Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Kvinner 25-29 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 557 Elisabeth Sveum SK Rye sykkel / Trek Torpo 3:11:38,9 +0:00
2 582 Stine Hasund Eid Kloppa Off Road Klubb 3:11:59,2 +0:20
3 594 Martine Fon Ck Victoria Elite 3:16:28,1 +4:49
4 636 Mari Bergendahl CK Victoria 3:21:06,3 +9:27
5 665 Ingeborg Kristine Lind CK Oslofjord 3:21:11,8 +9:33
6 3438 Cille Røise   3:30:31 +18:53
7 3370 Marianne Byfuglien Nes sp.kl. sykkel 3:30:38 +19:00
8 6211 Tonje Andersen Østerdal politiidrettslag/Østlendingen 3:31:26 +19:47
9 3417 Silje Løvstad SK Rye 3:34:09 +22:31
10 3379 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub 3:34:27 +22:48
11 5193 Merethe Liland Stiftstaden SK Trondheim 3:37:18 +25:40
12 3453 Tine Søbstad   3:37:36 +25:58
13 3402 Marlen Knoph   3:41:18 +29:40
14 6342 Frida Van Megen Ottestad Il Sykkel 3:41:20 +29:41
15 6089 Britt Ingunn Moian Nydal Asker / team Coca Cola 3:45:21 +33:43
16 3471 Emily Nerland Kronos Titan IL 3:48:15 +36:36
17 5893 Anneline Skårsmoen Oppdal SK 3:49:22 +37:44
18 5774 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 3:51:29 +39:51
19 5691 Ida Aakvik Trollheimen Sk 3:56:42 +45:03
20 5919 Heidi Tallhaug  Engelstad   3:58:29 +46:51
21 3446 Anne Skirstad Vang skiløperforening 3:59:08 +47:30
22 6792 Ingunn Gotland Øvergaard Statnett BIL 4:02:32 +50:53
23 10528 Kristin Wiseth Sør-Beitstad IL 4:03:42 +52:03
24 7119 Hanne Due   4:05:12 +53:33
25 9271 Svenja Pawelczyk RV Trave Bad Oldesloe 4:08:29 +56:51
26 6715 Oline Hådi Stiftstaden SK/Norrien BIL 4:11:58 +1:00:19
27 6734 Anne Cecilie Lian Andebu IL 4:12:00 +1:00:22
28 6746 Guro Ekroll Nyland Nordea 4:12:32 +1:00:54
29 6810 Gro Musum  Næss   4:12:49 +1:01:11
30 6003 Ragnhild Bjerkeset Gjemnes SK 4:15:08 +1:03:29
31 9227 Trine Goa   4:16:51 +1:05:12
32 10012 Thea Holth Hovemoen Sør-Fron il 4:17:36 +1:05:58
33 7691 Mari Flatekval   4:17:56 +1:06:18
34 10080 Line Børte  Therjesen   4:21:37 +1:09:58
35 7159 Vibeke Stensrud Krohn   4:22:14 +1:10:35
36 7010 Frøydis Varberg   4:22:17 +1:10:39
37 10580 Kristine Blekastad Sagheim Eidsiva BIL 4:25:17 +1:13:39
38 9097 Joanna Eriksson   4:26:12 +1:14:34
39 7652 Marianne Stillerud   4:29:05 +1:17:26
40 7482 Maren Stensmo Kroken Eidsvoll Sykkelklubb 4:36:01 +1:24:23
41 10321 Silje Winther Gjerlaug Sport 1 Gruppen 4:40:18 +1:28:40
42 6559 Kerttu Vaniko Stiftstaden SK 4:42:04 +1:30:26
43 9177 Guro Seternes   4:44:50 +1:33:12
44 8132 Karen Anette Ekerholt Støkken IL 4:45:46 +1:34:08
45 9678 Camilla  Juell Fongen TriEye 4:51:38 +1:39:59
46 8098 Ida Marlén Svedhaug Team mångt slag 4:53:14 +1:41:35
47 8464 Ingrid Karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 4:55:21 +1:43:43
48 7915 Victoria Sellevoll Heltberg Private Gymnas Drammen 4:56:11 +1:44:32
49 7658 Lisbeth Sæther   4:56:31 +1:44:53
50 9384 Marte Pedersen   5:06:09 +1:54:30
51 9829 Cecilie Nordhagen   5:13:04 +2:01:26
52 9189 Siri Stavheim Helly Hansen 5:34:51 +2:23:13
53 8953 Lena Pedersen IVAR IKS 5:37:04 +2:25:25
54 8059 Line Lunde   5:53:16 +2:41:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +