Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Kvinner 45-49 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 604 Camilla Hott Ullensaker CK 3:12:04,0 +0:00
2 641 Cathrine Årstad Olsen Bingsfoss SK 3:20:05,7 +8:02
3 617 Hege S. Galguften Namdal SK 3:20:58,0 +8:54
4 3394 Ilona Jambor Sagene If sykkel/Team Milslukern/Driv trening 3:25:19 +13:16
5 3461 Venche Vestbakken Raufoss 3:26:32 +14:29
6 3399 Lene Klemetsen Team Bjerke 3:29:33 +17:30
7 3363 Lisbeth Austad Ullensaker CK / Avinor BIL 3:31:53 +19:49
8 706 Sidsel Nordhagen Lørenskog CK 3:31:56,3 +19:52
9 3429 Monica Nyheim Team Foss 3:34:17 +22:13
10 3377 Marit Fenstad Kjelsås 3:34:36 +22:32
11 3442 Anne-Berit Sandaune Eidsvoll SK 3:35:32 +23:28
12 3418 Siw Løvstad SK Rye 3:38:23 +26:19
13 3411 Anne Beathe Lie Midnattsol CK 3:39:31 +27:27
14 3475 Heidi Holmen Ask if Frøy/ Team SuperSelma 3:42:00 +29:56
15 3406 Tina Kristoffersen Molde CK, Trollveggen Triatlon klubb 3:43:04 +31:01
16 3391 Linda Irene Huseby SK Rye 3:43:58 +31:55
17 5218 Evy Marita Pettersen Aukra Sykkelklubb 3:45:28 +33:24
18 5623 Ann Christin Korsedal Fjell og sykkelservice 3:46:16 +34:13
19 3382 Laila Grønnerud eidskog sykkel 3:46:49 +34:45
20 3459 Merethe Vedal Toten-Kranken CK 3:46:58 +34:54
21 3489 Line Mæhlum Lillehammer Sykkelklubb 3:48:32 +36:29
22 5271 Nina Malme Gulbrandsen IF Frøy 3:48:52 +36:49
23 3374 Ann-Christin Eriksen Halden CK 3:49:45 +37:41
24 5564 Elin Bjerke Team Bjerke 3:50:11 +38:07
25 3476 Evy June Johansen Skiptvet IL sykkel 3:50:41 +38:37
26 5709 Sigrid Beitland   3:50:58 +38:54
27 5357 Jane Helen Burås Nitelva CK / Team Foss 3:51:55 +39:52
28 5896 Eli Stavheim Lesja IL 3:52:08 +40:04
29 5175 Hege Anita Johnsrud Rakkestad Sykkelklubb 3:52:17 +40:13
30 6370 Marianne Bakker Høland Sykkel 3:53:47 +41:44
31 6246 Marit Five Skedsmo Skiklubb / Romeriksåsen SK 3:56:45 +44:42
32 5392 Vibeke Stückrath Hay Lille kanin 3:57:44 +45:41
33 10617 Gro Killi Høglien BRØTTUM SYKKEL 3:57:56 +45:52
34 6391 Siv Ellen Grewe If Frøy 3:58:22 +46:19
35 5120 Anne-Kari Bakkland   3:59:18 +47:15
36 6572 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 3:59:45 +47:42
37 7234 Heidi Henriksen Øverheim Fjellfoten 4:00:07 +48:04
38 10611 Miriam  Delphin   4:01:06 +49:03
39 6313 Tone Sandaker Nitelva CK/Team Foss 4:01:36 +49:33
40 7027 Monica Clausen Nitelva CK 4:02:30 +50:27
41 6584 Wibeke Langaard Nitelva CK 4:03:24 +51:20
42 6014 Solveig Dramstad Ck Øst 4:03:48 +51:44
43 10344 Marianne Mobæk   4:03:57 +51:54
44 6547 Bente Syvertsen   4:05:05 +53:01
45 6608 Tone Lindløv Sand Aktiv mot kreft / Røa IL 4:05:31 +53:27
46 5605 Hilde Sofie Høilund Milslukern Sport 4:05:34 +53:30
47 6972 Hege Paulsen Milton Larvik Sportsklubb 4:06:46 +54:43
48 6816 Christina Holtan   4:08:07 +56:04
49 7046 Hanne Øistad Hudoteket 4:08:28 +56:24
50 6448 Eli Børde Kiwi Tretten 4:08:43 +56:40
51 6274 Kirsti Røshol Johnson Molde CK/MOI 4:09:12 +57:09
52 6471 Randi Haugland Vegårshei Il 4:09:23 +57:19
53 7452 Monika Østlie Driv 4:09:27 +57:24
54 6068 Kristin Larsen   4:10:57 +58:54
55 7668 Kari Tobiassen   4:11:12 +59:08
56 6548 Katrine Sølvberg SKRye 4:11:37 +59:33
57 6382 Elisabeth Sagstuen Lillehammer sykehus BIL 4:12:22 +1:00:19
58 9908 Monica Svendson Gjensidige Sport 4:12:35 +1:00:32
59 5996 Jorunn Aurstad Nessegutten 4:13:05 +1:01:02
60 5942 Ingunn Wike OPIL 4:13:15 +1:01:12
61 4078 Anne Kallum   4:13:27 +1:01:23
62 6504 Ane Lunde   4:14:41 +1:02:37
63 7622 Christin Løkke Tingvoll IL 4:17:16 +1:05:12
64 6785 Lise Velund Asker Ck 4:17:28 +1:05:24
65 5772 Mette Ackenhausen Nanset IF sykkel 4:18:27 +1:06:23
66 7169 Rita Lykke Stiftstaden SSK 4:19:09 +1:07:06
67 6585 Margit Sveaass Moen   4:20:23 +1:08:19
68 7465 Lise Klevan Fossum 4:20:34 +1:08:30
69 5904 Grethe Iversen Brumunddal SK 4:21:11 +1:09:08
70 6893 Frøydis Elnan Stiftstaden SK 4:22:32 +1:10:29
71 7398 Solveig Steen Moen Gjøvik skiklubb 4:24:02 +1:11:58
72 6884 Grete Bjerke   4:24:30 +1:12:26
73 9263 Tori Weseth Haugli   4:28:59 +1:16:55
74 6527 Anne Kari Pettersen NORTURA 4:30:42 +1:18:38
75 9959 Hege Asphaug Gauldal SK / GauldalsBirken 4:30:53 +1:18:50
76 9265 May-Liss Ektvedt NORTURA 4:33:03 +1:21:00
77 10076 Iren Syversen   4:33:33 +1:21:30
78 10137 May Wilkens   4:34:02 +1:21:59
79 7553 Anita Halle Dalskau Skåla IL 4:38:00 +1:25:56
80 7579 Elin Halleraker Bømlo sykkelklubb 4:40:05 +1:28:01
81 7316 Annette Arentz Lillehammer Skiklub 4:41:22 +1:29:18
82 8331 Rita Veslum Sullan B.I.L 4:43:11 +1:31:07
83 7388 Cathrine Lillestrand   4:43:27 +1:31:23
84 6803 Ellen Andersen Espernjenter på hjul/Sulland B.I.L 4:43:39 +1:31:35
85 9851 Katrine Solbakken Jardar / DNV GL 4:46:32 +1:34:28
86 5383 Frøydis Gullbrå Voss sk 4:46:42 +1:34:39
87 7811 Anette Hollevik Flora Ck 4:47:12 +1:35:08
88 8139 Ellen Rustadbakken   4:48:33 +1:36:30
89 8109 Elin Vikavoll Trollheimen Sykkelklubb 4:49:26 +1:37:22
90 7206 Eli Stensli Nordbygda/Løten Ski Sykkel 4:50:02 +1:37:59
91 8108 Susanne Vik Skåla 4:51:22 +1:39:19
92 7606 Kristin Karlstad O.B. Wiik A.S. 4:51:26 +1:39:23
93 7690 Heidi Botnan Savalen SK 4:52:55 +1:40:52
94 7817 Rigmor Johansen Skjeberg CK 4:55:17 +1:43:13
95 7821 Grete Lill Karlsen   4:56:00 +1:43:56
96 8542 Brit Elise Elle Paragrafrytterne 4:57:13 +1:45:09
97 8210 Hilde Elton Krokskogen CK 4:57:25 +1:45:21
98 7907 Inger Lise Stølsvik Paragrafrytterne Sykkelklubb 4:57:47 +1:45:43
99 7602 Hege Kalager Re Sykkelklubb 4:59:41 +1:47:37
100 7894 Irene Ditmansen Schanche Sem IF 5:00:39 +1:48:35
101 7604 Hege Tvete Karlsen   5:00:56 +1:48:53
102 10476 Kari Mikalsen   5:01:10 +1:49:07
103 7753 Laila Irene Askeland CK Haugaland 5:02:19 +1:50:15
104 10070 Irene Stegane   5:03:43 +1:51:40
105 7984 Monica Bjerknes Fådal Bygg Fåset 5:05:44 +1:53:40
106 9440 Sissel Ekrum   5:06:50 +1:54:47
107 7813 Tone E Hønnås Team CNC 5:08:01 +1:55:57
108 8134 Gry Marian  Unneland   5:10:54 +1:58:51
109 9451 Toril Anita Tønder Holmestrand SK 5:11:21 +1:59:18
110 10100 Laila Johansen Bjørgan   5:12:14 +2:00:11
111 7575 Kjersti Gunnerud Øvre Sigdal I.L 5:12:37 +2:00:33
112 9198 Torhild Taraldsøy Stord SK 5:13:17 +2:01:13
113 7858 Tove Seime   5:13:54 +2:01:50
114 8068 Trine-Lise Nakken Joh-Birken team 5:14:59 +2:02:56
115 8965 Andrea  Schmidt Cycling-Team-Hannover 5:16:31 +2:04:27
116 9431 Elisabeth Westengen Romerike Ultraløperklubb 5:17:07 +2:05:03
117 8254 Berit Næsje Lereng Ørsta 5:17:14 +2:05:11
118 8240 Marianne Høgsås Mandal Cykleklubb 5:17:16 +2:05:13
119 8323 Goro Thanem   5:18:21 +2:06:17
120 8271 Astrid Sørensen Meling Bømlo sykkelklubb 5:21:08 +2:09:04
121 9806 Hege Iren Nyland Larsen   5:25:02 +2:12:58
122 8362 Randi Frostad Puls`n 5:27:19 +2:15:15
123 8422 Gerd Karin Ås Brænd Rondane Sykkel 5:33:24 +2:21:21
124 9026 Kjersti Engedal Superselma 5:39:14 +2:27:11
125 8503 Lene Sloth-Fjordside ørskog il sykkel 5:41:12 +2:29:08
126 9161 Bente Ødegård  Nilsstua   5:43:50 +2:31:46
127 8113 Gunn Irene Ødegårdstuen Ck Toten Tråkk 5:45:15 +2:33:12
128 8208 Turi Ulvestad Davik Team Bjerke 5:47:42 +2:35:39
129 8275 Marianne Myrset Team Bjerke 5:47:43 +2:35:40
130 3963 Britt Johannessen   5:48:43 +2:36:39
131 8251 Merethe Skoglund  Knutsen Aurskog Sparebank 5:52:50 +2:40:46
132 8414 Linda Aune Stiftsstaden Sykkelklubb 5:59:47 +2:47:44
133 8091 Liv Steffenstorpet Granli IL 6:02:06 +2:50:02