Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 30-34 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1059 Even Antonsen Solør CK/ Martin M.Bakken AS 2:50:05 +0:00
2 1056 Torgeir Bekkemoen Solør CK, XXL 2:50:29 +0:24
3 1012 Magnus Rognstad Neby Ottestad IL Sykkel / Sopra Steria 2:52:50 +2:45
4 1044 Olav Vikmoen Sagene IF Sykkel 2:53:30 +3:25
5 1138 Heine Nysæther Vossevangen CK 2:53:32 +3:27
6 1074 Olav Lie Sveen Solør CK 2:54:56 +4:50
7 1124 Magnus Bjørndal Sk. Rye 2:55:18 +5:13
8 1055 Rune Vegard Bakken Lesja og Dovre SK 2:56:05 +6:00
9 1067 Frode Jansen Ottestad Il Sykkel 2:56:39 +6:34
10 1104 Kjetil Smedberg Eiker Ck / Trelleborg Offshore Norway 2:56:53 +6:48
11 1118 Thomas Oma Årstad Velocipædforening 2:56:54 +6:49
12 1014 Morten Land Nilsen Ullensaker Ck / BoligPartner 2:57:57 +7:52
13 1075 Andreas Vander Ceres 2:58:08 +8:03
14 991 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 2:58:49 +8:44
15 993 Alexander Horneland Stordsk 2:58:51 +8:46
16 1048 Ole-Kristian Wauger Østnes SpKl Ceres Sykkel 2:59:00 +8:55
17 985 Hans-Gunnar Grepperud Energima Analyse AS/Ormsund Roklub 2:59:01 +8:56
18 1246 Rasmus Vive Statoil BIL 2:59:13 +9:08
19 1214 Erlend Olsen Rena IL Sykkel/Søre Osen IL 2:59:22 +9:16
20 1224 Erland Lium Selmo Vang 3:02:23 +12:18
21 1632 Torkel Ristebråten Team A-MacG / Statoil BIL 3:02:39 +12:34
22 1466 Kenneth Zachariassen Tryvann Cykleklubb 3:04:08 +14:03
23 1415 Karl Kristian Nordheim Felgen CK Trondheim 3:04:20 +14:15
24 972 Daniel Brodshaug Sagene IF Sykkel / Aas-Jakobsen BIL 3:04:23 +14:18
24 1442 Petter Tiltnes IF Frøy 3:04:23 +14:18
26 1478 Fredrik Bergseng SK Rye 3:04:28 +14:22
27 1103 Øystein Schanke   3:05:03 +14:58
28 998 Vegard Jevnesveen Sport 1 Strandtorget / LCK 3:05:17 +15:12
29 1380 Lars Engseth Lillehammer Skiklub/ Team Mosetertoppen Skiline 3:05:40 +15:35
30 1602 Even Husom   3:05:41 +15:36
31 1110 Andreas Almlid Kjelsås IL 3:05:52 +15:47
32 1735 Kjetil Eng Sagene IF Sykkel 3:05:53 +15:48
33 2098 Ola Ingv   3:06:19 +16:14
34 1384 Sander Kopstad Floeng Forsvaret 3:06:26 +16:21
35 964 Martin Andersen Lørenskog CK 3:06:44 +16:39
35 1472 Bjørn Gran Sestøl Tasta & Omegn Sykkelklubb Shell 3:06:44 +16:39
37 1491 Torbjørn Kismul   3:06:46 +16:41
38 1375 Lars Jørgen Dahl   3:06:51 +16:46
39 1605 Wilhelm Iversen Dalguten IL 3:06:52 +16:47
40 1624 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 3:07:50 +17:44
41 1572 Olav Bjørnstad Energima 3:08:18 +18:13
42 1497 Andreas Nilsen Follo SK 3:08:59 +18:53
43 1697 Runar Braaten Hurum CK/team superselma 3:09:19 +19:14
44 1111 Einar Hagen SK Rye Sykkel 3:09:20 +19:15
45 1569 Ståle Johan Berg CK Elverum/Østlendingen 3:09:27 +19:22
46 2436 Lars Persson BoligPartner 3:11:21 +21:16
47 2387 Morten Høst Grønvold SK Rye, VW 010 3:11:25 +21:20
48 1863 Anders Hagehaugen Eidsiva BIL 3:11:32 +21:27
49 1052 Audun Lassen Aas Milslukern Sport 3:11:42 +21:36
49 978 Thomas Elnæs   3:11:42 +21:37
51 1245 Richard Veum Eiendomsmegler 1 3:11:50 +21:45
52 10457 Agris Krievans Pedu nav 3:12:21 +22:16
53 2729 Bård Aasgaard   3:12:29 +22:23
54 1391 Tor Harald Herland Hof sk 3:12:46 +22:41
55 1676 Johan Landrø TVK- Multiconsult BIL 3:12:58 +22:53
56 1908 Fenger Jørgen Grøn BB Cycling 3:13:07 +23:02
57 1429 Steffen Sandem Savalen SK 3:13:26 +23:21
58 1797 Roger Thorsen Langli Sand IL Terrengsykkel/XXL Sport og villmark 3:13:35 +23:29
58 2715 Tom Nordheim Gjøvik 3:13:35 +23:30
60 1964 Marius Andersen Skogn IL Sykkel 3:13:44 +23:38
61 1836 Inge Skinstad CK Toten-Tråkk 3:13:59 +23:53
62 2181 Daniel Eide Team Supersonic 3:14:06 +24:01
63 1807 Mads Lunde COWI BIL 3:14:31 +24:26
64 1644 Vegard Solhaug Hadeland CK 3:14:45 +24:40
65 2682 Ole Arne Horgen Reinli Kongsveien CK 3:15:21 +25:16
66 2499 Fredrik Bisgaard Cristiania Velociped Klubb 3:15:31 +25:26
67 3323 Mikkel Garborg Boc 3:15:55 +25:50
68 2259 Stefan Øverby Ottestad Sykkel Betonmast Innlandet 3:16:36 +26:30
69 2857 Christian Young   3:16:42 +26:37
70 2120 Olav Øen Johansen   3:16:50 +26:45
71 1847 Terje Sveum   3:17:02 +26:57
72 2483 Rolf Inge Berge Bogafjell SK 3:17:11 +27:06
73 1194 Kenneth Hårstad Nea CK 3:18:04 +27:59
74 2636 Kristian Wollen Steen NTNUI 3:18:17 +28:12
75 1083 Kristian Brudeseth Ruud Kolbotn SK 3:18:57 +28:52
76 2320 Florian Wilke   3:19:33 +29:28
77 2278 Jørgen Aslaksrud Ringerike SK 3:19:42 +29:37
78 2867 Christian Trefjord Eidsvoll Sykkelklubb 3:20:30 +30:25
79 1562 Torgeir Andersen Forsvaret 3:20:33 +30:28
80 3784 Erlend  Rostad Sagene IF Sykkel 3:20:43 +30:37
80 2705 Dan Børge Saure Bjørke IL 3:20:43 +30:37
82 3851 Vegard Aasen Snake Oil 3:21:17 +31:12
83 2677 Kenneth Melsom-Johansen Drøbak/Frogn IL Sykkel 3:21:32 +31:27
84 3171 Kim Tore Bjerkrheim Volkswagen 210 3:21:48 +31:43
85 10591 Marcus Liebold Sagene IF Sykkel 3:22:06 +32:01
86 3793 Ole Martin Slartmann   3:22:17 +32:12
87 1446 Eirik Watterdal Slevik IL 3:22:33 +32:27
88 1708 Christopher Einarsrud Hasle-Løren IL Sykkel 3:22:52 +32:47
88 4469 Eivind Lindeberg Statnett BIL 3:22:52 +32:47
90 2761 Christoffer Bakken   3:22:55 +32:50
91 3528 Tommy Dølplads   3:22:56 +32:51
92 3050 Martin Tverdal Nordic Semiconductor 3:23:22 +33:17
93 2212 Harald Knudtzon   3:23:51 +33:46
94 3305 Jon Henry Rosseland Frøy 3:23:58 +33:52
95 3184 Kjetil Bahus Enerud   3:24:09 +34:04
96 5382 Alexander Kolarow Golden Boys 3:24:29 +34:24
97 1784 Peter Carl Hemmer Molde CK 3:24:35 +34:29
98 2653 Eivind Thorsrud Willard Evry BIL / Nes Spkl. Sykkel 3:25:01 +34:56
99 3317 Ole Andreas Bjørnstad XXL 3:25:19 +35:13
100 1441 Lars Teppen Follo SK 3:25:33 +35:27
101 2043 Petter Saga Kjose IL 3:25:38 +35:33
102 2317 Torbjørn Fredlund   3:25:39 +35:34
103 2405 Thomas Opsahl Johansen Drammen CK 3:26:03 +35:58
104 4218 Morten Rødby Energima 3:26:04 +35:59
105 2417 Thomas Smette Kristiansen Bærum OCK / JHS Trefelling 3:26:06 +36:01
106 4245 Anders Engelstad Team Seigpining/Team Kaffetid Rykkinn/Superselma 3:26:19 +36:14
107 3319 Vetle Kronstad Sandefjord Sykkelklubb 3:26:32 +36:26
107 4715 Henrik Asbjørnsen   3:26:32 +36:26
109 10321 Kjetil Mehl Kvinnherad Sykkelklubb 3:26:38 +36:33
110 4347 Fredrik Borg Johannessen Larvik politiidrettslag/Team Borg/Aktiv mot kreft 3:27:05 +37:00
111 4246 Eirik Finvold Microlog AS 3:27:36 +37:30
112 2727 Håvard Melland Multiconsult 3:27:40 +37:35
113 3266 Lars Henrik Andreassen NÅKP 3:27:46 +37:40
114 2041 Simon Rudskjær TEAM NORGESGRUPPEN 3:27:52 +37:46
115 3517 Øyvind Esse Berge PWC Bil 3:27:57 +37:52
116 2996 Lars Christian  Huth Team Oslo Sportslager 3:28:10 +38:05
117 3060 Henrik Wingerei BEKK 3:28:19 +38:14
118 3232 Bjørn Onshus Toill sykkel 3:28:20 +38:15
119 5055 Eivind Aasgaard AL Elektro AS 3:28:21 +38:16
120 4725 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski - Skiglider.no 3:28:40 +38:34
121 4055 Kenneth Kristiansen   3:28:53 +38:48
122 4660 Emil Andre Linderoos Aktiv mot kreft 3:30:10 +40:05
123 4749 Anders Hellevik Stranda Sykkelklubb 3:30:46 +40:41
124 9310 Steinar Munkvold Team Munk 3:31:06 +41:00
125 4421 Jonas Frigård   3:31:35 +41:30
126 5347 Robert Drønnen   3:31:37 +41:32
127 1868 Ole Martin Haugen Toten Kranken 3:32:03 +41:58
128 4223 Aleksander Skotte Drivdalen IL 3:32:16 +42:11
129 2618 Kristian Nilsen Brumunddal SK 3:32:30 +42:25
130 3649 Roger Åsly EDA 3:32:45 +42:39
131 4226 Anders Svartsund Byggmakker,Team Proff 3:32:50 +42:45
132 4025 Sturla Winther Johnsen Nes Sp.kl. Sykkel Team Høygir 3:32:57 +42:52
133 2035 Petter Næsvold Team Supersonic 3:33:11 +43:06
133 4265 Jim Larsen Fredrikstad Triatlonklubb 3:33:11 +43:06
135 4168 Stian Mikkelsen Ottestad Il Sykkel 3:33:34 +43:28
136 9356 Stian Moen  Jensen   3:33:36 +43:30
137 4457 Kay Stefan Hemstad   3:34:12 +44:07
138 4253 Tor Erik Høistad Idd Sportsklubb 3:34:42 +44:37
139 3602 Kjell Ivar Svenstad LAND CK 3:34:43 +44:38
140 5821 Magnus Gundersen Ihler DnB 3:34:53 +44:48
141 4119 Ove Andre Bjørnstad Team Foss 3:35:01 +44:56
142 3969 Oddgeir Opheim Orkla ck 3:35:18 +45:12
143 10534 Kjetil Aamodt   3:35:42 +45:37
144 4590 Stian Skansen   3:36:05 +46:00
145 4044 Kim Øystein Hansen Toten-Kranken CK 3:36:29 +46:24
146 4191 Øyvind Tryggeset  Svendsen Sulland B.I.L. 3:36:54 +46:49
147 4337 Eirik Haugland   3:37:23 +47:18
148 3791 Lars Skogheim Odal SK 3:39:09 +49:04
149 4576 Fredrik Nilssen Skiforeningen 3:39:12 +49:07
150 5446 Kasper Winroth Gräddhyllan cycle team 3:40:30 +50:25
151 7545 Bjørn Are Drageset   3:40:49 +50:44
152 6961 Morten Skjelstad   3:41:10 +51:05
152 9025 Nils Andreas Lønningdal Team Superselma / Energima 3:41:10 +51:05
154 4800 Magnus Theodorsen Team Sundt Air 3:41:44 +51:39
155 10264 Christian Settemsli Mogstad Veidekke 3:42:57 +52:51
156 10395 Niclas Antonsen Biri IL sykkel 3:43:01 +52:55
157 10168 Gaute Bjørkestøl   3:43:13 +53:08
158 5823 John Harald Johansen Fjellfoten sykkelklubb 3:43:43 +53:38
159 10279 Sturla Morset FIRE 3:43:47 +53:42
160 7005 Håkon Falch Rustand EUROSPAR Brumunddal 3:44:20 +54:14
161 5705 Kenneth Mathiassen Ottestad Il Sykkel 3:45:13 +55:08
162 3117 Kristian Pedersen   3:45:20 +55:15
163 5682 Haakon Ingvaldsen Tømring og trim 3:45:28 +55:23
164 10145 Knut Håkon Bakken Betonmast 3:45:30 +55:25
165 5466 Ronny Albertsen Fosen SK 3:45:42 +55:37
166 5046 Egidijus Griguola   3:45:45 +55:40
167 6702 Trond J Fjellestad   3:45:46 +55:41
168 5252 Raymond Gabrielsen   3:45:49 +55:43
169 10196 Fredrik Eirheim Staples BIL 3:45:50 +55:45
170 7391 Reinis Noritis   3:46:20 +56:15
171 5850 Kristoffer Rabstad Lørenskog CK 3:46:41 +56:36
172 6141 Stig Tore Haugstulen Hard Rocx riders club, Team Pon 3:47:07 +57:02
173 6549 Rune Aasvestad SK Rye Sykkel 3:47:55 +57:50
174 9929 Antanas Jurevicius   3:48:02 +57:57
175 5662 Eskild Wedvik BoligPartner 3:48:05 +58:00
176 7659 Øyvind Wessel Hageland   3:48:11 +58:06
177 4959 Frode Koldal Titania BIL 3:48:36 +58:31
178 9984 Kim Timothy Engh Atlas Copco B.I.L. 3:48:43 +58:38
179 5181 Ole-Marius Norheim Team Østbø 2017 3:48:54 +58:49
180 9574 Håvard Kleven Sport 1 Kragerø 3:49:28 +59:23
181 9722 Odd Steffen Nygaard MOT GYM 3:50:07 +1:00:02
182 5231 Svein Arstad Søre Ål IL 3:50:25 +1:00:19
183 5680 Magne Haugland Uno-X 3:50:29 +1:00:24
183 10864 Jens Haugland Uno-X 3:50:29 +1:00:24
185 5409 Joacim Pedersen Aron SK 3:51:06 +1:01:01
186 8385 Markus Tveito Taxerås   3:51:13 +1:01:08
187 10243 Morten Klufthaugen   3:52:20 +1:02:15
188 10193 Preben Dahl   3:52:38 +1:02:33
189 6481 Espen Ivarsflaten Team Lapskaus 3:52:53 +1:02:47
190 10148 Lars Milner-Grimsmo   3:53:35 +1:03:30
191 6735 Magnus Lode Roscoe Data Respons BIL 3:54:41 +1:04:35
192 10852 Bakkom Marius Team FIH 3:54:44 +1:04:39
193 9338 Roy Erik Hansen   3:55:17 +1:05:12
194 10038 Audun Olsen-Skaldehaug OBIL- Sykkel/Brannmenn mot kreft 3:55:36 +1:05:30
195 6441 Ove Bjørklund Crash n Burn Multisport 3:56:03 +1:05:58
196 6892 Jon-Ivar Elvsveen If Frøy 3:56:04 +1:05:58
197 5440 Marius Mangen Vambeseth Driv IL sykkel/Fet Skiklubb 3:56:07 +1:06:02
198 4988 Harald Kvarme Slettbakken Ytre Enebakk Kols og Kneskadeforbund 3:56:31 +1:06:26
199 5267 Morten Idal Team Melkesyre 3:57:00 +1:06:55
200 5539 Jan Vidar Martinsen   3:57:44 +1:07:39
201 9707 Vegard Bjørdal Byggmontering Møre AS 3:58:24 +1:08:19
202 4435 Brede Kyte BTC / Team Runaway 3:59:05 +1:09:00
203 5961 Hallvard Vigrestad Vitusapotek 3:59:20 +1:09:14
204 6578 Christer Fongen   3:59:34 +1:09:29
205 7330 Harald Jørgensen Dyrøy Varhaug sykkelklubb 4:00:05 +1:10:00
206 9716 Geir Birkenes   4:00:17 +1:10:12
207 9476 Kjell Olav Tretterud Andebarkji TSK 4:00:21 +1:10:15
208 6381 Espen Jensen Aarnes Frogner IL Sykkel 4:00:42 +1:10:37
209 4402 Simen Berg Verlo   4:01:09 +1:11:04
210 6911 Alex Howarth   4:01:25 +1:11:20
211 6788 Ola Robertsen Brødrene Dahl AS 4:01:57 +1:11:52
212 6118 Kristian Opaker   4:03:42 +1:13:37
213 6444 Henrik Bratland   4:04:05 +1:14:00
214 7548 Jappe Jonas Eriksson Team ColliCare Logistics 4:04:07 +1:14:02
215 9319 Jon Eirik Einarsveen   4:04:08 +1:14:03
216 9329 Terje Glenne BoligPartner 4:04:35 +1:14:30
217 7819 Tor-Helge Lyngvær Haltenbanken BIL 4:06:42 +1:16:37
218 5242 Ole Christian Rønning Hegnar Media 4:07:07 +1:17:02
219 7868 Rob Waaijer MAMMOET 4:07:53 +1:17:48
220 5285 Daniel Kløvstad Askercrew 4:08:29 +1:18:23
221 6120 Gudmund Lien Rudi   4:09:16 +1:19:10
222 2724 Anders Kjøniksen Klubbløs 4:10:23 +1:20:18
223 8093 Magnus Heramb VSF 4:12:13 +1:22:08
224 7301 Viggo Kvernberg Nesset CK 4:13:41 +1:23:35
225 6129 Stig Landa Gjerde Ottestad Il Sykkel 4:14:00 +1:23:55
226 10846 Emil Egeland Hansen   4:14:40 +1:24:34
227 8298 Martin Tegnander   4:14:43 +1:24:37
228 7928 Lars Erik Kjøstelsen   4:15:25 +1:25:20
229 4761 Mindaugas Lukauskas Villa Import AS 4:15:41 +1:25:35
230 7632 Kristoffer Sundøy Oslofjord Triatlon 4:15:57 +1:25:52
231 7015 Rune Dotsetsveen Eina Sk 4:18:13 +1:28:08
232 6077 Even Sandvoll Hurum CK 4:20:05 +1:29:59
233 6008 Stian Engebakken Sport 1 Gruppen 4:21:13 +1:31:08
234 7123 Marius Glittum Sopra Steria 4:21:46 +1:31:41
235 6385 Bjørnar Kaasa   4:22:00 +1:31:55
236 7534 Sigurd Biørn   4:23:17 +1:33:11
237 7585 Grzegorz Kowalski Aksessnett AS 4:23:48 +1:33:43
238 5632 Arild Nygaard Hafjell Freeride Klubb 4:24:29 +1:34:24
239 7470 Stein-Arne Lunde   4:26:36 +1:36:31
240 5168 Øyvind Krydsby Alfredsen   4:28:48 +1:38:43
241 7698 Morten Hernes   4:32:04 +1:41:59
242 8234 Asbjørn Hynne Norske skog bedriftsidretsttslag 4:32:33 +1:42:28
243 7754 Jørgen  Andreassen   4:34:39 +1:44:34
244 6396 Paal Morten Lunaas Team Kjekkas 4:35:20 +1:45:15
245 7667 Tor Einar Moløkken   4:36:53 +1:46:48
246 6713 Kim Leisser Energima 4:44:10 +1:54:04
247 7887 Bjorn-Evert Van Eck Rasmussen MAMMOET 4:44:38 +1:54:32
248 7897 Vegard Eikrem   4:45:54 +1:55:49
249 7671 Tobias Pedersen   4:49:20 +1:59:15
250 6837 Morten Sannerud Sand IL Terrengsykkel 5:01:39 +2:11:34
251 5421 Kristian Skolem Hof sk 5:06:09 +2:16:04