Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 18-19 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1112 Jacob Rosenvinge Høyem Lillehammer ck 2:47:01 +0:00
2 1132 Andreas Staune-Mittet Lillehammer ck 2:53:12 +6:10
3 1125 Amund K. Husom Lillehammer ck 2:53:19 +6:18
4 1301 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 3:02:23 +15:22
5 1474 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 3:03:24 +16:23
6 1455 Sindre Holm   3:03:36 +16:35
7 1387 Simen Gulbrandsen Raufoss & Gjøvik SK 3:04:04 +17:03
8 1405 Ole Marius Kirkeng IL ROS SKI / TEAM DRAMMEN 3:04:32 +17:31
9 10837 Magnus Horten Os IL 3:05:17 +18:15
10 1881 Petter Stokkeland Tistedal FL 3:05:19 +18:18
11 1916 Håkon Sandaker Bærum OCK 3:05:29 +18:27
12 1732 Emil Wiig Skimt- Betonmast 3:05:52 +18:50
13 1321 Petter Bernhard Huth Skiptvet 3:06:49 +19:48
14 2302 Henrik Tallakstad Svarstad il sykkel 3:06:58 +19:57
15 1507 Martin Haug Svelvik SK 3:11:25 +24:24
16 2693 Jørgen Korstad   3:13:28 +26:26
17 1480 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 3:14:02 +27:01
18 1711 Eirik Monsen Bærum OCK/Dønski toppidrett 3:14:05 +27:03
19 2284 Simen Åmodt Amundsen Hof sk 3:14:13 +27:11
20 1761 Håkon Amundsen   3:15:29 +28:28
21 2269 Kristoffer Dunham Bærums skiklub 3:19:47 +32:45
22 4844 Olav Berger Skedsmo Skiklubb 3:21:36 +34:34
23 5455 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 3:22:20 +35:19
24 2518 Håvard Stærkebye Bjørn Myhre Sport 3:24:03 +37:02
25 2451 Erik Andre Syversen Nes Sportsklubb Sykkel 3:24:34 +37:33
26 3638 Jakob Øverli   3:26:47 +39:45
27 4826 Mads Larsen Lillehammer Skiklub 3:29:53 +42:52
28 2469 Eskild Mæhlum KIF sykkel 3:30:08 +43:06
29 4152 Håvard Bergheim Holvik Sandane Sykkelklubb 3:31:09 +44:08
30 5266 Bendik Hope Bingsfoss SK / Foss Sport 3:31:19 +44:17
31 2282 Jonas Oliver Berg Bjørn Myhre Sport 3:31:37 +44:36
32 4638 Håkon Nelson Svarstad il 3:32:10 +45:09
33 4047 Magnus Skillebæk Haugaard   3:33:57 +46:56
34 4192 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 3:41:19 +54:17
35 5477 Herman Kjærnsmo Bærums Skiklubb 3:45:31 +58:30
36 5516 Kristian Aleksander Vist Stanger Radsport 3:45:35 +58:34
37 8363 Simen Roterud Nes Sykkelklubb 3:48:18 +1:01:16
38 5509 Ola Hansen-Møllerud Hauen AC Lyon-Vaise 3:48:31 +1:01:30
39 5274 Matas Gatautis   3:49:18 +1:02:17
40 5470 Sander Frogner Dønski toppidrett 3:50:34 +1:03:33
41 2665 Thomas Meinicke Boc 3:52:42 +1:05:41
42 5460 Alexander E Wright Hagen   3:55:43 +1:08:42
43 5513 Jan Simon Rød   4:02:11 +1:15:10
44 5369 Theo Huse   4:12:06 +1:25:05
45 3996 Jens Lunde Tusvik Eidanger IL 4:13:03 +1:26:02
46 5332 Jan Erlend Landsverk Andreassen   4:19:26 +1:32:24
47 5490 Jakob Larsen Fort   4:38:15 +1:51:14
48 4718 Kristian-Andre Barr Larsen Jardar 4:56:21 +2:09:20
49 5406 Sivert Næss Berntsen idrettslag 5:28:33 +2:41:31
50 5377 Nils Ludvig Kalager Berntsen idrettslag 5:34:38 +2:47:37
51 5337 Anders Berntsen Berntsen idrettslag 5:36:16 +2:49:15