Holmestrand Sykkelklubb 4:04:34 +42:03
38 5808 Inger Havnes Fræna Sykkelklubb 4:04:36 +42:05
39 6244 Bjørg Hagen   4:05:32 +43:02
40 5972 Anne-Mette Klokkerud IF Frøy 4:05:45 +43:14
41 6053 Britt Kvilten Hauerseter Sportsklubb Nordkisa 4:05:50 +43:19
42 7198 Grete Sunde Vik Stord SK / Team Fitjar 4:06:10 +43:39
43 6765 Anne Katrine Zachariassen Espern Jenter på hjul 4:06:40 +44:09
44 6268 Elin Kant Støren Ck 4:06:56 +44:26
45 6351 Beate Smetbak   4:07:52 +45:22
46 5815 Jorun Horgen Hadeland CK 4:08:30 +45:59
47 6711 Kaja Kierulf Asker Skiklubb 4:09:11 +46:41
48 5901 Anne Grete Meinicke Aker Solutions as 4:09:23 +46:52
49 7446 Inger Lundby Romedal fysioterapi 4:09:24 +46:53
50 6828 Kjerstin Wester   4:10:12 +47:42
51 7479 Marit Kure IL ROS 4:10:39 +48:09
52 6288 Oddbjørg Vik Nordal Syvde IL 4:10:41 +48:10
53 6519 Hege Saltnes Sandefjord Sykleklubb 4:12:35 +50:04
54 7215 Anita Heyerdahl Eika Bil 4:12:56 +50:26
55 6934 Kristin Moen Lørenskog Fil 4:13:25 +50:54
56 6900 Reidun Marit Gjersvold Gauldal SK 4:14:16 +51:46
57 7023 Brit Gløersen Fredrikstad Skiklubb 4:14:56 +52:25
58 7791 Marte Herdlevær   4:15:05 +52:35
59 6923 Ann-Kristin Land   4:15:57 +53:26
60 7713 Berit Sundquist Aktiv for epilepsi 4:16:47 +54:17
61 7116 Trine Lise Folvik Nitelva CK / Team Foss 4:17:44 +55:13
62 5864 Tove Karin Solli Brønnøy Sykkelklubb 4:18:55 +56:25
63 6759 Randi Tomasgård Volkswagen 001 / Tønsberg CK 4:18:59 +56:29
64 7199 Wenche Hildebrandt Viken Halden CK 4:19:09 +56:38
65 7924 Gunn Astrid Baugerud   4:19:30 +56:59
66 6356 Ingvild Aaløkken IF Frøy 4:21:22 +58:52
67 7540 Trine Bye   4:21:50 +59:20
68 3421 Mette Sjøberg EIKER CK 4:21:57 +59:26
69 6111 Lena Øverbye Romeriksåsen SK 4:24:00 +1:01:29
70 8056 Tone Mosvold Salvesen Spring 4:24:45 +1:02:15
71 8307 Trude Helen Westerberg Aktiv mot kreft/Bærum kommune BIL 4:26:50 +1:04:19
72 6456 Bjørg Evjenth Bodø CK 4:28:13 +1:05:42
73 8102 Cathrine Myrseth Fosmo Team Foss 4:28:20 +1:05:50
74 6818 ELIN MATHIESEN Solør Cykleklubb 4:29:31 +1:07:00
75 8391 Else Karin H. Bekkelund Lensbygda spk / Feiring 4:29:40 +1:07:10
76 7402 Ingunn Sandø Lillehammer ck 4:29:42 +1:07:11
77 7168 Ellen Marie Obrestad Bryne CK 4:30:44 +1:08:14
78 8552 Anne Lene Gravdal Hof Il 4:32:06 +1:09:35
79 7387 Astrid Nessøe Storhamar vgs 4:33:59 +1:11:28
80 8042 Hilde Løvlien Moss cykleclub 4:34:41 +1:12:10
81 8316 Marit Augustin Bærum OCK 4:36:23 +1:13:53
82 8780 Anne Helene Marøy Ulvestad Polygon 4:36:26 +1:13:55
83 8119 Kari Elisabeth Balstad Stiftstaden SK/ SiT BIL 4:36:44 +1:14:13
84 8191 Bente Anita Alisøy   4:38:56 +1:16:26
85 7469 Bente Edvardsen   4:38:59 +1:16:28
86 7916 Lisbeth Siem Holmestrand SK 4:39:19 +1:16:48
86 7309 Mona Pedersen Team FOSS/Nitelva CK 4:39:19 +1:16:49
88 8361 Evelyn Midtbø Sparebanken Møre 4:40:23 +1:17:52
89 7817 Kjersti Lundberg Halden CK 4:44:23 +1:21:52
90 7895 Turid Williksen Handelsbanken / Fossum IF 4:46:01 +1:23:31
91 8478 Monika Larsson Fredrikshof IF 4:47:13 +1:24:43
92 7575 Irene Håbrekke   5:06:29 +1:43:59