Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 25-29 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 971 Eivind Botten Andebarkji TSK 2:49:56 +0:00
2 1141 Cato Baardseth Nes sp.kl. sykkel 2:50:45 +0:48
3 1039 Olav Ulven Vestre Slidre IL 2:50:50 +0:54
4 1008 Andreas Holmen Minge   2:53:18 +3:22
5 1020 Mathias Oppegaard Ullevåll/Tåsen 2:53:25 +3:29
6 1105 Thomas Strøm Brumunddal SK 2:54:46 +4:50
7 1060 Nils-Gunnar Arnegard Andebarkji TSK/Hafslund BIL 2:55:09 +5:13
8 1034 Thomas Svankil Sagene IF Sykkel 2:56:42 +6:45
9 1388 Trygve Hansen Mjølkerampa SK 2:57:25 +7:29
10 1128 Erlend Moian Nydal   2:58:38 +8:42
11 984 Steffen Tronrud Gjevre   2:58:42 +8:46
12 1734 Jonas Juveli Konnerud IL 2:59:11 +9:15
13 1263 Andreas Schwencke Rambøll BIL/Team Milslukern -­Driv Trening 2:59:12 +9:16
14 1066 Kay Arne Ingdal CK Elverum 3:00:53 +10:57
15 1070 Thomas Nyborg Driv IL 3:00:55 +10:58
16 1026 Joachim Gridset Setnes Rauma sk 3:01:23 +11:27
17 1011 Kristian Myhrer Sykkelridderne CK 3:01:25 +11:28
18 1007 Håvard Martinsen Follo SK 3:01:35 +11:38
19 1565 Magnus Torp Antonsen CK Elverum/Østlendingen 3:01:45 +11:49
20 1019 Even Oppegaard Høland IL 3:02:13 +12:17
21 1229 Thor Aksel Starum Raufoss & Gjøvik SK 3:02:41 +12:44
22 1649 Stig Carlson Strandhagen Asker Ck 3:02:46 +12:50
23 1072 Marius Osvold Solør CK 3:02:53 +12:57
24 1137 Jørgen Vestheim Hadeland 3:02:55 +12:59
25 1848 Jens Kristian Tosterud Norconsult BIL 3:04:52 +14:56
26 1799 Carl Petter Lehne Team Coremine / Bærum O2 3:05:03 +15:06
27 1670 Håvard Garberg Skogn IL Sykkel 3:05:35 +15:39
28 1195 Birger Ihle Mjøndalen IF 3:05:54 +15:57
29 1706 Endre Sommer SK Rye 3:06:28 +16:31
30 1729 Carl Fredrik Schinnes   3:08:00 +18:04
31 973 Morten Buchholdt Stor-Elvdal sk 3:09:14 +19:17
32 1299 Per Erik Råbøl Mæhlum Lillehammer ck 3:09:35 +19:39
33 2300 Simen Hoel-Andersen   3:10:01 +20:04
33 9838 Pål Sandstrøm Hasle-Løren CK 3:10:01 +20:05
35 1912 Jon Gedde Fraurud Eidsvoll Sykkelklubb 3:10:23 +20:27
36 2480 Tor Jørgen Larsen Hasle-Løren 3:11:46 +21:49
37 1374 Eivind Buajordet Bøe Frogner IL 3:11:47 +21:51
38 1130 Ole Hartvik Skogstad Stiftstaden SK 3:11:50 +21:54
39 1900 Even Solbraa Lågen CK 3:11:54 +21:58
40 1775 Marius Hageengen Raufoss og Gjøvik SK 3:12:04 +22:08
41 1777 Martin Hansen Team Hansen 3:12:20 +22:24
42 2485 Andreas Hansesætre Fiskeklev Landeveisklubb 3:12:53 +22:56
43 1709 Tommy Finstad Ottestad Il Sykkel 3:13:29 +23:33
44 2511 Fredrik Holm Herkules SK 3:14:38 +24:41
45 1435 Glenn Sletten Bryne CK 3:14:57 +25:01
46 2079 Mats Arnesen Ottestad Il Sykkel 3:15:08 +25:12
47 1980 Tor Flugstad MGI 3:15:09 +25:13
48 1979 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 3:16:18 +26:22
49 2298 Adrian Jørgensen Sagene IF Sykkel 3:16:35 +26:39
50 2280 Morten Nilsen Brumunddal SK 3:17:06 +27:09
51 2768 André Fjærestrand Bratli Team Maxim 3:17:17 +27:21
52 3299 Fredrik Fuglerud Coca-Cola/UNO CC 3:17:22 +27:25
53 10497 Christopher Solbakke Bækkelaget SK 3:17:46 +27:50
54 2248 Emil Svendsen Iphonereparatøren 3:17:57 +28:01
55 2068 Henrik Stokkebek Team Åshild/Intersport Beitostølen 3:18:00 +28:04
56 2369 Mads Berge Team Sportsmanden 3:18:03 +28:06
57 1662 Hallgeir Nordheim Andebarkji TSK 3:18:21 +28:25
58 2449 Anton Sveen Næroset IL 3:18:38 +28:42
59 2801 Magnus Smedplass Jensen Savalen SK 3:19:04 +29:08
60 9568 Magnus Aarlott Jakobsen PIL Trøndelag 3:19:05 +29:09
61 2891 Christopher Wannebo Kuldenor 3:19:26 +29:30
62 3848 Eirik Ottinsen   3:20:40 +30:43
62 2073 Kristoffer Kirkeby Swix Sport AS 3:20:40 +30:44
64 2467 Michael Fongen Fongen 3:20:55 +30:59
65 2395 Casper Bergmann Henriksen Ranheim IL Sykkel / Otra Norge AS 3:20:57 +31:01
66 2290 Kent Robin Johansen Follo 3:21:03 +31:07
67 2832 Brede Bergseng Olsen Eidsvold Værks Skiklub 3:22:10 +32:14
68 2119 Kristoffer Gjestvang   3:23:29 +33:33
69 10513 Eirik Thorgersen Holmenkollen CK 3:23:44 +33:47
70 3725 thomas dølplads   3:25:01 +35:04
71 5354 Lars-Erik Figved Sagene CC 3:25:08 +35:12
71 3231 Simen Næss Berge Lillehammer IF 3:25:08 +35:12
73 4376 Nicolas Rishaug Austrått SK 3:25:45 +35:49
74 10453 Robert Karstensen   3:25:55 +35:59
75 5236 Hans Arne Hvinden   3:26:01 +36:04
76 9626 Bjørnar Sivertsen Nøtterøy Fotball 3:26:03 +36:06
77 2040 Eirik Ressem Strøm Stiftstaden SK 3:26:29 +36:33
78 3732 Øystein Fjellvåg Oslostudentene 3:26:50 +36:54
79 1286 Håkon Hovland IK Hero 3:27:12 +37:16
80 3221 Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club 3:27:35 +37:39
81 3949 Jim Johansson Bjursås 3:27:46 +37:50
82 3298 Johan Knoph Bjerknes   3:28:10 +38:14
83 2630 Magnus Sagmo   3:28:13 +38:17
84 2304 Arne Olav Dahlshaug XXL 3:28:32 +38:36
85 5899 Helge Lid   3:29:24 +39:28
86 5851 Tormod Lausund Relling Team Ryfylke/Norconsult 3:29:51 +39:55
87 3300 Jørgen Kokkvoll Lillehammer Idrettsbarnehage 3:29:52 +39:55
88 2713 Gunnar Kaus Ringebu-Fåvang skiklubb 3:30:00 +40:03
89 10271 Ole Kenneth Olsen Sagli Grus 3:30:38 +40:41
90 3994 Alexander Thanem   3:31:16 +41:19
91 3511 Jørgen Almås Stord SK 3:31:32 +41:36
92 1456 Martin Kavli Lysgaard Bærum OCK 3:31:39 +41:43
93 5033 Mads Refseth Stiftstaden SK 3:32:02 +42:06
94 10622 Edvard Ryan Bergseth Team Gult 3:32:35 +42:39
95 4671 Tor Henning Skaug Oslofjord Triatlon / Team|HøyPuls 3:32:45 +42:49
96 5474 Aleksander Bonden Isachsen Tokens Badeklubb 3:33:23 +43:27
97 4657 Petter Eltvig Energima 3:33:49 +43:53
98 2712 Thomas E Johansen Veien Tilbake 3:34:43 +44:46
99 4921 Einar Bjørnstad Energima 3:35:03 +45:07
100 6168 Andreas Johansen Bidne Falck Sykkelregister/ XXL 3:35:18 +45:22
101 6540 Espen Velde Marthinsen Team TTI / VDL 3:36:49 +46:52
102 7134 Gjermund Hovde   3:37:03 +47:07
103 2990 Vegar Heen   3:37:16 +47:20
104 4241 Frederik Solberg Grundekjøn Team Neste År 3:37:35 +47:38
105 3825 Thomas Berg Brumunddal SK 3:37:45 +47:49
106 2573 Anders Brenni Artilleribataljon 3:38:07 +48:11
107 4739 Herman Frich   3:38:39 +48:43
108 3841 Lars Magne Olsen Halden CK 3:39:49 +49:53
109 5630 Fredrik Neubert IBM Klubben 3:40:06 +50:10
110 3942 Tore Hovland Uno-X 3:40:08 +50:12
111 9410 sondre Supphellen Norsk Jernbanedrift 3:40:34 +50:37
112 4635 Steffen Bunæs   3:41:24 +51:28
113 4654 Bengt Ove Sannes SK Rye 3:41:28 +51:31
114 4458 Magnus Larsen BILIA 3:42:15 +52:19
115 5522 Martin Syver Larsen Nexans BIL 3:42:45 +52:49
116 6241 Martin Grindstad Norconsult BIL/Stiftstaden SK 3:42:51 +52:55
117 9593 Emil Mathias Løvenskiold LKSK 3:43:00 +53:04
118 5887 Halvor Ødegårdstuen   3:43:41 +53:45
119 5896 Nikolai Sebastian  Engebretsen   3:43:47 +53:51
120 5691 Tom Stian Nystuen Elverum CK 3:43:54 +53:58
121 4235 Morten Rastad   3:43:58 +54:02
122 5949 Jørgen Børsum Haugen   3:44:28 +54:32
123 6358 Eirik Sund Karlsen EY Bil 3:45:26 +55:29
124 10449 Håkon Nordtorp Nittedal 3:46:07 +56:11
125 9884 Martin Ørnfjord Skiold 3:46:44 +56:48
126 4130 Eirik Engen Boc 3:47:09 +57:12
127 9669 Sindre Lindberg ROLIG FC 3:48:04 +58:08
128 4228 Marius Øygarden Eiendomsmegler 1 3:48:05 +58:08
129 9637 Martin Teien   3:48:53 +58:57
130 4359 Lars Andreas Larsen Team Fitjar 3:48:57 +59:01
131 7936 Truls Maarud Elektro-Sivert 3:49:02 +59:05
132 5039 Kristoffer Frøystad Veidekke BIL 3:49:26 +59:30
133 9462 Michael Cook Aktiv mot kreft 3:50:00 +1:00:04
134 5583 Dan Marius  Gravem   3:51:25 +1:01:29
135 6762 Erlend Haukland Våge   3:51:55 +1:01:58
136 5273 Andreas Egset   3:52:05 +1:02:09
137 8474 Magnus Krane   3:52:14 +1:02:17
138 5894 Christian Reiten Dalen Gjemnes SK 3:52:16 +1:02:20
139 10375 Andreas Jordet Nærings- og fiskeridepartementet 3:52:30 +1:02:33
140 6036 Fredrik Hoseth Volkswagen / Uno CC 3:53:48 +1:03:52
141 7910 Marius  Solberg Sssv 3:53:58 +1:04:01
142 4465 Mats Hansen   3:54:29 +1:04:33
143 6445 Bård Brekke Lillehammer Skiklub 3:55:03 +1:05:07
144 6271 Andreas Kjønø   3:55:30 +1:05:34
145 7938 Martin Bekken Strøm Team EngrosFrukt 3:56:59 +1:07:03
146 9437 Tor Olav Øyen Volkswagen 600 3:57:20 +1:07:23
147 6350 Joakim Sandvold Forsvaret 3:58:20 +1:08:24
148 9715 Stian Aasen Byggmontering Møre AS 3:58:47 +1:08:51
149 4846 Erik Grimelid   3:58:57 +1:09:00
150 9856 Øivind Tofte Røislien   4:00:09 +1:10:12
151 6565 Simen Riseng Olsen Norconsult BIL 4:01:12 +1:11:16
152 5418 Jørgen Sandvold Fjellfoten SK 4:01:36 +1:11:40
153 5716 Sindre Morstad Volkswagen Møller Bil Asker og Bærum 4:01:39 +1:11:43
154 7250 Matteus Ketner NPNG Rosenhoff 4:04:14 +1:14:18
155 6280 Magnus Løver Volkswagen 210 / Aron SK 4:04:16 +1:14:20
156 8091 Alexander Østby   4:04:21 +1:14:24
157 5032 Tom Roger Arvesen  Johansen Ineos 4:04:30 +1:14:34
158 8329 Stian Kløvtveit Aktiv mot kreft 4:05:05 +1:15:09
159 4462 Bjørn Vidar Brynildsen Rakkestad Sykkelklubb 4:05:38 +1:15:42
160 6838 Vegard Svendsby   4:06:35 +1:16:39
161 6326 William Von Pless Volkswagen 075 4:07:25 +1:17:29
162 9463 Henrik Gundersen Team Maxim 4:08:01 +1:18:05
163 9492 Magnus Hagelund SEB/Aktiv mot kreft 4:10:36 +1:20:39
164 7275 Michael Eriksson Helly Hansen 4:12:52 +1:22:56
165 5635 Henrik Overgård   4:16:05 +1:26:09
166 7107 Svein Erik Forseth Dale Bratseth As 4:19:43 +1:29:47
167 4348 Fredrik Jørgensen Sandnes Sykkelklubb 4:21:14 +1:31:18
168 8599 Anders Stai Låven Allstars 4:21:26 +1:31:30
169 7495 Fredrik Slette Team EngrosFrukt 4:23:24 +1:33:28
170 7013 Sondre Pung Skiptvet IL 4:24:27 +1:34:30
171 8254 Anders Mathiassen   4:24:55 +1:34:59
172 8054 Sverre Ræder Uno-X 4:28:30 +1:38:33
173 7752 Alexander Holm Andersen Albjerk Bil 220 4:30:14 +1:40:18
174 7972 Fredrik Ahlsen   4:31:14 +1:41:18
175 8345 Mats Paulsen Stenbraaten Traftec 4:33:05 +1:43:08
176 7443 Jajanth Jeevaratnam Norconsult BIL 4:39:27 +1:49:31
177 7907 Espen Hellerud   4:39:29 +1:49:33
178 3924 Sindre Edvardsen Eidanger IL 4:41:54 +1:51:58
179 8148 Sean Kopstad Collins   4:42:56 +1:52:59
180 8731 Mersid Softic Volkswagen/610 4:48:00 +1:58:04