Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Kvinner Elite



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 561 Jennie Stenerhag Falu CK / Åbro 3:03:13,0 +0:00
2 559 Hildegunn Gjertrud Hovdenak Nesset CK 3:03:13,5 +0:00
3 563 Ingrid Lorvik CK Victoria 3:03:28,7 +0:16
4 570 Borghild Løvset Orkla ck 3:03:44,9 +0:32
5 551 Jeanette Persson CK Nittedal 3:12:22,1 +9:09
6 706 Nellie Larsson Team Lapierre Sweden 3:13:03,5 +9:50
7 555 Elisabeth Sveum SK Rye Sykkel 3:14:03,7 +10:51
8 583 Mari Trønnes Lillehammer ck 3:14:54,7 +11:42
9 562 Anne Helene Reiten Rye SK/ Unilabs 3:15:29,0 +12:16
10 590 Camilla Hott Ullensaker CK 3:15:32,3 +12:19
11 608 Solrun Sæther CK Victoria 3:17:11,6 +13:59
12 554 Turid Hagelia Korshavn Grimstad SK 3:20:19,4 +17:06
13 567 Sigrid Andrea Fløgstad Lillehammer cykleklubb 3:21:57,9 +18:45
14 627 Maiken  Tømta Hurdal IL Sykkel 3:22:02,7 +18:50
15 629 Elisabeth Lockert Gruvelia SK/O.B. Wiik AS 3:22:03,9 +18:51
16 602 Hege S. Galguften Namdal SK 3:22:06,5 +18:53
17 676 Mari Bergendahl CK Victoria 3:22:09,3 +18:56
18 611 Cathrine Årstad Olsen Bingsfoss SK 3:22:16,8 +19:04
19 599 Julie Flakne Andresen Røa IL Sykkel / Milslukern Sport 3:22:21,9 +19:09
20 584 Marie Flataas CK Victoria 3:22:25,2 +19:12
21 616 Andrea Patricia Coucheron Bærum OCK 3:22:25,3 +19:12
22 610 Cathrine Bjørkelund SK Rye 3:22:26,1 +19:13
22 684 Margrethe Adde Kjeøy CK Victoria 3:22:26,1 +19:13
24 595 Line Holst Bærum OCK / Team Gåping 3:22:48,5 +19:35
25 592 Cecilie Pederstad Rise Ullensaker CK 3:22:52,9 +19:40
26 671 Agnieszka Janicka Bogafjell Sykleklubb 3:23:01,5 +19:49
27 630 Hanne Beate Melby Molde CK 3:23:34,5 +20:21
28 615 Ingrid Fjellestad Sandane 3:28:41,8 +25:29
29 632 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes Sykleklubb 3:31:12,7 +28:00
30 600 Celine Gees Solheim IF Frøy 3:31:44,1 +28:31
31 679 Erna Opseth Glåmdal SK 3:31:51,9 +28:39
32 691 Sissel Kulseth Østvold Engerdal SK 3:31:56,5 +28:43
33 660 Kirsti Kolseth IF Frøy 3:31:58,8 +28:46
34 585 Nina Ultveit Haugen Sarpsborg SK 3:34:49,1 +31:36