Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 35-39 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1139 Otto Andreas Solberg FTT Oslo Sykkelklubb 2:46:58 +0:00
2 1096 Kjetil Kiledal Isaksen Vossevangen CK 2:49:44 +2:46
3 1088 Christian Sørlie Solør CK 2:50:16 +3:18
4 1134 Helge Wangberg Sagene IF Sykkel 2:50:53 +3:55
5 1038 Bjørn Herbrand Tretterud Andebarkji TSK 2:53:53 +6:55
6 1002 Jonas Lie Lillehammer ck 2:54:45 +7:47
7 1098 Ivan Karlshaugen Stovnerkammeratene 2:54:58 +7:59
8 977 Anders Danielsen TEAM NORGESGRUPPEN / CK Nittedal 2:55:09 +8:11
9 1041 Kåre Øyvind Vassdal Aukra Sykkelklubb 2:55:19 +8:21
10 1017 Eivind Olsen CK Nittedal 2:55:20 +8:22
11 1131 Terje Solgaard Skagerrak Sportsklubb 2:55:56 +8:58
12 990 Tor-Arne Haraldsen ullensaker sk 2:56:39 +9:41
13 1073 Jørn Sagstuen Vang Skiløperforening 2:56:53 +9:55
14 1006 Lars Ragnar Manengen Lillehammer ck 2:57:14 +10:16
15 1393 Ola Hofseth   2:57:27 +10:28
16 1054 Frode Karstein Novik Fevik & Omegn Cycle Club 2:58:58 +12:00
17 1178 Per Thomas Fredriksen Sarpsborg SK 2:59:01 +12:03
18 1208 Einar Mosvoll Volkswagen 075 / IF Frøy 2:59:02 +12:04
19 1003 Christer Johan Lieske Nordhordlandsk 2:59:14 +12:16
20 1266 Sondre Bolstad Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo/ Team Aurora Borealis 3:00:02 +13:04
21 1204 Øyvin Kvaale   3:00:16 +13:18
22 1477 Sigve M. Tonstad Team Tirsdagsintervall/ Sentralstasjonen Fysioterapi og Manuellterapi AS 3:00:53 +13:54
23 1126 Erik Karlsen Romeriksåsen SK/ Backe Romerike AS 3:01:03 +14:05
24 1127 Espen Malo   3:01:12 +14:14
25 1057 Øystein Myrland Raufoss & Gjøvik SK 3:01:13 +14:15
26 1196 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 3:02:13 +15:15
27 1114 Ola Sisselberg Team Craft. Team Tirsdagsintervallen 3:02:15 +15:17
28 1222 Hans Røragen BOC / JM Norge 3:02:33 +15:35
29 1289 Hans Christian Byhring Nes SK 3:02:36 +15:37
30 1045 Lars Kristian Bjønness Werven Brumunddal SK/ Forsvaret 3:02:57 +15:59
31 1091 Atle Hartveit Ullensaker Ck / BoligPartner 3:03:01 +16:03
32 1065 Andre Granrud SK Rye 3:03:07 +16:09
32 1770 Daniel Ark Evensen SpKl Ceres Sykkel 3:03:07 +16:09
34 1668 Henrik Dalbakk Mnemonic Bil 3:03:47 +16:48
35 1079 Lars Eriksson Perbellum SS 3:04:14 +17:16
36 1389 Erik Bjørkhaug  Henriksen Norconsult BIL 3:04:21 +17:22
36 1122 Terje Lybekk Aurskog/Finstadbru 3:04:21 +17:23
38 974 Øivind Bystrøm Kolbotn SK 3:04:32 +17:34
39 1870 Jørn-Vidar Johansen Kongsberg Brann og redning idrettsgruppe 3:05:09 +18:11
40 9503 Sindre Viberg Eidsiva BIL 3:05:11 +18:13
41 1268 Kristian Lyngmo Ck Øst 3:05:17 +18:19
42 979 Morten Engen Blaker Sykkel 3:05:39 +18:41
43 1058 Stian Rekdal Aukra Sykkelklubb 3:05:45 +18:47
44 1606 Øyvind Jensen TEAM NORGESGRUPPEN 3:05:49 +18:51
45 1490 Fredrik Johnsen CK Elverum/Forsvaretr 3:06:20 +19:22
46 1479 Thomas Engebakken Solør CK 3:06:36 +19:38
47 1293 Tommy Knutsen Rennebu IL 3:06:38 +19:40
48 1454 Harald Marius Berntsen Bærum OCK 3:06:39 +19:41
49 1465 Joachim Sommerseth Dønski toppidrett 3:06:41 +19:43
50 1279 Kristian Stensåsen Ottestad 3:06:42 +19:44
51 1640 Kennet Schulz Andebarkji TSK 3:06:53 +19:55
52 1689 Nicolas Wærenskjold Holmenkollen Cykleklubb 3:07:08 +20:10
53 1816 Thom - Arne Norheim Eidsvoll Sykkel Team Norheim 3:07:22 +20:24
54 2096 Pål Kristian Moen SK Rye 3:07:30 +20:32
55 1890 Tom Roger Søberg Gullverket Bygdeservice BIL 3:08:20 +21:22
56 1637 Dag Rune Sandal Kristiansand politiidrettslag 3:08:24 +21:26
57 1880 Nils Erlend Sletner A.F.S.K Sykkel 3:08:29 +21:30
58 1211 Rune Nordgård Hurdal I.L 3:08:42 +21:44
59 1300 Geir Sandbakken Lillehammer cykleklubb 3:08:48 +21:50
60 1702 Eivind Modalsli Gjøvik skiklubb 3:08:50 +21:52
61 962 Markus Amland Tønsberg CK 3:08:54 +21:55
62 1463 Kåre Håkon Ryen Kongsberg IF Sykkel 3:09:06 +22:08
63 1203 Magnus Krogh Glåmdal SK 3:09:28 +22:30
64 1658 Øyvind Aaen   3:09:45 +22:46
65 1634 Christian Rønning Backe Oppland 3:10:06 +23:08
66 1421 Karl Jacob Roll   3:10:15 +23:17
67 1061 Rune Blåsmo Orkla ck 3:10:44 +23:46
68 1805 Olav Lund Jensen Tasta og Omegn Sykkelklubb/ Statoil BIL 3:11:40 +24:42
69 1188 Hans Magne Helland Ottadalen SK 3:11:43 +24:44
70 1051 Lasse Øverby MHWirth 3:11:44 +24:46
71 1459 Teis Arne Lundby Hurdal IL Sykkel 3:11:57 +24:59
72 1383 Terje Fjellheim Sandnes Sykkelklubb 3:11:59 +25:01
73 2021 Audun Martinsen Team Pondus 3:12:01 +25:02
74 1962 Espen Almlid Hamar skiklubb / Bane NOR 3:12:24 +25:26
75 1403 Tony Andre Kampen EIKER CK 3:12:25 +25:26
76 1713 Jan Harald Scholz Bærum OCK / JHS Trefelling 3:12:31 +25:32
77 1685 Eivind Øygarden Trauma 3:13:10 +26:12
78 2000 Stian Hordvik Grinde-Veten/Hordvik 3:14:08 +27:09
79 1999 Espen Hordvik Deloitte 3:14:22 +27:23
80 1285 Erik Haugom Lillehammer ck 3:14:23 +27:25
81 1888 Espen Jensen Raufoss og Gjøvik SK / Eidsiva BIL / Laje 3:14:24 +27:26
82 1468 Bjarte Hjorthaug Skedsmo Skiklubb 3:14:40 +27:42
83 1129 Øistein Olsen RYE / Elkem BIL 3:14:41 +27:43
84 1768 Jahn Harald Bull Ullevål Sk 3:14:48 +27:50
85 1769 Karl-Eirik Elvsveen Nea CK 3:14:56 +27:58
86 1227 Tore Sporsem Aukra Sykkelklubb 3:15:03 +28:05
87 2049 Victor Sortland Rana SK 3:15:09 +28:10
88 1963 Rolf Alstad Skogn IL 3:15:11 +28:13
89 1917 Jørgen Furu TVK 3:15:25 +28:27
90 1733 Eirik Øen Johansen Kloppa Offroadklubb/ Multiconsult 3:15:41 +28:43
91 2471 Andrius Spietinis Nittedal CK 3:16:23 +29:24
92 1290 Knut Magnus Ljåstad Hakadal IL 3:16:26 +29:27
93 2373 Christian Brenders Sand IL Terrengsykkel 3:16:34 +29:36
94 2515 Tommy Røsten Folldal IF 3:16:38 +29:39
95 1899 Thorbjørn Skamo Lørenskog CK 3:16:49 +29:51
96 1650 Christer Svingen Raufoss og Gjøvik SK/Kafteins corner 3:16:51 +29:53
97 1654 Terje André Wad-Gylterud Lillehammer ck 3:16:57 +29:59
98 2281 Steffen Sjøvall-Carlsen   3:16:58 +29:59
99 1730 Rune Schinnes   3:17:02 +30:04
100 2378 Erik Egeberg Mjølkerampa SK 3:17:04 +30:06
101 3042 Kjetil Sørby Telering Bedrift Eracom 3:17:15 +30:17
102 1837 Petter Skolla SK Rye Sykkel 3:17:23 +30:25
103 2890 Rune Stene Skanska Aktiv 3:17:29 +30:30
104 2900 Jon Gulleik Græe Løpsklubben 1814 B.I.L. 3:17:33 +30:35
105 2626 Paul Andre Ruud Gruvelia SK 3:17:38 +30:40
106 2577 Stian Dolmen Rauma sk 3:17:41 +30:43
106 1910 Espen Olaisen Molde CK 3:17:41 +30:43
108 2019 Magnus Søby Markhus Høland Il Sykkel 3:18:02 +31:04
109 2178 David Byberg Tubakken Sykkelklubb, Horvå, SUSBIL 3:18:05 +31:06
110 1875 Hans Olav Lie Milton Larvik Sportsklubb 3:18:06 +31:08
111 3297 Endre Vangskåsen LCK 3:18:12 +31:14
112 2718 Espen Børsting   3:18:14 +31:16
113 1887 Sverre Stræth Sagene IF/AXA 3:18:36 +31:37
114 1183 Helge Grytnes Sagene IF Sykkel / DnB 3:18:55 +31:56
115 2669 Hans Christian Bråten   3:19:18 +32:20
116 1161 Marius Askautrud Multiconsult BIL / Moss CK 3:19:33 +32:35
117 2732 Thomas Ellingsen Sula sk 3:19:34 +32:35
118 2163 Sveinung  Bakkemyr Aukra Sykkelklubb 3:19:50 +32:52
119 1794 Ola Jørgen Klock Ottestad sk 3:20:15 +33:17
120 3543 Erik Hansen SEBIL 3:20:17 +33:19
121 2645 Erik Thorshaug Ottestad sk 3:20:24 +33:25
122 992 Daniel Hellem Hemne SK 3:20:36 +33:38
123 2446 Frank Småge Aukra Sykkelklubb 3:20:41 +33:42
124 1684 Åsmund Stormo   3:20:58 +34:00
125 2447 Torbjørn Sola Sande Sportsklubb 3:21:19 +34:21
126 2806 Thomas Kjetland   3:21:44 +34:45
127 2279 Trygve Lorentzen Nordialog 3:21:53 +34:55
128 3544 Henning Frydenlund Hansen   3:22:15 +35:17
129 2420 John Bernhard Liseth Sandnes Sykleklubb 3:23:14 +36:16
130 3249 Kjell Are Strøm Lillehammer ck 3:23:39 +36:41
131 3307 Kjell-Arne Holmen   3:23:46 +36:48
132 2634 Frode Skjæveland Sandnes SK 3:23:48 +36:50
133 3524 Jørn Kongsten Brevik Follo SK 3:23:54 +36:56
134 2668 Aslak Benjaminsen Ørskog sykkelklubb 3:23:58 +37:00
135 2856 Christer Wille Halden CK 3:24:00 +37:02
136 2880 Lasse Tjernsbekk Skiptvet IL sykkel 3:24:07 +37:08
137 1832 Tom Christian Semb Tasta og Omegn Sykkelklubb 3:24:36 +37:38
138 3268 Trond Bjørklund S. Høland Idretts og ungdomslag 3:24:40 +37:42
139 4181 Anders Sivesind   3:24:42 +37:44
140 2472 Magnus Straith ABB BIL / A2.015 3:24:44 +37:46
141 9455 Baard Hellebostad   3:24:46 +37:48
142 4258 Lars Christian Sjue XXL 3:25:08 +38:10
142 4343 Andreas Ingemarsson   3:25:08 +38:10
144 2868 Espen Trengereid   3:25:22 +38:23
145 1691 Jørn Petter Kolås Ryen   3:25:29 +38:30
146 3303 Andreas Leite   3:25:31 +38:33
147 4048 Per Kristian Jonassen Team Foss 3:25:32 +38:34
148 3027 Eivind Reke FFiFF 3:25:45 +38:46
149 2971 Roy Borander Bekkelaget SK 3:25:57 +38:59
150 3294 Lars-Erik Børke Stiftstaden SK 3:26:03 +39:04
151 3313 Hunar Aljaderi   3:26:22 +39:24
152 3166 Erik Bekkevar   3:26:30 +39:32
153 4264 Kristian Stene Arendal CC 3:26:39 +39:41
154 2717 Lars Erik Thorkildsen Gausdal skilag 3:26:41 +39:42
155 2448 Erik Steen Data Respons BIL 3:26:46 +39:47
156 2725 Øivind Røste BOC / Bouvet 3:26:53 +39:55
157 9804 Ole Christian Larsen   3:26:54 +39:56
158 3097 Ingvald Dynna Sagene IF Sykkel 3:27:34 +40:36
159 4357 Amund Langtangen Hof Il 3:27:38 +40:40
160 2113 Magnus Enger Sparebanken Østlandet / Team Merida TRI 3:27:52 +40:54
161 4340 Jørgen Hellum Braathen Holmenkollen CK 3:28:10 +41:12
162 3655 Odd Arne Hermansen Rakkestad sykkel klubb 3:28:13 +41:14
163 2271 Audun Landsverk Follo SK 3:28:41 +41:43
164 2221 Erlend Methlie Sande SpKl Sykkel 3:28:56 +41:58
165 2894 Jørgen Johansen Bos hamar 3:28:57 +41:59
166 4150 Magnus Åmås Hjelle   3:29:18 +42:20
167 3253 Jan-Erik Tangen Team Digitalelektro 3:29:33 +42:35
168 3314 Stian Blystad Bjørn Myhre Sport 3:29:35 +42:37
169 3247 Kjetil Sjølie Strand A2.015 3:30:11 +43:13
170 9291 Torgeir Rørvik Bruket Stord SK 3:30:15 +43:17
171 3037 Erlend Skjærseth Stensø Sport1 Røyken RacingTeam / SSK 3:30:19 +43:20
172 4623 Tommy Lindahl Aktiv mot kreft 3:30:23 +43:25
173 2080 Anders Krosby   3:30:36 +43:38
174 3204 Eirik Johansen Handelsbanken BIL 3:31:13 +44:15
175 3637 Jostein Eikanger KulturIT 3:31:24 +44:26
176 4941 Sigurd Magnus Hauknes Deloitte BIL 3:31:28 +44:30
177 4185 Eirik Solberg Team Stoppen 3:31:34 +44:36
178 3617 Morten Egeberg Volkswagen/AFSK SYKKEL 3:32:27 +45:28
179 3713 Øyvind Bakken Lette bein 3:32:30 +45:32
180 3915 Lasse Bergersen Bingsfoss SK 3:32:38 +45:40
181 1846 Frank Nordby Sveum   3:32:42 +45:43
182 3284 Jonas Westad   3:32:53 +45:55
183 5017 Vegard Andreas Heggen IF Frøy 3:32:55 +45:56
184 4234 Kjetil Høgholen Kvaal Veidekke BIL 3:33:02 +46:04
185 5698 Robert Pettersson Nordialog 3:33:35 +46:37
186 5442 Tor Veslegard Andebarkji TSK/BaneNor 3:33:43 +46:45
187 2121 Åsmund Johannes Dale   3:33:52 +46:54
188 4460 Jan Thomsen   3:34:02 +47:04
189 1971 Jørgen Brekke Trollheimen Sk 3:34:12 +47:13
190 3272 Eirik Haagensen Lillehammer Cykle Klubb 3:34:22 +47:24
191 2875 Daniel Slåtteby Bjursås IK 3:34:30 +47:32
192 3188 Rune Gudding SprekBikers 3:34:40 +47:42
193 4386 Vegard Sollien Glåmdal SK 3:34:53 +47:55
194 5020 Torstein Iversen Bodø Cycleklubb 3:34:55 +47:57
195 4005 Kjell Arve  Øyum Re sk 3:34:57 +47:59
196 9725 Morgan Bakken Kragerø og omegn sykkelklubb 3:35:08 +48:10
197 1574 Andreas Hou Christensen   3:35:18 +48:20
198 10606 Terje Haugen Valsøyfjord skytterlag 3:35:25 +48:27
199 2663 Tom-Erik Fladeby Tømring og trim 3:35:34 +48:36
200 4360 Petter Larsen S. Høland Idretts og ungdomslag 3:35:38 +48:39
201 3828 Jahn Roger  Skoglund Re sk 3:35:43 +48:45
202 4056 Runar Svåsand Bjørn Myhre Sport 3:36:56 +49:57
203 6797 Runar Valheim Værnes Luftforsvarets musikkorps 3:37:01 +50:03
204 4598 Vegar Solnørdal   3:37:02 +50:04
205 9430 Kjetil Wissestad Paragrafrytterne 3:37:03 +50:04
206 3320 Tor Erik Langemyr Nanset IF 3:37:20 +50:22
206 4852 Ole Johnny Karlsen   3:37:20 +50:22
208 4205 Ole Weel Råde 3:37:36 +50:38
209 4319 Øyvind Bleka Ck Øst 3:37:45 +50:46
210 3223 Per Marum   3:37:51 +50:53
211 6039 Nils Olav Hvidsten Holmestrand Sykkelklubb 3:38:41 +51:42
212 10445 Andrè Tinjar Nordseth Solbergmoen øl- og sykkeleventyr 3:38:46 +51:48
213 5235 Algodt-Andre Halen Arendal CC / Stolt Bygg AS 3:39:32 +52:34
214 5233 Werner Ellingsæter Brattvåg IL 3:39:36 +52:38
215 4139 Erik Gjershaug Sunndal 3:40:21 +53:23
216 6146 Per Nylin   3:40:51 +53:53
217 5136 Thorstein  Gjerde Emblem IL 3:40:59 +54:01
218 4674 Lars Eldar Berg Aronsen Aktiv mot kreft 3:41:07 +54:09
219 3209 Kåre  Karenersen Nordbygda/Løten SK Sykkel 3:41:08 +54:10
220 4934 Kristian Forsdahl   3:41:24 +54:26
221 5671 Vegard Bergvatn Berge   3:41:37 +54:38
222 4143 Ronny Gurrich Holmestrandsk 3:41:44 +54:46
223 4831 Roger Landstad Team Superselma 3:41:59 +55:01
224 10853 Jeroni Perello Bisañez   3:42:08 +55:10
225 4451 Kent Kirkhaug bikestuff.no 3:42:20 +55:22
226 3749 Christian Jacobsen   3:42:31 +55:33
227 3839 Øyvind Bjølverud Hadeland CK 3:42:51 +55:53
228 2495 Jon Vidar Sveen Nordmarkarider 3:42:53 +55:54
229 10322 Roger Nundal Husnes Sport 3:42:55 +55:56
230 6135 Sebastien Didierjean Team Flowtite 3:42:56 +55:58
231 4456 Tony Hannus Bos hamar 3:43:11 +56:13
232 6352 Lasse  Trondsen Veien Tilbake/Bastøy 3:43:24 +56:25
233 4443 Tommy Rabben Freelancer 3:43:30 +56:32
234 4819 Anders Korsmo Ullensaker CK 3:43:35 +56:37
235 6229 Sigurd Solbrække Dybing   3:43:53 +56:54
236 3941 Thomas Hovda Raufoss & Gjøvik SK 3:44:02 +57:04
237 4587 Maris Sadris   3:44:04 +57:06
238 4156 Lars Erik Kindberg   3:44:10 +57:12
239 5831 Erik Lampe UNIT4 BIL 3:44:34 +57:36
240 10314 Kai Even Øvregard   3:44:42 +57:44
241 9648 Thorstein Wines   3:44:49 +57:51
242 5501 Roger Holm Team Byggma Solør CK 3:44:54 +57:56
243 4600 Endre Storsand   3:45:17 +58:19
244 4400 Arild Tyrihjell Bøleråsen tråkkelag 3:45:20 +58:21
245 4189 Kristian Stubseid Team Superselma 3:45:38 +58:39
246 6130 Mikael Göras   3:45:59 +59:01
247 3840 Per Arvid Holth Fred. Olsen Sportsklubb 3:47:08 +1:00:10
248 9620 Mikkel Roesen   3:47:10 +1:00:12
249 3064 Kjetil Stubbom Hansen Team Stubbom 3:48:14 +1:01:15
250 4626 Kenneth Rekvik Eidanger IL / Team Seb Elite 3:48:16 +1:01:17
251 4652 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 3:48:20 +1:01:22
252 9347 Marco Holmberg Volkswagen 089 3:48:49 +1:01:50
253 6289 David Nyström Energima 3:48:58 +1:01:59
254 5357 Petter  Follestad Volkswagen 3:49:02 +1:02:03
255 6265 Stig Jørgensen   3:49:03 +1:02:05
256 4367 Torbjørn Hilstad Melby Siemens 3:49:08 +1:02:09
257 4006 Kjetil Aarbogh   3:49:32 +1:02:34
258 4566 Gjøran André Lerskallen Sande Sportsklubb Sykkel 3:49:39 +1:02:41
259 5227 Fredrik Øverby   3:50:03 +1:03:05
260 4976 Håvard Åsen Nygaard Toill sykkel 3:50:06 +1:03:07
261 9702 Kim Svensson   3:50:07 +1:03:09
262 9389 Anders Raunholm Stord SK 3:50:25 +1:03:27
263 7492 Arnt Sveen Hytteplan Sport 3:50:32 +1:03:34
264 5444 Hans Jørgen Weel   3:50:58 +1:04:00
264 8773 Hans Kristian Skiaker Hadeland CK 3:50:58 +1:04:00
266 9786 Morten Johansen   3:51:26 +1:04:28
267 4998 Morten Tjemsland AXA Sportsclub 3:51:43 +1:04:45
268 6596 Thomas Koldgrov   3:52:16 +1:05:18
269 6537 Thomas Treu Veien Tilbake 3:52:34 +1:05:36
270 4159 Tor Inge Langøien Team Elite 3:52:44 +1:05:46
271 6032 Øystein  Herstad Flora Ck 3:53:17 +1:06:19
272 6387 Per Steinar Lierhagen   3:53:27 +1:06:29
273 4239 Stian Thomassen Kolbotn SK 3:53:32 +1:06:33
274 5889 Stian Øverli Brumunddal SK 3:53:51 +1:06:52
275 5885 Håkon Vinge Eidsvoll SK 3:53:53 +1:06:55
276 6795 Tom Erik Kleven   3:54:01 +1:07:02
277 6575 Tor Berg Radionor 3:54:08 +1:07:10
278 3611 Vegard Brude Wærås FYK 3:54:32 +1:07:34
279 3187 Nicolai Gjertsen Gåping 3:54:38 +1:07:40
280 9816 Johan Kristian Nygård Igland Garasjen AS 3:54:45 +1:07:47
281 7692 Tesfit Tekle   3:54:48 +1:07:50
282 5844 Jan Henning Nyhus Spkl Ceres 3:55:02 +1:08:04
283 5019 John Olav Høghaug-Western GIL 3:55:33 +1:08:35
283 3564 Mats Lindell SKAGEN Fondene 3:55:33 +1:08:35
285 6151 Espen Nybu Markeng BoligPartner 3:55:41 +1:08:43
285 5025 Trygve Strand   3:55:41 +1:08:43
287 5958 Rolf Langeland TEAM ELFAG 3:55:50 +1:08:51
288 6115 Tom Martin Hartviksen CK Elverum/Østlendingen 3:56:44 +1:09:45
289 7117 Kim Fossberg Veien Tilbake 3:57:06 +1:10:07
290 6542 Truls Woldum   3:57:35 +1:10:37
291 6305 Robert Steigedal Nordre Land IL 3:57:55 +1:10:57
292 7160 Glenn Mikkelsen Mesnali Skilag 3:57:56 +1:10:58
293 5015 Johnny Eriksen Solør CK 3:58:12 +1:11:14
294 4540 Bjørn Hegerberg Toill sykkel 3:58:14 +1:11:15
295 6339 Jørgen Asmyhr Bøleråsen tråkkelag 3:58:48 +1:11:50
296 5268 Eivind Søreng Smaalenene SK 3:58:49 +1:11:50
297 5118 Jørn Berge Privat 3:59:01 +1:12:03
298 8349 Morten Hansen   3:59:11 +1:12:13
299 5888 Jon Østli Team BSG 3:59:15 +1:12:17
300 4162 Mats Lindh Hvaler IL Sykkel 4:00:15 +1:13:17
301 6652 Jørgen  Andersen   4:00:47 +1:13:49
302 5924 Alf Marius Lundberg Aurskog Sparebank 4:00:59 +1:14:01
303 7580 Henrik Johansen   4:01:02 +1:14:04
304 5777 Lars Berg   4:01:28 +1:14:29
305 5394 Håkon Lerberg   4:01:46 +1:14:48
306 6670 Tom Kristian Dahl Stiftstaden Sykkelklubb 4:02:13 +1:15:15
307 5014 Ronny Eklund Volkswagen/ Aurskog/Finstadbru SK - Sykkel 4:02:17 +1:15:19
308 7380 daniel lødøen grebstad Nordøy Sykkelklubb 4:02:40 +1:15:41
309 5013 Kenneth Bye Fredrikstad Sykkelklubb 4:03:07 +1:16:08
310 6972 Rasmus Stoumann Jensen   4:03:15 +1:16:17
311 3261 Edvard Børresen   4:03:29 +1:16:31
312 7288 Øystein Degnes   4:03:41 +1:16:43
313 6654 Christian Berg Barkåker 4:03:45 +1:16:47
314 5223 Atle Wenger Sport 1 Gruppen / Fjellfoten SK 4:03:48 +1:16:50
315 6293 Julien Pigere France Power Team 4:03:51 +1:16:53
316 8794 kjetil  vikeså Rosenkrantz Velo 4:04:07 +1:17:09
317 6887 Jostein Dingstad Jørgensen Veien Tilbake/Berg 4:04:14 +1:17:16
318 4449 Jannik Holm   4:04:29 +1:17:30
319 9359 Åsmund Juul Auk Volkswagen 089 4:04:36 +1:17:38
320 7366 Roar Kristiansen Statoil 4:04:39 +1:17:41
321 5962 Sigurd Vigrestad Siemens 4:04:44 +1:17:45
322 6454 Thomas Ertresvåg Ålesund og Omegn Cykleklubb 4:04:54 +1:17:56
323 3644 Glenn Thomas Nilsen Kjose 4:04:59 +1:18:01
324 6480 Kenth Hårsaker   4:05:34 +1:18:36
325 6721 Magne Munkejord Data Respons BIL 4:05:45 +1:18:47
326 7664 Geir Inge  Johansen Åskollen Sykkelklubb 4:06:29 +1:19:30
327 6793 Pawel Daroszewski GRYFUS 4:06:33 +1:19:35
328 7225 Morten Mikkelsen Team Tyk Mave 4:06:45 +1:19:47
329 6949 Trond Rismoen Norske Backer 4:07:04 +1:20:06
330 7666 Slawomir Lesniak   4:08:44 +1:21:46
331 6374 Stian Berg  Fillipsveen Team Tungen 4:09:31 +1:22:33
332 7567 Øystein Herfindal Hommelvik IL 4:09:33 +1:22:35
333 6878 Steffen Andreas Borg Re sk 4:09:40 +1:22:41
334 6373 Torstein Dompen Team Tungen. 4:09:51 +1:22:53
334 6803 Kåre-Gunnar Bergstøl IL Noringen 4:09:51 +1:22:53
336 7496 Jon Håkon Tryland Volkswagen 4:10:51 +1:23:53
337 4364 Magnus Lund Andebu Sykkelklubb 4:11:14 +1:24:16
338 6662 Erik Bolstad Lørenskog CK 4:11:25 +1:24:27
339 9047 Arne Løland Team Superselma 4:11:29 +1:24:31
340 6489 Arnt Erik Kroken   4:11:49 +1:24:50
341 6526 Gunnar Smedsrud TEAM NORGESGRUPPEN 4:12:06 +1:25:07
342 7932 Rune Trandem   4:13:03 +1:26:04
343 7885 Jarle  Lindum Solberg Aktiv mot kreft 4:13:06 +1:26:07
344 6557 Jarle Hovland   4:13:29 +1:26:31
345 7436 Joakim Russell Team TTI / VDL 4:13:37 +1:26:39
346 8502 Hans-Petter Ruud Stor-Elvdal Skiklubb 4:13:38 +1:26:39
347 8065 Jon Erik Storvik   4:14:34 +1:27:36
348 6548 Pål-Vegard Aas Team Superselma 4:14:38 +1:27:39
349 6390 Harald Sehl   4:14:51 +1:27:53
350 10673 Steffan Jensen Gøyogmorro stisykkelforening 4:14:53 +1:27:55
351 6015 Vidar Fjerdrumsmoen   4:14:55 +1:27:57
352 7344 Lars Granerød Milton Larvik Sportsklubb 4:15:47 +1:28:48
353 4757 Arne Knoop   4:15:55 +1:28:57
354 5772 Henry Arnesen Solør CK 4:15:58 +1:29:00
355 6658 Anders Berntzen TEAM NORGESGRUPPEN 4:16:33 +1:29:35
356 6123 Martin Svensson   4:16:45 +1:29:47
357 8134 Fredrik Lamøy   4:17:08 +1:30:10
358 7590 Lasse Laudal Team Laudal 4:17:13 +1:30:15
358 6980 Ole Kristian Thoresen   4:17:13 +1:30:15
360 6535 Jimmy Torstensen Bodø cykleklubb 4:17:48 +1:30:50
361 6816 Frode Abrahamsen Herkules sykkel 4:17:59 +1:31:01
362 6376 Vegard Johansen VESTRINGEN IL 4:19:23 +1:32:25
362 3972 Eivind Ranestad Eidanger IL 4:19:23 +1:32:25
364 7136 Tom-Rune Hustad   4:20:39 +1:33:40
365 6700 Kenneth Hynne NORTURA 4:20:42 +1:33:44
366 8193 Lars Ruud Andersen   4:21:25 +1:34:27
367 7326 Inge Sundby  Braathen   4:22:02 +1:35:04
368 7251 Kent Andre Lierhagen FC Sulten 4:22:42 +1:35:43
369 7882 Tim Huele MAMMOET 4:22:55 +1:35:57
370 7827 Magnus Myrheim   4:22:58 +1:35:59
371 7917 Tommy Christoffersen   4:23:12 +1:36:14
372 7998 Andreas Fertl Cuttingcornes 4:23:34 +1:36:36
373 4000 Pål Hjellum Vibeto Eidanger IL 4:24:28 +1:37:30
374 5378 Sigbjørn Kampenes Geomatikk 4:24:39 +1:37:41
375 8653 Mika Falck-Hansen Team Coremine 4:25:29 +1:38:30
376 7149 Runar Kristiansen   4:28:11 +1:41:12
377 6881 Håvard Bringsli Team Bringsli 4:28:21 +1:41:23
378 8322 Pål Asphaug Byggmakker Gipling 4:29:31 +1:42:33
379 7628 Johan Christian Hoff Stuan   4:30:51 +1:43:52
380 7027 Øystein Fykse   4:31:20 +1:44:21
381 6495 Tom Roger Larsen TEAM NORGESGRUPPEN 4:32:41 +1:45:43
382 2092 Simon Fossum Betonmast Romerike 4:32:50 +1:45:52
383 6684 Svein Andre Gjerde   4:35:50 +1:48:52
384 6121 Morten Sand   4:36:11 +1:49:12
385 7759 Erik Magnus Berntsen Onkel Carbon Ræcing 4:36:19 +1:49:21
386 7552 Øyvind Fensgård   4:37:14 +1:50:16
387 8145 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 4:37:26 +1:50:28
388 6893 Martin Engelstad Volkswagen 027 4:37:43 +1:50:44
389 7119 Bjørn Erik Frøshaug Volkswagen 075 4:40:31 +1:53:32
390 6263 Richard Skinstad Jansen Infotjenester 4:41:35 +1:54:36
391 7319 Torstein Bjørgan Itema AS 4:42:43 +1:55:45
392 10822 Peter Helland-Jooste Sport Norge 4:43:36 +1:56:37
393 6449 Arne-Kristian Dalen Dyreparken TEAM Naboisho 4:43:48 +1:56:50
394 7915 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 4:44:14 +1:57:16
395 7889 Johannes Skibenes   4:46:07 +1:59:09
396 7602 Remi Myrvoll   4:46:37 +1:59:39
397 10873 Brian Steffensen   4:48:54 +2:01:56
398 7618 Kristian Sarpebakken Volkswagen /610 4:54:26 +2:07:28
399 6888 Morten Dundas Meny 4:59:57 +2:12:59
400 6057 Magnus Linnestad Tønsberg Cykkelklubb 5:15:45 +2:28:47
401 7683 Kim Hariz Nordialog 5:40:54 +2:53:56