Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2017 - Menn 60-64 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 26. august 2017

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1086 Svein Roger Løken CK Toten Tråkk 3:02:29 +0:00
2 1457 Erik Bergan   3:06:31 +4:01
3 1369 Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb 3:06:57 +4:28
4 963 Arnt Edvin Andersen Halden Skiklubb 3:07:30 +5:00
5 1197 Arne Jørgen Kildahl Volkswagen 075 3:08:58 +6:29
6 1779 Dag Haraldsen Eidanger IL 3:12:21 +9:52
7 1378 Dag-Arne Eide Sandane Sykkelklubb 3:12:39 +10:09
8 1638 Geir Asbjørn Sandal Spjelkavik 3:13:01 +10:32
9 2218 Sven Lystad Fet skiklubb 3:14:18 +11:48
10 1785 Torstein Hole   3:15:00 +12:31
11 1646 Eirik Stangeland SK Rye 3:15:02 +12:32
12 1822 Asbjørn Oppegaard Aurskog-Høland Friiddretslag 3:15:30 +13:01
13 1970 Rune Bjørklund   3:15:55 +13:25
14 1712 Per Orderud   3:16:14 +13:44
15 2426 Arne Myklebust Sandane Sykkelklubb 3:18:12 +15:43
16 1705 Ove Pernes Skullerud sportsklubb 3:19:31 +17:01
17 1628 Roger Pedersen Lågen CK 3:20:37 +18:07
18 1802 Geir Lien Team Lien Bil as 3:21:50 +19:21
19 2060 Trond Årseth Gjerstad IL sykkelgruppe 3:22:17 +19:48
20 2022 Oddmund Mehus CK Haugaland/ Statoil BIL 3:22:35 +20:05
21 2457 Rune Ulekleiv   3:22:55 +20:26
22 2228 Bjørn Nøsavik Molde Ck Team Sykkelhuset 3:23:12 +20:42
22 2431 Eirik Helge Normann Bærum OCK 3:23:12 +20:43
24 2017 Rolf Lishaugen   3:23:14 +20:45
25 2889 Ove Solesvik   3:23:28 +20:58
26 2647 Terje Toften   3:24:07 +21:37
27 1274 Aasmund Bjørnstad Spkl Ceres 3:24:47 +22:18
28 1982 Yngve Gottfridsson CK Nittedal 3:24:49 +22:20
29 2627 Olav Røise Boc 3:24:59 +22:30
30 2623 Bent Rodem Bækkelagets SK / IBM klubben 3:25:07 +22:37
31 3238 Johnny Rognstad Forsvaret/Solør CK 3:25:32 +23:03
32 3620 Ole-Johan Garli   3:26:21 +23:52
33 2703 Asbjørn Olsen Mjøndalen 3:27:04 +24:35
34 2458 Bernt Øyvind Vad Stord Sk/ Team Engelsen 3:27:17 +24:48
35 3019 Henrik Munthe Boc 3:27:30 +25:00
36 2721 Svein Græe   3:27:36 +25:07
37 2611 Asgeir Moberg Bardu il - sykkel 3:28:24 +25:55
38 3306 Svein Bolstad Drammen CK 3:28:27 +25:58
39 2389 Gunnar Harstad Oppstryn IL 3:29:04 +26:35
40 4617 Tom Haugland Boc 3:29:16 +26:47
41 2639 Alf Even Strand CK Elverum 3:29:59 +27:29
42 2368 Nils Egil Bekkemellem Raufoss og Gjøvik SK 3:30:24 +27:55
43 2171 Willy Bjørsnøs GKN aerospace 3:30:30 +28:01
43 3311 Lars Olsson Särna CK 3:30:30 +28:01
45 3512 Paul Håkon Almås Malvik I.L. Sykkel 3:30:59 +28:30
46 4665 Egil Mollestad Asker triathlonklubb 3:31:25 +28:56
47 3805 Per Gunnar Vasset Sparebanken Møre 3:31:57 +29:27
48 2587 Sverre Grøthe Veritas BIL 3:32:09 +29:40
49 2790 Jon Haukeland   3:32:17 +29:47
50 4212 Olav Eik-Nes Ottestad 3:32:37 +30:08
51 5174 Carl Libach Statskog 3:32:40 +30:11
52 3183 Øyvind Eidså   3:33:01 +30:32
53 4544 Per Sigvald Hoggen Volda T og IL 3:33:07 +30:38
54 3555 Sturla Klüver TVK / Sandvik Teeness 3:33:42 +31:13
55 4180 Kurt Magnor Sandseter Follafoss IL 3:33:43 +31:14
56 2435 Geir Owren Statoil 3:33:57 +31:27
57 3769 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK 3:34:01 +31:32
58 3596 Knut Stark ABB BIL 3:34:07 +31:38
59 2126 Stein Bergum CK Valdres 3:34:15 +31:46
60 3761 Bjørn Larshus Fjellfoten SK 3:34:27 +31:58
61 3808 Jan Willersrud Deloitte 3:34:33 +32:04
62 4554 Jan-Ole Johansen Steigen sportsklubb 3:34:37 +32:08
63 4137 Odd Arve Gjelten Savalen SK 3:35:09 +32:39
64 3554 Ole Kjøs Vang skiløperforening 3:35:30 +33:01
65 4333 Hans Flaen Bingsfoss -Sørum 3:35:38 +33:09
66 4926 Arild Dammen Hedalen IL 3:36:05 +33:36
67 4683 Tor Haugstulen Ottestad Il Sykkel 3:36:12 +33:42
68 3716 Hallgeir Bækken Re sk 3:36:22 +33:52
69 3774 Roar Nyberget Lauvåsen SK 3:36:28 +33:59
70 4815 Terje Fjeldheim Kongsberg IF 3:36:29 +33:59
71 4419 Per Inge Eines Team Byggmakker Gipling 3:37:31 +35:02
72 3548 Bjørn Holmseth Trysil SK 3:37:50 +35:21
72 4125 Trond Børresen Ås 3:37:50 +35:21
74 3729 Svein Enberget   3:37:53 +35:24
75 4158 Jan Roger Kristiansen Volkswagen 040/Team Superselma/Asker CK 3:37:54 +35:24
76 3916 Robert Bering SK Rye 3:38:18 +35:49
77 2606 Olav Kjøs Ottestad Il Sykkel 3:38:22 +35:52
78 3719 Kåre Dahle Fosen SK 3:38:31 +36:02
79 6002 Ivar Brandvold Fana IL/Fred Olsen Energy 3:38:44 +36:15
80 4577 Sigbjørn Egil Næss Stiftstaden SK Trondheim 3:38:50 +36:20
81 2818 Rune T Lund Vang Skiløperforening / Veidekkke BIL 3:38:54 +36:24
82 2730 Eivind Molteberg Fet Skiklubb-Sykkel 3:39:14 +36:44
82 3982 Arthur Ingvald Slåen Vang Skiløperforening Sykkelgruppe 3:39:14 +36:45
84 2605 Max Kjær Stiftstaden SK / Powel 3:39:29 +37:00
85 5161 Roald Kallevåg Volkswagen 390 3:39:31 +37:02
86 4584 Ole Rognstad Glåmdal SK 3:39:32 +37:03
87 2164 Jan Erik Bakken CK Elverum, Team Sport 1 Lillehammer 3:39:46 +37:17
87 4804 Alv Arne Vilhelmsen   3:39:46 +37:17
89 4013 Hans Baalerud Asker Ck 3:39:50 +37:21
90 4009 Kjell Andersen Sogn Ck 3:40:09 +37:39
91 4712 Roy Almås   3:40:21 +37:52
92 4563 Magne Langeteig   3:40:48 +38:18
93 3790 Johannes Skaug Raufoss og Gjøvik SK 3:40:55 +38:26
94 4200 Magne Ulvund Sunndal 3:40:57 +38:27
95 4520 Håvard Bolstad Konnerud 3:41:17 +38:48
96 3582 Ronny Ringstad Fjellfoten SK 3:41:34 +39:05
97 4346 Arild Johannesen   3:41:53 +39:24
98 3768 Bjørn Kr. Mathisen   3:41:54 +39:25
99 5218 Erling Urkedal   3:41:57 +39:28
100 4033 Jostein Wilmann   3:42:03 +39:34
101 4720 Jan Ove Bjerregaard Aibel AS 3:42:11 +39:42
102 3044 Jan Kjell Sørlien Skullerud Sportsklubb Sykkel 3:42:18 +39:49
103 6072 Frode Ranhoff Njård 3:42:34 +40:04
104 5134 Tom Gunnar Gavem   3:42:44 +40:14
105 5050 Jan Rudolf Eldrup ABA-TECH 3:43:00 +40:31
106 5681 Gunnar Hildonen Ranheim I.L 3:43:01 +40:32
107 4172 Ivar Nerhoel Orkla ck 3:43:13 +40:44
108 5414 Christian Rytter Aktiv mot kreft 3:44:10 +41:40
109 4227 Freddy Tengberg CK Master 3:44:27 +41:58
110 4825 Gunnar Aanonsen   3:44:28 +41:59
111 2681 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK 3:44:55 +42:26
112 3993 Terje Tange Sykehuset Innlandet Elverum - Hamar 3:44:59 +42:30
113 3742 Ragnar Heier Østbygda IL 3:45:06 +42:37
114 4667 Kay Grøtta Land CK / Entreprenørservice 3:45:13 +42:44
114 3816 Thor Hansen SK Rye 3:45:13 +42:44
116 5001 Geir Normann Valaker   3:45:15 +42:46
117 2961 Erik Almquist Boc 3:45:21 +42:52
118 3658 Karsten Solheim Skiforeningen 3:45:27 +42:57
119 2397 Oddvar Hindseth Oppdal SK 3:45:28 +42:59
120 4794 Arild Stokke Ørsta il 3:45:30 +43:00
121 4399 Helge Tveit Barkåker IF 3:45:39 +43:10
122 9610 Frode Bjørn Nyhammer Telesport Bergen 3:45:53 +43:24
123 5614 Rasmus Lang-Ree Ottestad Il Sykkel 3:45:56 +43:26
124 4512 Eyvind Alnæs Glåmdal SK 3:46:47 +44:18
125 5361 Aksel Grinaker Hadeland CK 3:46:55 +44:26
126 4744 Sven Granhaug Eidsvoll Sykkelklubb 3:47:01 +44:32
127 4925 Dag Bustrak Kragerø Sykleklubb 3:47:05 +44:35
128 5407 Henning Olsen Nordbygda/Løten Ski 3:47:38 +45:09
129 4338 Claus Heen   3:47:41 +45:12
130 5062 Leif Damsgård FFI BIL 3:48:20 +45:51
131 5787 Alf Bøen   3:48:23 +45:54
132 4431 Erik Skahjem Asker Skiklubb 3:48:25 +45:56
133 4568 Geir Lillenes Glåmdal SK 3:48:38 +46:09
134 5030 Oddleiv Sæle Eidsiva Energi 3:49:09 +46:40
135 4773 Tormod Olsen Fjellfoten SK 3:49:11 +46:42
136 4817 Svein Gråbakk Støren Treindustri 3:49:12 +46:43
137 5929 Per Helge Austrheim   3:49:30 +47:01
138 3018 Gjermund Mellum Solør CK 3:49:31 +47:01
139 5127 Egil Dybdal CK Elverum 3:49:42 +47:13
140 5147 Hans Petter Holmerud   3:49:54 +47:25
141 5245 Bjørn Engelstad Team Kjekkas 3:50:03 +47:34
142 4373 Kai Borge Olsen Paragrafrytterne / Ineos Bamble 3:50:31 +48:01
143 5209 Frode Strand-Nielsen   3:50:35 +48:06
144 6024 Ove Hamilton Sør-Fron il 3:51:22 +48:53
145 4721 Johs Bjørndal COWI BIL 3:51:40 +49:11
146 4781 Sverre Skalmerås Fosen SK 3:51:48 +49:19
147 4839 Finn Unhjem Nets Active 3:51:49 +49:19
148 4057 Jo Braaten Solør CK 3:51:52 +49:23
149 4972 Oddgeir Mælingen   3:51:55 +49:25
150 4765 Rune Midtun CK Elverum 3:52:02 +49:33
151 4543 Are Hofshagen Vang Skiløperforening 3:52:04 +49:35
152 4524 Asbjørn John Eggesbø EIKER CK 3:52:24 +49:55
153 5939 Kjell Åge Moen Vaaler IF 3:52:26 +49:56
154 5482 Sverre Nedberg Drammens Ballklubb 3:52:27 +49:58
155 5854 Steinar Rundsveen Follebu Skiklubb 3:52:30 +50:00
156 4203 Per Vikan Mosjøen og Omegn CK 3:52:38 +50:08
157 5575 Erling Evensen Bingsfoss 3:53:28 +50:59
158 6324 Arnfinn Valderhaug   3:53:31 +51:01
159 4358 Egil Jr. Larsen CK Haugaland 3:53:38 +51:09
160 6269 Geir Kirkemo Kværner BIL 3:53:59 +51:30
161 6458 Arne Fjerdrumsmoen Stiftstaden SK 3:54:06 +51:37
162 5578 Ådne Fidjeland Sparebanken Sør BIL 3:54:14 +51:45
163 5944 John Erik Sundby   3:54:17 +51:48
164 5915 Svein Aasen Orkla ck 3:54:30 +52:01
165 6483 Lars Jensen BIL EVRY 3:54:43 +52:13
166 4944 Frank Tore Hermansen Ck Øst 3:54:57 +52:27
167 5443 Vegar Wedde Hauketo if 3:55:02 +52:33
168 5796 Knut Orvall Evensen Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 3:55:04 +52:35
169 9790 Geir Kallhovd Aker Solutions 3:55:18 +52:49
170 5412 Jan-Harald Rolland   3:55:23 +52:54
171 5613 Mindor Langdal TAFJORD BIL 3:55:35 +53:05
172 6342 Svein Grøndahl Hauerseter sportsklubb 3:55:38 +53:08
173 5565 Olav Brunstad Velledalen IL 3:55:55 +53:26
174 5609 Per A. Kierulf Akershus fylkeskommune BIL 3:55:59 +53:30
175 5170 Anund Landsverk Otra Il 3:56:16 +53:47
176 7131 Terje Hexeberg Spkl Ceres 3:56:52 +54:22
177 4571 Geir Løkken Lillehammer Skiklub 3:56:54 +54:25
178 5694 Brede Bergsvendsen Stange kommune 3:56:59 +54:30
179 5599 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 3:57:05 +54:35
180 4639 Leif Norhaug Gol Il 3:57:37 +55:08
181 5667 Odd Arne Østli Tangen IL 3:57:43 +55:13
182 9337 Roger Halvorsen Uno-X 3:57:53 +55:24
183 4591 Terje Skjeggedal NTNUI 3:58:13 +55:44
184 5258 Per Skaare   3:59:10 +56:40
185 4215 Eivind Toni Olafsen Hof sk 3:59:16 +56:47
186 5882 Rasmus Olav Vigrestad ValdresEkspressen 3:59:20 +56:51
187 9928 Jean-Francois Gehin   3:59:24 +56:54
188 6128 Jan Andreassen   3:59:27 +56:57
189 6479 Magnus Håheim Breimsbygda IL Sykkel 4:00:21 +57:52
190 5830 Bjørn Gunnar Kristiansen CkØst 4:00:43 +58:14
191 5940 Arne Opdahl   4:01:19 +58:50
192 7166 Odd Kristian Nilsen   4:01:51 +59:22
193 6095 Tore Sæther Team Spenst Sørumsand 4:02:02 +59:33
194 9840 Helge N. Skjelby   4:02:31 +1:00:02
195 6286 Børre Myrvold Re v.g.s. 4:02:43 +1:00:14
196 6491 Svein Kvakland Molde CK 4:02:48 +1:00:19
197 6260 Jan Inge Hov Malvik IL Sykkel 4:03:01 +1:00:31
198 6814 Lars Otto Sørhus Åslia skilag 4:03:58 +1:01:29
199 6366 Jon Bernt Høigård Team GD 4:04:00 +1:01:31
200 5411 Helge Qvigstad Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble 4:04:13 +1:01:44
201 6099 Lars Ove Ullereng Nordea BIL 4:04:22 +1:01:53
202 6030 Jon Helsingeng EATON 4:05:00 +1:02:31
203 6103 Per Arne Ustad Orkla Cykleklubb 4:05:42 +1:03:13
204 6584 Hans Olaf Mathisen   4:05:43 +1:03:14
205 5723 Bjørn Odberg   4:05:50 +1:03:20
206 6150 Vidar Fjellang FORSVARSBYGG - RYE 4:06:00 +1:03:31
207 6693 Thorolv Hartviksen Trysil SK 4:06:04 +1:03:35
208 6403 Haakon Aaen Suser avgårde 4:06:08 +1:03:39
209 5589 Halvard Haugseth Hemne Sykkelklubb 4:06:19 +1:03:50
210 4716 Geir Aune Rakkestad Sykkeklubb 4:06:27 +1:03:57
211 6058 Stein Løvdahl GK Aktiv 4:06:50 +1:04:21
212 6031 Tom Henriksen Raumer Rytter SK 4:07:14 +1:04:45
213 5624 Thomas Meinich   4:07:22 +1:04:52
214 6932 Leif Markseth   4:08:50 +1:06:21
214 6239 Finn Tore Gjestvang   4:08:50 +1:06:21
216 9681 Olav Kvale DnB 4:08:55 +1:06:26
217 5960 Kjell Michaelsen   4:09:01 +1:06:32
218 6145 John Ståle Nordal Syvde IL 4:09:32 +1:07:03
219 2731 Hans Frogner Kvarstad Sjokolade 4:10:10 +1:07:41
220 7480 Bjørn Martin Sørlie   4:10:15 +1:07:46
221 6042 Ulf Johansson Bjursås 4:10:37 +1:08:08
222 7460 Per Alsvik   4:10:39 +1:08:10
223 6809 Jon Hoel-Andersen   4:10:54 +1:08:24
224 5923 Jan Henrik Lund   4:11:24 +1:08:55
225 6739 Tore Sandvik Røste Gjøvik Sykehus Bedriftsidrettslag 4:11:38 +1:09:09
226 5142 Runar Hatlestad Aktiv mot kreft 4:11:43 +1:09:14
227 5941 Terje Redtrøen Tylldal IL 4:11:55 +1:09:26
228 6152 Torleif Selseng Be Fit 4:12:32 +1:10:03
229 7708 Tore Hagen Team Far & Datter 4:12:44 +1:10:14
230 5637 Lars Martin Rage Statens vegvesen 4:13:04 +1:10:35
231 6588 Per Sandbakken   4:13:18 +1:10:49
232 7425 Rolf Arne Vikan Fræna SK 4:13:26 +1:10:57
233 7553 Arne Fjeldstad Vest CK 4:13:48 +1:11:19
234 6466 Einar Bjart Haugen   4:15:43 +1:13:13
235 6459 Terje Gangstad Fræna SK 4:16:29 +1:14:00
236 7324 Svein Erik Bredli OPIL 4:16:59 +1:14:30
237 6025 Roy Steinar Hansen Bardu IL sykkel 4:17:28 +1:14:59
238 7908 Rolf Houlder Certego 4:17:29 +1:15:00
239 5690 Erik Nafstad Fet Skiklubb sykkel 4:17:39 +1:15:09
240 6450 Karl Røine Damli Skiforeningen 4:18:08 +1:15:39
241 6083 Olav Skundberg Stiftstaden Sykkelklubb 4:18:22 +1:15:53
242 7531 Bård Alexandersen Gauldal SK / GauldalsBirken 4:18:58 +1:16:29
243 5902 Steinar Nygård   4:19:35 +1:17:06
244 4063 Frank Guneriussen Asker Ck 4:19:40 +1:17:11
245 8777 Vidar Kjønsberg CK Elverum 4:20:01 +1:17:32
246 7476 Kjell Vidar Flisnes   4:20:48 +1:18:19
247 4206 Leif Øverås Bardu IL sykkel 4:20:51 +1:18:22
248 5916 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 4:21:04 +1:18:34
249 7592 Thorbjørn Lund   4:21:19 +1:18:50
250 6919 Bjørn Karr Asker Cykleklubb 4:21:57 +1:19:27
251 6782 Roy Holth Glåmdal SK 4:22:02 +1:19:33
252 8768 Kjell Hertaas Konica Minolta 4:22:06 +1:19:36
253 6987 Geir Waaler Norefjell Cycle Klubb 4:22:18 +1:19:49
254 7851 Geir Storaas VBIL 4:22:26 +1:19:57
255 6363 Svend Kristian Thorstensen Pusnes BIL 4:22:51 +1:20:21
256 6106 Jon Henrik Wien Bardu il 4:24:21 +1:21:52
257 7022 Magnar Furuberg   4:24:41 +1:22:11
258 7798 Jon Hovden   4:25:32 +1:23:03
259 7163 Håkon Krafft Myhren Arendal CC 4:25:37 +1:23:08
260 6664 Nils Terje Brandal Gjensidige Sport 4:25:39 +1:23:10
261 7128 Rolf Haviken   4:25:52 +1:23:23
262 8077 Harald Thorsen Nardo Bil A/S Ålesund 4:26:08 +1:23:39
263 6707 Trond Johansen HOC/Team Bikeshopmosjonistene 4:26:53 +1:24:24
264 7348 Tom Hansen Senja CK 4:27:12 +1:24:42
265 7560 Bjørn Vidar Gunvaldsen ConocoPhillips 4:27:35 +1:25:06
266 8081 Henk Vasmel   4:28:05 +1:25:36
267 7263 Bjørn Vidar Huuse Smaalenene SK 4:28:52 +1:26:22
268 7533 Nils Linus Aspvik Rye 4:29:52 +1:27:22
269 7874 Leif Egil Dalen   4:30:14 +1:27:45
270 6827 Olav Tunold Afbi 4:31:21 +1:28:52
271 8095 Per-Åge Sandnes Team EngrosFrukt 4:31:29 +1:28:59
272 7420 Erland Søgård Fjellfoten sykkelklubb 4:31:44 +1:29:15
273 7272 Ove Gangnes Mjølkerampa SK / Eidsberg Sparebank 4:31:45 +1:29:16
274 7255 Geir Svingheim   4:32:02 +1:29:32
275 7024 Olav Hagerup I.L.Stjørdals-Blink sykkel 4:32:06 +1:29:37
276 7564 Bjørn Hauback   4:32:08 +1:29:39
277 7638 Tore Tøndevold   4:32:38 +1:30:09
278 8743 Egil Tegnander   4:34:07 +1:31:38
279 6821 Trond Sparling Therma Industri 4:34:22 +1:31:53
280 7367 Thorleif Kristiansen Halden CK 4:34:54 +1:32:24
281 8300 Willy Thorbjørnsen   4:35:06 +1:32:37
282 7491 Åge Nilsen   4:35:17 +1:32:48
283 8233 Arne Hop Isfjorden IL 4:35:58 +1:33:29
284 6736 Tor Egil Ryeng Holmestrand SK 4:36:12 +1:33:43
285 7701 Asmund Stensrud   4:36:28 +1:33:59
286 7861 Terje Vasset   4:36:35 +1:34:05
287 8243 Arne Didrik Kolberg Meny 4:37:33 +1:35:04
288 6309 Ketil Stuan   4:37:42 +1:35:13
289 7598 Jostein Mellem Oppdal Sykkelklubb 4:38:02 +1:35:32
290 7630 Ketil Stølen   4:39:24 +1:36:55
291 7986 Morten Blybakken   4:41:02 +1:38:33
292 8030 Hans Olaf Kirkeng øtsbygda idrettslag 4:41:17 +1:38:47
293 5402 John Harry Myrvold Grenland SK 4:42:24 +1:39:55
294 7554 Helmer Fjellvåg Team Baldur 4:42:45 +1:40:16
295 8141 Arne Plassgård Savalen SK 4:43:43 +1:41:14
296 7794 Bjørn Anders Hoff   4:43:47 +1:41:18
297 7036 Oddbjørn Løberg Trysil SK 4:44:33 +1:42:03
298 7577 Trond Iversen Bindal Cykleklubb 4:45:12 +1:42:43
299 8021 Sigbjørn O. Hoem Team Ladegaard Norge 4:46:44 +1:44:15
300 8519 Thor Svegården   4:49:06 +1:46:36
301 7622 Walter Solberg Volkswagen 830 4:49:09 +1:46:40
302 6306 Arne Egil Stensåsen Nordbygda/Løten Ski 4:49:56 +1:47:26
303 8023 Rune Holt Lunderseter ski sykkel 4:50:15 +1:47:46
304 7559 Jan Willy Føreland   4:58:12 +1:55:42
305 8004 Anders Frisinger Svett&Mett 4:59:45 +1:57:16
306 6659 Vetle Bjørkelid Fet Skiklubb/Ceres/Sk Rye 5:03:45 +2:01:16
307 6558 Tor Høgås Delay 5:15:27 +2:12:58