Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Kvinner 55-59 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 3376 Janne Grønli Stiftstaden Sykkelklubb Trondh 3:34:55 +0:00
2 3454 Venche Lise Skomedal Ramse Otra i.l. 3:35:04 +0:09
3 3379 Åse Gullsmedmoen Otra Il 3:37:32 +2:37
4 3375 Wenche Hoel Grinaker Ådal CK / Jeld Wen Norge AS 3:37:42 +2:47
5 3491 Helen Bjørklund Ottadalen SK 3:37:43 +2:49
6 3363 Heidi Sverdrup Augdal Ringkollen Skiklubb 3:42:48 +7:53
7 3397 Grete Krøvel Liaskar Ørsta Sykkelklubb 3:44:55 +10:00
8 3464 Iris Mandelid   3:51:10 +16:15
9 3431 Linni Tiller   3:51:20 +16:26
10 3483 Inger-Lise Ramstad Halden CK 3:51:38 +16:43
11 3450 Mette Kvalvik Paragrafrytterne sykleklubb 3:58:06 +23:11
11 7383 Lis D H Magnus Boc 3:58:06 +23:11
13 6158 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll Sykkelklubb 4:03:02 +28:07
14 5907 Grethe May Opsahl Steen EIKER CK 4:06:12 +31:17
15 8562 Astrid Drake Holmen IF 4:07:20 +32:25
16 6830 Anne Tolaas Molde CK 4:08:16 +33:21
17 3365 Eva Vefald Bergsodden Rambøll Lillehammner 4:08:18 +33:24
18 6896 Marianne Fredrikstad Raufoss Il langrenn 4:10:54 +35:59
19 6125 Hege Thorstad Brumunddal Sykleklubb 4:11:47 +36:52
20 6368 Liv Jorunn Kolnes SK Rye 4:13:05 +38:10
21 8277 Jolanta Rychter HCK 4:14:32 +39:37
22 6979 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 4:14:59 +40:04
23 6999 Barbro Eikaas   4:15:58 +41:03
24 6752 Kerstin Storsveen   4:18:42 +43:47
25 7570 Eli Bente Hoggen Volda T og IL 4:18:57 +44:02
26 9416 Aud Terland Paragrafrytterne 4:20:33 +45:38
27 7002 Turid Haugen Karset Vang skiløperforening, sykkel 4:20:41 +45:46
28 7982 Nina Bjørke Spring Kristiansand 4:24:53 +49:58
29 7558 Ane Føllesdal UNIT4 BIL 4:25:17 +50:22
30 7662 Bente Holm   4:27:25 +52:30
31 7538 Grete Brørs Stiftstaden Sykkelklubb 4:28:18 +53:23
32 6680 Lisbeth Eriksen Team Foss 4:28:56 +54:01
33 7399 Annvor Baadnes Rokstad Smøla SK 4:29:30 +54:35
34 7101 Marianne Brun   4:30:21 +55:26
35 7608 Laila Kristin Odde Austrått SK 4:31:07 +56:12
36 8331 Linda Langemyr   4:37:06 +1:02:11
37 8313 Rigmor Hansen Aarrestad   4:39:22 +1:04:27
38 8123 Eirill Bø Holmen IF/BI 4:44:10 +1:09:15
39 7902 Anne Helene Osberg Advokatfirmaet Selmer 4:48:13 +1:13:18
40 8075 Sylvi Tallhaug Blaker IL 4:50:13 +1:15:18
41 8121 Nina Sundby Telia Norge BIL 4:54:00 +1:19:05
42 8310 Tone Sverreson Ørmen Gården Bootcamp/Konnerud 4:54:26 +1:19:31
43 8526 Sigrun Vårvik Uno.X 5:13:35 +1:38:40
44 7206 Trine Øiseth   5:17:31 +1:42:36
45 4052 Gunvor Alexandersen Gauldal SK 6:26:37 +2:51:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +