Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 20-24 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1102 Severin Sagmo Namdal SK 2:50:19 +0:00
2 1123 Magnus Vesterheim NOR cykleklubb 2:50:43 +0:24
3 1036 Martin Thon Skiptvet IL 2:50:58 +0:39
4 1113 Anders Karlsen CK Elverum 2:51:06 +0:46
5 1097 Daniel Jaerson Svarstad il 2:54:37 +4:18
6 1120 Sivert Fandrem Lillehammer ck 2:54:46 +4:27
7 1108 Tormod Ulven Vestre Slidre IL 2:56:36 +6:17
8 1500 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 2:57:07 +6:48
9 1494 Magnus Lian Aarrestad Stavanger Terrengsykkelklubb 2:57:13 +6:54
10 1504 Tomas Urianstad   2:58:35 +8:16
11 1109 Aleksander Warming Ullensaker CK 2:59:08 +8:49
12 981 Pål Flattum Forsvaret/CK Toten-Tråkk 3:01:01 +10:42
13 1719 Sondre Tysseland Vossevangen CK 3:02:35 +12:16
14 1682 Martin Sagen CK Elverum 3:05:14 +14:55
15 1693 Sindre Solberg Solør ck / Team Byggma 3:05:22 +15:03
16 1704 Vegard Osvold CK Elverum 3:05:25 +15:06
17 1674 Kim Larsen Kolstadmoen   3:06:32 +16:13
18 1874 Vegard Langemyr Froland SK 3:07:17 +16:58
19 1133 Mathias Vollan Pettersen Team IK Hero/ XXL 3:07:27 +17:08
20 1884 Martin Dalsberget Nes sp.kl 3:08:13 +17:54
21 2509 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 3:09:04 +18:45
22 2177 Marc Burgardt Sport Haschko Team 3:09:13 +18:54
23 2501 Marius Thrane Hof sk 3:11:15 +20:56
24 1498 Ola Lund Presterud SK Rye Sykkel 3:11:50 +21:31
25 2580 Simen Eriksen Kloppa Off Road Klubb 3:13:03 +22:44
26 2289 Eirik Haug Driv IL 3:13:36 +23:16
27 2005 Daniel Instanes Fana IL 3:13:59 +23:40
28 4114 Thomas Asphaug Gauldal SK 3:16:55 +26:36
29 2097 Aslak Undheim   3:18:15 +27:56
30 1612 Sindre Kjærnli SK Rye 3:19:55 +29:35
30 2093 Håkon Grini   3:19:55 +29:36
32 2083 Kristian Wøien Stø NHHI / Lillehammer 3:20:07 +29:48
33 9452 Sigbjørn Edøy Team Woodcon 3:20:32 +30:13
34 975 Vegard Børsheim Lillehammer Cykle Klubb 3:21:45 +31:26
35 4324 Emil Bråthen   3:22:49 +32:30
36 3086 Halvor Larsen Team Fitjar 3:23:45 +33:26
37 4003 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 3:23:48 +33:28
38 1575 Mats Disenbroen Moss CK / Axa 3:24:12 +33:53
39 3648 Nicolay Blix Werner Bislett CC 3:24:47 +34:28
40 1981 Dennis Alexander Fuglevaag Skullerud sportsklubb 3:25:16 +34:57
41 5619 Lars Lomsdalen Sport 1 Storgata 3:26:01 +35:42
42 7174 Morten Reksten Bergen Triathlon Club 3:26:31 +36:12
43 4425 Kristian Johansen IF Kilkameratene / Team 6847 3:26:51 +36:32
44 2106 Svein Erik Sandsnes Oppegård IL 3:26:57 +36:38
45 4133 Mareno Dahl Fjærn Nesodden, RAVE 3:26:59 +36:39
46 7718 Simen Huseby Team Spar Tåsen/Sagene IF 3:27:02 +36:43
47 9502 Ola Nygård Snellingen   3:28:12 +37:52
48 2995 Magne Hulløen VOLKSWAGEN210 3:28:58 +38:39
49 6361 Oliver Lysholm  Haugen LOTTO Byåsen 3:28:59 +38:39
50 6349 Emil Millgård Sagberg LOTTO Byåsen 3:29:00 +38:41
51 4763 Ole Anders Ek Lundby NTNUI 3:30:41 +40:22
52 10714 Jomar Austefjord Justagjerdskameratane 3:32:58 +42:39
53 1882 Tommy Richard Wilhelmsen Kongberg IF Sykkel 3:35:09 +44:49
54 3712 Joakim Andersen   3:35:53 +45:34
55 4354 Kenneth Hæhre Kristiansen Team Superselma / Energima 3:41:10 +50:51
56 9372 Marius Aleksander Lium   3:41:52 +51:32
57 9322 Mats Espeland   3:42:35 +52:16
58 2909 Eirik Richenberg Oslo Sportslager 3:42:55 +52:36
59 5970 Sondre Gjestvang   3:44:04 +53:44
60 4247 Kenneth Gilberg Milton Larvik 3:44:44 +54:25
61 7716 Vegard Øyen   3:46:12 +55:53
62 10875 Adrian Brekken Ramsfjell   3:47:10 +56:51
63 4679 Erich Kristoffer Matter Eidsvoll SK 3:47:17 +56:58
64 9478 Lars Norheim Christiansen Botne skiklubb/TeamFIH 3:47:59 +57:40
65 7364 Jonas Knudsen   3:49:03 +58:44
66 4999 Vegard Tveit Barkåker IF 3:49:06 +58:47
67 10390 Daniel  Fikstvedt   3:51:54 +1:01:34
68 9508 Patrik Vågen XXL 3:53:37 +1:03:18
69 9358 Even-Johan Johnsen   3:54:26 +1:04:06
70 1000 Sebastian Kiese Frøy 3:54:45 +1:04:26
71 9477 Tobias Blegeberg   3:55:59 +1:05:40
72 10016 Simen Moe Johnsen   3:56:37 +1:06:18
73 9480 Lars Andreas Holtsdalen Svarstad il 3:57:46 +1:07:27
74 5695 Svenn Kristoffer Berg If Birkebeineren 3:59:13 +1:08:54
75 6455 Oscar Evensen Eurosko 3:59:14 +1:08:55
76 9388 Morten Ramstad   3:59:43 +1:09:24
77 9448 Daniel Larsen Foss Sport 4:00:44 +1:10:25
78 9377 Eskil Hegge-Jensen Foss Sport 4:00:45 +1:10:26
79 7616 Nikolai Rustad Rena IL 4:02:02 +1:11:43
80 9495 Tobias Haugen   4:03:26 +1:13:07
81 9306 Henrik Bodahl Gunnarsrud Veien Tilbake/Berg 4:04:04 +1:13:45
82 9483 Emil Marstrander TeamFIH 4:04:48 +1:14:29
83 8040 Petter Lystad   4:06:04 +1:15:44
84 5988 Lukas Puidokas FGV 4:06:11 +1:15:52
85 9453 Håkon Gjøvåg Forsvaret 4:08:11 +1:17:52
86 9481 kim daniel jensen Kongsberg Defence systems 4:08:54 +1:18:35
87 6328 Snorre Ødegaard Volkswagen 220 4:13:00 +1:22:41
88 7482 Håvard Frydenlund Dalbak Eidsiva bredbånd 4:17:31 +1:27:11
89 7696 Anders Taalesen   4:22:08 +1:31:48
90 7390 Øystein Nordlund   4:28:54 +1:38:35
91 9454 Christopher kvamme Heggernes   4:32:46 +1:42:27


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +