Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Kvinner 30-34 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 555 Hildegunn Gjertrud Hovdenak Nesset CK 3:11:10,2 +0:00
2 3400 Oda Midtlyng Klempe If Frøy 3:26:31 +15:22
3 3388 Sofie Hjorth   3:28:38 +17:28
4 3501 Ingrid Larsen   3:34:45 +23:35
5 3477 Kristina Vestveit Nervold Jardar 3:35:10 +24:00
6 3437 Ingrid Aarflot Ryste Team Bankettpartner, Volda 3:39:24 +28:14
7 3361 Cathrine Andersen Odal SK 3:45:46 +34:37
8 3462 Mari Arnøygard  Wedum   3:46:38 +35:28
9 5878 Silvia Rasmusson Joh Birken Team Norgesgruppen 3:47:13 +36:03
10 7451 Jeanette Østby Boc 3:51:57 +40:47
11 5568 Silje Marie Bolstad   3:54:33 +43:23
12 5538 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 3:55:00 +43:50
13 7620 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 4:01:58 +50:48
14 9745 Barbora Cejpkova   4:13:57 +1:02:48
15 10193 Siri Wiggen FIRE 4:17:13 +1:06:03
16 10291 Thea Simonsen Fjereide Veien Tilbake 4:18:45 +1:07:35
17 6575 Mia Ruud Helgesen   4:20:14 +1:09:04
18 6523 Sandra Ovesen Eidsvoll Sykkelklubb 4:21:15 +1:10:06
19 7614 Rita Kristoffersen Gjerstad IL 4:25:58 +1:14:48
20 9129 Rebecca Johansson Helly Hansen 4:27:29 +1:16:19
21 4079 Yvonne Berge   4:32:43 +1:21:33
22 9691 Monica Esse Morgenstjernene 4:38:34 +1:27:24
23 8923 Ramona  Laursen Nanset IF 4:41:33 +1:30:24
24 7004 Charlotte  Thomassen Hof sk 4:43:15 +1:32:05
25 8129 Jeanette Syvertsen   4:43:32 +1:32:22
26 9504 Anne Lersveen Borgen CK Elverum 4:45:46 +1:34:36
27 10340 Maria Grorud Fagerhøi   4:46:18 +1:35:08
28 8456 Lina Holmstrøm   4:47:08 +1:35:58
29 8853 Nina  Andersen Trappefolket 5:00:02 +1:48:53
30 9239 Birthe Müller Ringerike Sykkelklubb 5:01:36 +1:50:26
31 10302 Gunn Helene Svela Team Bringsli 5:04:05 +1:52:56
32 9294 Marit Andreassen   5:19:17 +2:08:08
33 9587 Ingeborg Mjør   5:28:06 +2:16:57
34 9905 Sunniva Øien Halvorsen   5:28:32 +2:17:22
35 8417 Mari Hetling Bakken Stiftstadens sykkelklubb 5:31:34 +2:20:25
36 7584 Gry Haukåssveen Sjusjøen IL 5:35:05 +2:23:56
37 8117 Rannei Fjelnseth Carl Berner 5:38:04 +2:26:54
38 4065 Hanne  Tveter Team Extreme 5:48:34 +2:37:24
39 8337 Tonje Zahl-Thanem Stiftstaden SK 5:53:36 +2:42:26