Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Kvinner 40-44 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 650 Ann Åse Stava CK Haugaland 3:12:21,5 +0:00
2 556 Ingrid Fjellestad   3:16:23,1 +4:02
3 625 Cathrine Bjørkelund Rye SK 3:16:34,7 +4:13
4 629 Elisabeth Lockert Gruvelia SK 3:20:13,5 +7:52
5 3420 Henriette Melsom Forsvaret / Åslia skilag 3:20:24 +8:03
6 574 Turid Hagelia Korshavn Gjerstad IL 3:20:32,9 +8:11
7 3414 Klara Lyngnes Sagene IF Sykkel 3:25:19 +12:58
8 3416 Wenche Løvsletten Ottestad IL Sykkel/Forsvaret 3:29:59 +17:38
9 3451 Kristine Svendsen Steinkjer CK 3:30:33 +18:12
10 3464 Eva Aasebø SK Rye 3:33:12 +20:51
11 3503 Marie Waagan   3:34:12 +21:51
12 3432 Trude Paulsen Sand IL Terrengsykkel 3:34:49 +22:28
13 3479 Pernille Bjørnstad Solheim Asker Ck 3:36:38 +24:17
14 3426 Hanne Markussen Myhr Team Gåping 3:36:42 +24:21
15 3405 Therese Kristiansen Moss CK 3:38:09 +25:48
16 3401 Kristin Klundsæter Solør CK 3:38:45 +26:24
17 3470 Sissel Stubsjøen Mo Gauldal SK 3:39:04 +26:42
18 3452 Tove Svendsen Ottadalen SK 3:39:27 +27:06
19 3371 Guro Christiansen Team Gåping 3:39:29 +27:08
20 3367 Hilde Bolstad Vang Skiløperforening 3:39:36 +27:15
21 3440 Birgitte Rønningen Re Sykkelklubb 3:40:19 +27:58
22 3474 Johanna Östblom Sandviken CK 3:40:23 +28:02
23 3392 Anne Christine Bull Haaversen Fossum/ØHIL 3:40:39 +28:18
24 3387 Stine Ertsgård Hilan Stjørdals-Blink i. L 3:43:16 +30:55
25 3369 Johanna Brandsegg   3:43:43 +31:21
25 3467 Torill Kalfoss Stovnerkameratene SK/Fürst BIL 3:43:43 +31:22
27 3422 Hege Moen Stiftstaden SK/ 3T 3:44:04 +31:43
28 8916 Elisabeth Kusche Cycling-Team-Hannover 3:45:49 +33:28
29 6348 Frida Viken Von Brasch team Bjørknes 3:46:10 +33:49
30 3463 Dorthe Berg Aalstad Vang Skiløperforening 3:48:25 +36:04
31 6493 Hanne Kristiansen   3:49:50 +37:29
32 6327 Åse Margrethe Sogstad Lommedalen IL 3:51:53 +39:32
33 3497 Heidi Tronbøl Fet Skiklubb sykkel 3:52:17 +39:56
34 3423 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 3:53:56 +41:35
35 3398 Mariann Kjølnes Nanset Sykkel 3:55:59 +43:38
36 5905 Jannecke Tobiassen If Frøy 3:56:18 +43:57
37 10624 Astrid Auestad Tollefsen Gruvelia SK 3:56:20 +43:59
38 4075 Lill Mailen Løvhaugen Ladies Edition 3:57:11 +44:50
39 4077 Ane Tollersrud Ladies edition/Bane NOR BIL 3:57:17 +44:56
40 5847 Marianne Krogstad   3:58:09 +45:48
41 6056 Marianne Losnegaard Jensen Evry BIL 4:00:32 +48:11
42 9907 Bente Konst Stokke 4:00:45 +48:24
43 9156 Lene Måseidvåg Crossfit Langevåg 4:02:15 +49:54
44 6120 Kristin Sælevik Coop Sørvest 4:05:15 +52:53
45 6681 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 4:07:08 +54:47
46 6364 Solveig Torkildsen   4:08:09 +55:48
47 7133 Cathrin Fremmerlid Volda 4:08:54 +56:33
48 9565 Karine Anette Orset Klæboe Vindafjord IL 4:09:49 +57:28
49 10064 Ragnhild Skundberg Biri IL sykkel 4:09:54 +57:32
50 9269 Pia Selmer-Hansen   4:10:33 +58:12
51 9870 Hanne Øverlier Team Leppdalen 4:12:03 +59:42
52 9852 Synnøve Solgård Team Leppdalen 4:12:04 +59:43
53 7237 Line Todal Vardeåsen sykkel 4:12:07 +59:46
54 6710 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 4:12:53 +1:00:32
55 6107 Hege Sivertsen IL Sverre 4:15:13 +1:02:52
56 9450 Jannicke Ryun Sæther Holmestrand Sykkelklubb 4:15:44 +1:03:23
57 6042 Ane Ingeborg Heskestad Gjerpen Idrettsforening 4:15:55 +1:03:34
58 6947 Tone Lassen Team Lassen 4:16:15 +1:03:54
59 10060 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum IL 4:17:25 +1:05:04
60 9032 Wenche Elisabeth Syvertsen Team Superselma 4:19:21 +1:07:00
61 9538 Vanja Almåsbro Formo   4:20:55 +1:08:34
62 6451 Marit Dyrendahl   4:21:00 +1:08:39
63 7042 Solfrid Harbu Eltek AS 4:22:02 +1:09:41
64 9337 Ann Kristin Hovin   4:23:27 +1:11:06
65 6915 Hilde Hellem Enova BIL 4:24:59 +1:12:38
66 6910 Monica Halvorsen Åsmarka IL 4:26:37 +1:14:16
67 7804 Cecilie Hegreberg Follo 4:27:23 +1:15:02
67 6147 Lillian Christensen Skåla IL / NOV BIL 4:27:23 +1:15:02
69 9145 Janne Helen Lund   4:27:24 +1:15:03
70 6913 Anette Hartviksen CK Elverum 4:29:04 +1:16:43
71 10623 Kari Anne Paulsen Sarpsborg SK 4:29:30 +1:17:09
72 6764 Janne Røsås IF Frøy 4:30:37 +1:18:16
73 7706 Anita Flovild SI Aktiv 4:31:34 +1:19:13
74 9467 Gunn Hege Hardus NORTURA 4:32:14 +1:19:53
75 6813 Mari-Elisabeth Ellevold O.B. Wiik A.S. 4:33:17 +1:20:56
76 7628 Sølvi Nereng   4:37:36 +1:25:15
77 10619 Kristin Brænden Biri IL sykkel 4:38:03 +1:25:42
78 7860 Liv Simonsen Gjøkeredet 4:42:56 +1:30:35
79 9676 Heidi Nesje Skåla 4:44:47 +1:32:25
80 8905 Cecilie Indresæter   4:44:48 +1:32:27
81 10320 Kristin Berg FIRE 4:45:02 +1:32:41
82 7411 Ingrid Moen Rotvik   4:45:11 +1:32:50
83 7428 Jorunn Elisabet Stensmo Eidsvoll 4:48:14 +1:35:53
84 9888 Nina Elisabeth Dirix Helly Hansen 4:50:22 +1:38:01
85 6948 Camilla Liaker   4:53:17 +1:40:56
86 9592 Elin Murbrekk   4:54:22 +1:42:01
87 7344 Hilde Evensen Åslia skilag og triatlon 4:56:53 +1:44:32
88 10442 Ingeborg Hernæs Halmsås&omegn Skilag 5:07:20 +1:54:59
89 10355 Linda Nerhagen   5:08:12 +1:55:51
90 7777 May-Britt Eriksen   5:09:21 +1:57:00
91 9106 Annik Grundetjern   5:11:47 +1:59:26
92 10542 Lise Lundbye   5:13:05 +2:00:44
93 10023 Guro Langøien Team Elite 5:14:31 +2:02:10
94 9954 Christiane Andreassen Gjøkeredet 5:15:30 +2:03:09
95 8491 Lene Ottosen Vind IL 5:16:37 +2:04:16
96 9702 Stina Nordeng Team Follow Your Dream 5:17:20 +2:04:59
97 8306 Kristin Abrahamsen Småge Herkules sykkel 5:24:44 +2:12:23
98 8314 Stine-Lill Svenningsen Åslia skilag 5:25:33 +2:13:12
99 8285 Kathrine Olsen Team Seriøs :-) 5:26:25 +2:14:03
100 8206 Yuma Camilla Daleng Halden CK 5:28:51 +2:16:30
101 9262 Hilde Oline Brodshaug Rudsbygd IL 5:33:22 +2:21:01
102 8991 Synnøve  Talgø IVAR IKS 5:37:04 +2:24:42
103 8293 Beate Pedersen Team Bjerke 5:47:44 +2:35:23
104 8319 Elin Sønderland Team Bjerke 5:47:46 +2:35:25
105 8411 Bente Skrøppa Allergodt Fjell og sykkelservice 5:49:26 +2:37:04
106 8501 Lene Thurley Skrøppa Fjell og sykkelservice 5:49:29 +2:37:08