Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 55-59 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 904 Fredrik Løfsgaard CK Oslofjord 2:53:00 +0:00
2 785 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb 2:53:01 +0:01
3 778 Reidar Bjørkli Asker Ck 2:54:38 +1:38
4 822 Erling Kindem Stavanger Terrengsykkelklubb/Engie 2:55:29 +2:28
4 829 Erik Landheim Ottestad sk 2:55:29 +2:29
6 1271 John Trygve Rønning Birksport/HØPIL 2:58:54 +5:53
7 885 Tore Lund   3:00:06 +7:06
8 815 Bjørn Høiby Brumunddal SK 3:00:25 +7:25
9 786 John Gunnar Dokk Team Mosetertoppen SKILINE / Lillehammer ck 3:00:56 +7:55
10 1028 Dag Silkoset Golar LNG 3:01:00 +8:00
11 887 Bjarne Lien TVK/ Trondheim Kommune 3:01:01 +8:00
12 820 Frank Johansen Forsvaret/CK Elverum 3:03:37 +10:37
13 1236 Knut Sælen Bergen CK 3:03:45 +10:45
14 1414 Paal Erik Nielsen Luth.No 3:04:05 +11:05
15 1165 Roger Bjørneseth   3:04:12 +11:11
16 848 Oddmund Roalkvam   3:04:28 +11:27
17 812 Bjørn Hopsdal   3:05:19 +12:18
18 826 Espen Kristiansen Skullerud Sportsklubb Sykkel 3:05:33 +12:33
19 1645 Geir Staldvik Namdal SK 3:05:37 +12:37
20 799 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK 3:05:38 +12:38
21 1037 Hans Erik Tofte Overtoppen/ Lillehammer Cykleklubb 3:05:44 +12:43
21 1221 Egil Rognstad Solør CK 3:05:44 +12:44
23 1199 Geir Kjær Milslukern Sport 3:05:49 +12:48
24 1460 Tore Nilsskog Rana SK 3:06:05 +13:04
25 1651 Arild Toft Sandnes SK 3:07:00 +13:59
26 988 Steinar Hannestad   3:07:23 +14:23
27 2195 Atle Ove Hagen   3:07:27 +14:26
28 1568 Rolf Berg Glåmdal SK 3:08:01 +15:01
29 1788 Erik Høiland Paragrafrytterne/EVRY 3:08:21 +15:20
30 1652 Jostein Torstenbø IF Klypetussen 3:08:24 +15:24
31 1277 Hans-Petter Mellerud #TeamZalaris / BOC 3:08:39 +15:39
32 1253 Arnfinn Aune TVK/Veidekke bil 3:08:40 +15:40
33 1179 Øyvind Gallefoss Lillehammer ck 3:08:47 +15:47
34 892 Olav Sveum raufoss-gjøvik sk 3:09:10 +16:09
35 1434 Ketil Skogen Sandnes Sykkelklubb 3:09:50 +16:49
36 1173 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 3:10:01 +17:00
37 1386 Geir Kristian Gotliebsen Harstad Cykleklubb 3:10:46 +17:46
38 1050 Kai Jonny Østvold Engerdal SK 3:11:10 +18:09
39 1424 Morten Bakke Røed   3:11:32 +18:32
40 893 Bertil Alexandersen Ck Øst 3:11:34 +18:34
41 2210 John Kalland Volda 3:11:44 +18:43
42 1373 Arild Bunes Halden CK 3:11:59 +18:59
43 1475 Jan Fredrik Lund SK Rye Sykkel 3:12:03 +19:02
44 1904 Alf Erik Hagebakken Hadeland CK 3:12:04 +19:04
45 1469 Aanon Røring Halden CK 3:12:06 +19:06
46 1416 Arild Nordstad Glitre offroad 3:12:27 +19:27
47 1410 Bjarne Lie Solør cycleklubb 3:12:30 +19:29
47 1448 Håkon Østberg rgsk/kafteins corner 3:12:30 +19:30
49 1597 Normann Hansen Sandefjord SK/Jotun BIL 3:12:44 +19:44
50 1804 Per Jøran Lund Flatirons Bikers 3:13:26 +20:25
51 1726 Per Kolstad Mangenfjellet langdistanse. 3:13:34 +20:33
52 1865 Torkjell Karlsen Milton Larvik Sykkelklubb 3:14:42 +21:42
53 1678 Jostein Mjønerud Østmarka IL 3:14:44 +21:44
54 1447 Thor Wiig Ragde Eiendom AS 3:14:47 +21:46
55 1397 Stig Jacobsen   3:14:55 +21:55
56 1815 Knut Noremsaune Koll IL / EVRY 3:15:34 +22:34
56 1390 Jan Ove Henriksen Oppdal Sykkelklubb 3:15:34 +22:34
58 1976 Jarle Dreierstad SK Rye Sykkel 3:16:11 +23:10
59 1663 Hans Petter Krogstad Skogn IL 3:16:26 +23:25
60 1975 Alf Dahl   3:16:40 +23:40
61 1166 Odd Bjørsvik Molde CK 3:16:45 +23:44
61 1608 Jan-Erik Johnsrud   3:16:45 +23:45
63 2089 Svein Silseth Gjemnes SK 3:16:51 +23:51
64 2003 Mikkel Haaland Nærbø sk 3:16:53 +23:53
65 2107 Trygve S Deraas   3:16:56 +23:55
66 2466 Arnfinn Bredesen Team Foss 3:17:09 +24:09
67 2781 Sveinung Flaathen IF Frøy 3:17:13 +24:13
68 2429 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK 3:17:21 +24:21
69 2496 Ole Morten Thorsvik BOC/ Bull ski kajakk 3:17:40 +24:40
70 1919 Raymond Thoresen Sarpsborg sykleklubb 3:17:49 +24:49
71 2267 Steinar Gjersvold Gauldal SK 3:17:58 +24:58
72 2231 Ivar Olsen Danica 3:18:05 +25:05
73 1983 Øystein Graffer Asker Ck 3:18:27 +25:26
74 2045 Rune Sesaker CK Victoria 3:18:38 +25:38
75 1977 Aage Eliassen Molde CK 3:19:13 +26:13
76 1766 Jens Kristian Bjørnå   3:19:16 +26:15
77 1796 Ketil Krogstad Skogn IL 3:19:17 +26:16
78 1667 Geir Bø   3:19:40 +26:40
79 1450 Nils Einar Aase Tasta OSK 3:19:58 +26:58
80 2190 Kjetil Gjesdal Arna SK/Powel 3:20:20 +27:19
81 1895 Jan Tore Haldsrud Team Foss 3:20:23 +27:23
82 1609 Vegard Jonsrud   3:20:25 +27:24
83 2398 Arne Hjelle Nord Pool 3:20:58 +27:58
84 2201 Sigurd Heier Spkl Ceres 3:21:26 +28:26
85 2230 Arnfinn Oksavik Ulstein og Omegn Sykkelklubb 3:21:28 +28:28
86 2275 Thomas Jenssen   3:21:33 +28:33
87 1842 Olav Strømsvåg Andebarkji TSK 3:21:49 +28:48
88 2791 Odd Arne Hermstad Fosen SK / TINE 3:22:01 +29:00
89 2229 Finn Olav Odde Austrått SK 3:22:03 +29:02
90 919 Ole Bjørn Tretterud Swix Sport AS / Andebarkji TSK 3:22:12 +29:12
91 2980 Arvid Eidså Greipstad sykkelklubb 3:22:19 +29:18
92 2878 Jarle Handeland Sauda SK 3:22:22 +29:22
93 2364 Halvor Asphol Joker 3:22:23 +29:23
94 2767 Thorstein Bostad Boc 3:22:44 +29:44
95 2596 Trond Sverre Huso Ullensaker skiklubb 3:22:48 +29:47
96 1818 Jan O Nytveit Kjelsås IL 3:22:53 +29:53
97 2412 Erik Klomsten Byneset il 3:22:54 +29:54
98 2992 Fred Magne Henriksen   3:23:37 +30:36
98 2388 Ivar Halset Forsvaret 3:23:37 +30:37
100 2816 Hans Lillesveen Furnes SF 3:23:44 +30:44
101 2263 Sven Lindberg   3:23:45 +30:45
102 2311 Øyvind Lundby BOC/Team Gåping 3:23:46 +30:46
103 3175 Jan-Erik Bøe Nittedal 3:23:50 +30:50
104 2604 Øyvind Karsrud Svett&Mett 3:24:12 +31:12
105 1591 Tore Grødem CK Jarlsberg 3:24:14 +31:13
106 3014 Einar Lundgaard Telenor 3:24:15 +31:14
107 3251 Øystein Sundal Sandane Sykkelklubb 3:24:25 +31:25
108 2367 Ole Barbakken Glåmdal SK 3:24:26 +31:26
109 2590 Geir Hammer Solør CK 3:24:33 +31:32
110 2476 Geir Håvard Halvorsen ASKO/ Furnes SF 3:24:40 +31:39
111 2240 Per Ove Skomakerstuen Norsk Tipping 3:25:04 +32:04
112 2383 Erlend Gjestvang   3:25:15 +32:14
113 2407 Cay Anders Josefsson Drammen CK 3:25:24 +32:24
114 3114 Jan Øyvind Schneider BundeBygg AS 3:25:29 +32:28
115 2773 Cato Dybdahl S&M 3:25:40 +32:40
116 2828 Odd Bjørnar Ness Statoil BIL 3:25:54 +32:54
117 3104 Ola Garli Aas-Jakobsen Trondheim /Stiftstaden 3:26:06 +33:06
118 2808 Stein Kolstad Milton Larvik Sportsklubb 3:26:19 +33:19
119 2454 Jan Taug Telenor BIL/BST 3:26:20 +33:20
120 2793 Jens Kristian Holberg CK Haugalandet 3:26:28 +33:28
121 3831 Ivar Eriksson   3:26:29 +33:28
122 2820 Øystein Lægreid Carlberg Velo Sarpsborg 3:26:31 +33:31
123 2018 Terje Lundby Vang Skiløperforening Sykkelgruppe 3:26:32 +33:31
124 2288 Tor Herman Gunhildstad Re sk 3:26:35 +33:34
125 3962 Kjell Messenlien Njård 3:26:41 +33:41
126 4726 Kjell Petter Braute Ørskog IL 3:26:53 +33:53
127 3039 Torbjørn Snellingen Hadeland CK/Team EngrosFrukt 3:27:02 +34:01
127 3846 Torger Korpberget Lillehammer ck 3:27:02 +34:02
129 9510 Jard Bringedal Koll IL 3:27:03 +34:02
130 3527 Tor Aage Dæhli Ottestad IL Sykkel/Eidsiva 3:27:05 +34:04
131 3047 Bjørnar Tollefsen Kjelle VGS 3:27:06 +34:06
132 2567 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 3:27:07 +34:06
132 2393 Kjell Magnar Helland Stord SK 3:27:07 +34:07
134 2658 Svein Rune Aaland Volkswagen 301 3:27:09 +34:09
135 2850 Jan Ole Tiller TVK Sykkel / SpareBank 1 SMN 3:27:10 +34:10
136 2906 Sigurd Helmen Gran il. 3:27:11 +34:11
137 2044 Ståle Samuelsen Stovnerkam/Oslo Sportslager 3:27:17 +34:16
137 2631 Rolf Einar Sanderud Odal SK 3:27:17 +34:16
139 2683 Trond Sjue Hof sk 3:27:19 +34:19
140 2766 Sverre Kristian Bjølgerud Modum CK 3:27:35 +34:35
141 2762 Erik Banks Bodø Terrengsykkelklubb 3:27:42 +34:42
142 2728 Jakob Vik Buskerud fylkeskommune B.I.l 3:27:46 +34:46
143 2802 Roy Arild Johannessen Risør CK 3:27:59 +34:59
144 2823 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK 3:28:04 +35:03
145 3250 Einar Stuve Biri 3:28:06 +35:06
146 3096 Bengt Erik Werner Team Santander 3:28:27 +35:26
147 2385 Harald Grøndahl TEAM NORGESGRUPPEN 3:28:50 +35:50
148 3009 Olav Kvelstad Trollheimen Sk 3:28:55 +35:54
149 2486 Trond Havdahl Ceres 3:29:00 +35:59
150 2644 Lars Tallhaug Bingsfoss sykkelklubb 3:29:04 +36:04
151 2619 Sten Nymoen Aktiv mot kreft 3:29:08 +36:07
152 2967 Kjell Vidar Bidne Andebarkji TSK 3:29:09 +36:09
153 3036 Hans Skjelbreid Handelsbanken/Ottestad SK 3:29:10 +36:09
154 4467 Geir Kjelstadli Humla CK 3:29:16 +36:15
154 3603 Leif Sørensen NORTURA / Rustad IL 3:29:16 +36:15
156 2625 Per Otto Rundgreen Malvik IL Sykkel 3:29:19 +36:18
157 2607 Kyrre Kvistad Kvam IL 3:29:20 +36:19
158 3211 Peter W. Kirkebø Sula sk/Mørenett 3:29:28 +36:27
159 1191 Morten Holo Boc 3:29:35 +36:34
160 3927 Leif Eriksson Ringerike SK 3:29:43 +36:42
161 2408 Bård Juliebø   3:29:59 +36:58
162 4661 Roar Martinsen Vang Skiløperforening 3:30:20 +37:19
163 3838 Øyvind Stubsjøen Veien Tilbake/Hassel 3:30:23 +37:22
164 1965 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 3:30:31 +37:30
165 3773 Kasper Nordmelan Gjerdrum 3:30:48 +37:48
166 3635 Tor Nøstmo Malvik IL 3:30:54 +37:53
166 2570 Bård Bjerknes   3:30:54 +37:53
168 3063 Kai Sørum Gruvelia SK 3:30:56 +37:55
169 2047 Ivan Skjærvø Nidaros SK / Norconsult 3:31:03 +38:02
170 3623 Edvin Johnsen Bingsfoss 3:31:04 +38:04
170 2372 Nils Bratberg Ottestad Il Sykkel 3:31:04 +38:04
172 3795 Jan Erik Strøm Norautron 3:31:06 +38:05
173 3026 Eirik Prestmo Ringkollen ski/JM Norge 3:31:09 +38:09
174 4937 Tom Gjetrang TEAM NORGESGRUPPEN 3:31:25 +38:25
175 4029 Sveinung Kirkelund Team Byggma/Forestia BIL 3:31:33 +38:33
176 3575 Thor Kristian Nordhagen Fjellfoten sykkelklubb 3:31:45 +38:45
177 2695 Frank Solberg BOC/Bergodal Sykkelferie 3:31:46 +38:46
178 4589 Tore Sannes Geodata 3:31:48 +38:47
179 2363 Øyvind Aronsveen CK Jarlsberg 3:31:59 +38:58
180 3594 Geir Snekkerhaugen Nittedal IL 3:32:13 +39:13
181 3818 Petter Ståle Klokk Nordøy 3:32:18 +39:18
182 3052 Knut Magne Uv   3:32:25 +39:24
183 4018 Randulf Kvalvik Paragrafrytterne sykleklubb 3:32:27 +39:27
184 3541 Knut Grimstad Bergen Triathlon Club 3:32:31 +39:31
185 2795 Erik Homb Gausdal sykkellag 3:32:34 +39:33
186 2170 Arnt Joar Bjørnli Støren Ck 3:32:38 +39:37
187 3038 Rune Skår Ørsta Sykkelklubb 3:32:40 +39:39
188 3218 Espen Kåsin   3:32:46 +39:45
189 3256 Nils Vaglen Halden CK 3:32:48 +39:47
190 2965 Heljar Ballo CK Haugaland/Statoil Kårstø BIL 3:32:49 +39:49
191 3163 Tore M. Andresen VFL 3:32:54 +39:53
191 4256 Morten Lasse Belsvik Hemne SK 3:32:54 +39:54
193 4621 Hallgeir Roald Langbråten Nammo BIL 3:32:59 +39:58
194 2787 Rune Hansen DXC - technology 3:33:01 +40:01
195 1845 Svein Svendsen   3:33:08 +40:08
196 3164 Tore Angelsen Frukt.no 3:33:09 +40:08
197 4196 Even Anders Tosterud Feiring IL 3:33:14 +40:14
198 4263 Ole Kristian Stenberg   3:33:23 +40:23
199 2691 Jan Aasen CK Toten-Tråkk 3:33:24 +40:23
200 2424 Thorbjørn Michelsen   3:33:34 +40:34
201 2785 Runar Gundersen Bærum OCK 3:33:36 +40:35
202 4756 Ole Eggert Kjærsgaard NRK bil 3:33:40 +40:40
203 5035 Eyvind Lome Telenor BIL/Kvitehaugen Ball @ Ski 3:33:49 +40:48
204 3599 Ivar Stuan Nordbygda/ Løten Ski 3:33:50 +40:50
205 5229 Knut Roger Aafos   3:33:51 +40:51
206 3547 Gunder Hellevig Kolbotn sykkelklubb 3:33:55 +40:54
207 4201 Pål Johan Vanberg BOC / Vestre Viken HF, B 3:33:58 +40:58
208 3550 Kjell Ivar Iversen Solør CK 3:34:02 +41:01
209 3008 Geir Kvello Namdal SK 3:34:11 +41:10
210 2226 Sigmund Nysveen Boc 3:34:13 +41:13
211 3785 Arnt Ruud EIKER CK 3:34:19 +41:19
212 4447 Bjørn Anders Hagen Lokalservice 3:34:28 +41:28
213 3179 Finn Dreyer Gjensidige Sport 3:34:31 +41:30
214 4118 Sjur Bjerke Shell / SSK 3:34:38 +41:37
215 4190 Arild Sunde Areal og Eiendom AS 3:34:40 +41:39
216 3092 Erik Gustavsen Konnerud Il Sykkel 3:34:44 +41:44
217 4312 Peer Christian Anderssen Skanska Aktiv 3:35:02 +42:01
217 3835 Geir Øien Boc 3:35:02 +42:02
219 2998 Jens Petter Jensen-Eian   3:35:04 +42:04
220 2291 Bjørn Kleiven Lillehammer ck 3:35:05 +42:05
221 3739 Trond Hagerud   3:35:08 +42:07
222 3080 Torgeir Johnson Norconsult BIL / Fossum IF 3:35:13 +42:12
223 4930 Terje Fekene Re Sykkelklubb 3:35:15 +42:15
224 3820 Sigurd Løkholm BOC, Bærum OCK 3:35:17 +42:16
224 4464 Ingar Gullteig   3:35:17 +42:16
226 3976 Leif Rønning CK Elverum 3:35:22 +42:21
227 5647 Terje Solberg Romeriksåsen Sykkelklubb 3:35:25 +42:24
228 3537 Tor Atle Follestad   3:35:27 +42:27
229 3217 Jan Kvæstad Beerenberg Stavanger 3:35:36 +42:36
230 4723 Tore Borge Bærum OCK / Storebrand Sport 3:35:39 +42:38
231 3826 Thorbjørn Ruud Hæ? 3:35:43 +42:42
232 3558 Geir Korsvold Mjøsen Skog SA 3:35:59 +42:59
233 3814 Jan Simen Andersen Team Leif Grimsrud Halden 3:36:02 +43:01
234 4575 Arnfinn Nessa If Bedriftsidrettslag 3:36:15 +43:15
235 2425 Øystein Lars Mong SUS BIL 3:36:27 +43:27
236 2507 Jan-Tore Dannemark   3:36:29 +43:28
237 4601 Torgeir Strøm Ottestad sykkel/Klima og miljødepartementet 3:36:40 +43:39
238 4677 Leif Roger Johansen Aktiv mot kreft 3:36:46 +43:46
239 3731 Ola Feten RUSTAD I.L. 3:36:49 +43:49
240 3259 Paul Østebø Tasta & omegn sykkel klubb 3:36:59 +43:58
240 2185 Svein Espeland Skullerud sportsklubb 3:36:59 +43:58
242 3822 Harald Nordhagen BRØTTUM SYKKEL 3:37:07 +44:07
243 3593 Trygve Glad Slokvik Ottestad Il Sykkel 3:37:09 +44:08
244 4155 Geir Røvde Johansen   3:37:14 +44:14
245 3318 Harald Glæserud Bøverbru il. 3:37:15 +44:15
246 3235 Rune Reinsborg Nessegutten 3:37:18 +44:17
246 3287 Terje Mikkelsen Brumunddal SK/ASKO Hedmark BIL 3:37:18 +44:18
248 5649 Åge Solheim Friskis&Svettis Lillehammer 3:37:23 +44:23
249 4179 Knut Rune Saltnes Sandefjord Sykleklubb 3:37:24 +44:24
250 3556 Frank Knudsen   3:37:25 +44:24
251 3810 Bjørn Østlie Ottestad sk 3:37:29 +44:28
252 1814 Jonny Noppi Glåmdal SK 3:37:31 +44:30
253 4334 Pål Furre   3:37:42 +44:41
254 10095 Torleif Aasgaard Atlas Copco B.I.L. 3:38:00 +45:00
255 3035 Bjørnar Ski CK Nittedal 3:38:02 +45:01
255 4199 Espen Trøen Lillehammer Skiklub 3:38:02 +45:02
257 3169 Steinar Westgård Berg Stiftstaden Sykkelklubb/NCC BIL 3:38:04 +45:03
257 3844 Erik Berg Solør Cykleklubb 3:38:04 +45:03
259 4019 Thore Løkken Stiftstaden SK 3:38:05 +45:05
260 2983 Bjørn Ove Eriksen Åsane Ck 3:38:09 +45:08
261 1861 Sverre Andresen Heming 3:38:24 +45:24
262 3581 Webjørn Remen Kjelsås/Hydro BIL 3:38:26 +45:26
263 3723 Ole Gunnar Davidsen Skjeberg CK 3:38:29 +45:29
264 3829 Trond Aaslid Fredrikstad SK 3:38:31 +45:31
265 4433 Gustav Wedel Jarlsberg Gyldne Eike 3:38:43 +45:43
266 4980 Morten Ole Pedersen KOPIL 3:38:51 +45:51
267 2706 Tormod Sunnvoll Vestby Sykkelklubb / ABB BIL 3:38:55 +45:54
268 3067 Jan Erik Finnerud Skjeberg CK 3:39:14 +46:14
268 2061 Svein-Arne Aas   3:39:14 +46:14
270 4939 Arne Hammerø Altibox / Lyse BIL 3:39:20 +46:20
271 10440 Øystein Svein Håland Bergen Cykleklubb / HVL BIL 3:39:29 +46:29
272 5785 Odd-Arild Bugge Tingvoll 3:39:31 +46:31
273 3255 Haavard Trøen MjøsSki 3:39:38 +46:38
274 4643 Leif Sørsdal Kolsås bil 3:39:41 +46:41
275 4775 Svein Pedersen Team Joker Sundbyfoss 3:39:44 +46:44
276 9737 Ketil Bordewich Hamarøy IL Sykkel 3:39:47 +46:46
277 3065 Roar Karlsen Ck Øst 3:39:48 +46:47
278 3819 Dagfinn Knoph Larsen   3:40:03 +47:03
279 4349 Ørnulf Kastet Gruvelia 3:40:04 +47:03
280 3929 Geir Finseth Austrått 3:40:06 +47:05
281 4134 Jens Olav Frorud Skiptvet IL 3:40:08 +47:07
282 3220 Ola Limoseth Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 3:40:18 +47:18
283 2004 Jan Indsetviken modum ck- Team SolumGruppen 3:40:21 +47:20
284 3572 Kai Nettum CK Toten-Tråkk 3:40:27 +47:26
285 4790 Stein Arve Sogge Skåla 3:40:38 +47:37
286 4216 Frode Rissmann Toten-Kranken CK 3:40:41 +47:41
287 4344 Jan Jensen CircleK 3:40:45 +47:45
288 10446 Egil Johansen Paragrafrytterne / TOBIL 3:40:46 +47:45
289 3521 Rune Bergsodden   3:41:00 +47:59
290 10318 Gunnar Helleland Kvinnherad Sykkelklubb 3:41:02 +48:01
290 4553 Trond Jacobsen Milton 3:41:02 +48:02
292 4548 Torstein Hoås   3:41:03 +48:02
293 3750 Ditlef M. Jacobsen IF Frøy 3:41:10 +48:10
294 3807 Håkon Wibstad   3:41:39 +48:38
295 3923 Odd Danielsen Øyer 3:41:48 +48:47
295 3809 Rune Strand Ødegård Brøttum IL 3:41:48 +48:48
297 2978 Erik Dyrvik T11 3:42:25 +49:25
298 1793 Kjell Rune Kjørren Ottadalen sykkelklubb 3:42:29 +49:28
299 4207 Jan Petter Aasen   3:42:32 +49:31
300 4532 Kurt Magnus Fosse   3:42:34 +49:33
301 6119 Terje Os Nesthun Brumunddal SK 3:42:37 +49:36
302 3276 Knut Kristiansen BOC- Gåping 3:42:39 +49:39
303 4602 Egil Svinsaas Orkla ck 3:42:49 +49:49
304 4519 Thore Berntsen Ottadalen SK 3:42:52 +49:51
305 3077 Gjermund Øyen Milton 3:42:53 +49:52
306 5396 Knut Lindås   3:42:55 +49:55
307 3161 Ole Martin Almeli Feiring IL 3:43:21 +50:20
308 6586 Bjørn Aksnes   3:43:29 +50:28
309 4468 Erik Wessel-Berg Stiftstaden SK 3:43:35 +50:35
310 4850 Ulv Behrens CK Jarlsberg 3:43:37 +50:37
311 4717 Sturla Bangstad Harstad Cykleklubb 3:43:59 +50:59
312 2455 Per Morten Torvildsen Sportsklubben Rye 3:44:13 +51:13
313 5600 Svein Erik Jensen   3:44:17 +51:16
314 3762 Kjell Roger Næsje Lereng Ørsta sykkeklubb 3:44:19 +51:18
315 6127 Øystein Wangsholm Bergen Cyckleklubb 3:44:28 +51:27
316 4229 Trond Aarstadberg Holmestrand SK 3:44:30 +51:29
317 4445 Mikael Andersson   3:44:38 +51:38
318 4995 Reidar Søbstad SK Rye 3:44:40 +51:40
319 2848 Kristian Storsveen Nordbygda/Løten ski -sykkel 3:45:04 +52:03
320 4113 Tore Asbjørnsen SK Rye Sykkel 3:45:34 +52:33
321 5117 Jo Kristian Bartnes Ringebu-Fåvang ski 3:45:36 +52:36
322 4609 Lars Ørbæk SpareBank 1 Østlandet 3:45:40 +52:39
323 5026 Johnny Sørensen Fjellfoten SK 3:45:47 +52:46
324 4115 Jan Erik Bakken fjellfotensk/ volkswagen552 3:45:50 +52:50
325 4777 Kjell Rusti Sopra Steria 3:45:59 +52:58
326 6173 Rune Frisvold Nexus Sport 3:46:10 +53:10
327 3246 Jonny Storbråten Rustad IL 3:46:28 +53:27
328 5195 Jan Raastad Foss Sport 3:46:31 +53:30
329 5038 Sigurd Eriksen Stiftstaden SK /Veidekke BIL 3:46:32 +53:31
330 5048 Espen Olsen IL Jardar / Team Gåping 3:46:56 +53:56
331 3274 Kjell-Otto Jørgensen Ullensaker CK 3:47:01 +54:00
332 5405 Steinar Arne Nordal Syvde idrettslag 3:47:04 +54:04
333 5791 Gunnar Egset   3:47:14 +54:14
334 5140 Hans Hanestad Boc 3:47:29 +54:28
335 6046 Atle Kleivdal Geilo IL Sykkel 3:47:42 +54:42
336 5011 Tore Bjark IF Frøy 3:47:51 +54:51
337 4774 Martin Oppegaard BSF 3:48:03 +55:02
338 4809 Sverre Sigurd Aarmo Sarpsborg sykleklubb 3:48:16 +55:15
339 5120 Jon Bjerkestrand Uno-X 3:48:20 +55:20
340 10024 bjørn leirmo   3:48:22 +55:21
341 5271 Per Løkkeborg Emblem il/Team Norgesgruppen 3:48:24 +55:24
342 7269 Egil Solevåg Spjelkavik 3:48:35 +55:34
343 6335 Roar Wille Norconsult 3:48:36 +55:36
344 5840 Dag Mjelva Rauma Sykkelklubb 3:48:45 +55:44
344 4973 Rolf-Anders Mørch Modum CK 3:48:45 +55:44
346 5674 Jørn Yngvar Eikaas Aibel BIL 3:49:08 +56:08
347 4747 Tor Haukaas   3:49:33 +56:33
348 5040 Erik Norheim Sopra Steria 3:49:37 +56:37
349 3636 Hans Dehlimarken   3:49:41 +56:40
350 9706 Jarle Steinar  Bjørdal Ørsta SK 3:49:47 +56:46
351 4813 Pål Ivar Blåsmo Orkla ck 3:49:54 +56:53
352 3540 Rune Gløersen   3:49:57 +56:57
353 5686 Kåre Lie   3:50:01 +57:00
354 5148 Morten Holterhuset Bingsfoss SK 3:50:08 +57:08
355 5700 Pål Henning Berg Vang skiløperforening - sykkel 3:50:14 +57:13
356 6360 Arild Midtbø Syvde IL 3:50:18 +57:17
357 5693 Magne Sogn CK Elverum 3:50:23 +57:23
358 9666 Øivind Bråthen Team Foss / Nitelva CK 3:50:24 +57:23
359 9672 Bjørn Nyland Team Foss 3:50:27 +57:27
360 9371 Torgeir Lindtveit Kolbotn IL 3:50:28 +57:27
361 6775 Rune Bjørnes   3:50:30 +57:29
362 3059 Hallgeir Wigestrand Bogafjell Sykleklubb 3:50:35 +57:35
363 5415 Rune Rødin Bingsfoss sykkelklubb 3:50:59 +57:59
364 4669 Ove Mogård Stiftstaden SK 3:51:06 +58:05
365 10432 Bruno Henning Bærum blikk 3:51:25 +58:24
366 5702 Kjetil Fredrikstad Trevann I.L. 3:51:31 +58:31
367 6133 Halfdan T. Mælum Solør CK 3:51:32 +58:32
368 5611 Ulf Kirkemo   3:51:54 +58:53
369 5631 Tor Nordskog   3:51:56 +58:56
370 4803 Laurits Valderhaug Jardar IL 3:52:23 +59:22
371 6327 Geir Ødegård NHST 3:52:35 +59:35
371 4330 Lars Farinha Ceres 3:52:35 +59:35
373 4729 Steinar Bustad Asker Cyckleklubb 3:53:01 +1:00:00
374 9719 Gunnar Olav Flatøy   3:53:12 +1:00:11
375 10316 Helge G. Flatland   3:53:27 +1:00:26
376 6340 Hans Arve Byenstuen Brumunddal SK 3:53:38 +1:00:37
377 6217 Odd Henning Bentsen Norefjell CK 3:53:39 +1:00:39
378 4432 Kjell Runar Strupstad Driv IL 3:53:55 +1:00:54
379 5965 Per Olav Myhre trox auranor b.i.l. 3:53:56 +1:00:56
379 5375 ole Just Hisøy IL 3:53:56 +1:00:56
381 5683 William Karlsen Fet skiklubb/sykkel 3:54:11 +1:01:10
382 4965 Knut Løyland Eramet 3:54:16 +1:01:15
383 5566 Jostein Bø LASK 3:54:22 +1:01:21
384 6050 Tom Kristoffersen   3:54:24 +1:01:23
385 3766 Morten Berg Maristad Team KTM Norway 3:54:28 +1:01:28
386 6671 Bjørn Erik Dammen Brødrene Slakk 3:54:35 +1:01:35
387 5908 Tor G. Støen   3:54:42 +1:01:41
388 5007 Vidar Georg Ydse Otra Il 3:54:46 +1:01:45
389 3796 Dag Sundet CK Nittedal 3:54:48 +1:01:47
390 5948 Tommy Hansen Veien Tilbake 3:55:08 +1:02:08
391 5838 Rune Marthinussen   3:55:20 +1:02:20
392 3310 Bjørn Offigstad   3:55:28 +1:02:27
393 7223 Per Anders Hodne Sweco Kristiansand 3:55:42 +1:02:42
394 5650 Eivind Stangeland Statens vegvesen 3:55:45 +1:02:44
395 6820 Arne Nervik Keystep AS 3:55:57 +1:02:56
396 5528 Gyrd Nannestad Ringsaker Almenning/RIF 3:56:04 +1:03:03
397 6319 Rune Trettevik   3:56:08 +1:03:07
398 3653 Halvor Aalerud Follo SK 3:56:20 +1:03:19
399 6005 Kristoffer Dale   3:56:33 +1:03:33
400 5554 Jan Andreassen Ottestad SK / COWI AS Hamar 3:56:34 +1:03:34
401 5263 Kjetil Stenhammer Nokia BIL 3:56:36 +1:03:35
401 6018 Geir Grønnesby NORTURA 3:56:36 +1:03:35
403 5230 Knut Aanonsen Asker Ck 3:56:39 +1:03:38
404 5431 Erling Svela Kondis 3:56:42 +1:03:41
405 5792 Pål Ehrnst Evry BIL/Nesodden SK 3:56:48 +1:03:48
406 9933 Lars Syliåsen   3:57:03 +1:04:03
407 5795 Bjørn Engen SK Rye 3:57:06 +1:04:06
408 4252 Odd-Arne Henriksen STATOIL BIL Stjørdal 3:57:21 +1:04:21
409 3271 Johannes Haukåssveen Sjusjøen IL 3:57:22 +1:04:22
410 6482 Frank Jensen Odense Rulleskøjteklub 3:57:44 +1:04:44
411 4535 Øyvind Hagen Bingsfoss SK 3:57:49 +1:04:48
411 5910 Morten Tømte Tømte Gård 3:57:49 +1:04:48
413 6559 Lasse Håvak Soon CK 3:58:00 +1:04:59
413 5265 Lars Erikssen Asker Ck 3:58:00 +1:04:59
415 7384 Morten Chr Magnus Boc 3:58:08 +1:05:07
416 3591 Lars A Sangnæs Eina Sportsklubb 3:58:09 +1:05:08
417 2442 Petter Skar SK Rye 3:58:21 +1:05:20
418 9671 Jan Erik  Nicolaisen   3:58:23 +1:05:23
419 5282 Sigurd Moen TVK 3:58:29 +1:05:29
420 6011 Michael Eriksen Glitre offroad 3:58:31 +1:05:30
421 6493 Espen Larsen ELLCO Etikett Trykk 3:58:39 +1:05:38
422 3627 Knut Ivar Sunnset Gauldal sykkelklubb 3:58:43 +1:05:43
423 5872 Hans Säll NCC 3:58:47 +1:05:47
424 6225 Andy Buckingham Blindleis cyckle klubb 3:58:51 +1:05:51
425 6262 Arnfinn Iversby Fredrikstad Sykkelklubb 3:58:53 +1:05:53
426 5744 Helge Eliassen Bingsfoss sykkelklubb 3:58:55 +1:05:55
427 5445 Idar Weiseth IL SKARPHEDIN SYKKEL 3:58:56 +1:05:55
428 6087 Magne Solheimsnes Geomatikk 3:59:01 +1:06:01
428 5909 Tor Tynes TAFJORD BIL 3:59:01 +1:06:01
430 7365 Atle Kornberg   3:59:02 +1:06:01
431 5853 Tor Olav Runde Skakkebu turlag 3:59:11 +1:06:10
432 4141 Olav Gunnheim Boc 3:59:16 +1:06:15
433 4734 Bård Eikeland Kolbotn SK 3:59:17 +1:06:17
434 5260 Johs. Andersen Norsk Hydro 3:59:19 +1:06:18
434 5248 Ørnulf Omberg   3:59:19 +1:06:19
436 6061 Bjørnar Nikolaisen Norodd 3:59:35 +1:06:34
437 5903 Edd Rune Olsen VK BIL, Mosjøen 3:59:36 +1:06:36
438 4135 Hans Petter Frøyland Handelsbanken BIL 3:59:50 +1:06:49
439 5652 Oddgeir Stensby Halmsås & Omegn Skilag 4:00:08 +1:07:08
440 5832 Ole Kristian Langård Bingsfoss SK 4:00:14 +1:07:14
441 6003 Arild Brennodden Ottestad sk 4:00:34 +1:07:34
442 5819 Leif Petter Haagestad Itelligence 4:00:42 +1:07:41
443 6715 Hans-Petter Ljunggren Telenor BIL 4:01:16 +1:08:15
444 4011 Erling Bendiksen   4:01:22 +1:08:21
445 6108 Erik Young   4:01:26 +1:08:25
446 6903 terje hals IL Norodd 4:01:39 +1:08:39
447 4409 Morten Østerhus Kristiansand CK 4:01:40 +1:08:40
448 6962 Freddy Skjenken Team Skjenken 4:01:41 +1:08:41
449 4812 Stein Bexrud Holmestrand Sykkelklubb 4:01:42 +1:08:42
450 4830 Trond Ola Berg Brumunddal SK 4:01:55 +1:08:55
451 5688 Ole Reta Mikkelsen Alpenjugend 4:02:04 +1:09:03
452 6496 Dag Johnny Lian Andebu IL 4:02:16 +1:09:16
453 10126 Bjørn Inge Glimsdal Netcontrol AS 4:02:26 +1:09:26
454 5358 Dag Alex Fredriksen fjellfoten sk/volkswagen 552 4:02:27 +1:09:26
455 6236 Claus Fritzner   4:02:36 +1:09:35
456 6509 Dainis Noritis   4:02:39 +1:09:38
457 6525 Egil Skjefstad   4:02:48 +1:09:47
457 3291 Geir W. Simensen Statoil BIL 4:02:48 +1:09:48
459 10144 Erland  Bakken Lensbygda Sportsklubb 4:02:54 +1:09:54
460 6490 Roar Oskar Kulseth Schindler 4:03:13 +1:10:13
461 7445 Sigurd Krane   4:03:16 +1:10:15
462 9674 Morten Røneid Team Foss 4:03:20 +1:10:20
463 6447 Tommy Bunæs Halden skiklubb / Nexans 4:03:23 +1:10:22
464 9443 Arild Jørgensen Team SolumGruppen 4:03:50 +1:10:50
465 4342 Are Indrelid   4:04:07 +1:11:06
466 4713 Per Viggo Andersen Bingsfoss SK 4:04:25 +1:11:25
467 5010 Bjørn M. Bergseth Molde CK 4:04:37 +1:11:36
468 6380 Jon Andreas Steen Drammen Slalåmklubb 4:04:40 +1:11:39
469 7653 Jürgen Liebe   4:04:43 +1:11:43
470 5866 Odd Rune Sporsheim Molde CK 4:04:51 +1:11:50
471 6114 Per Harald Gjerstad Boc 4:04:52 +1:11:52
472 6580 Stein Jordet AF BIL 4:04:58 +1:11:58
473 7672 Bjørn Rud Gjensidige Sport 4:05:05 +1:12:04
474 6960 Tore Severinsen Søndre Høland idretts og ungdomslag 4:05:15 +1:12:14
475 4968 Jan Mikkelrud   4:05:17 +1:12:16
476 6890 Steinar Elgvin Nortura BIL 4:05:20 +1:12:20
477 6591 Tom Ivar Finskud Lørenskog CK 4:06:03 +1:13:02
478 4574 Hans Gunnar Mæland Ryfylke Sykkelklubb 4:06:39 +1:13:39
479 6823 Odd Finnesand NORTURA 4:06:40 +1:13:40
480 7017 Jan Lantz SKOGHALLS CK HAMMARÖ 4:06:42 +1:13:42
481 5782 Trond M. Borch   4:06:50 +1:13:49
481 9026 Tore Midtlie Team Superselma / Energima 4:06:50 +1:13:50
483 6389 Terje Rønning Sand IL Terrengsykkel 4:06:52 +1:13:52
484 9705 Erling Svein Bjørdal Byggmontering Møre AS 4:07:17 +1:14:17
485 5773 Ola Austad Sand IL Terrengsykkel 4:07:34 +1:14:34
486 7487 Sture Hoff Åskollen sk 4:07:49 +1:14:49
487 5240 Rolf Lie Tønsberg CK 4:07:58 +1:14:58
488 6041 Chris Johan Jellum   4:08:10 +1:15:09
489 2876 Paal Arne Sollien Harstad cykle klubb 4:08:23 +1:15:22
490 7010 Arne Wilhelm Knudsen   4:08:33 +1:15:32
491 6974 Helge Strømnes   4:08:46 +1:15:45
492 6901 Ketil Grøttum   4:08:59 +1:15:58
493 6811 Kai Roger Nilsen   4:09:22 +1:16:22
494 5807 Tor Willy Haug Svelvik SK 4:09:33 +1:16:33
495 7631 Svein-Erik Sund Eltek Cykleclub 4:10:15 +1:17:15
496 4551 Geir Iversby Fredrikstad Sykkeklubb 4:10:23 +1:17:23
497 6084 Tore Skaaden Volvo Truck Center 4:10:25 +1:17:25
498 7926 Gunnar Eikrem Syvde IL 4:10:37 +1:17:37
499 6116 Bjørn Holm Ranheim i.l. 4:10:38 +1:17:37
500 6983 Eben Van Heerden   4:10:45 +1:17:44
501 6975 Odd Arne Stuan Emo BIL 4:10:50 +1:17:50
502 5562 Petter Blaasvær Sand 4:10:52 +1:17:52
503 6568 Kenneth Tilley   4:11:32 +1:18:32
504 6572 Per Fonnaas CK Elverum 4:11:42 +1:18:42
505 7151 Knut Leira Tussa/ Ørsta SK 4:12:47 +1:19:47
506 5967 Svein Bergersen Årnes sport 4:12:56 +1:19:55
507 7146 Jan Børge Kjønø Spring 4:12:57 +1:19:57
508 5875 Kåre Toven Eidsøra il 4:13:11 +1:20:11
509 5784 Knut Bratsberg Geomatikk 4:13:14 +1:20:14
510 6954 Uno Rybråten   4:13:15 +1:20:14
511 6677 Jan Eldegard Cemsport BIL 4:13:20 +1:20:20
512 6581 Evert Kruithof Halden 4:13:22 +1:20:22
513 6876 Øystein Berg Kristiansand Cykleklubb 4:13:46 +1:20:46
514 6284 Atle Midtlyng Gauldal SK/TrønderEnergi 4:13:54 +1:20:54
515 6796 Frode Skarstein Vest CK 4:13:57 +1:20:56
516 7408 Bjørn Erik Simenstad Hydro 4:14:45 +1:21:44
517 7876 Henrik Kiær Engelschiøn Gartner BIL 4:14:49 +1:21:49
518 6926 Øyvind Larsen Uno-X 4:14:53 +1:21:53
519 5352 Erling Evensen Vang ski og sykkel klubb 4:14:54 +1:21:54
520 7176 David Rondon Stavanger SK 4:15:00 +1:22:00
521 6841 Stein Jensen   4:15:05 +1:22:04
522 6500 Henning Lund Møller Bil Molde 4:15:14 +1:22:14
523 8104 Johnny Gabrielsen   4:15:27 +1:22:26
524 5827 Thor Kjølhamar   4:15:31 +1:22:31
525 6323 Jan Espen Valdar Boc 4:15:38 +1:22:37
526 7282 Jan-Erik Aaserud RCK 4:15:40 +1:22:40
527 6442 Sverre Bjørnstad Ottestad Sykkelklubb 4:15:51 +1:22:51
528 5778 Aksel Berget Rena IL Sykkel 4:15:54 +1:22:53
529 6725 Henning Nesse Statoil BIL Dale Sykkel 4:15:55 +1:22:55
530 5874 Geir Tandstad   4:15:58 +1:22:57
531 6963 Tom Skyrud Forskningsrådet 4:16:00 +1:23:00
532 6939 Erik Nygård   4:16:28 +1:23:27
533 6059 Nils Morten Minde UNIT4 BIL 4:16:36 +1:23:36
533 6555 Lars Birger Amundsen   4:16:36 +1:23:36
535 6874 Nils Petter Benjaminsen Eidsiva BIL 4:16:39 +1:23:39
536 6338 Torleif Strandvik Nammo 4:17:00 +1:24:00
537 7336 Nils-Torstein Erikstad AF-Gruppen 4:17:26 +1:24:26
538 7657 Magne Foldal Team EMC 4:17:29 +1:24:29
539 7680 Arild Teigen Ranheim Sykkel 4:17:45 +1:24:45
540 6451 Harald C. Damm Andvord Grafisk AS 4:17:50 +1:24:49
541 8033 Harald Broder Knudtzon   4:18:22 +1:25:22
542 7442 Tor Isachsen   4:18:50 +1:25:49
543 7389 Vidar Nordheim Sparebanken Hedmark BIL / Eidsvoll Sykkelklubb 4:19:26 +1:26:25
543 6958 Ove Sanna Fredrikstad Skiklubb 4:19:26 +1:26:25
545 7191 Knut Olav Sunde Krokskogen CK 4:19:35 +1:26:34
546 7665 Petter Larsen   4:19:37 +1:26:37
547 5865 Thron Sperre Olsen Uno-X 4:19:56 +1:26:56
547 6805 Oddmund Lierhagen   4:19:56 +1:26:56
549 7204 Henning Wold Høle IL sykkel 4:20:46 +1:27:45
550 6937 Viktor Nagy SAS Ski, jogg og tråkk 4:20:52 +1:27:51
551 6587 Pål Jarle Lie Ullensaker UCK 4:20:56 +1:27:55
552 7376 Jon Anders Lillemark Nortura Steinkjer 4:21:06 +1:28:06
553 6362 Odd-Sverre Larsen Team Fitjar 4:21:11 +1:28:11
554 6885 Bjarne Dahl   4:21:23 +1:28:23
555 7267 Roar Paulsrud   4:21:24 +1:28:24
556 7035 Haavard Lien Cartech 4:21:26 +1:28:25
557 7576 Karl Ove Ingebrigtsen Lloyds Register 4:22:25 +1:29:25
558 6297 Alf Aage Sandbakk   4:22:55 +1:29:55
559 6913 Svein Harald Jacobsen   4:23:14 +1:30:14
560 4936 Tom Furuheim Kongsberg IF Sykkel 4:23:19 +1:30:19
561 7612 Tore Raunholm My IT 4:23:38 +1:30:37
562 7611 Frank Petersen Hafslund 4:23:41 +1:30:40
563 7485 Bjørn Eide   4:24:03 +1:31:03
564 7156 Audun Madsen   4:24:11 +1:31:11
565 6009 Truls Enger Hellerudtåppen Våksne Menn 4:24:16 +1:31:15
566 7001 Ole Håkonsen Modum CK 4:24:39 +1:31:38
567 7815 Bjørn Kårvatn Lørenskog CK 4:24:59 +1:31:58
567 6446 Runar Bråten ABB B.I.L. 4:24:59 +1:31:59
569 6799 Carsten Fongen   4:25:29 +1:32:29
570 8421 Kjell Bergsland Varteig IL 4:25:35 +1:32:35
571 5869 Knut Sveen Vang Skiløperforening 4:26:08 +1:33:07
572 8149 Pål Løwe   4:26:20 +1:33:20
572 7455 Magne Rolfsrud   4:26:20 +1:33:20
574 7369 Lasse Lager   4:26:21 +1:33:20
575 4558 Arne Kjærland Stord SK 4:26:53 +1:33:52
576 6706 Kjell Werner Johansen Hellereudtåppen Våksne Menn 4:26:54 +1:33:53
576 8494 Ole Peder Nordheim   4:26:54 +1:33:53
578 7690 Mats Bergstrøm Risberget IL 4:26:56 +1:33:56
579 6741 Vidar Sanderud Norges Fotballforbund 4:27:05 +1:34:04
580 7829 Jan Olav Nilsen   4:27:12 +1:34:12
581 7864 Per Morten Wang Osbakken IL, Avd. Øl & Spaserklubb 4:27:13 +1:34:12
582 7147 John Kobbeltvedt Norgesgruppen 4:28:13 +1:35:12
582 6530 Frank Steensen Bodø CK 4:28:13 +1:35:13
584 6231 Morten Engnes   4:28:18 +1:35:17
585 8301 Jon Erik Thunold dubjet 4:28:28 +1:35:27
586 6978 Bjørn Asle Teige Bømlo sykkelklubb 4:28:33 +1:35:32
587 7451 Knut Strøm Hurum CK 4:29:18 +1:36:18
588 6956 Sten Roar Sagvolden   4:29:19 +1:36:18
589 6695 Per Jan Haursett Glåmdal SK 4:29:26 +1:36:26
590 6802 Nils Storødegård SpKl Ceres Sykkel 4:29:32 +1:36:32
591 7785 Eiliv Gustavsen TEAM NORGESGRUPPEN 4:29:58 +1:36:58
592 8019 Tore Helmersen   4:30:02 +1:37:02
593 7468 Ståle Stene   4:30:12 +1:37:12
594 7787 Jan Ivar Hansen HS News Kongsberg 4:30:38 +1:37:38
595 7883 Odd Harald Karlsen   4:30:53 +1:37:52
596 7871 Trond Sollien Nammo 4:31:14 +1:38:13
597 6912 Øystein Haavik Ekkert 4:32:31 +1:39:31
598 8318 Arne Kristiansen CkØst 4:32:58 +1:39:58
599 7486 Sverre Gardøl Bildelfabrikken BIL 4:33:29 +1:40:28
600 7121 Roar Garder   4:34:32 +1:41:32
601 6594 Bjørn Erling Skramstad   4:34:33 +1:41:33
602 8319 Rolf Horst Søraker   4:35:07 +1:42:06
603 7102 Trond Bråten Rambøll Lillehammer 4:35:55 +1:42:54
604 6738 Geir Ivar Rønning Støren Ck 4:36:18 +1:43:18
605 6092 Bård E Strauman   4:36:33 +1:43:32
606 7607 Odd Steinar Nymoen Sulland BIL 4:37:27 +1:44:26
607 7562 Rolf Hansen   4:38:01 +1:45:01
608 8127 Tom Hagen   4:39:12 +1:46:11
609 8116 Arild Istre   4:39:15 +1:46:15
610 7776 Geir Fossheim   4:39:40 +1:46:40
611 6583 Torstein Zachariassen Bos hamar 4:39:42 +1:46:41
612 6977 Arne Sveen Tung 50-års krise 4:40:04 +1:47:03
613 7654 Kai Hauger Nammo B.I.L 4:40:24 +1:47:24
614 7209 Sverre Aae Asker Ck 4:40:37 +1:47:36
615 7643 Per Arne Williksen Blue Water Shipping 4:40:38 +1:47:38
616 7801 Trygve Jarsve Strømmen IF 4:40:41 +1:47:41
617 6969 Bjørn Stensrud Sykehuset Innlandet HF 4:41:22 +1:48:21
618 8017 Olaf Havdal Bck 4:41:35 +1:48:34
619 7539 Harald Bråten   4:41:45 +1:48:44
620 6550 Finn Åge Stenberg Holmestrand SK 4:42:06 +1:49:05
621 7800 Pål Oddvar Håvardsrud Team Joker Dagali 4:42:09 +1:49:09
622 7484 Helge Andreassen Bright 4:42:35 +1:49:35
623 8146 Svein Ivar Holm Rosenkrantz Velo 4:42:44 +1:49:43
623 8257 Hans Ivar Morka Gjerstad IL 4:42:44 +1:49:44
625 8026 Jan Tore Jakobsen Bristols Lounge 4:42:50 +1:49:50
626 7763 Knut Brenni   4:44:54 +1:51:54
627 7996 Arnfinn Eskilt NSB 4:45:15 +1:52:14
628 7903 Øyvind Bergvoll Røa IL 4:45:19 +1:52:18
629 6728 Magnar Pedersen LPIL 4:45:32 +1:52:32
630 7767 Pål Clausen   4:46:41 +1:53:40
631 8062 Nils Åge Solum GOHK 4:47:04 +1:54:04
632 7490 Trygve Lervik Fredrikstad Pornoorgelbyggeri 4:50:21 +1:57:21
633 7865 Peter Wasström Lantmäteriets FF 4:53:52 +2:00:51
634 7139 Stein Høyland   4:56:14 +2:03:13
635 7679 Ivar Moldsvor Team PartnerPlast 4:56:33 +2:03:33
636 6085 Bernt Skaalvik ÅF Advansia 4:57:15 +2:04:14
637 7183 Hans Petter Schive Aktiv mot kreft 5:00:35 +2:07:35
638 7428 Jørn Waldeier   5:03:46 +2:10:45
639 6102 Tore Unnerud Mjølkerampa SK 5:15:18 +2:22:17
640 4038 Ole Kristian Silseth   5:53:40 +3:00:40