Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 17 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1291 Isak Bjørnstad Solheim Asker Ck 3:09:15 +0:00
2 1281 Simen Øiseth Fet Skiklubb - NTG/L 3:12:08 +2:53
3 1198 Andreas Kirkeng ROS IL - ski / Team Drammen 3:13:43 +4:28
4 1273 Jonas Aas Fet Skiklubb sykkel 3:13:54 +4:39
5 3842 Christoffer Ruth ROS IL 3:22:13 +12:58
6 5237 Ole Andreas  Indrebø Team Norgesgruppen/Sula sk 3:23:04 +13:49
7 4014 Jørgen Dybvik Sula sk 3:26:55 +17:40
8 5483 Hans Olav Nøbben Asker Ck 3:29:21 +20:06
9 4426 Estil Krågebakk Nydalen vgs 3:30:01 +20:47
10 5476 Vegard Johnsen Lillehammer Skiklub 3:30:55 +21:41
11 5336 Bryhn Bernhard Sturla 3:33:11 +23:56
12 5359 Martin Gilbakken Voss SK (Vossestrand sykkel og Aovelta) 3:33:19 +24:04
13 7008 Sander Volden   3:35:01 +25:47
14 5410 Håkon Pilvik Dønski toppidrett 3:37:07 +27:53
15 5542 Håkon  Larssen Svelvik Sykleklubb 3:39:26 +30:11
16 5363 Halvor Gunleiksrud Dønski toppidrett 3:41:09 +31:54
17 2243 Mathias Sommerseth Dønski toppidrett 3:43:06 +33:51
18 5506 Håkon Arnestad SK Rye Sykkel 3:43:42 +34:27
19 5423 Andreas Unhjem Smith Dønski toppidrett 3:44:21 +35:06
20 5342 Jørgen Hedenstad Breivik Dønski toppindrett 3:44:36 +35:21
21 5451 Ole Øyhaugen   3:46:31 +37:16
21 5399 Atle Lie Mcgrath Dønski toppidrett 3:46:31 +37:16
23 5400 Marcus Midtenget   3:46:33 +37:19
24 5364 Martin Hansen Alt for Hansen 3:47:13 +37:58
25 5404 Marius Norbye Koll 3:48:31 +39:17
26 5450 Vermund  Østby Dønski toppidrett 3:50:38 +41:23
27 5529 Markus Nilsen Team sjokomelk 3:51:11 +41:56
28 5508 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 3:52:14 +42:59
29 10867 Sebastian Krüger Team sjokomelk 3:57:30 +48:15
30 5505 Magnus Skyrud Dønski toppidrett 3:59:48 +50:33
31 5374 Robin Johnsen Eidsvoll SK 4:04:42 +55:27
32 5493 Martin Augestad Asker Ck 4:09:20 +1:00:05
33 5489 Haavard Aass Horten Og Omegn Cykleklubb 4:11:37 +1:02:23
34 5391 Tellef Fladmark Larsen Dønski toppidrett 4:12:35 +1:03:21
35 5499 Louis Fausa Dønski toppidrett 4:15:31 +1:06:17
36 5543 Herman Barmenn-Jenssen Dønski toppidrett 4:16:20 +1:07:05
37 5333 Sondre Authen   4:19:02 +1:09:47
38 5540 Viktor Åkre   4:23:49 +1:14:34
39 5362 Kristian Riis Grønli   4:25:08 +1:15:54
40 5515 Christian Fredrik Staib Skedsmo Skiklubb 4:30:00 +1:20:46
41 5524 Kim Olav Tråseth VESTRINGEN IL 4:33:36 +1:24:21
42 5408 Tidemann Våge Onstad Dønski toppidrett 4:39:40 +1:30:25


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +